Category Archives: Geen categorie

Weekbulletin 41 Jaargang 13/Geplaatst op 23 mei 2022

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!

 

Komende week veel internationale sport (zie agenda op volgende pagina) dus genoeg om je mee te vermaken (vanuit je luie stoel. Overleg met de Nevobo leerde ons dat men ‘niet echt blij’ is met hoe deze door Corona gekwelde kompetitie zich naar het einde heeft gesleept.

Dat zal hoogstwaarschijnlijk gaan betekenen dat, mocht de komende kompetitie wederom verstoord worden door een-of-ander virus, er niet weer gekozen zal worden voor verlenging van de kompetitie … we zien wel, maar dit lijkt zeer aannemelijk.

 

Volgende week maken we, wat de kompetitie(s) betreft, in dit bulletin de balans op van alle teams.

 

 

 

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen … and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                 

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                          (Sport)kalender            Week 21

====================================   ========================

Ma.  23 mei     Trainingen: alle teams/groepen                      Wielrennen:

                        .                                                           06/29  Giro d’Italia               -Ita

————————————————————-   24/29  Tour of Norway         -Noo

Di.   24 mei     .                                                          26/29  B de la Mayenne        -Fra     .                                                          Formule 1:

————————————————————-   29       GP Monaco  – Monte   

Wo. 25 mei     Trainingen: ABC-jeugd                                Moto GP:

.                                                           29       GP Italie       – Mugello

————————————————————-  

Do.  26 mei                   Kaatsen (Hoofdklasse):

————————————————————-   26       Heren : Afd. – Tzummarum

Vr.   27 mei     .                                                          26       Dames: Afd  – Dronrijp.

                        .                                                          28       Dames: VF   – Menaldum

————————————————————-   29       Heren : VF    – Menaldum

Za.   28 mei     .

                        .                                                                      Fierljeppen (1e klasse):

————————————————————-   28       Bergum                        

Zo.   29 mei    .                                                                                                                    .                                                           Voetbal nakomp. E.Cup:

————————————————————-   26+29 finale

                                                                                               Voetbal nakomp. P/D:

Conference League:               Champions League:   24+29 finale

25   finale (Tirana)      .           28   finale (Parijs)

                                                                                               Tennis:

 22/05  Roland Garros

Van de bestuurstafel

 

Vanaf 13 juni gaan we nog een aantal weken buiten trainen, later meer hierover!

Op deze datum wordt ook nog een trainersbijeenkomst georganiseerd … ook hier geldt dat nadere info nog volgt!

Verder traint MA2 nog een aantal weken door.

 

De TC’s (senioren en jeugd) zijn druk bezig met de teamindelingen voor komend

seizoen, het is de bedoeling om e.e.a. rond te hebben (en dus bekend te maken) binnen twee weken … wordt vervolgd!

 

Ook het trainingsschema voor volgend seizoen ligt op het (plan-)rooster, Optisport (onze beheerders van De Trije) verwacht uiterlijk in de 2e week van juni onze inhuur voor komend seizoen (trainingen, kompetities, toernooien etc.) waarbij wij van onze kant rekening dienen te houden met zaken als de inhuur tbv. Zaalvoetbal, Achmea, GGZ-toernooi, diverse muziekspektakel, vakanties e.d. … altijd leuk puzzelwerk!

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Kompetitie:                                                                                                                    .

Zo … deze kompetitie (2021/2022) zit er op en de volgende (2022/2023) heeft zich inmiddels al weer aangediend: afgelopen weekend hebben we de inschrijvingen bij de Nevobo ingediend. Nu maar in de wachtstand om te kijken waar onze teams ingedeeld worden … zal wel ergens in juli worden dat we een eerste concept te zien krijgen!

 

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nvt..

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

De laatste loodjes:

 

DoskoActa-D1           – Oerterp-D1               0-4 (18-25,17-25,15-25,17-25)

VoVeSa-D3                – DoskoActa-D2         3-1 (25-22,25-23,21-25,25-21)         

DoskoActa-D2           – Wytgaard-D1           Wytgaard n.o.

DoskoActa-MA2        – Oeverzwal.-MA1     2-3 (25-23,21-25,14-25,25-22,11-15)

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Dames-1

DoskoActa-D1 – Oerterp-D1: 0-4

De afsluiter thuis tegen de nummer 1 liet ons zien dat ‘zij’ een terechte kampioen zijn, gaan we verder niet over discussieeren. Al-met-al een keurige 4e plaats in de eind-rangschikking voor onze dames … prima hoor!

 

Dames-2

VoVeSa-D3 – DoskoActa-D2: 3-1

Deze laatste (uit-)wedstrijd speelden ‘we’ thuis en dat werden 4 vette set-standen want het uiteindelijke verschil was slechts 5(!) puntjes, maar helaas bleef daar maar 1 punt qua sets van over … in ieder geval weer een punt!

 

Dames-3

DoskoActa-D3 – Wytgaard-D1: Wytgaard n.o.

Dit maken we zelden mee: een tegenstander die, zonder bericht, niet komt opdagen!

Als vereniging hebben we onze verontwaardiging hierover aan Wytgaard en Nevobo kenbaar gemaakt want onze meiden en coach hadden al hun andere afspraken afge-zegd voor deze inhaalwedstrijd (+ inhuur sporthal etc.) … samen met de bond hebben we dit betiteld als asociaal gedrag … zo gaan we als verenigingen niet met elkaar om!

Wij wachten nog op antwoord …….

 

DoskoActa-MA2 – Oeverzwaluwen-MA1: 2-3

MA2 had de eer van de laatste wedstrijd van dit seizoen en dat werd inderdaad een echte uitsmijter … de volle 5 sets! Jammer genoeg net niet genoeg voor de over-winning maar onze meiden zijn ongeacht deze uitslag bij hun Hoofdklasse-debuut keurig op de 3e plaats ge-eindigd: prima werk!

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Afgelopen week hebben we het Nevobo-ArbitrageBulletin aan de relevante personen binnen onze vereniging gemaild.

Technische Commissie                                

 

Trainingen  (herhaald bericht)

In tegenstelling.tot eerdere berichtgeving gaan de trainingen in De Trije niet door tot medio juni. De laatste binnen-trainingen dit seizoen zijn derhalve op maandag 30 mei en woensdag 1 juni. De week daarop is het Pinkstermaandag (6 mei) en doen we dus even niks, daardoor zal de 1e buiten-training plaats vinden op maandag 13 juni (zie ook het bestuursbericht op pagina 4).

 

Ledenadministratie                                                           

 

Opzegging:

. Jorg de Boer             Mix-C1

. Welmoed Zeinstra    Dames-1

Bijlages                                                                                    

 

.

En dan nog even dit … dom blondje …

 

Er komt een vrouw een kledingwinkel binnen.

Ze loopt naar de verkoopster, een blondje, toe en zegt:

“Ik wil graag die jurk in de etalage passen”,

waarop de verkoopster zegt:

“Mevrouw, we hebben ook pashokjes, hoor!”

 

Er staan twee domme blondjes elk aan een andere kant van de weg.                         Het ene blondje vraagt “Hoe kom ik aan de andere kant van de weg?”

“Tsss”, zegt het andere blondje, “je staat toch al aan de andere kant!”

 

Een dom blondje en een brunette lopen over straat, zegt die brunette:

“Kijk, een dood vogeltje!”

Het blondje kijkt omhoog en zegt: “Waar dan?” 

                                                          Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 40 Jaargang 13/Geplaatst op 15 mei 2022

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!

 

Buiten de gewoonlijke rubrieken valt er op dit moment weinig meer te vertellen … volgende week weer/meer.

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …… and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                 

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                          (Sport)kalender            Week 20

====================================   ========================

Ma.  16 mei     Trainingen: alle teams/groepen                      Wielrennen:

                        .                                                           06/29  Giro d’Italia               – Ita

————————————————————-    

Di.   17 mei     .                                                                     Formule 1:

                        .                                                          22       GP Spanje (Barcelona)

————————————————————-    

Wo. 18 mei     Trainingen: ABC-jeugd                      

.                                                                      Kaatsen (Hoofdklasse):

————————————————————-   21       Heren : DEL – Wommels

Do.  19 mei     Spelen: D1, D2, D3         (Franeker)  22       Heren : VF – St. Anna Par.

                        Fluiten: Gerard Harmelink,                22       Dames: VF – Berlikum

 Sybout Zeinstra,

 Joost Tiemersma                                Fierljeppen (1e klasse):

                        Tellen:  Sjoukje Uijthof                     21       Winsum                    

————————————————————-    

Vr.   20 mei     .                                                                     Voetbal nakomp. E.Cup:

                        .                                                          19+22 halve finales

————————————————————-   26+29 finale

Za.   21 mei     Spelen: Meisjes-A2         (Franeker)   

                       Fluiten: Hidde Frankena                               Voetbal nakomp. P/D:

                                                                                     17/18   

Einde kompetitie 2021/2022                 + 21  halve finales

————————————————————-   24+29 finale

Zo.   22 mei    WeekBulletin 13-41  

                        .                                                                      Tennis:

————————————————————-   22/05   Roland Garros

 

                                                                                               Voetbal Europa League:

                                                                                   18        Finale (Sevilla)

Van de bestuurstafel

 

Bestuursvergadering

Afgelopen dinsdag hebben we als bestuur vergaderd.

De afsluiting van het binnenseizoen en de opstart van het buitenseizoen stond op de agenda. De technische commissie legt de komende week de laatste hand aan de teamindeling, de opgave voor de competitie (vanaf september) moet een dezer dagen aan de Nevobo doorgegeven zijn. Voor het buitenvolleybal zijn we nog steeds in gesprek met de gemeente, we streven nog steeds naar een permanente buitenlocatie op zand. We krijgen dat voor dit jaar niet rond is de inschatting. Het plan is om vanaf 13 juni bij het veldje naast het wijkgebouw ‘Arkens’ de velden op te zetten. Daar kunnen we gebruik maken van de toiletvoorziening en is er ook de mogelijkheid om nog even na te zitten.

In september gaan we de coachingscursus organiseren voor coaches, trainers en andere belangstellenden. Hierover later meer.  

En noteer alvast 2 juni in jullie agenda’s ->  dan gaan we het zomer-mix-toernooi organiseren met een BBQ! Voor de jeugd hebben we een afsluitend toernooi op 30 mei gepland.  Ook zijn we van plan om het eerste weekend van september een trainingskamp voor de jeugd te organiseren.

Gelukkig kan het allemaal weer!

 

Contributie

Er zijn wat vragen binnengekomen m.b.t. de frequentie van de incasso van de contributie.

Normaliter wordt de contributie geïncasseerd in juli, oktober, januari en april.

Dit seizoen is er geen contributie geïnd in juli en pas in oktober voor de 1e keer.

Daardoor zat er dit seizoen een kortere periode tussen de verschillende incasso-momenten; december, februari en april

In april is de achterstand dus weer ingelopen en heeft iedereen de voor dit seizoen verschuldigde contributie betaald.

 

 

Het bestuur

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Kompetitie:                                                                                                                    .

De laatste loodjes van deze merkwaardige kompetitie zijn komende week de vier thuiswedstrijden van de drie dames-teams (donderdagavond) en Meisjes-A2, de laatsten sluiten zaterdag in de namiddag het seizoen 2021-2022 af.                           Ondertussen zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen in volle gang, later meer daarover.                                       

 

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

 

HVC-H1                     – DoskoActa-H1         3-1 (25-20,25-16,27-25,24-26)                                  –                                  .

Senioren – dames

 

Kwiek-D1                   – DoskoActa-D1         1-3 (25-23,22-25,21-25,19-25)

Swette Switters-D3    – DoskoActa-D2         3-1 (25-18,25-22,21-25,28-26)         

vc058-D4                    – DoskoActa-D2         3-1 (25-16,19-25,25-17,25-17)

 

Senioren – recreatie

 

LVVO-DR1               – DoskoActa-XR1      1-3 (17-25,11-25,25-21,17-25)         

 

Junioren – A

 

DoskoActa-MA1        – Sudosa-Desto-MA1 3-2 (18-25,26-24,25-20,23-25,15-10)

DoskoActa-MA2        – vc Sneek-MA3         3-2 (15-25,23-25,25-14,27-25,15-09)

 

Junioren – B

 

Junioren – C

 

CMV

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – teams                                            

 

Senioren

 

Heren-1

HVC-H1 – DoskoActa-H1: 3-1

Dat lukte in Harkema Opeinde dus net niet ‘Net als in de thuiswedstrijd een 5-setter’ … maar het scheelde niks. Mooie afsluiter voor onze heren die wederom in de top van het klassement zijn geeindigd: prima!

 

Dames-1

Kwiek-D1 – DoskoActa-D1: 1-3

In Damwoude werd het rechtstreekse gevecht om de 4e plaats in ‘ons’ voordeel beslecht en dus werd er de gehoopte revanche genomen: mooi werk dames!

DoskoActa-D1 – Oerterp-D1

De afsluiter is thuis tegen de relatieve nummer 1: nog een (1) keer voluit? Laten ‘we’ dat maar doen dames … maak d’r wat moois van J!

 

Dames-2

Swette Switters-D3-– DoskoActa-D2: 3-1

Potverdikkeme … daar pakten ‘we’ bijna 2 punten (of meer?) maandagavond in Sneek … zonde hoor, maar niet getreurd: mooi met een punt in de tas naar huis en dan wacht 3 dagen later al weer een uitwedstrijd:

vc058-D4 – DoskoActa-D2: 3-1

Donderdagavond al weer de wedstrijd in Leeuwarden en ook daar pakten ‘we’ een punt … altijd meegenomen!

Resultaat: twee (uit-)wedstrijden in 4 dagen … 2 punten peurden ‘we’ hier uit!

VoVeSa-D3 – DoskoActa-D2

De laatste (uit-)wedstrijd spelen ‘we’ thuis (!) … nooit weg zulks!

Dit wordt nog lastig genoeg want eerder gingen ‘wij’ de bietenbrug op tegen ‘hunnie’

dus … d’r an!

Dames-3

Na 3 weken zonder kompetitie mogen ‘we’ nog 1 keer aan de bak:

DoskoActa-D3 – Wytgaard-D1

Twee keer werd het 3-1 voor Wytgaard, wij denken dat er nu minimaal een gelijk-spel uit de bus komt … zou een mooi kompetitie-slot wezen, toch?

 

 

MixRecreatie-1

LVVO-DR1 – DoskoActa-XR1: 1-3

Dinsdagavond leverde de slotwedstrijd in Langweer de punten op die wij vantevoren prognotiseerden: liefst een 3-1 overwinning was het slotakkoord … klasse!

 

Bijgaand verslag mochten wij ontvangen:

“Daar gingen we, op weg naar Langweer. Onze laatste wedstrijd van dit seizoen.

  Sommigen van ons waren er van overtuigd dat we met 4 punten terug naar huis  

  zouden gaan. Kampioenen-liederen werden bij vertrek al gezongen.
  De eerste 2 sets leek het daar ook op (17-25/11-25).                                                      

  De 3e set kwamen we al snel achter te staan, we kwamen wel steeds dichterbij, maar  

  konden het verschil niet maken. (25-21).
  Onze vastberadenheid om de 4e set binnen te halen bleek te werken.
  Deze set waren de punten weer voor ons (17-25). Een mooie eindstand van 1-3.

  Uiteindelijk hebben wij een prima 5e plek weten te behalen.
  In een roerig tijd zijn wij onze eerste competitie aangegaan.
  We hebben veel geleerd, vooral was mooi om te zien hoe een groep spelers een team   

  is geworden , waarin “samen” een sleutelwoord is geworden: samen winnen, samen  

  verliezen  en vooral samen veel plezier hebben.

  We gaan dit volgend jaar doorzetten en hopen op een nog beter resultaat.”

 

Kijk … dat is de ware spirit … kunnen we zeker verder mee!

 

Volgend seizoen wordt er een (betere) indeling voorzien in een A- en B-klasse en zo mogelijk ook daarin nog een Dames- en Mix-poule, de verschillen waren dit seizoen gewoon te groot … zo laat een evaluatie zien. Goed initiatief!

 

 

 

 

Junioren

 

Meisjes-A1

DoskoActa-MA1 – Sudosa-Desto-MA1: 3-2

Onze prognose ‘dat er wel es wat meer in onze pocket zouden kunnen verdwijnen’ kwam zaterdag uit: in een spannende 5-setter giing de overwinning naar ‘ons’.

Een prima seizoensafsluiter van onze jongedames van wie een gedeelte de overstap  gaat wagen naar de senioren komend seizoen.

 

Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – vc Sneek-MA3: 3-2

Onze uitspraak/wens ‘ook nu gaat het niet gemakkelijk worden, verras ons maar’ was niet tevergeefs … integendeel: na een 0-2 achterstand toch nog weten te winnen (en daarbij de tegenstander ook nog het kampioenschap door de neus boren!) .. knap hoor!

 

Bijgaand het verslag ‘vanaf de zijlijn’:

“Prachtige come-back MA2 tegen Sneek. Sneek kwam naar Franeker om kampioen te

  worden. Ze kwamen ook met 2-0 voor (15-25,23-25), maar hadden niet gerekend op

  de veerkracht van onze meiden. Na een ruime overwinning in de 3e set (25-14), een

  matchpoint tegen in de 4e set (toch 27-25) werd de 5e set overtuigend gewonnen met

  15-9. Een mooi einde van een prachtige sportmiddag.”

 

Geen woord te veel gezegd, wel wat sneu voor Sneek, maar de kompetitie duurt tien

wedstrijden en elk potje kan 5 sets duren.

 

DoskoActa-MA2 – Oeverzwaluwen-MA1

Aan MA2 de eer van de laatste wedstrijd van dit seizoen en dat wordt een echte

uitsmijter … let maar op! Onze meiden gaan even laten zien waarom ze voor het eerst in de Hoofdklasse op de 3e plaats eindigen: prima werk!

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

 

Scheidsrechters

Hidde Frankena          zaterdag    Meisjes-A2   – Oeverzwaluwen-MA1     Hfdkl.

Gerard Harmelink       donderdag Dames-1       – Oerterp-D1                      1e kl.

Sybout Zeinstra          donderdag VoVeSa-D3  – Dames-2                          2e kl.

Joost Tiemersma         donderdag Dames-3       – Wytgaard-D1                   3e kl.

 

Tellers

Sjoukje Uijthof           donderdag Dames-1       – Oerterp-D1                      1e kl.   

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     19 mei             Opbouwen         D3                   D1                   D2

                                                Afbouwen         D3                   D1                   D2

 

Zaterdag         21 mei             Opbouwen         MA2               nvt                  nvt

                                    Afbouwen         MA2               nvt                  nvt   

 

           

Technische Commissie                                

 

Trainingen  

In tegenstelling tot de berichtgeving van vorige week gaan de trainingen in De Trije niet door tot medio juni. De laatste binnen-trainingen dit seizoen zijn derhalve op maandag 30 mei en woensdag 1 juni. De week daarop is het Pinkstermaandag (6 mei) en doen we dus even niks, daardoor zal de 1e buiten-training plaats vinden op maandag 13 juni (zie ook het bestuur bericht op pagina 4).

Bijlages                                                                                    

 

DoskoActa Weekprogramma

 

 

 

                                                          Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 39 Jaargang 13/Geplaatst op 8 mei 2022

DoskoActa Weekbulletin 13-39[14306]  

 

Beste volley-vriend(inn)en …

 

komende 2 weken het staartje van deze (3e Corona-)kompetitie … er zijn nog enkele teams die nog wat wedstrijden in gaan halen: succes!

En analoog daaraan dienen we komende week alle info voor de volgende (hopelijk niet 4e Corona-) kompetitie bij de Nevobo in te dienen: pittige opdracht … en deze zal zeker op de agenda staan van ons bestuur bij de Bestuursvergadering van a.s. dinsdag waarover volgende week meer.

 

Wat we alvast wel kunnen melden: de trainingen in De Trije, waar we normaliter eind mei mee stoppen, gaan deze keer door tot medio juni (zie pagina 8)!

 

Enne … vandaag MOEDERDAG … veel plezier!

 

 

 

 

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …… and remember:

stay safe, take care and (try to) … Have Fun                

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                          (Sport)kalender            Week 19

====================================   ========================

Ma.  09 mei     Trainingen: alle teams/groepen                      Wielrennen:

                        Spelen: Dames-2 (Sneek)                   06/29  Giro d’Italia               – Ita

————————————————————-   14       GP Plumelec               – Fra

Di.   10 mei     BestuursVergadering                       15       Tro-Bro Leon             – Fra

                        Spelen: RecreatieMix (Langweer)                                                     

                        Staatsloterij                                                    MotoGP:

————————————————————-   15       GP Frankrijk (Le Mans)

Wo. 11 mei     Trainingen: ABC-jeugd                      

.                                                                      Kaatsen (Hoofdklasse):

————————————————————-   14       Dames: DEL – Oenkerk

Do.  12 mei     Spelen: Heren-1 (Harkema-Opeinde) 15       Dames: VF – Welsrijp

                                     Dames-1 (Damwoude)         15       Heren:  VF – Dronrijp

                                     Dames-2 (Leeuwarden)                  

————————————————————-              Fierljeppen (1e klasse):

Vr.   13 mei     .                                                          14       Buitenpost     

                        .                                                          

————————————————————-              Lokaal:

Za.   14 mei     Spelen: Meisjes-A1 (Franeker)          12/13  HT Zeilrace – Harlingen

                                    Meisjes-A2 (Franeker)          13/14  Oldies Festival – Franeker

                        Fluiten: Hidde Frankena,                    15       Friese Kunstroute 

  Gerard Harmelink                            (o.a. Waadhoeke)

————————————————————-   12/15  Rypster Merke – Dronrijp

Zo.   15 mei    WeekBulletin 13-40              

                        .

————————————————————-

 

Za.   14 mei     NPO Radio2   17-21 uur        Eurovisie SongFestival Top50 ********                

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Kompetitie:                                                                                                                    Het is uiteindelijk toch nog gelukt om de nog openstaande wedstrijden in te plannen, zie hieronder!

Daarmee breien we dus toch nog een min-of-meer mooi einde aan dit kompetitie-seizoen waarbij de ranglijst uiteindelijk bepaald wordt door het doelgemiddelde.  Afijn … promoveren en degraderen is toch niet aan de orde, dus klaar zo!

Nog even in herinnering brengen: behalve de recreatie en het CMV spelen alle teams komend seizoen volgens het principe ‘4-of-5-sets’!   

                                                    

 

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     maandag 9 mei (Sneek!)

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1                  dinsdag 10 mei (Langweer)

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

.                                   –                                  .

Senioren – dames

 

Senioren – recreatie

 

Junioren – A

 

Junioren – B

 

Junioren – C

 

CMV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – teams                                            

 

Senioren

 

Heren-1

HVC-H1 – DoskoActa-H1

De nummers 2 en 4 in Harkema-Opeinde tegen elkaar … dat zal niet eenvoudig worden voor onze heren, maar het resultaat zal niets aan de stand op de ranglijst veranderen, dus kan er vrijuit gespeeld worden!

Net als in de thuiswedstrijd een 5-setter … als afsluiting?

 

Dames-1

Kwiek-D1 – DoskoActa-D1

In Damwoude het rechtstreekse gevecht om de 4e plaats in de eindrangschikking …

hoe mooi wil je het hebben.

Thuis dolven ‘wij’ het onderspit … nemen ‘wij’ revanche?

 

Dames-2

Swette Switters-D3-– DoskoActa-D2

Deze inhaalwedstrijd wordt maandagavond in de Sneker sporthal Schuttersveld ge-speeld en ‘wij’ hebben nog iets recht te zetten na de eerdere thuisnederlaag.

Gaan we stunten in deze drukke week voor dit team, want:

vc058-D4 – DoskoActa-D2

Donderdagavond al weer ‘gewoon’ de wedstrijd in Leeuwarden tegen de ploeg waar nog niet zo lang geleden thuis van verloren werd.

Twee wedstrijden in 4 dagen … hoeveel punten peuren we hier uit?

 

LVVO-DR1 – DoskoActa-XR1

Dinsdagavond in Langweer de slotwedstrijd tegen het lokale laaggeklasseerde damesteam, onze prognose is dat dit punten gaat opleveren … toch?

Junioren

 

Meisjes-A1

DoskoActa-MA1 – Sudosa-Desto-MA1

De afsluiter van dit 1e seizoen in de TOP-klasse is die tussen de nummers 6 en 5.

Eerder, in Assen, pakten ‘wij’ een (1) punt, nu thuis denken we dat er wel es wat meer in onze pocket zouden kunnen verdwijnen … gaan we dat doen?

 

Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – vc Sneek-MA3

Hoewel hier de nummers 3 en 1 tegenover elkaar staan is het verschil tussen de nummers 1 en 2 met de rest behoorlijk groot. Eerder in Sneek kwamen ‘we’ met nul punten thuis en ook nu gaat het niet gemakkelijk worden voor onze meiden.

Maar wie weet: de bal is rond, 6-tegen-6, etc etc. … verras ons maar?

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

 

Scheidsrechters

Hidde Frankena          zaterdag Meisjes-A1   – Sudosa-Desto-MA1             Topkl.

Gerard Harmelink       zaterdag Meisjes-A2   – Sneek-MA3                          Hfdkl.

 

 

Tellers

n.v.t.

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     12 mei             Opbouwen         nvt                   nvt                   nvt

                                                Afbouwen         nvt                   nvt                  nvt

 

Zaterdag         14 mei             Opbouwen         MA1              MA2                nvt

                                    Afbouwen         MA1              MA2                nvt              

 

Technische Commissie                                

 

Trainingen  

In tegenstelling tot voorgaande jaren trainen we ‘binnen’ (sporthal De Trije) wat langer door. Normaal stoppen we in de laatste week van mei, maar dit seizoen trekken we nog even door tot en met week 24.

Dit betekent dat de laatste binnen-trainingen zullen zijn:

. maandag  13 juni

. woensdag 15 juni

Er zullen teams zijn die deze behoefte niet hebben, een aangepast trainingsschema zal daarom tijdig bekend gemaakt worden!

Aansluitend zal er wellicht vervolgd worden met de zo langzamerhand traditioneel geworden buiten-trainingen, zeg maar vanaf medio juni tot aan de schoolvakantie.

Ook daarover volgt tijdig de nodige info!

           

 

                                                          Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 38 Jaargang 13/Geplaatst op 1 mei 2022

Hier voor de PDF :: DoskoActa Weekbulletin 13-38[14211]  

Beste volley-vriend(inn)en … deze week geen bijlage ‘weekprogramma’ want er is komende week helemaal geen kompetitie-volleybal … Meivakantie!

Poiesz Supermarkten deelde afgelopen week bij de deelnemende filialen aan de deelnemende verenigingen de cheques uit met daarop het toegekende bedrag.

Zo ook in Franeker aan onder meer DoskoActa … kijk maar op pagina 4!

Verder weinig te melden deze keer, behalve:

denk aan de (groot-)moeders volgende zondag!

 

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

… and remember:

stay safe, take care and (try to) …  Have Fun               

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa              Mei-vakantie    (Sport)kalender            Week 18

====================================   ========================

Ma.  02 mei     Trainingen: alle teams, behalve:                    Wielrennen:

                         XC1 en CMV’s (trainen niet !!!)      03       GP Haut de France

————————————————————-   03/08  4-daagse van Duinkerken

Di.   03 mei     .                                                          06/29  Giro d’Italia

                        .                                                           

————————————————————-              Voetbal:

Wo. 04 mei     Dodenherdenking                             03/04  Champions League

Geen trainingen !!!                              05       Europa        League

————————————————————-   05       Conference League   

Do.  05 mei     Bevrijdingsdag                                               

                        Geen kompetitie !!!                                       Formule1:

————————————————————-   08       GP USA – Miami

Vr.   06 mei     Expeditie Next  –  Franeker               

                        .                                                                     Kaatsen (Hoofdklasse):

————————————————————-   07       Dames: Afdel.- Franeker

Za.   07 mei     Geen kompetitie !!!                             08       Dames: VF     – Tzum

                       .                                                           08       Heren:  VF     – Franeker

————————————————————-  

Zo.   08 mei    WeekBulletin 13-39                          

                        Moederdag

————————————————————-

Resultaat van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie

 

Afgelopen week mochten we een hele mooie cheque in ontvangst nemen van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie.

Onze dank gaat uit naar Poiesz Supermarkten en alle spaarders.

Enorm bedankt voor dit mooie resultaat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Meivakantie:          Komende week wordt er dus helemaal niet gespeeld, gefloten en/of geteld … dit alles in kompetitieverband bedoeld uiteraard (privé spelen, fluiten of tellen … ga je gang).

Einde kompetitie:      Na deze korte vakantie spelen we nog 2 weken door, d.w.z. de volgende teams:                            . Heren-1  :    nog 1 keer uit            

Dames-1:     nog 1 keer uit en 1 keer thuis                                                                                 .

Dames-2:     nog 2 keer uit (eventueel 3!)                                                                                                     .

Dames-3:     nog 1 keer thuis                                                                                                   .

Meisjes-A1: nog 1 keer thuis                                                                                                       .

Meisjes-A2: nog 2 keer thuis

De overige teams zijn dus klaar met hun kompetitie!

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2                     donderdag 19 mei 20.15 uur in Franeker  

 

Nog eventueel vast te stellen:

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande (maandag 9 mei?)

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1                  overleg gaande (wacht op LVVO)

Nb: de Nevobo gaat de nog openstaande wedstrijden op ‘vervallen’ zetten,

       verenigingen kunnen deze eventueel nog ‘tot leven wekken’;

       het wordt dus zeer twijfelachtig of deze 2 laatste wedstrijden nog door zullen  

       gaan … wordt vervolgd!

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

DoskoActa-H1           – Leevoc-H2               4-0 (25-11,25-22,25-16,25-18)             

Terherne-H1               – DoskoActa-H2         3-0 (25-18,25-12,25-13)

DoskoActa-H2           – Terherne-H1             0-3 (17-25,18-25,12-25)

DoskoActa-H3                                               uitgespeeld     

 

Senioren – dames

DoskoActa-D1           – vc058-D3                 3-1 (25-20,25-22,23-25,25-21)

DoskoActa-D2           – UDI-D2                   vervallen

DoskoActa-D3                                              vrij

 

Senioren – recreatie

DoskoActa-XR1                                           vrij     

 

Junioren – A

C.***Kangeroe-MA1 – DoskoActa-MA1     3-1 (25-19,25-17,24-26,25-21)               

DoskoActa-MA2                                           vrij

 

Junioren – B

DoskoActa-MB1                                           uitgespeeld      

DoskoActa-MB2                                           uitgespeeld

 

Junioren – C

DoskoActa-XC1                                            uitgespeeld  

 

CMV

DoskoActa-N61                                            uitgespeeld

DoskoActa-N51                                            uitgespeeld

DoskoActa-N41                                            uitgespeeld

DoskoActa-N42                                            uitgespeeld

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Senioren

 

Heren-1

DoskoActa-H1 – Leevoc-H2: 4-0

Onze prognose ‘4 of 5 punten verwachten wij’ werd door onze heren netjes ingevuld … en daarmee is de 4e plaats een feit, daar kan/zal de laatste (uit)wedstrijd in ‘De Harkema’ niets meer aan veranderen: prima eindresultaat!

 

Heren-2

Terherne-H1 – DoskoActa-H2: 3-0

Maandagavond in een gymzaaltje in Terkaple tegen de kampioen werd er in de 1e set nog redelijk door ‘ons’ gescoord, daarna was het wel over … maar 3 dagen later alweer de kans op revanche:

DoskoActa-H2 – Terherne-H1: 0-3

Wat maandagavond niet lukte … lukte donderdagavond ook niet: ‘proberen de kop-loper beentje te lichten’ … hoewel ‘onze’ score beter was dan 3 dagen eerder was het verschil gewoon te groot: zij kampioen, wij de rode lantaarn.

Hopelijk kunnen we volgend seizoen de vrijdagavond-kompetitie ontlopen … zou heel wat schelen …

 

Dames-1

DoskoActa-D1 – vc058-D3: 3-1

Niks geen ‘… vijf-settertje?’ … mooi 4 punten in de sporttas voor onze dames: prima!

Wel zagen we de verwachte ‘kleine verschillen’ maar het was mooi om te zien hoe ons dames/meiden-team alleen maar de 3e set nipt aan de tegenstander moest laten.

Met Kwiek wacht nu het rechtstreekse gevecht om de 4e plaats in de eindrang-schikking, wat wederom een prachtig resultaat zal zijn!

 

Junioren

 

Meisjes-A1

Captains***Kangeroe-MA1 – DoskoActa-MA1: 3-1

Helaas … het ‘uitje’ naar de meiden in en van Hardenberg bracht ons niet waar wij vorige week op hoopten al werd er gelukkig nog wel een punt uit het vuur gesleept

… hebben ‘we’ dat hele eind tenminste niet voor ‘Jan met de korte achternaam’ afge-legd … toch?

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

n.v.t.

 

Tellers

n.v.t.

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     05 mei             Opbouwen         nvt                   nvt                   nvt

                                                Afbouwen         nvt                   nvt                  nvt

 

Zaterdag         07 mei             Opbouwen         nvt                  nvt                   nvt

                                    Afbouwen         nvt                  nvt                   nvt              

 

Technische Commissie                                

 

Aanpassingen trainingen (herhaald bericht)

. XC1 en CMV’s:

  i.v.m.. de Meivakantie trainen Mix-C1 en de CMV-teams de komende week nog niet!

  Dus … vanaf maandag 9 mei zijn de trainingen weer als vanouds voor deze teams.

. ABC-jeugd:

  Ook vanwege de Meivakanties wordt er op de woensdag niet getraind, dus 

  … geen ABC-jeugd-training op woensdag 4 mei.

Wellicht zijn er meer aanpassingen i.v.m. deze vakantie, maar die zijn op dit moment niet bij de redactie bekend maar zullen wel bij de teams bekend zijn/worden.

           

 

Ledenadministratie                                                           

 

Bedankt:

Berber de Beer                       Mix-C1

 

 

 

                                                          Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

Weekbulletin 37 Jaargang 13/Geplaatst op 24 april 2022

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-37[14165]  

Beste volley-vriend(inn)en … deze week openen we met alle eer voor de enige KAMPIOEN die DoskoActa deze voorjaarskompetitie voort brengt: MIX-C1 !   GEFELICITEERD !!!

          Mix-C1

 Bijgaand het team bij de (wederom) gewonnen wedstrijd van j.l. zaterdag …

 met trainster en coach, helaas was Anna Lynn afwezig.

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

… and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                 

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa              (Mei-vakantie)  (Sport)kalender            Week 17

====================================   ========================

Ma.  25 apr.    Trainingen: alle teams, behalve:                    Wielrennen:

                         XC1 en CMV’s (trainen niet !!!)      26/01  Ronde van Romandie- Zwi

                        Spelen: H2                       (Terkaple)  01       GP Frankfurt              – Dui

————————————————————-  

Di.   26 apr.     .                                                                     Voetbal:

                        .                                                          26/27  Champions League

————————————————————-   28       Europa        League

Wo. 27 apr.     Koningsdag                                       28       Conference League

Geen trainingen !!!                                        

————————————————————-               

Do.  28 apr.     Spelen: H1,H2,D1           (Franeker)             MtotGP:

        Fluiten:   Gerard Harmelink, Joep de Jager,      01       GP Spanje

Hidde Frankena         

        Tellen:    Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof,              Kaatsen Hoofdklasse:

                        Wouter Zeilmaker                              27       Heren:  DEL    – Holwerd

————————————————————-   01       Dames: DEL   – Minnertsga

Vr.   29 apr.    .                                                          01       Heren:  Afd.    – Weidum

                        .          

————————————————————-  

Za.   30 apr.    Spelen: MA1              (Hardenberg)

                       .           

————————————————————-  

Zo.   01 mei    WeekBulletin 13-38

                        .                      

————————————————————-

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Non-donderdag wedstrijden:                                                                                                         Komende week speelt Heren-2 twee keer, behalve op donderdag ook nog:                               . Heren-2               maandagavond           in Terkaple                                                              

Einde kompetitie:                                                                                                           Zo langzamerhand zijn we begonnen aan de afronding van de kompetities.                 Er zijn teams die zelfs al klaar zijn, maar ook teams die nog door moeten tot ver in de maand mei. Houd dus het programma goed in de gaten … in onze wekelijkse bijlage of ‘gewoon’ op de Nevobo-app en/of -site!

 

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nog eventueel vast te stellen:           

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2                     overleg gaande (dinsdag 10-05?)      

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande (a.s. donderdag 28-04?)

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1                  overleg gaande (wacht op LVVO)

 

Gewijzigd:

D2:      DA-D2            – UDI-D1                   wordt niet meer gespeeld! (was: 28-04)

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

DoskoActa-H1           – RSO-H1                   3-1 (25-11,25-12,18-25,25-13)             

Punt Ut-H1                 – DoskoActa-H2         2-1 (25-20,23-25,25-16)                    

DoskoActa-H3           – Joure-H3                   0-3 (15-25,10-25,13-25)        

 

Senioren – dames

DoskoActa-D1           – SBO-D1                   1-3 (25-18,16-25,24-26,18-25)         

DoskoActa-D2           – VVH-D2                  1-3 (21-25,23-25,18-25,25-21)

DoskoActa-D3           – Leevoc-D4               2-2 (17-25,25-16,17-25,25-21)

 

Senioren – recreatie

HeVoC-XR1              – DoskoActa-XR1      3-1 (25-15,25-10,23-25,25-15)                     

 

Junioren – A

DoskoActa-MA1        vrij     

DoskoActa-MA2        – Stanfries-MA1         4-0 (26-24,25-22,25-21,25-15)   

 

Junioren – B

DoskoActa-MB1        – SVM-MB1               3-2 (25-11,08-25,27-25,20-25,17-15)      

vc058-MB1                – DoskoActa-MB2     4-0 (25-07,25-16,25-09,25-10)         

 

Junioren – C

DoskoActa-XC1        – SVM-XC1               3-1 (17-25,25-16,25-15,25-16)             

 

CMV

DoskoActa-N61         klaar   

DoskoActa-N51         klaar

DoskoActa-N41         klaar

DoskoActa-N42         klaar     

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Senioren Heren

 

Heren-1

DoskoActa-H1 – RSO-H1: 3-1

Onze heren moesten het ‘nog ‘even’ waarmaken’ … en dat deden ze dan ook: wederom winst (4 punten) … niets op aan te merken verder, behalve dat Madelief Zeinstra deze wedstrijd prima leidde met begeleding/coaching van Hidde Frankena!

DoskoActa-H1 – Leevoc-H2

Thuis tegen de ‘laagvlieger’ uit Leeuwarden waar eerder al van gewonnen werd …

dat zal toch wel weer lukken … 4 of 5 punten verwachten wij.

 

Heren-2

Punt Ut-H1 – DoskoActa-H2: 2-1
Ook uit ‘verloren ‘wij’ met 1-2’ vrijdagavond van de Blauwhusters, maar dus wel weer een punt toe te voegen aan het totaal … altijd goed!

Terherne-H1 – DoskoActa-H2

Maandagavond naar Terkaple om aldaar de koploper te bestrijden … uitdaginkje!

En dan donderdag gelijk de return, oftewel:

DoskoActa-H2 – Terherne-H1

Mocht het maandag niet gelukt zijn, dan nu de kans om de koploper alsnog (proberen) beentje te lichten … pittig weekje voor ‘it twadde’!

 

Heren-3

DoskoActa-H3 – Joure-H3: 0-3

Net als eerder in Joure wisten ‘we’ geen punt te pakken van deze lui … en da’s toch wel een heel sneu en abrupt einde van dit seizoen waarin de 5e plaats behaald werd. En dit was dan de laatste kompetitiewedstrijd voor Heren-3!

 

 

Senioren Dames

 

Dames-1

DoskoActa-D1 – SBO-D1: 1-3

Helaas, helaas … wederom verloren ‘wij’ met 1-3 van de dames uit Minnertsga e.o., iets wat wij eigenlijk niet verwacht hadden en ook komt nu de 4e plaats wat in het gedrang dus moeten ‘wij’ nog wat punten zien te pakken!

DoskoActa-D1 – vc058-D3

De uitwedstrijd wonnen ‘we’ in Leeuwarden, dat wil niet zeggen dat dit zomaar even weer gaat gebeuren, wij denken aan kleine verschillen … vijf-settertje?

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – VVH-D2: 1-3

Zo! Onze wens was ‘vrijuit spelen en wellicht punt(en) afsnoepen?’ van de kampioen en dat deden onze jongedames dus … bijna zelfs twee! Mooi resultaat !

DoskoActa-D2 – UDI-D1: afgelast (en wordt niet meer gespeeld)

Op dit moment wordt gekeken of de nog in te halen wedstrijd Swette Switters-D3 – DoskoActa-D2 hiervoor in de plaats kan komen, dan wel ‘uit’ uiteraard …

 

Dames-3

DoskoActa-D3 – Leevoc-D4: 2-2

Wel potjandosie!

Voor de 3e keer speelden de teams tegen elkaar en voor de 3e keer werd het een ‘mag/durf je te voorspellen … gelijkspelletje?’ … inderdaad!

Op zich best wel leuk natuurlijk … niks mis mee.

De komende weken vrij!

 

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

HeVoC-XR1 – DoskoActa-XR1: 3-1

Onze gedachte ‘dat onze dames/heren met punt(en) huiswaarts keren’ kwam uit en ‘we’ waren inderdaad ‘afhankelijk van wie er allemaal beschikbaar (zullen/kunnen) zijn’ … er konden precies 6 man/vrouw op de been gebracht worden … poeh!

Op de volgende pagina een impressie vanuit het team zelf!

 

“Vol goede moed vertrokken we met z’n 6-en afgelopen vrijdagavond naar  

  Heerenveen voor de wedstrijd tegen HeVoC.

  Deze keer hadden we weer de beschikking over Hidde.

  In het enorme sportcomplex van Sportstad Heerenveen was het even zoeken naar de   

  juiste kleedkamer.

  Na een goede warming-up begonnen we vol enthousiasme aan de wedstrijd.

  We werden gefloten door een jonge scheidsrechter, die erg veel aandacht had voor  

  onze voeten bij de opslag, die stonden blijkbaar niet altijd goed.

 

  In de eerste 2 sets moesten we er nog wat inkomen.

  Voor ons gevoel ging het best wel goed, maar ineens was de set alweer afgelopen en

  bleek dat  we niet hadden gewonnen (15-25).

  Zo denk je dat de scheidsrechter fluit voor een time-out, blijkt dat de 2e set ook al is

  afgelopen (10-25 verloren).

  Na een peptalk en wat tactische tips van Hidde speelden we een fantastische 3e set.

  We hielden het heel lang vol, volle focus op het scorebord en dat hielp; we wonnen  

  deze set met 25-23.

  In de laatste set werd de warmte ons wat teveel, speelden we helemaal niet slecht,

  maar kwamen er niet meer aan te pas (15-25).

 

  De setwinst hebben we gevierd onder het genot van een drankje in het gezellige

  sportcafé.

  We kijken weer terug op een heel gezellige sportavond.”

 

Er moet nu eventueel nog een (1) wedstrijd gespeeld worden, uit tegen LVVO …

even afwachten dus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

Na 2 vrije weken mogen ‘we’ gelukkig weer:

Captains***Kangeroe-MA1 – DoskoActa-MA1

Zaterdag het ‘uitje’ naar de meiden in en van Hardenberg waarvan thuis nipt in een vijf-setter werd verloren, zou leuk zijn om dat nu – in het oosten des lands – weer om te draaien: kijken of dit gaat lukken!? 

 

Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – Stanfries-MA1: 4-0

Onze prognose dat ‘deze keer de (meeste) punten voor ‘ons’ zullen zijn’ werd door onze meiden meer dan ingevuld: de volle mep (5 punten)!

“MA2 wint overtuigend strijd om de 3e plaats van Stanfries met 4-0” … luidde het korte kommentaar … en daar is niets op aan te merken: goed werk!

Komende week vrij!

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

DoskoActa-MB1 – SVM-MB1: 3-2

In tegenstelling tot de uitwedstrijd wonnen ‘wij’ deze keer nipt van de poldermeisjes, maar hoe spannend wil je het hebben: 17-15 in de 5e set!

“ MB1 wint van SVM met 3-2. Het was een heel wisselend spel, maar pakken toch 3

   punten … en sluiten het seizoen met winst af …” … kregen wij door: mooi hoor!

En hiermee is Meisjes-B1 inderdaad klaar met deze kompetitie!

 

Meisjes-B2

vc058-MB1 – DoskoActa-MB2: 4-0

Gezien de setstanden zat het er in Leeuwarden tegen deze kampioenskandidaat eigen-lijk geen moment in om het door ons gewenste punt binnen te halen … jammer hoor, want het had zo mooi geweest om met dat ene puntje de kompetitie te beeindigen.

Hiermee is ook voor Meisjes-B2 de kompetitie dus klaar!

 

 

 

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

DoskoActa-XC1 – SVM-XC1: 3-1

Na een wat stroef begin (verlies 1e set … zenuwen?) werd er ook met deze tegen-stander resoluut afgerekend en werden nog even 4 punten toegevoegd aan het totaal! Met een gemiddelde van bijna 4 punten per wedstrijd kampioen geworden: POEH! Op pagina 2 staat al de kampioensfoto waarbij de medailles even geleend werden van Meisjes-A2 (kampioenschap najaarskompetitie!) want de medailles van de voorjaars-kompetitie waren nog niet verstuurd door de Nevobo: mooi opgelost!

 

Ook voor Mix-C1 is het over-en-sluiten wat de kompetitie betreft!

 

 

Cool Moves Volley

 

Voor het CMV-gebeuren is het programma klaar!

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Hidde Frankena          donderdag      Dames-1         – vc058-D3                     1e kl.

Gerard Harmelink       donderdag      Heren-1           – Leevoc-H2                  1e kl.

Joep de Jager              donderdag      Heren-2           – Terherne-H1                3e kl.

 

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag      Heren-1           – Leevoc-H2                   1e kl.

Sjoukje Uijthof           donderdag      Dames-1         – vc058-D3                    1e kl.

Wouter Zeilmaker       donderdag      Heren-2           – Terherne-H1                3e kl.

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     28 april            Opbouwen         H2                   D1                   nvt

                                                Afbouwen         H2                   H1                   nvt

 

Zaterdag         30 april            Opbouwen         nvt                  nvt                   nvt

                                    Afbouwen         nvt                  nvt                   nvt              

 

Technische Commissie                                

 

Aanpassingen trainingen

. XC1 en CMV’s:

  ivm. de Meivakantie trainen Mix-C1 en de CMV-teams de komende 14 dagen niet!

  Dus … vanaf maandag 9 mei zijn de trainingen weer als vanouds voor deze teams.

. ABC-jeugd:

  Ook vanwege de Meivakanties wordt er op de beide woensdagen niet getraind, dus 

  … geen ABC-jeugd-training op 27 april en 4 mei.

. Dames-3:

  Omdat Heren-2 a.s. maandag moet spelen wordt Dames-3 vanaf 20.00 uur getraind 

  door Jelle Riemersma (i.p.v.. Gerrit Krol)

. Recreatie:

  Ondanks voorgaande alinea traint Gerrit Krol a.s. maandag nog wel het eerste half

  uur van de recreanten-training                                                                   

Wellicht zijn er meer aanpassingen i.v.m. deze vakantie, maar die zijn op dit moment niet bij de redactie bekend maar zullen wel bij de teams bekend zijn/worden.

 Ledenadministratie                                                           

Bedankt:

Anneke Bosma           Senioren-dames

                       

                                                                                  Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Mix-C1 kampioen!/Geplaatst op 17 april 2022

 

Alle eer voor de enige KAMPIOEN die DoskoActa deze voorjaarskompetitie voort brengt: MIX-C1 !   GEFELICITEERD !!!

Na een wat stroef begin (verlies 1e set … zenuwen?) werd er ook met deze tegenstander resoluut afgerekend en werden nog even 4 punten toegevoegd aan het totaal! Met een gemiddelde van bijna 4 punten per wedstrijd kampioen geworden: POEH!

CHAPEAU … KLASSE … GEFELICIFLAPSTAART … KAMPIOENTJE !!!

 

Weekbulletin 36 Jaargang 13/Geplaatst op 17 april 2022

Voor de PDF deze link: DoskoActa Weekbulletin 13-36[14066]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

Laatste nieuws:                                            Mix-C1 kampioen!

 

Zonder zelf te spelen hebben onze meisjes en jongens van Mix-C1 zaterdag de titel behaald, want Punt Ut kwam niet verder dan een 3-2 overwinning op SNVV:

    CHAPEAU … KLASSE … GEFELICIFLAPSTAART … KAMPIOENTJE !!!

De ‘kampioensfoto’ drukten wij hier vorige week al af … en dat was dus gelukkig niet te voorbarig.

De laatste bij ons bekende stand vwb de Poiesz Jeugd Sponsor Actie is dat DoskoActa uiteindelijk op de 4e plaats zou zijn geëindigd, met 32.502 muntjes.

                                                                                                              

Nogmaals DANK aan allen die de muntjes aan DoskoActa toebedeelde en uiteraard onze GROTE DANK aan de firma Poiesz … voor het zoveelste jaar op rij: GROOTS!

 

Komende week beginnen we aan het staartje van deze kompetitie, enkele teams gaan al hun laatste wedstrijd spelen, anderen hebben nog enige ‘Corona-inhaalwedstrijden’

te gaan … succes allemaal!

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen … and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                 

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                          (Sport)kalender            Week 16

====================================   ========================

Ma.  18 apr.    Paas-maandag                                              Wielrennen:

                        Geen trainingen !!!                            18/22  Tour o/t Alps              – Ita

————————————————————-   20       Waalse Pijl                 – Bel

Di.   19 apr.     .                                                          24       Luik-B-Luik               – Bel

                        .          

————————————————————-              Formule 1:

Wo. 20 apr.     Trainingen: ABC-jeugd                      24       GP Italie        

                        .                                                            

————————————————————-              

Do.  21 apr.     Spelen: H1,H3,D1,D2,D3 (Franeker)           

        Fluiten:   Gerard Harmelink, Hidde Frankena,

            Joost Tiemersma, Luc van der Kolk,            MotoGP:

            Gerrit Krol                                         24       GP Portugal

        Tellen:    Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof                          

————————————————————-  

Vr.   22 apr.    Spelen: H2                        (Bl’huis)

                                     XR1                      (H’veen) 

————————————————————-  

Za.   23 apr.    Spelen: MA2,MB1,XC1   (Franeker)

                                     MB2                     (L’wden)

         Fluiten:  Stef Mengerink                  (IJ’muiden)                                    

            Gerard Harmelink,            (Franeker)

            Nina de Jong + Puck Wever,

            Fenna Damstra + Baudien Draaisma

————————————————————-  

Zo.   24 apr.    WeekBulletin 13-37              

————————————————————-

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Non-donderdag wedstrijden:                                                                                                         Komende week spelen Heren-2 en Mix-Recreatie-1 niet op de donderdag, maar:                               . Heren-2                 vrijdagavond               in Blauwhuis                                                             . Mix-Recreatie-1            vrijdagavond               in Heerenveen

Vrij komende week:                                                                                                    Meisjes-A1 en de CMV-teams.

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nog eventueel vast te stellen:           

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2        

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1

XR1:   SVW-DR1      – DA-XR1                  gaat NIET meer gespeeld worden !!!

 

Gewijzigd:

XR1:   HeVoC-XR1  – DA-XR1                  was: Hoekstrahal/4  19.00 uur  (vr.22-4)

                                                                       nu:   Sportstad/4      19.30 uur

MB2:   vc058-MB1     – DA-MB2                  was: Wiardahal/1    13.00 uur  (za. 23-4)

                                                                       nu:   Wiardahal/1     17.00 uur

H2:      Terherne-H1    – DA-H2                     was: Akkrum/Uthal 19.30 uur  (vr. 08-4)                                                                 nu:   Terkaple/MFS  20.15 uur (ma. 25-4)  

          (Locatie: MFS It Heechein, Buorren 34, Terkaple / Het MFS is even na 20.00 uur open!)

                       

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

AVC-H3                     – DoskoActa-H1         1-3 (21-25,25-20,11-25,16-25)             

DoskoActa-H2           – Oeverzwaluwen-H2 1-2 (22-25,25-12,25-27)                    

DoskoActa-H3           – Flora-H1                   1-2 (25-20,18-25,18-25)        

 

Senioren – dames

DFS-D1                      – DoskoActa-D1         3-1 (25-18,26-24,25-18,20-25)         

DoskoActa-D2           – Grouw-D2                2-3 (22-25,25-09,25-20,21-25,10-15)

Wytgaard-D1             – DoskoActa-D3         3-1 (20-25,25-10,25-10,25-16)

 

Senioren – recreatie

DoskoActa-XR1        vrij                 

 

Junioren – A

DoskoActa-MA1        vrij     

DoskoActa-MA2        vrij   

 

Junioren – B

DoskoActa-MB1        vrij      

DoskoActa-MB2        vrij    

 

Junioren – C

SNVV-XC1               vrij         

 

CMV

DoskoActa-N61         vrij    

DoskoActa-N51         vrij

DoskoActa-N41         vrij

DoskoActa-N42         vrij     

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Senioren Heren

 

Heren-1

AVC-H3 – DoskoActa-H1: 1-3

Geen geprognotiseerd “kon wel eens een 5-settertje worden” dus, zaterdag in de vooravond in Akkrum, ‘we’ liepen met 4 punten de poort uit … mooi man!

DoskoActa-H1 – RSO-H1

Eerder wonnen ‘wij’ daar plus ‘wij’ staan wat hoger … en zijn dus (?) de favoriet,

nu moeten ‘we’ dat nog ‘even’ waarmaken mannen: it’s up-to-you!

 

Heren-2

DoskoActa-H2 – Oeverzwaluwen-H2: 1-2

Onze prognose ‘zal wel een 2-1 (of (liever niet) 1-2) worden’ … kwam helaas uit, maar in de 3e set met 25-27 ten onder … was beslist niet nodig, maar gedane zaken!

Moeder (1e) en dochter (2e) Molenaar leidden deze wedstrijd op souvereine wijze!

Punt Ut-H1 – DoskoActa-H2
Thuis verloren ‘wij’ met 1-2, komende vrijdagavond de kans op (en tijd voor) revanche pakken ‘we’ die?

 

Heren-3

DoskoActa-H3 – Flora-H1: 1-2

Wij vroegen ons af  ‘of ‘wij’ de eerste kunnen zijn die hen een set weet af te snoepen’ … nou ja: dat deden ‘we’ (en die mannen baalden daar zichtbaar van J!) : KLASSE!

Prima wedstrijd olv. debutant-scheidsrechter Angelique Groeneveld … ook prima!

DoskoActa-H3 – Joure-H3

Eerder gingen ‘we’ zonder punten naar huis, tijd om dus iets terug te gaan doen en dat zou zo maar eens kunnen denken wij: benieuwd! (Laatste komp.-wedstrijd voor H3!)

 

Senioren Dames

 

Dames-1

DFS-D1 – DoskoActa-D1: 3-1

Op maandagavond in Bergum tegen een van de koplopers met een punt (bijna twee!) weer huiswaarts keren … op zich toch wel goed werk en het valt ook nog es binnen onze prognoses van ‘beide teams ook nu punten van elkaar gaan pakken, ergo … 3-1/1-3 of 3-2/2-3’ … en nog steeds de 4e plaats in handen!

DoskoActa-D1 – SBO-D1

Kort geleden verloren ‘wij’ toch wel verrassend in Minnertsga, maar dat gaat nu niet weer gebeuren … onze dames gaan aan het langste eind trekken: doen!

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – Grouw-D2: 2-3

De verwachte ‘wij denken aan 4 punten’ konden helaas niet waargemaakt worden, er ontbraken simpelweg te veel basis-speelsters, maar de invalsters (oa Meisjes-A) lieten zich beslist van hun goede kant zien en mede daardoor dus toch 2 mooie punten!

DoskoActa-D2 – VVH-D2

De afgetekende kampioen komt langs, dus … niks te verliezen voor de onzen …

‘We’ kunnen vrijuit spelen en wellicht punt(en) afsnoepen? Gaan!

 

Dames-3

Wytgaard-D1 – DoskoActa-D3: 3-1

Een vliegende start met winst in de 1e set, maar net als vorige keer een (1) punt van weten te pakken, maar … ‘we’ mogen nog een keer tegen elkaar spelen, dan thuis, dus: (wederom) nog “alle kans op revanche”!

DoskoActa-D3 – Leevoc-D4

De teams doen bijna niks voor elkaar onder, al 2 keer tegen elkaar gelijk gespeeld,

dus (mag/durf je te voorspellen) … gelijkspelletje? Winnen!

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

Na een vrije week nu op vrijdagavond op het menu:

HeVoC-XR1 – DoskoActa-XR1

Wij denken dat onze dames/heren met punt(en) huiswaarts keren … alhoewel ‘wij’ wel afhankelijk zijn wie er allemaal beschikbaar (zullen/kunnen) zijn: Go!

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

Na een weekje vrij … nog een weekje vrij! L

 

Meisjes-A2

Na een vrije week is nu aan de beurt:

DoskoActa-MA2 – Stanfries-MA1

Het gevecht om de 3e plaats! Eerder verloren ‘wij’ bij hun, maar onze prognose is dat deze keer de (meeste) punten voor ‘ons’ zullen zijn: let’s do so!

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

Na twee weken zonder kompetitie mogen we gelukkig weer en wel met:

DoskoActa-MB1 – SVM-MB1

In de polder verloren ‘we’ nipt van de Marknesser’ dametjes, nu als de nummers 4 en 5 tegen elkaar denken wij dat de weegschaal naar ‘onze’ kant zal doorslaan: yes!

 

Meisjes-B2

Na de vrije week hebben we deze keer:

vc058-MB1 – DoskoActa-MB2

Naar Leeuwarden om deze kampioenskandidaat te bestrijden … da’s niet niks, maar

een verrassing kan zomaar gebeuren, dat toonden onze meiden al eerder toen van een andere kampioenskandidaat een belangrijk punt werd afgesnoept: nu maar weer!

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

Na een weekje bijkomen nu de wedstrijd van onze kampioenen:

DoskoActa-XC1 – SVM-XC1

Eerder wonnen ’wij’ nipt in Marknesse (N.O.P.), nu zijn ‘we’ inmiddels al kampioen  maar … uiteraard gaan ‘we’ ook vandaag voor de overwinning: pakken die hap!

En dan … feestje? Misschien? Zal toch wel?

 

 

 

Cool Moves Volley

 

.

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink           zaterdag          Set Up-H1      – CSV-H1                      1e div.

                                                           (IJsselmuiden)   (Zwolle)

Hidde Frankena          donderdag      Heren-1           – RSO-H1                      1e kl.

Gerard Harmelink       donderdag      Dames-1         – SBO-D1                      1e-kl.

                                    zaterdag          Meisjes-A2     – Stanfries-MA1         hfd.kl.

Joost Tiemersma         donderdag      Heren-3           – Joure-H3                     3e kl.

Luc van der Kolk       donderdag      Dames-2         – VVH-D2                     2e kl.

Gerrit Krol                  donderdag      Dames-3         – Leevoc-D4                  3e kl.

Nina de Jong +

* Puck Wever             zaterdag          Meisjes-MB1  – SVM-MB1                  1e kl.

Baudien Draaisma +

* Fenna Damstra        zaterdag          Mix-C1           – SVM-XC1                   2e kl.  

 

* mogen zelf bepalen wie eerste of tweede scheidsrechter is

 

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag      Heren-1           – RSO-H1                      1e kl.

Sjoukje Uijthof           donderdag      Dames-1         – SBO-D1                      1e kl.

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     21 april            Opbouwen         H3                   D1                   D2

                                                Afbouwen         D3                   H1                   D2

 

Zaterdag         23 april            Opbouwen         MB1               XC1                 nvt

                                    Afbouwen         MB1               MA2                nvt              

 

 

 

Technische Commissie                                

 

Terwijl we nog druk bezig zijn met de (afronding van de) huidige kompetitie zijn we ook al druk doende richting volgend seizoen: inventarisaties van spelers, teams, trainers etc. etc.

Hier ligt ook aardig druk op aangezien de NeVoBo afgelopen week de nodige info

hierover aan de verenigingen heeft verstrekt met een deadline voor de inschrijvingen die medio mei ligt: dan moet men dus weten met welke teams we in de wei (zaal) gaan komen en welke teams op welke dag, tijd en veld gaan spelen.  

Wordt weer een mooie puzzel want hierbij dient ook nog eens rekening gehouden te worden welke scheidsrechter(s) in welk team zitten.

Zoals ieder jaar … weer een leuke uitdaging enne … laten we hopen dat we niet weer, zoals de afgelopen 2 jaar, het seizoen na enkele speelrondes moeten onderbreken.

                                                                                              

Ledenadministratie                                                           

Ook deze week weer aanmeldingen van nieuwe aspirant-leden die dan weer (max 3) proeftrainingen kunnen gaan volgen, veel plezier!

 

                                                                      Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 35 Jaargang 13/Geplaatst op 10 april 2022

PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-35[14037]  

Beste volley-vriend(inn)en …

< laatste nieuws: XC1 kan de titel eigenlijk niet meer ontgaan … verderop lezen! >

i.v.m.. het aanstaande Paasweekend zijn de sport-kalenders wat minder gevuld dan anders: voetbal en wielrennen gaan internationaal wel gewoon door.

Dichter bij huis: De Trije staat dat weekend helemaal ‘in de handbal-stand’ oftewel:

de (internationale) Jupiter Cup. Vandaar dat er voor DoskoActa dat weekend geen

jeugd-wedstrijden zijn, het gros wordt daarom een week later (alsnog) gespeeld!

 

Het bestuur kwam afgelopen dinsdag weer bijeen, lees het beknopte verslag!

 

Vandaag is het de laatste dag van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie!

                                                                                                              

De laatste bij ons bekende stand is dat we op de 3e plaats (van de 8) staan met 30.519 muntjes, de eindstand zal volgende week wel bekend gemaakt worden, wat dit financieel betekent wachten we dus nog even af … wordt vervolgd!

In ieder geval willen we vanaf deze plaats iedereen bedanken die zijn/haar muntjes in de DoskoActa-pijp heeft gedeponeerd : KLASSE!

En uiteraard onze GROTE DANK aan de firma Poiesz die ons aldus weer een geweldige ondersteuning aanbiedt … voor het zoveelste jaar op rij: GROOTS!

                                   

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …. and remember:

stay safe, take care and (try to) …  Have Fun                                         

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                         (Sport)kalender            Week 15

====================================  ========================

Ma.  11 apr.    Trainingen: alle teams/groepen                     Voetbal:                     

                        Spelen:  D1                      (Bergum)   12/13   Champions League

————————————————————-   14        Europa        League

Di.   12 apr.     .                                                          14        Conference League   

————————————————————-  

Wo. 13 apr.     Trainingen: ABC-jeugd                                

                        .                                                            

————————————————————-  

Do.  14 apr.     Spelen:  H2, H3, D2        (Franeker) 

                                      D3                      (Grouw)    

        Fluiten:  Gerard Harmelink, Mirjam Molenaar,

           Hidde Frankena + Angelique Groeneveld

        Tellen:   Wouter Zeilmaker                              

————————————————————-  

Vr.   15 apr.    Goede Vrijdag

                        .                                                                      Wielrennen:

————————————————————-   10/17   Ronde van Turkije      – Tur

Za.   16 apr.    Geen kompetitie-wedstrijden             13        Brabantse Pijl             – Bel

                            in Franeker ivm. Jupiter Cup!      17        Parijs-Roubaix            – Fra

                        Spelen:  H1                      (Akkrum)

                        NOJK:  1/2e fin. A-jeugd(Sneek)                  Handbal:

            Fluiten: Stef Mengerink  (Sneek)      15/18   Jupiter Cup         – Franeker

————————————————————-  

Zo.   17 apr.    Paas-zondag

            Week Bulletin 13-36                         

————————————————————-

Ma.  18 apr.    Paas-maandag

                        Geen trainingen !!!               

 

Van de Bestuurstafel

 

Op dinsdag 5 april heeft het bestuur vergaderd.

De afronding van het binnen seizoen en de opstart van het buitenseizoen stond

op de agenda. Het idee is om tot medio juni door te trainen in de zaal in de nieuwe teamsamenstellingen en aansluitend nog een week of 4 buiten te volleyballen. Daarover later meer.

De TC is druk bezig met de inventarisaties om de teamindelingen voor volgend seizoen te maken.

Ook daarover later meer.

Na de meivakantie (dinsdag 10 mei) komen we als bestuur weer bij elkaar.

 

En hierbij nog (2) publicaties van de stichting SAM& … dit doen wij met liefde

voor dit goede doel!

 

                 

 

 

Her Bestuur

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

 

Non-donderdag wedstrijden:                                                                                                         Komende week spelen Dames-1 en Heren-1 niet op de donderdag, maar:                               . Dames-1                maandagavond           in Bergum                                                             . Heren-1             zaterdagmiddag          in Akkrum

Geen zaterdag-wedstrijden:                                                                                              Komend weekend zijn er helemaal geen jeugd-wedstrijden voor DoskoActa, De Trije is dan het terrein van de Jupiter Cup. Onze wedstrijden zijn een week verplaatst!      

Vrij komende week:                                                                                                    Recreatie-Mix en alle jeugdteams..

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nog eventueel vast te stellen:           

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2        

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande

H2:      Terherne-H1    – DA-H2                     overleg gaande

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1                 

             

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                  

 

Senioren – heren

DoskoActa-H1           – ODS-H1                   3-1 (25-15,25-13,25-19,26-28)             

Terherne-H1               – DoskoActa-H2         uitgesteld       

Flora-H1                     – DoskoActa-H3         3-0 (25-10,25-16,25-17)

 

Senioren – dames

DoskoActa-D1           – ODS-D1                   2-3 (19-25,25-20,13-25,25-22,12-15)

UDI-D1                      – DoskoActa-D2         3-1 (25-12,25-18,25-15,17-25)

Havot-D1                   – DoskoActa-D3         3-1 (19-25,25-20,25-18,25-14)

 

Senioren – recreatie

LVVO-DR1               – DoskoActa-XR1      uitgesteld                   

 

Junioren – A

Sudosa-Desto-MA1   – DoskoActa-MA1     3-1 (25-21,25-14,25-18,23-25)         

DoskoActa-MA2        – Far Ut-MA1             3-1 (25-13,20-25,25-21,25-16)

 

Junioren – B

DoskoActa-MB1                                           vrij      

DoskoActa-MB2        – OPM-MB1               1-3 (20-25,23-25,19-25,25-19)         

 

Junioren – C

SNVV-XC1               – DoskoActa-XC1      0-4 (16-25,23-25,19-25,17-25)            

 

CMV

DoskoActa-N61           DoskoActa-N51         DoskoActa-N41         DoskoActa-N42     ————————— ————————– ————————– ———————-ODS                      15-38     vc058            11-46     DOS(K)          14-26     Havot.41      15-26

Tonevido        17-26     SVT              18-24     VoVeSa        10-32     SVT             28-17

Buitenpost      18-34     Buitenpost    16-32     Tijnje             21-23     DOS(K)       21-28

Tijnje               17-25     ODS             19-31     vc058            38-  7     vc058            20-18

————————— ————————– ————————– ———————-

Dagscore           4-0                              4-0                              4-2                            4-4

Eindscore        16-05                          15-06                          15-18                         15-22 

Plaats                  6                                  6                                  2                                2

Wedstrijdscretariaat – teams                                                        

 

Senioren Heren

 

Heren-1

DoskoActa-H1 – ODS-H1: 3-1

Zo … op 2 puntjes na een cleansheet: da’s het betere werk van onze heren tegen de nummer 3 … prima prestatie! En dat betekent dat ‘we’ wederom in de top-4 gaan eindigen … mooi werk hoor!

AVC-H3 – DoskoActa-H1

Thuis werd het 3-1 voor ‘ons’, wat wordt het zaterdag in de namiddag in Akkrum?

Kon wel eens een 5-settertje worden …

 

Heren-2

Terherne-H1 – DoskoActa-H2: uitgesteld

En weer sloeg het virus toe, buiten de al langer geblesseerden …en (dus) moesten we wederom een vrijdagavondpotje afzeggen …. jammer! Wellicht wordt deze wedstrijd op een maandagavond nog ingehaald, maar dan niet in Akkrum maar in Terkaple …

DoskoActa-H2 – Oeverzwaluwen-H2

Wij verwachten eigenlijk niet dat een van de twee teams er met een clean sheet van tussen gaat, oftewel: zal wel een 2-1 (of (liever niet) 1-2) worden …

 

 

Heren-3

Flora-H1 – DoskoActa-H3: 3-0

Vrijdagavond was koploper Flora een maatje te groot voor de onzen, waardoor de ploeg uit Heerenveen nog steeds geen enkele set (!) hoefde in te leveren in deze kompetitie … Maar gauw vergeten zou je zeggen, maar kijk es wat d’r aan komt:

DoskoActa-H3 – Flora-H1

Gelijk maar weer tegen deze (te?) sterke tegenstander die pas later in deze poule geplaatst werd en wel erg riant aan kop gaat; kijken of ‘wij’ de eerste kunnen zijn die hen een set weet af te snoepen …

 

 

Senioren Dames

 

Dames-1

DoskoActa-D1 – ODS-D1: 2-3

Wij stelden dat het “nu wel eens een stuk moeilijker” zou kunnen worden dan bij de seizoensopening tegen de nummer 2 en dat bleek ook zo uit te pakken. Maar kijkend naar het wedstrijdverloop is dit toch een mooie pot geworden en blijven ‘wij’ mooi meedoen in de bovenste helft van de ranglijst … goed toch?

DFS-D1 – DoskoActa-D1

Op maandagavond inhalen in Bergum, nou ja … in plaats van trainen dus. Eerder verloren ‘wij’ thuis met 1-3. Beide teams staan nu hoog op de ranglijst, onze prognose is dat beide teams ook nu punten van elkaar gaan pakken, ergo … 3-1/1-3 of 3-2/2-3 …

 

 

 

Dames-2

UDI-D1 – DoskoActa-D2: 3-1

“Hier komen punten mee naar Franeker” blikten wij vooruit, echter … het werd er (slechts) een (1), maar dat dit in de laatste set alsnog gebeurde geeft toch wel een goed gevoel en een positieve vooruitblik op de volgende opdracht:

DoskoActa-D2 – Grouw-D2

De eerste wedstrijd van dit seizoen wisten ‘wij’ in Grouw te winnen, het zou ons verbazen wanneer dat nu niet weer gaat lukken, wij denken aan 4 punten …

 

Dames-3

Havot-D1 – DoskoActa-D3: 3-1

Onze pronose “dat wil op voorhand niet zeggen dat we weer zonder punten blijven in de Bildtse sporthal” (tegen een van de koplopers) kwam dus uit, want onze meiden wisten de 1e set in winst om te zetten … prima werk!

Wytgaard-D1 – DoskoActa-D3

Vorige keer slechts 1 punt van weten te pakken, maar ‘we’ mogen nog 2 keer tegen elkaar spelen, dus: “alle kans op revanche”! Toch wordt dit niet eenvoudig, maar wij verwachten dat de uitslag dicht bij een gelijk spel gaat liggen …

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

LVVO-DR1 – DoskoActa-XR1: uitgesteld

De opmerking “de spoeling qua bezetting door omstandigheden wat dunner is geworden” sneed dus hout want het kan eigenlijk weinig tot niks meer verduren en dan zeker geen Corona-gevallen … en daarom moesten we helaas afzeggen.

Of en wanneer dit nog ingehaald gaat worden is nog niet bekend …

Komende week vrij!

 

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

Sudosa-Desto-MA1 – DoskoActa-MA1: 3-1

Zaterdagmorgen om 10.30 uur (!) werd er in Assen in extremis 1 punt in de wacht gesleept: 23-25 in de 4e set: “Wel een punt mee naar Friesland” … was het bondige kommentaar, maar daar zijn we al aan gewend: geen poespas!

Komende week vrij!

Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – Far Ut-MA1: 3-1

Vorige week vroegen  we ‘gaan we aan- of afhaken?’ … welnu: we haken aan!

“Deze keer beloont MA2 zichzelf wel. 4 Geblesseerden, 3 invalsters (dank meiden!)

  rekenen in 4 sets af met Far Ut en stijgt naar gedeelde 3e plaats in de competitie” … en daar is dus geen woord Spaans bij: voorwaar, een prachtig resultaat!

Komende week vrij!

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

Was vrij en ook komende week vrij!

 

Meisjes-B2

DoskoActa-MB2 – OPM-MB1: 1-3

Kijk, zoals wij al zeiden ‘niet(s) te verliezen’  … en dan pak je wel even je 2e (en bijna ook je 3e) kompetitiepunt en dat van de koploper … da’s een dure voor hunnie!

’t Heeft even geduurd, maar dan heb je ook wat … of niet dan!?

Komende week vrij!

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

SNVV-XC1 – DoskoActa-XC1: 0-4

Er waren nog drie teams voor de titel: Punt Ut, SNVV en DoskoActa, nu zijn dat er dus nog twee … na de eclatante 4-0 zege op SNVV van onze jeugd vrijdagavond in het verre Sint Nicolaasga waarvan eerder (thuis) verloren werd: KLASSE!

Alleen Punt Ut kan nog gelijk met ‘ons’ komen, maar dan moeten zij nog met 4-0 van SNVV zien te winnen en zouden ‘wij’ de laatste wedstrijd met 0-4 moeten verliezen … en dat zien wij beslist niet zitten.

Maar … de huid niet verkopen voordat de beer geschoten is, dus nog even geduld!

Laat onverlet dat dit een geweldige prestatie is … DIEPE BUIGING!

Komende week vrij!

                          DoskoActa Mix-C1

 

Cool Moves Volley

 

Afgelopen zaterdag werd het laatste toernooi van dit seizoen in Franeker gespeeld.

 

Hier werden dus ook de eindstanden bekend maar helaas NIET de bijbehorende prijzen  uitgereikt, dit tot verdriet van de deelnemende teams … begrijpelijk.

De NeVoBo verzendt de kampioensmedailles tegenwoordig pas na de kompetities naar de verenigingen, dat scheelt enorm in de verzendkosten … vandaar!

 

Uitslagen en standen staan al eerder vermeld in dit bulletin, dus … zoals altijd … hier even kort hoe er gespeeld werd.

 

N61

Speelde tegen ODS, Tonevido, Buitenpost en Tijnje en wist helaas geen wedstrijd te winnen. Eindresultaat is de 6e plaats (16-05).

N51

Speelde tegen vc058, SVT, Buitenpost en ODS en kon helaas geen enkel potje winnen. Eindresultaat is de 6e plaats (15-06).

N41

Speelde tegen DOS(K), VoVeSa, Tijnje en vc058 en kon 2 punten bijschrijven aan het toaal. Eindresultaat is de 2e plaats (15-18) … een keurige prestatie!

N42

Speelde tegen Havot, SVT, DOS(K) en vc058 en voegde 2 overwinningen toe aan hun totaal. Eindresultaat is de 2e plaats (15-22) … en da’s verrekte knap werk!

“N42 heeft vandaag 4 wedstrijden gespeeld, waarvan 2 gewonnen en 2 verloren.

  Ze hebben leuk met elkaar samen gespeeld en ook mooie rally’s laten zien. Maar

  bovenal hebben ze plezier gemaakt met elkaar en dat is ook zeker heel belangrijk”

… zo kwam tot ons en, zoals u allen weet, staat dat hoog in ons vaandel: fun! Prima!

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink           zaterdag          NOJK 1/2e fin   Meisjes-A               (Sneek)

Angelique  Groeneveld

  + Hidde Frankena     donderdag      Heren-3           – Flora-H1                      3e kl.

Gerard Harmelink       donderdag      Dames-2         – Grouw-D2                   2e-kl.

Mirjam Molenaar        donderdag      Heren-2           – Oeverzwaluwen-H2    3e kl.

 

Tellers

Wouter Zeilmaker       donderdag      Heren-2           – Oeverzwaluwen-H2    3e kl.

 

Angelique Groeneveld gaat donderdag haar tweede wedstrijd fluiten olv een van onze ervaren scheidsrechters Hidde Frankena … komt vast goed: succes!

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     14 april            Opbouwen         H3                   D2                   H2

                                                Afbouwen         H3                   D2                   H2

 

Zaterdag         16 april            Opbouwen         nvt                   nvt                  nvt

Jupiter Cup                 Afbouwen         nvt                   nvt                  nvt              

 

 

Technische Commissie                                

 

Zoals vorige week al aangekondigd legden afgelopen maandag onze trainers

Nynke Roelofsen, Riekie Postma, Iris Johannes, Welmoed Zeinstra en Gerrit Krol met succes hun Proeve van Bekwaamheid (PVB) af voor de trainerscursus VT2 (VerenigingsTrainer-2).

Ons uitgesproken vertrouwen in een goede afloop was dus terecht: PROFICIAT !!!

 

Hier volgt het binnengekomen verslag:

 

Vijf geslaagden trainerscursus Volleybalvereniging DoskoActa
Met behulp van subsidie van het Lokaal Sportakkoord heeft volleybalvereniging DoskoActa de trainerscursus niveau VT-2 in Franeker kunnen organiseren.

Naast deelnemers van DoskoActa waren er ook deelnemers van andere volleybal-verenigingen.

Mede door beperkingen in verband met Corona nam de gehele uitvoering een half jaar in beslag. Dat was langer dan normaal maar afgelopen maandag was het eindelijk zo ver en konden Nynke, Gerrit, Iris, Riekie en Welmoed hun Proeve Van Bekwaamheid afleggen.

Ze moesten een training verzorgen onder toezicht van de docent van volleybalopleidingen.nl. Volleybalopleidingen.nl verzorgt de door de Nederlandse Volleybal Bond erkende opleiding VT-niveau 2.

Het was een goede avond voor onze trainers, alle trainers zijn geslaagd.

Ze geven allemaal al geruime tijd trainingen bij DoskoActa en hebben door het volgen van deze opleiding meer theoretische en praktische kennis gekregen voor het goed organiseren van een training. Kader en met name trainers zijn van groot belang voor sportverenigingen. Met deze trainers kan DoskoActa weer vooruit. De investering in kader gaat komende maanden verder met het organiseren van een cursus coachen.  
Nynke, Gerrit, Iris, Riekie en Welmoed gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma!

 

In de PDF fotos van de geslaagden onze geslaagden!    

                                                                                       

 

Ziekenboeg (langdurig afwezig)

 

Tini Harmelink: nu ook nog een heup-operatie erbij … sterkte!

Ledenadministratie                                                           

Nieuwe leden:

. Megan Prins              CMV              Hartelijk welkom bij de club, enne …

. Freija Westra            CMV                          … veel plezier!

 

En ook nog steeds zijn diverse aspirant-leden bezig met de (max 3) proeftrainingen!

 

                                         Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 34 Jaargang 13/Geplaatst op 3 april 2022

Voor de PDF klik hier: DoskoActa Weekbulletin 13-34[13982]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

ook deze week kregen we weer te maken met afgelaste en vervallen verklaarde wed-strijden … zie onder ‘Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen’!

 

J.l. dinsdag nog in een voorjaarszonnetje in Zuid-Holland, nog geen 2 dagen later in een blizzard in Friesland … en was de ‘opwarming van de aarde’ al weer voorbij …

 

 

 

Denk om de Poiesz-actie (filiaal bij het station)!                                

We strijden momenteel om de 3e en 4e plaats (van de 8) met 27.616 muntjes,

dus  … dur mut wat gebeure!.

We moeten er z’n allen nog ‘even’ aan trekken de komende (en laatste!) week.

                                   

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

… and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                            

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                         (Sport)kalender            Week 14

====================================  ========================

Ma.  04 apr.    Trainingen: alle teams/groepen                     Voetbal:                     

                        .                                                           05/06   Champions League

————————————————————-   07        Europa        League

Di.   05 apr.     BestuursVergadering                       07        Conference League   

————————————————————-  

Wo. 06 apr.     Trainingen: ABC-jeugd                                 Golf:

                        .                                                           07/10   Masters                       – Spa

————————————————————-  

Do.  07 apr.     Spelen:  H1, D1               (Franeker)              Formule 1:

                                      D2                      (Grouw)     10        GP Australie

                                      D3                      (St.Anna)  

        Fluiten: Gerard Harmelink, Hidde Frankena                MotoGP:

        Tellen:  Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof     10        GP USA

————————————————————-  

Vr.   08 apr.    Spelen: H2                       (Akkrum)               Wielrennen:

                                     H3                       (H’veen)    04/09   R v Baskenland          – Spa

                                     XR1                    (L’weer)     06        Schelde Prijs              – Bel

                                     XC1                    (St.Nic.)     10        Amstel Gold Race     – Ned

————————————————————-   10/17   Ronde van Turkije

Za.   09 apr.    Spelen: MA2, MB2         (Franeker)              

                                     MA1                   (Assen)

             ’s morgens:    N61/51/41/42      (Franeker)

        Fluiten: Sybout Zeinstra, Joep de Jager

————————————————————-  

Zo.   10 apr.    WeekBulletin 13-35                          

                        Staatsloterij

                        Laatste dag Poiesz Jeugd Sponsor Actie

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

 

Vrijdagavond wedstrijden:                                                                                                         Ook komende week weer teams (liefst vier!) die op de vrijdagavond (8 april) moeten spelen: Heren-2 gaat in Akkrum tegen Terherne los, Heren-3 treft in Heerenveen de mannen van Flora, ons recreanten team treedt in Langweer aan tegen de dames van LVVO en last-but-not-least DE TOPPER: Mix-C1 gaat naar Sint Nicolaasga om daar als koploper de nummer 2 SNVV te bestrijden!

 

Vrij komende week:                                                                                                    Meisjes-B2.

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nog eventueel vast te stellen:           

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2        

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande          

Onplanbaar en dus vervallen verklaard:

H1:      VoVeSa-H1    – DA-H1

H2:      Oeverzw.-H2  – DA-H2

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                  

 

Senioren – heren

Leevoc-H2                  – DoskoActa-H1         1-3 (11-25,25-23,13-25,19-25)   

Oeverzwaluwen-H2   – DoskoActa-H2         afgelast en vervallen verklaard         

Joure-H3                     – DoskoActa-H3         3-0 (25-22,25-18,25-11)

 

Senioren – dames

SBO-D1                     – DoskoActa-D1         3-1 (25-12,25-22,24-26,25-10)         

DoskoActa-D2           – vc058-D4                 1-3 (22-25,17-25,23-25,25-16)

DoskoActa-D3                                              vrij      

 

Senioren – recreatie

DoskoActa-XR1                                           vrij    

 

Junioren – A

DoskoActa-MA1        – Fl./Veendam-MA1   1-3 (24-26,25-19,19-25,22-25)         

Oeverzwaluwen-MA1- DoskoActa-MA2     3-2 (25-21,12-25,23-25,25-23,15-13)

 

Junioren – B

Far Ut-MB1                – DoskoActa-MB1     3-2 (25-18,23-25,16-25,25-15,15-09)

DBS-MB1                  – DoskoActa-MB2     4-0 (25-15,25-14,23-25,25-13)                                 

 

Junioren – C

DoskoActa-XC1        – Punt Ut-XC1            3-1 (25-09,25-18,25-15,21-25)                        

 

CMV

DoskoActa-N61                                            vrij

DoskoActa-N51                                            vrij

DoskoActa-N41                                            vrij

DoskoActa-N42                                             vrij

 

Wedstrijdsecretariaat – teams                                                        

 

Senioren Heren

 

Heren-1

Leevoc-H2 – DoskoActa-H1: 1-3

Onze heren deden wat we vroegen ‘toch maar met de winst naar huis toe heren?’

en daarmee werd de 4e plaats ingenomen … prima toch?

De uitwedstrijd tegen VoVeSa (en daarmee zeker 4 of 5 punten) komt helaas te vervallen … jammer hoor.

DoskoActa-H1 – ODS-H1

In de eerste wedstrijd van dit seizoen wisten onze heren geen enkel punt mee te nemen vanuit Beetsterzwaag, benieuwd of ‘wij’ nu deze huidige nummer 3 wat punten weten af te snoepen …

 

 

Heren-2

Oeverzwaluwen-H5 – DoskoActa-H2: afgelast

Dit vrijdagavondpotje ging niet door om bekende redenen, deze keer van ‘onze’ kant.

Aangezien er geen mogelijkheid gevonden kon worden om alsnog in te halen (eind mei) komt deze wedstrijd te vervallen … it is net oars …

Terherne-H1 – DoskoActa-H2

En weer een vrijdagavondpotje, nu in Akkrum tegen koploper Terherne … zal wel niet een ‘eenvoudig klusje’ worden, maar ja … at je der tog benne dan oek mar speule J

 

 

Heren-3

Joure-H3 – DoskoActa-H3: 3-0

Vrijdagavond werden er helaas geen ‘punten mee terug’ genomen, zoals wij vroegen, hopelijk hebben onze mannen toch wat FUN kunnen hebben in sporthal SportFUN … want daarvoor beoefen je je hobby tenslotte.

Flora-H1 – DoskoActa-H3

En nog een keer op vrijdagavond, deze keer naar ’t Friese Haagje om koploper Flora te bestrijden … wut gien makje, mar je benne der tog, dus maak tur wat fan J

Senioren Dames

 

Dames-1

SBO-D1 – DoskoActa-D1: 3-1

Wij dachten ‘dat de dames van Minnertsga minder sets/punten pakken dan onze dames’ … maar die vlieger ging dus duidelijk niet op, integendeel … met erg veel moeite pakten onze dames net een (1) puntje en dat was het dan … tja, zulke potjes zitten er ook altijd wel es tussen … maar gauw vergeten …

DoskoActa-D1 – ODS-D1

Onze dames wisten bij de seizoensopening te winnen in Beetsterzwaag, gezien de stand kon dat nu wel eens een stuk moeilijker worden … of  pakken wij, als nummer 4, de nummer 2?

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – vc058-D4: 1-3

Wij stelden ‘een stevig potje, een uitdaging’ … maar dit moet een mooie wedstrijd geweest zijn kijkend naar de set-standen en … keurig een (meer dan) verdiend punt

gepakt … goed werk dames!

UDI-D1 – DoskoActa-D2

Hier komen punten mee naar Franeker terug, dat lijkt ons een zekerheidje, alleen …

hoeveel gaan er in de Franeker’ sporttas? Wees maar niet te zuinig dames!

 

Dames-3

Na een weekje vrij staat de volgende uitdaging op het programma:

Havot-D1 – DoskoActa-D3

Naar een van de koplopers in deze klasse, da’s niet niks, maar dat wil op voorhand niet zeggen dat we weer zonder punten blijven in de Bildtse sporthal … gaan!

 

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

Na enkele vrije weken gaan ‘we’ naar Langweer voor:

LVVO-DR1 – DoskoActa-XR1

Onze dames- en heer-recreanten komen met punten thuis vrijdagavond … let maar op!

Doordat de spoeling qua bezetting door omstandigheden wat dunner is geworden wordt het er allemaal niet gemakkelijker op, maar wij blijven dus optimistisch!

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

DoskoActa-MA1 – Flash/Veendam-MA1: 1-3

Wij dachten ‘dat er punten in Franeker blijven’ … helaas werd dat er slechts ene, maar de set-standen bekijkend … had zo maar meer kunnen zijn … tsja …

Sudosa-Desto-MA1 – DoskoActa-MA1

Zaterdagmorgen om 10.30 uur (!) in Assen aantreden: “mot je nog peultjes?”

Een strijd ‘in het rechter rijtje’ om te kijken of je eventueel weer wat omhoog mag/kunt gaan kijken: ‘wij’ of ‘zij’?

 

Meisjes-A2

Oeverzwaluwen-MA1 – DoskoActa-MA2: 3-2

‘Spannend potje?’ … vroegen wij ons af, nou … dat werd het dus … tot de laatste snik!

“Gehavend MA2 (drie (!) enkelblessures) met 2 invalsters vanuit de B-meisjes verliest

  onnodig met 3-2 bij Oeverzwaluwen. Voor de 3e keer wordt een 5-setter (ondanks 7

  rallypunten meer) verloren. Speciale vermelding: een van de meespelende B-meisjes

  speelt vandaag twee 5-setters met een prima debuut in de Hoofdklasse bij de A’s” …

zo konden wij lezen … van deze kant: petje af!  

DoskoActa-MA2 – Far Ut-MA1

Gevecht in de middenmoot: gaan we aan- of afhaken? Spannend!

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

Far Ut-MB1 – DoskoActa-MB1: 3-2

Onze prognose luidde ‘dit kan ook weer een uitermate spannend gebeuren opleveren’ … en dat was geen woord teveel gezegd: een onvervalste 5-setter waarbij ‘wij’ helaas net aan het kortste eind trokken … even van bijkomen nu en dat kan mooi, want:

Komende 2 weken (!) vrij.

 

Meisjes-B2

DBS-MB1 – DoskoActa-MB2: 4-0

Vrijdagavond konden onze meiden het niet bolwerken tegen de thuisploeg, maar wat te denken van die 2e set … dat scheelde maar een haartje (op een olifantenstaartje)!

Nou ja … niet te lang mee zitten, kop op en de blik op de volgende wedstrijd:

DoskoActa-MB2 – OPM-MB1

Een van de koplopers komt langs, altijd leuk om tegen te spelen want je hebt immers niet(s) te verliezen … ‘gewoon’ gaaaaaaan met die banaan!

 

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

DoskoActa-XC1 – Punt Ut-XC1: 3-1

‘Onze’ jeugd maakte het helemaal waar: als koploper winnen van de eerste achter-volger … grote klasse! Hierdoor blijven ‘we’ uiteraard nummer 1 en is er een nieuwe nummer 2 (SNVV) en kijk eens wat er komende week op het menu staat:

SNVV-XC1 – DoskoActa-XC1

Drie teams strijden voor de titel: Punt Ut, SNVV en DoskoActa. Hierboven staat hoe het ging in de return van ‘ons’ en Punt Ut, nu gaan ‘we’ op vrijdagavond in het verre Sint Nicolaasga met SNVV in de slag, eerder verloren ‘we’ thuis met 2-3 …

Wordt de kompetitie dit weekend beslist of ….?  Succes jongens en meisjes!!!

 

Cool Moves Volley

 

Komende zaterdag het laatste toernooi alweer van dit seizoen … in Franeker!

Hier worden dus ook de eindstanden bekend en dus ook de bijbehorende ‘versierselen’ uitgereikt … weer d’r bij!

Zoals altijd … even kort hoe er gespeeld wordt (zie ook bijlage ‘Weekprogramma’).

 

N61

Speelt tegen ODS, Tonevido, Buitenpost en Tijnje.             Wij staan 6e (12-05).

Benieuwd of de goede lijn wordt doorgetrokken, dan zou dat minimaal 4 punten op kunnen gaan opleveren.

 

N51

Speelt tegen vc058, SVT, Buitenpost en ODS.                    Wij staan 5e (11-06).

Hier geldt precies hetzelfde als voor N61 … dus: kiek’n-wat-t-wot!

 

N41

Speelt tegen DOS(K), VoVeSa, Tijnje en vc058.                 Wij staan 2e (11-16).

Dus de zelfde tegenstanders weer, en dus weer (mnimaal) 6 punten?

 

N42

Speelt tegen Havot, SVT, DOS(K) en vc058.                      Wij staan 2e (11-18).

Vorige keer alles gewonnen, dat valt dus niet te verbeteren … toch?

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Hidde Frankena          donderdag      Dames-1         – ODS-D1                      1e kl.

Gerard Harmelink       donderdag      Heren-1           – ODS-H1                      1e-kl.

Sybout Zeinstra          zaterdag          Meisjes-A2     – Far Ut-MA1             Hfd.kl.

Joep de Jager              zaterdag          Meisjes-B2      – OPM-MB1                  1e kl.

 

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag      Dames-1         – ODS-D1                      1e kl.

Sjoukje Uijthof           donderdag      Heren-1           – ODS-H1                      1e-kl.

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     07 april            Opbouwen      nvt                   D1                   nvt

                                                Afbouwen      nvt                   H1                   nvt

 

Zaterdagmorgen  09 april       Op- en af-bouwen      CMV-DoskoActa       !!!

 

Zaterdag         09 april            Opbouwen      nvt                   MB2               nvt

                                                Afbouwen      nvt                   MA2               nvt                 

 

Technische Commissie  – arbitrage            

 

Afgelopen woensdag hebben de meisjes van MB1 die kortgeleden met succes de Nevobo-instaptoets afgelegd hebben een praktijk-avond wedstrijdfluiten gehad olv.

onze VerenigingsExpert (VE) Gerard Harmelink, bijgestaan door Riekie Postma, Ronald Fennema en Joost Tiemersma.

Het was een “Leuke en leerzame ervaring voor de meiden en alvast wat geoefend met standaard en minder vaak voorkomende situaties” … mooi toch?

Er ligt nu een voorstel om komende zaterdag dmv. roulatie te gaan oefenen bij het CMV-toernooi olv. Ronald Fennema. (Lijkt ons best wel spannend omdat bij het CMV-gebeuren andere regeltjes gelden dan bij het ‘grote’ volleybal … benieuwd!).

De vereniging heeft de deelnemende meisjes een fluitje aangeboden … prima!

 

 

Technische Commissie – Trainers

 

A.s. maandag (morgen dus) gaan de volgende(n) van onze trainers op voor een treetje hoger op de trainers-ladder:

Nynke Roelofsen, Riekie Postma, Iris Johannes, Welmoed Zeinstra en Gerrit Krol gaan dan namelijk hun Proeve van Bekwaamheid (PVB) afleggen voor de cursus

VT2 (VerenigingsTrainer-2).

Wij wensen hun natuurlijk heel veel succes en hebben alle vertrouwen in een goede afloop !!!

 

 

 

                                                                                              

 

Ziekenboeg (langdurig afwezig)

 

Tini Harmelink (echtgenote van Gerard)      beterschap gewenst!!

Ledenadministratie                                                           

 

Diverse aspirant-leden zijn bezig met de (max 3) ptoeftrainingen!

Bijlages                                                                                    

 

Weekprogramma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En dan nog even dit …

                              Mensen maken oorlog, dieren doen dat niet,

                   Daarom heet het dieren-rijk … en mens-dom …..

                  

                   Vraagje:

                   als de bliksem inslaat op mijn electrische auto …

                   is die dan weer volgetankt?

 

 

 

                                                                      Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Weekbulletin 33 Jaargang 13/Geplaatst op 27 maart 2022

Voor de PDF met kleurtjes en plaatjes : DoskoActa Weekbulletin 13-33[13913]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

zo … we zitten inmiddels in de lente en in de zomertijd, normaal gesproken zouden we dan ook al bijna aan het einde van de kompetitie zitten, maar … we ‘hobbelen’ dit jaar nog even lekker door tot en met zaterdag 21 mei.

 

De Nevobo komt deze week met nieuws omtrent de afwikkeling van de huidige kom-petities en ook (nu al!) met nieuws over de 2022-2023 kompetitie … lezen!

 

 

 

Denk om de Poiesz-actie (filiaal bij het station)!                                

We waren inmiddels gezakt (!) maar de 4e plaats (van de 8) met 24.183 muntjes,

maar gelukkig weer (nipt) 3e met 25.403 muntjes.

We moeten er z’n allen ‘even’ aan trekken mensen … kom op!

 

                                   

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

… and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                            

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                         (Sport)kalender            Week 13

====================================  ========================

Ma.  28 mrt.    Trainingen: alle teams/groepen                     Voetbal:                     

                        .                                                           28/29   WK: play-offs Europa

————————————————————-   29        Ned. – Duitsland (vr.)

Di.   29 mrt.    .                                                         

————————————————————-              Wielrennen:

Wo. 30 mrt.    Trainingen: ABC-jeugd                     30        Dwars d. Vlaanderen – Bel

                        .                                                           02        GP M. Indurain          – Spa

————————————————————-   03        Ronde v. Vlaanderen – Bel

Do.  31 mrt.    Spelen:  D2                      (Franeker) 

                                      D1                      (Minn’ga)               MotoGP:

                                      H1                      (L’wden)   03        GP Argentinie

                        Fluiten: Hidde Frankena

————————————————————-  

Vr.   01 apr.   Spelen: H2                       (Koudum)             

                                     H3                       (Joure)

                                     MB2                   (Balk)

                                                                                               Loting Wk – Qatar

————————————————————-  

Za.   02 apr.    Spelen:  MA1, XC1        (Franeker)               

                                      MA2                  (Koudum)

                                      MB1                  (Hommerts)

                        Fluiten: Gerad Harmelink,                

                                      Puck Wever + Nienke Bijlsma

————————————————————-  

Zo.   03 apr.    WeekBulletin 13-34                          

 

    

Afronding 2021-2022 kompetitie

 

Per 15 maart is de stand-berekening aangepast naar berekening op quotiënt, zowel op de website als in de volleybalapp.

De getoonde stand ziet er nu uit als volgt:

– Senioren- en recreanten-competities

   o Geen kampioen-bepaling

   o Geen degradatie of PD (eerder getoonde lijnen zijn weggehaald)

   o Het team met het beste quotiënt staat bovenaan

 – Jeugd- en CMV-competities

   o Wel kampioen-bepaling

   o Geen degradatie of PD (geen verandering t.o.v. vorige seizoenen)

   o Het team met het beste quotiënt is kampioen (uitgezonderd de teams die buiten  

      mededinging meedoen)

Het kan voorkomen dat er achter een team in de standenlijst staat: “1x wordt niet gespeeld”. Dit houdt in dat er één wedstrijd van het team niet meer gepland kan worden en dat deze is komen te vervallen; uiteraard als er meer wedstrijden vervallen dan zal er ook een hoger aantal vermeld worden.

 

 

 

 

 

Bericht 2022-2023 kompetitie

 

Terwijl er nog volop gespeeld wordt is de Nevobo achter de schermen al weer bezig met het volgende seizoen. Een seizoen waarin we hopen dat de competitie weer ‘normaal’ gespeeld kan worden.

Hier informeren wij jullie alvast over een aantal zaken voor de volgende competitie

(zie volgende pagina).

 

Start competitie 2022-2023:

de eerste speelweek van de regionale competitie is komend seizoen week 37 (dit is de week van 12 tot en met 18 september).

Aantal te spelen sets:

in alle (regionale) senioren- en ABC-competities wordt hetzelfde aantal sets gespeeld,

  1. 4+1 (4 sets en bij gelijke stand een 5e set). Het voorstel hiertoe is door de Bonds-raad aangenomen.

Waarom deze reglementswijziging?

De laatste jaren vragen steeds meer teams in de lagere klassen om langere wedstrij-den. Vanwege deze toenemende vraag is er in het seizoen 2019-2020 gestart met een paar pilotpoules die 4+1 sets gingen spelen. De reacties waren positief en de verzoe-ken namen toe. Daarom werden ook afgelopen seizoen meerdere poules gevormd in de lagere klassen die meer dan 3 sets speelden. In de zogeheten grensgebieden werd het al steeds moeilijker om optimale poules te vormen, vanwege de verschillen in het aantal te spelen sets. De Nevobo vindt het juist van belang om dit te harmoniseren, om vanuit een stabiele basis verder te werken aan de professionalisering en flexibili-sering van het aanbod. Kans op flexibel aanbod is het grootst als er geen belemme-ringen meer zijn door dit soort verschillen.

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen              

Nevobo-bericht                                                                                                               In aansluiting op voorgaand bericht kunnen we stellen dat eea. dus enkele conse-quenties zal gaan hebben:                                                                                                  financieel: we moeten de zaal langer inhuren                                                                 – wedstrijdschema: donderdags moeten we 2 ‘lange’ wedstrijden achter elkaar plannen                                                                                       waardoor we “een vroege en een late shift gaan krijgen”                                                     (zoals nu bij Dames-1 en Heren-1)                                                                                 Nb: de recreanten-kompetitie blijft standaard 4 sets!                 

Vrijdagavond wedstrijden:                                                                                                         Liefst drie van onze teams spelen a.s. vrijdagavond 1 april … en da’s geen grap J: Heren-2 gaat naar Koudum (Oeverzwaluwen), Heren-3 speelt in en tegen Joure en Meisjes-B1 reist naar Balk (DBS).

 

Vrij komende week:                                                                                                    Dames-3, Mix-Recreatie en de CMV’s (N61, N51, N41 en N42).

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen      

 

Nog eventueel vast te stellen:           

H1:      VoVeSa-H1    – DA-H1        

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2        

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2        

D1:      DA-D1            – DOS(K)-D1             afgelast, wordt niet meer gespeeld   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                  

 

Senioren – heren

DoskoActa-H1                                              vrij    

DoskoActa-H2                                              vrij                 

ODS-H2                     – DoskoActa-H3         2-1       (25-16,26-28,25-14)

 

Senioren – dames

DoskoActa-D1           – DOS(K)-D1             afgelast          

AVC-D5                     – DoskoActa-D2         4-0       (25-22,27-25,25-19,25-17)

DoskoActa-D3           – vc058-D8                 1-3       (15-25,08-25,25-17,21-25)    

 

Senioren – recreatie

DoskoActa-XR1                                           vrij    

 

Junioren – A

Sneek-MA1                – DoskoActa-MA1     3-1       (25-16,25-10,18-25,25-04)    

DoskoActa-MA2        – Bolsward-MA1        2-3       (25-18,20-25,25-12,20-25,09-15)

 

Junioren – B

SVM-B1                     – DoskoActa-MB1     3-2       (25-16,20-25,19-25,25-21,17-15)

DoskoActa-MB2        – Sw.Switters-MB2    1-3       (25-21,20-25,13-25,22-25)                

 

Junioren – C

DoskoActa-XC1                                           vrij    

 

CMV

DoskoActa-N61        DoskoActa-N51          DoskoActa-N41         DoskoActa-N42    

————————- ————————-   ————————-    ————————

Tijnje.61          __-__? ODS.51          23-21   VoVesa.41      24-21   vc058.42        13-11     Oer’t Net.61  19-28            vc058.52         13-35   Tijnje.41          19-28   JMC.41          28-17          ODS.61    17-31   vc058.51            17-36   vc058.41         32-14   Havot.41        24-19          Tonevido.61         26-24   SVT.51           22-18            DOS(K).41     32-15   SVT.41          37-13               ————————-    ————————-    ————————-  ————————

                          4-4                              4-4                              4-6                            4-8

 

Wedstrijdscretariaat – teams                                                        

 

Senioren Heren

 

Heren-1

Na een weekje vrij-af staat er nu op het menu:

Leevoc-H2 – DoskoActa-H1

Dit lijkt ons nou niet onoverkomelijk, maar dat dachten we eerder ook bij SCS,

maar … toch maar met de winst naar huis toe heren?

 

Heren-2

Kijken of na een week vrij de accu weer opgeladen is voor:

Oeverzwaluwen-H5 – DoskoActa-H2

Vrijdagavondpotje in de SudWestHoek waarbij de teams waarschijnlijk aardig gelijkwaardig aan elkaar zullen zijn … valt het kwartje onze kant op?

 

Heren-3

ODS-H2 – DoskoActa-H3: 2-1

Onze mannen deden wat wij stelden ‘minimaal een punt terug pakken’ … en da’s knap werk gezien de cijfertjes in die 2e set … meer van dit!

Joure-H3 – DoskoActa-H3

Op vrijdagavond naar sporthal SportFUN … wij zouden zo zeggen: have FUN! …

enne …  probeer gelijk wat punten mee terug te nemen?

 

Senioren Dames

 

Dames-1

DoskoActa-D1 – DOS(K)-D1: afgelast

Daar kwam dus niets van terecht ‘doordenderen’ … want de dames uit Kollumerzwaag konden geen team op de been brengen, het volle wedstrijdprogramma laat inhalen ook niet meer toe, ergo … wedstrijd vervallen verklaard!

SBO-D1 – DoskoActa-D1

Wij denken dat de dames van Minnertsga minder sets/punten pakken dan onze dames

en dus blijven ‘we’ bovenin meedraaien … mooi toch?

Dames-2

AVC-D5 – DoskoActa-D2: 4-0

Onze prognose “een spannend potje vrijdagavond in Akkrum” lijkt qua uitslag niet te zijn bewaarheid, maar wanneer je de setstanden bekijkt … dus wel! Zoals wij dachten “de teams ontlopen mekaar niet zoveel” kwam dus aardig uit, helaas wilde het kwartje net niet onze kant op vallen … sh*t!

DoskoActa-D2 – vc058-D4

Dit wordt weer een stevig potje, een uitdaging zogezegd, maar ‘we’ hebben niks te verliezen, dus verras ons maar?

 

Dames-3

DoskoActa-D3 – vc058-D8: 1-3

Wij voorspelden al ‘een pittig klusje’ en dat werd het dus ook: “Dames-3 knokt zich knap terug na matige start en sleept er nog bijna een gelijkspel uit, maar komt aan eind van de 4e set net tekort” …  is het toch wel hoopgevende kommentaar … prima!

En invaller-scheidsrechter Eline van Marrum floot een prima wedstrijd getuige de complimenten van beide teams … mag ook wel eens gezegd worden: DANK!

Komende week vrij!

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

Komende week (weer) vrij!

Eerstkomende wedstrijd is vrijdag 8 april in Langweer (LVVO).

 

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

Sneek-MA1 – DoskoActa-MA1: 3-1

Tegen de gedoodverfde titelkandidaat hoopten wij op “dat we voor punt(en) gaan” … en zie daar: we pakten d’r ene! En brachten daarmee de spanning aan de top tot een kookpunt (Sneek-MA1 versus Sneek-MA2) … mooi gedaan (van onze) dames!

Kort kommentaar vanaf de rand van het veld: “Toch een setje gepakt” … mooi hoor!

DoskoActa-MA1 – Flash/Veendam-MA1

Kunnen onze jongedames revanche nemen voor de nederlaag eerder in Veendam?

Wij denken dat er punten in Franeker blijven … toch?

 Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – Bolsward-MA1: 2-3

Wij zeiden “tegen deze toppers … we zien wel waar het schip strandt!” … maar het werd een echte topper!

“MA2 speelt weer uitstekende wedstrijd tegen koploper   Bolsward, haalt meer

  (wedstrijd)punten, maar verliest wederom in de 5e set” … zo kwam bij ons binnen … al-met-al een prima prestatie!

Oeverzwaluwen-MA1 – DoskoActa-MA2

Hier liggen naar ons idee vette kansen op winst, maar de teams ontlopen elkaar qua stand niet eens zoveel … spannend potje?

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

SVM-MB1 – DoskoActa-MB1: 3-2

De reis naar de NO-polder (Marknesse) werd inderdaad niet voor niets gemaakt: in extremis werd in de 5e set met het kleinst mogelijke verschil (na verlenging) helaas het onderspit gedolven, maar ‘we’ doen volop mee voor de 2e plaats:

“MB1 verliest met 3-2 in Marknesse, maar ze hebben goed gespeeld en het was een

  spannende wedstrijd ….” daar hebben wij niets aan toe te voegen.

Far Ut-MB1 – DoskoActa-MB1

Gezien de kompetitie-ranglijst kan ook dit weer een uitermate spannend gebeuren opleveren in ‘de Hommerts’ … met ‘ons’ als winnaar?

 

Meisjes-B2

DoskoActa-MB2 – Swette Switters-MB2:1-3

De uitdaging om een beter resultaat te halen dan vorige keer werd door onze jeugdige dames aangenomen: “Het waren spannende sets en eindelijk wist MB2 een puntje te halen in de hogere klasse. Ze speelden veel sterker dan de vorige wedstrijden en waren daardoor erg aan elkaar gewaagd” … was het binnenlopende kommentaar.

Kijk … daar kunnen we mee verder … zo doorgaan dames!

DBS-MB1 – DoskoActa-MB2

Op vrijdagavond naar Balk en dan tegen een tegenstander waar eerder thuis van werd verloren, kijk … da’s weer een uitdaging! ‘Wij’ gaan d’r alles aan doen om het weekend goed te laten beginnen!

 

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

Na een weekje geen wedstrijd komende zaterdag de return van de topper:

DoskoActa-XC1 – Punt Ut-XC1

Door ‘onze’ overwinning op en bij Punt Ut van 2 weken geleden staan we nu als de nummers 1 en 2 weer tegenover elkaar … spanning en sensatie … komt dat zien!

 

Cool Moves Volley

 

Afgelopen zaterdag werd er gespeeld in Beetsterzwaag!

Alle uitslagen staan al eerder vermeld in dit bulletin, hier de ‘karakteristieken’:

 

N61

Speelde tegen Tijnje, Oer ’t Net, ODS en Tonevido.

En de trent werd inderdaad doorgetrokken … deze keer zelfs een sprongetje naar 4 punten … de gang zit er in! Goed werk!

 

N51

Speelde tegen ODS, vc058-1, vc058-2 en SVT.

De trent om “elke keer 2 punten meer” te scoren kwam ook hier uit, ook het sprongetje naar 4 punten …  dus ook de gang d’r in! Mooi werk!

 

N41

Speelde tegen VoVeSa, Tijnje, vc058 en DOS(K).

Zelfde rijtje tegenstanders als laatste keer, zelfde resultaten als toen, oftewel … wederom 6 punten erbij! Prima werk!

 

N42

Speelde tegen vc058, JMC, Havot en SVT.  

De klapper van de week: alles gewonnen … en dus liefst 8 punten aan het toaal toe te voegen! Beter kunnen we niet bedenken … chapeau!

 

Nb: de CMV-uitslagen zijn door DoskoActa zelf verzameld, ze zijn nog niet op de

       Nevobo-site/app te zien, zal wel weer maandag worden

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Hidde Frankena          donderdag      Dames-2         – vc058-D4                 2e kl.

Gerard Harmelink       zaterdag          Meisjes-A1     – Fl./Veendam-MA1   Top.-kl.

Puck Wever +

  Nienke Bijlsma         zaterdag          Mix-C1           – Punt Ut-XC1             2e kl.

 

Tellers

.

 

Aspirant-scheidsrechters

Afgelopen week hebben wij onze arbitrage het schema toegezonden voor de rest van dit seizoen, met daarin ook al de toewijzijngen voor onze 6 aspirant-scheidsrechters (de meisjes uit MB1) die elk een wedstrijd mee konden lopen met een ervaren iemand

maar dit doen we nog maar even niet: eerst wordt er binnenkort voor hen een avond georganiseerd waar we het scheidsrechtersgebeuren-in-de-praktijk uit de doeken doen.

Wellicht bestaat hiervoor meer belangstelling, dan even kontakt opnemen met Ronald

Fennema of Joost Tiemersma.

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     31 maart          Opbouwen      nvt                   D2                   nvt

                                                Afbouwen      nvt                   D2                   nvt

 

Zaterdag         02 april            Opbouwen      XC1                nvt                  nvt

                                                Afbouwen      MA1               nvt                  nvt                 

Technische Commissie                                               

 

.

 

 

                                                                                              

 

Ziekenboeg (langdurig afwezig)

 

Geen mutaties binnen gekregen.

Ledenadministratie                                                           

 

Opzegging: Hieke van der Bent        – Recreatie