Weekbulletin 39 Jaargang 10/Geplaatst op 19 mei 2019

In PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 10-39

Beste volley-vriend(inn)en,

deze kleine editie openen we met de opbrengst van de Rabo Clubkas Campagne:

Dank aan al de leden van de Rabobank die op ons gestemd hebben en

natuurlijk aan de Rabobank-NoordWestFriesland: GROOTS!

Remember: every day should be a …      happy day   

DoskoActa

                                                                                                             

 

AGENDA      DoskoActa                                         (Sport)kalender            Week 21

==================================== ========================

Ma.  20 mei     Trainingen alle teams/groepen

Wielrennen:

Di.    21 mei    .                                                          11/02   Giro d’Italia

Wo.  22 mei    Trainingen ABC-jeugd                                  Voetbal:

21        Play-offs Europa League

Do.   23 mei    BestuursVergadering                         22        Play-offs Prom. / Degr.

Europese Verkiezingen                      24        Play-offs Europa League

Vr.   24 mei     .                                                         25        Play-offs Prom. / Degr.

Za.   25 mei     Toernooi Ameland (MA1)                             Formule 1:

Toernooi Terschelling             26        Monte Carlo – Monaco

Kwalif. Hoofdkl. Lwden (MB1)      

Kwalif. Hoofdkl. Sneek  (MC1)                   Kaatsen Hfdkl. Heren:

Zo.   26 mei    WeekBulletin 10.40                           26        D.E.L. – Menaldum

Wedstrijdsecretariaat – Hoofdklassekwalificatietoernooi MB1 (LWD.RE) 25 mei

TIJD VELD POULE TEAM A TEAM B SCHEIDS
930 1 MB6 VC058  – SVW 2 Dosko/Acta
2 MB6 Bolsward  – Stanfries VC058
3 MB6 Dosko/Acta  – Oeverzwaluwen Bolsward
1000 1 MB6 Stanfries  – VC058 Oeverzwaluwen
2 MB6 Oeverzwaluwen  – Bolsward SVW 2
3 MB6 SVW 2  – Dosko/Acta Stanfries
1030 1 MB6 VC058  – Oeverzwaluwen Dosko/Acta
2 MB6 Bolsward  – Dosko/Acta VC058
3 MB6 Stanfries  – SVW 2 Bolsward
1130 1 MB6 Dosko/Acta  – VC058 Oeverzwaluwen
2 MB6 Oeverzwaluwen  – Stanfries SVW 2
3 MB6 SVW 2  – Bolsward Stanfries
1200 1 MB6 VC058  – Bolsward Dosko/Acta
2 MB6 Stanfries  – Dosko/Acta VC058
3 MB6 SVW 2  – Oeverzwaluwen Bolsward

Voor DoskoActa gaat Hidde Frankena mee als scheidsrechter bij de B-junioren … waarvoor dank!

Mirjam Molenaar is weer de coach.

Wedstrijdsecretariaat – Hoofdklassekwalificatietoernooi MC1 (SNK.SS)  25 mei

1430 1 MC2 Dosko/Acta  – Stanfries Sneek 2
2 MC2 Heecherop  – Makkum Dosko/Acta
3 MC2 Sneek 2  – Impala 1 Heecherop
1500 1 MC2 Makkum  – Dosko/Acta Impala 1
2 MC2 Impala 1  – Heecherop Stanfries
3 MC2 Stanfries  – Sneek 2 Makkum
1530 1 MC2 Dosko/Acta  – Impala 1 Heecherop
2 MC2 Heecherop  – Sneek 2 Dosko/Acta
3 MC2 Makkum  – Stanfries Sneek 2
1630 1 MC2 Sneek 2  – Dosko/Acta Makkum
2 MC2 Impala 1  – Makkum Stanfries
3 MC2 Stanfries  – Heecherop Impala 1
1700 1 MC2 Dosko/Acta  – Heecherop Sneek 2
2 MC2 Makkum  – Sneek 2 Dosko/Acta
3 MC2 Stanfries  – Impala 1 Heecherop

Voor DoskoActa gaat Joost Tiemersma mee als scheidsrechter bij de C-junioren … waarvoor dank!

Roelof van Marrum is weer de coach.

Nb: Meisjes-A doet deze zaterdag 25 mei weer mee aan het toernooi op Ameland!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Zoals hierboven al vermeld fluiten Hidde Frankena en Joost Tiemersma a.s. zaterdag op de Hoofdklasse-kwalificatietoernooien van resp. Meisjes-B en Meisjes-C.

Indeling jeugdteams

Komende week verwachten we de indeling van de jeugdteams 2019_2020 te gaan afronden.

Ook voor komend seizoen komen we uit op maar liefst 8 teams.

Bij de meeste teams staat de indeling wel min of meer vast.

MA1      (1e kl.)   voorheen MA2

MB1      (HK?)    voorheen MB1

MB2      (2e kl.)   voorheen MC2

XB1      (2e kl.)   voorheen XB1, aangevuld vanuit MC1

MC1      (HK?)    voorheen MC1

Bij andere teams (MC2, MC3 en XC1) is dit nog wat minder duidelijk.

MC2 gaat naar verwachting 1e klasse spelen, terwijl MC3 en XC1 in de 2e klasse zullen worden ingedeeld.

C-spelers met specifieke wensen voor een team of teamgenoten kunnen dit kenbaar maken bij de jeugdcoördinator.

Jeugdcoördinator: Roelof van Marrum (tel. / whats app: 06-20301028 of volleybal.doskoacta@gmail.com)

Ledenadministratie

Binnenkort hopen we met een overzicht te komen van nieuwe en vertrekkende leden miv. het nieuwe seizoen.                         .                       .

En dan nog even dit … :

 

Buitenvolleybal vanaf 3 juni/Geplaatst op 5 mei 2019

Evenals vorig jaar willen we na de zaaltrainingen doorgaan met het buitenvolleybal! We hebben dit jaar een nieuwe locatie: we spelen deze zomer op het gras van de zonneweide van zwembad Bloemketerp. De zonneweide is bereikbaar via het hek bij de fietsenstalling even voorbij de hoofdingang. Bij het zwembad kunnen we gebruik maken van de toiletten en is er de mogelijkheid om na afloop iets te drinken in de kantine. Het zwembad is op maandagavond afgehuurd zodat een duik na afloop helaas niet mogelijk is …

Op maandagavond 3 juni gaan we beginnen en gaan door tot aan de schoolvakantie.

Vorig jaar speelden we in twee groepen, dat doen we nu weer.

. 18.30 uur tot 19.30 uur: C-jeugd

. 19.30 uur tot 21.00 uur: A- en B-jeugd + senioren

We hebben dit jaar met een bijdrage van de stichting Familie Wetterauw een tweede volleybalnet kunnen aanschaffen en daar zijn we uiteraard heel blij mee: DANK!

De deelname is evenals vorig jaar gratis en is toegankelijk voor leden en niet-leden.

Weekbulletin 37/38 Jaargang 10/Geplaatst op 5 mei 2019

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 10-37.38

Beste volley-vriend(inn)en,

zoals vorige week beloofd … meer info over het BUITEN-VOLLEYBAL!.

Evenals vorig jaar willen we na de zaaltrainingen doorgaan met het buitenvolleybal! We hebben dit jaar een nieuwe locatie: we spelen deze zomer op het gras van de zonneweide van zwembad Bloemketerp. De zonneweide is bereikbaar via het hek bij de fietsenstalling even voorbij de hoofdingang. Bij het zwembad kunnen we gebruik maken van de toiletten en is er de mogelijkheid om na afloop iets te drinken in de kantine. Het zwembad is op maandagavond afgehuurd zodat een duik na afloop helaas niet mogelijk is …

Op maandagavond 3 juni gaan we beginnen en gaan door tot aan de schoolvakantie.

Vorig jaar speelden we in twee groepen, dat doen we nu weer.

. 18.30 uur tot 19.30 uur: C-jeugd

. 19.30 uur tot 21.00 uur: A- en B-jeugd + senioren

We hebben dit jaar met een bijdrage van de stichting Familie Wetterauw een tweede volleybalnet kunnen aanschaffen en daar zijn we uiteraard heel blij mee: DANK!

De deelname is evenals vorig jaar gratis en is toegankelijk voor leden en niet-leden.

Binnen of buiten … maakt geen ene mallem….. uit: Have Fun

DoskoActa

                                                                                                             

 

AGENDA      DoskoActa                                         (Sport)kalender       Week 19/20

==================================== ========================

Ma.    6 mei     Trainingen alle teams/groepen

Wielrennen:

Di.     7 mei     .                                                          11/02   Giro d’Italia

12/18   Tour of California

Wo.   8 mei    Trainingen ABC-jeugd                       14/19   4-daagse van Duinkerken

Do.    9 mei     .                                                                      Voetbal:

07/08   Champ. League: ½ finales

Vr.   10 mei     .                                                         09        Europa  League: ½ finales

Za.   11 mei     Nevobo: bekerfinales (Ommen)        

Staatsloterij                                                    Kaatsen Hfdkl. Heren:

Zo.   12 mei    GEEN Weekbulletin !                        12        Vrije Formatie – Stiens

Moederdag                                        19        Vrije Formatie – St.AnnaP.

————————————————————-

Ma.  13 mei     Trainingen alle teams/groepen                       Moto GP:

19        Le Mans – Frankrijk

Di.   14 mei     .

Wo.  15 mei    Trainingen ABC-jeugd                                  Formule 1:

12        Barcelona – Spanje

Do.   16 mei    .

Vr.    17 mei    .

Za.    18 mei    .

Zo.    19 mei   Weekbulletin 10-39

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Zoals eerder vermeld organiseerden wij (= Nevobo + DoskoActa) dinsdag 23 april j.l. de opleidingen voor VerenigingsExpert en voor scheidsrechters op niveau V4.

Alle deelnemers behaalden hun certificaat, waarvoor onze welgemeende felicitaties!

Het betreft hier:

. voor verenigingsexpert voor de opleidingen voor V4-niveau: Gerard Harmelink

. voor scheidsrechter op V4-niveau:

Gabrielle van Marrum

Joep de Jager

Mirjam Molenaar

Joost Tiemersma

Mirthe Yntema

Madelief Zeinstra

Silke Zeinstra

Sybout Zeinstra

Coco Bruyere                       Thrium

Remko Haitsma                   Thrium

Bijgaand een impressie hoe zo’n certificaat er uit ziet!

Nogmaals PROFICIAT!

Ledenadministratie

Remco Stallinga                     Recreatie         van asp.lid naar lid

Geertje Pols                            Dames-1/2      asp.lid

Jeanette Kramer                     C-jeugd           lid

Annarens van der Hem          C-jeugd           lid

Allemaal: van harte welkom bij de vereniging … en veel plezier!

Binnenkort hopen we met een overzicht te komen van nieuwe en vertrekkende leden miv. het nieuwe seizoen.                         .                       .

Bijlage(s)

Geen

En dan nog even dit … :

 

De Nevobo brengt regelmatig haar ‘Verenigings Nieuwsbrief’ uit met daarin toch vaak wel belangrijke zaken als opleidingen, verkiezingen, spelregelnieuws etc.etc.

In beginsel gaat deze nieuwsbrief naar bestuurs- en kader-leden maar is eigenlijk voor ieder Nevobo-lid belangrijk en toegankelijk!

De Nevobo adviseert daarom dat je je kunt aanmelden via de web-pagina:

https://www.nevobo.nl/over-ons/nevobo/nieuwsbrieven/

’T is maar een weetje!

De agenda op pagina 3 geeft al aan dat dit weekbulletin de komende 2 weken behelst, het eerstvolgende nummer (10-39) hopen wij rond 19 mei te publiceren.

Weekbulletin 36 Jaargang 10/Geplaatst op 28 april 2019

In PDF formaat : DoskoActa Weekbulletin 10-36

Beste volley-vriend(inn)en,

afgelopen dinsdag organiseerde DoskoActa ism. de Nevobo in sporthal De Trije de opleiding tot ‘Verenigings-expert’ en wij combineerden dit met de opleiding van V6-scheidsrechters tot het V4-niveau.

Gerard Harmelink volgde (samen met 7 kandidaten van andere verenigingen) namens DoskoActa de opleiding tot V.E. en van DoskoActa en Thrium ging een tiental V6-scheidsrechters die avond op voor hun ‘V4-diploma’.

Olv. Wout Kelder (Nevobo) was het een geslaagde avond en wij wachten nu op de toezending van de bijbehorende certificaten. Allemaal: Gefeliciteerd!

Bijgaand een foto van resp. de VE- en de V4-kandidaten.

Er waren ook nog enkele eye-openers deze avond, bijv. het feit dat de kleinde bordjes

in het midden van een telbord NIET bedoeld zijn voor de time-outs van de teams, maar voor het aantal gewonnen sets van de teams … schijnt sinds 2 jaar zo te zijn!

Zo zijn er meer (kleine en grote) spelregelaanpassingen, lees daarom (bijlagen van) ons Weekbulletin goed en (voor onze scheidsrechters) ook het Arbitrage-bulletin van de Nevobo!

En of je nu speler, teller of scheidsrechter bent …  !!

DoskoActa

                                                                                                             

 

AGENDA      DoskoActa   (Mei-vakantie)             (Sport)kalender            Week 18

==================================== ========================

Ma.  29 apr.    Trainingen alle Senioren en ABC-jeugd ***

GEEN trainingen CV-jeugd!

Wielrennen:

Di.   30 apr.     .                                                          30/05   Ronde van Romandie

01        G.P. Frankfurt

Wo.   1 mei    GEEN trainingen!                              02/05   Ronde van Yorkshire

Do.    2 mei     .                                                                      Voetbal:

30/01   Champ. League: ½ finales

Vr.     3 mei     Voorzitter jarig J!                            02        Europa  League: ½ finales

05        KNVB Beker-finale

Za.     4 mei     Dodenherdenking     

Kaatsen Hfdkl. Heren:

Zo.     5 mei    Weekbulletin 10-37/38                       05        Vrije Formatie – Franeker

Bevrijdingsdag

Moto GP:

05        Jerez – Spanje

*** Enkele zaken mbt. de trainingen van onze jeugd

Ivm. deze Mei-vakantie zijn er komende maandag GEEN trainingen voor de Jeugd:

. de A-junioren doen al mee met de senioren-trainingen

. de CV-jeugd traint NIET komende week!

. voor de B- en C-jeugd is er wel de mogelijkheid om tussen 19.00 en 20.15 uur een

wedstrijdje te spelen, dit onder (bege-)leiding van Femke Roelofsen!

Komende woensdag zijn er GEEN trainingen!!

Vanaf maandag 6 mei trainen we nog 4 weken door … volgens het verstrekte schema!

Riekje Postma gaat in mei ’s woensdags de B-mix trainen, op maandag assisteert zij Lotte en Marion bij de C-mix.

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Zoals op een van de vorige pagina’s al vermeld staat kunnen wij weer meerdere scheidsrechters toevoegen aan ons V4-bestand: zij mogen dan ook 1e en 2e klasse bij de senioren fluiten en ook de hoogste jeugdklassen: fantastisch nieuws!

Onze felicitaties aan onze nieuwe VerenigingsExpert Gerard Harmelink en aan de 8 kandidaten van DoskoActa en de 2 kandidaten van Thrium die hun V4-brevet binnen haalden … zijn wij blij mee!

Tellers

Waar we ook blij mee zijn is het feit dat we ook volgend seizoen mogen rekenen op de 3 vaste tellers van resp. Dames-1, Heren-1 en Heren-2: geweldig … en dank!

Hieropaansluitend het volgende:

Heren-1 bedankte de vaste scheidsrechters en de vaste telster voor het afgelopen seizoen in de vorm van drank en bloemen.

Goed werk mannen  … en ook van deze kant: dank!

Ledenadministratie

Binnenkort hopen we met een overzicht te komen van nieuwe en vertrekkende leden miv. het nieuwe seizoen.                         .                       .

En dan nog even dit … een vooraankondiging:

 

Zoals bekend trainen we door tot eind mei, maar … bij veel mensen laat het spelletje ons niet los en dus gaan we, net als vorig jaar, vanaf begin juni weer ‘los’ met buiten-volleybal!

Volgende week meer info hierover, maar nu alvast … ‘hoe het vorig jaar was’!

Meisjes B1 Kampioen/Geplaatst op 22 april 2019

deze keer openen we met iets wat eigenlijk een week eerder had gemoeten, n.l. de

kampioensschaal en medailles voor onze kampioenen MEISJES-B1.

Helaas kregen we deze prijzen pas woensdag binnen maar aangezien onze jeugd ook op woensdagavond traint konden we speelsters, coach en trainer alsnog verblijden met

deze stoffelijke blijken van het kampioenschap, kijk maar:

Weekbulletin 35 Jaargang 10/Geplaatst op 22 april 2019

Te lezen als PDF met kleur en plaatjes :DoskoActa Weekbulletin 10-35

Beste volley-vriend(inn)en,

deze keer openen we met iets wat eigenlijk een week eerder had gemoeten, n.l. de

kampioensschaal en medailles voor onze kampioenen MEISJES-B1.

Helaas kregen we deze prijzen pas woensdag binnen maar aangezien onze jeugd ook op woensdagavond traint konden we speelsters, coach en trainer alsnog verblijden met

deze stoffelijke blijken van het kampioenschap, kijk maar:

And if you are a champion or not, remember: !!!

DoskoActa

                                                                                                      

 

 

AGENDA      DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 17

==================================== ========================

Ma.  22 apr.    2e Paasdag

GEEN trainingen!

Di.   23 apr.     Arbitrage: Opleiding Verenigings-experts en V4

Wielrennen:

Wo. 24 apr.    Trainen: ABC-jeugd                          22/26   Tour of the Alps

24        Waalse Pijl

Do.  25 apr.     .                                                          28        Luik-Bastenaken-Luik

Vr.   26 apr.    .                                                                     Formule 1:

28        Bakoe – Aze

Za.   27 apr.    Koningsdag   

Start MEI-VAKANTIE                                Kaatsen Hfdkl. Heren:

Zo.   28 apr.    Weekbulletin 10-36                            28        Afdelingen – Weidum

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters  

A.s. dinsdag (23 april) staat in sporthal De Trije de Opleiding tot ‘Verenigings-expert’ door de Nevobo gepland, dit ism. DoskoActa.

Gerard Harmelink volgt (samen met meerdere kandidaten) de opleiding tot V.E. en van DoskoActa en Thrium gaan een negental V6-scheidsrechters die avond op voor hun ‘V4-diploma’ … zij gaan om de beurt fluiten olv de kandidaat-V.E.’s …

zo vangen we 2 vliegen in 1 klap!

Ledenadministratie

Remco Stallinga         asp. lid                        recreatie

Welkom! … en veel plezier!

Mix-toernooi (het jaarlijkse Seizoensopeningstoernooi)

Op zaterdag 14 september a.s. wordt (alweer voor de derde keer) het Mix-toernooi georganiseerd, wederom door onze Recreatie-groep!

Alle senioren plus de A-junioren kunnen zich met introducee opgeven bij:

Angelique Groenveld (raargroeneveld@hotmail.com).

Net als voorgaande jaren begint het toernooi om 16.00 uur en zal tot 18.00 uur duren, met aansluitend een buffet!

Kleine attentie voor Meisjes-A1 en Meisjes-B1

Zowel Meisjes-A1 (2e plaats in de Hoofdklasse) als Meisjes-B1 (Kampioen 1e klasse)

mochten van DoskoActa een kleine herinnering ontvangen … een sleutelhanger met

DoskoActa-opdruk (zie foto’s) … klein gebaar, altijd leuk !

Bijlage(s)

Geen

En dan nog even dit … :

 

Onze trainer van Dames-1, Ludwig Seerden, werd zaterdag (gisteren) winnaar van de jubileum-partij van de Vereniging van Kaatsers en bovendien werd hij tot KONING uitgeroepen ……

een vervroegde Koningsdag dus J !

Alle gekheid op een stokje: onze welgemeende felicitaties!

Weekbulletin 34 Jaargang 10/Geplaatst op 14 april 2019

Het bulletin in PDF met kleurtjes en Plaatjes :DoskoActa Weekbulletin 10-34

Beste volley-vriend(inn)en,

In dit (grootste tot nu toe) nummer komen enkele belangrijke zaken voorbij: LEZEN!

. de opbrengst van de JeugdActie werd bekend gemaakt op het POIESZ-Gala !

. we mochten liefst 3 KAMPIOENEN verwelkomen:

Meisjes-B1, CV3 en CV4              GEFELICITEERD !!!

. het TRAININGSSCHEMA is wederom aangepast en gaat MORGEN al in !

. de ‘zwanenzang’ van een volleybalvereniging …

. inleveren team-kleding en spelerspassen

. opleidingen arbitrage

Hoewel de kompetities er nu op zitten blijven we voorlopig in het weekend verschijnen, zeker zolang de trainingen duren (= tot eind mei) en wellicht ook nog in juni … zolang er zaken van belang te melden zijn!

And … … you should …   Have Fun!!!

DoskoActa

                                                                                                      

 

 

AGENDA      DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 16

==================================== ========================

Ma.  15 apr.    Trainen: alle teams/groepen                           Wielrennen:   

Aangepast trainingsschema!              16/21   Ronde van Turkije

(bijlage!)                                17        Brabantse Pijl – Bel

21        Amstel Gold Race

Di.   16 apr.     .

Voetbal:

Wo. 17 apr.    Trainen: ABC-jeugd                          16/17   Champions League

Aangepast traininsschema!                18        Europa League

(bijlage!)

Do.  18 apr.     .

Vr.   19 apr.    Goede Vrijdag

Za.   20 apr.    Nevobo: P/D-wedstrijden

Zo.   21 apr.    Weekbulletin 10-35

1e Paasdag

——————————————————————————————————-

Ma.  22 apr.    2e Paasdag

GEEN trainingen!

Di.   23 apr.     Arbitrage: Opleiding Verenigings-expert en VS4

Actie – Poeisz                                           

 

De eindstand voor DoskoActa in het Poiesz-filiaal in Franeker-centrum is:

de 3e plaats, met 21.486 muntjes … voorwaar, een GROOTS resultaat!!

Dank aan onze coordinator Jelly Hoekstra, aan onze jeugd (en ouders) die de actie in de winkel fysiek ondersteunden en last-but-not-least aan jullie allemaal die de muntjes voor DoskoActa bijelkaar spaarden … geweldig!

Vrijdagavond was het PoieszGala waar de deenemende kinderen naartoe mochten (na loting, want een gelimiteerd aantal van 6 per vereniging) en daar werden de opbrengsten voor de verenigingen bekend gemaakt.

Voor DoskoActa was dit een bedrag van liefst:

Boven v.l.n.r.: Mirthe Venema, Jilse de Boer, Elcke Strampel en Lobke Bijlsma.

Onder  v.l.nr.: Else Bijlsma en Lieke Hoekstra

De kinderen (en begeleiding) konden deze avond genieten van optredens van artiesten als Tim Douwsma, O’g3ne en Kraantje Pappie: “Erg leuke optredens! Vooral Kraantje maakte er een feestje van” … zo kregen wij binnen: verdiend!

Volgend jaar maar weer … toch? Nogmaals DANK aan iedereen … en zeker aan POIESZ … zonder dergelijke financiele injecties kan een club tegenwoordig niet meer!

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                       

Senioren:

vc058 H4                    – DoskoActa H1         1-3 (16-25,25-18,20-25,17-25)

DoskoActa H2           – ODS H2                   3-0 (25-18,25-19,27-25)

Flora H2                     – DoskoActa H3         3-0 (25-12,25-07,25-13)

DoskoActa H3           – SDO H1                   0-3 (15-25,05-25,12-25)

SST Heren                  – DoskoActa H3         3-1 (oefenwedstrijd)

Buitenpost D1                        – DoskoActa D1         0-4 (13-25,06-25,15-25,14-25)

DoskoActa D2                                              uitgespeeld!

Grouw D4                  – DoskoActa D3         0-3 (18-25,26-28,23-25)

Thrium D1                  – VoVeSa D2             2-3 (22-25,25-21,25-11,21-25,08-15)

Junioren:

DoskoActa MA1        – Zuvoc MA1             4-0 (25-14,25-20,25-17,25-18)

DoskoActa MA2                                           uitgespeeld!

DoskoActa MB1        – VC Drachten MB2  4-0 (25-09,25-18,25-15,25-09) Kamp!

Hardegarijp XB1        – DoskoActa XB1      2-1 (25-17,23-25,25-23)

DoskoActa MC1        – Wisky MC1              3-0 (25-16,25-15,25-07)

Stasko MC1               – DoskoActa MC2      1-2 (25-15,17-25,20-25)

DoskoActa MC2        – VoVeSa MC1          2-1 (25-20,25-19,18-25)

Advendo MC1           – DoskoActa MC3      2-1 (27-25,21-25,25-15)

DoskoActa XC1        – AVC XC3                2-1 (22-25,25-04,25-23)

CV’s:   (volgende pagina)

CV1 (5B)                               CV2 (5B)                               CV3 (4A)

————————-                ————————-                ————————-

DSVS-1          14-38               VVH-1           22-29               VoVeSa-2       v.

DoskoActa-2  21-22              DoskoActa-1  22-21              Grouw-2         w

VVH-1           18-33              VVH-2           23-21              DSVS-3          w

VVH-2           32-14              DSVS-1          19-47              fin: VoVeSa-2            w

Dagkampioen en

Algemeen Kampioen!

CV4 (3A)                               CV5 (3A)

————————-                ————————-

vc058-8             2-3                niet doorgegaan

vc058-9             5-2

vc058-8             2-3

vc058-9             2-5

Algemeen Kampioen!

TC – Trainingen

Nogmaals de mededeling dat we in principe doortrainen tot eind mei!

Het trainingsschema is opnieuw aangepast:

. de eerdere wijzigingen staan (nog steeds) in het GROEN

. ne nieuwste wijzingen staan in het ROZE!!

Bekijk de bijlage dus even goed, want dit schema gaat MORGEN al in!

Mochten er desondanks onduidelijkheden zijn dan graag even kontakt opnemen met

. Roelof van Marrum              voor de jeugd-trainingen

. Pe Westerhof                       vwb de senioren-trainingen

De trainingen van Henk Wienbelt worden tijdelijk door anderen waargenomen, want Henk ligt ‘even’ uit de running vanwege een gebroken pink: BETERSCHAP HENK!!

Trainingen ABC-jeugd (vanaf 15 april)

Vanaf maandag 15 april (tot eind mei) zullen er veranderingen plaatsvinden m.b.t. de trainingen.

De groepen zullen meer evenredig worden verdeeld en gedurende de laatste anderhalve maand bestaan uit 10-12 speelsters, zie bijlage!

Dit betekent dat er mogelijk op een andere tijd getraind gaat worden en in een aantal gevallen ook bij een ander team of trainer.

De indeling van de groepen is dus niet gelijk aan de teamindeling voor volgend seizoen en geeft hoogstens een indicatie hiervoor.

Op 25 mei as. doen MB1 en MC1 mee aan het indelingstoernooi voor de Hoofdklasse.

Tijdens dit toernooi kan een plaats in de Hoofdklasse worden afgedwongen. Wanneer dit niet lukt, dan volgt automatisch indeling in de 1e klasse.

De trainingen van deze teams zullen daarop gericht zijn en tevens zal bij beide teams een spelsysteem worden aangeleerd.

In de 2e helft van mei zullen vervolgens de uiteindelijke teams bekend gemaakt worden.

Zoals het er nu voor staat worden er 7 teams ingeschreven bij de Nevobo:

Hoofdklasse:  MB1 en MC1

1e klasse:      MA1

2e klasse:      MB2 en XB1, MC2 en XC1

Wedstrijdsecretariaat – teams:                                         

 Senioren         

Heren-1

vc058 H4 – DoskoActa H1: en inderdaad: na de 3-1 winst van pas geleden was ook nu weer de uitslag ‘in die rooi’ … goed werk! En toen nog een house-warming-party?

Eindklassering in de 1e klasse: 2e …. en da’s hoog genoeg want de heren zien af van het recht om P/D-wedstrijden te mogen spelen: beregoed seizoen al-met-al!

Heren-2

DoskoActa H2 – ODS H2: net als eerder wonnen ‘wij’ met 3-0, maar om nou te zeggen ‘sjonge, sjonge’ … maar goed: ‘binne benne de beste’ … en sa ist mar krekt!

Eindklassering in de 3e klasse: 7e … da’s eentje lager dan vorig seizoen … tevreden?

Heren-3

Flora H2 – DoskoActa H3: deze inhaalwedstrijd op maandagavond in Nieuwehorne bracht ‘ons’ niets en ‘we’ scoorden helaas ook maar weinig puntjes … L

DoskoActa H3 – SDO H1: de kompetitie donderdags afsluiten tegen de kampioen … was een brug te ver; gauw vergeten, want de volgende avond alweer aan de bak:

SST-selektie – DoskoActa H3: deze spontane oefenwedstrijd betekende de 3e wedstrijd in 5 dagen: waar gebeurt dit tegenwoordig nog zonder protesten???

Afijn … “De heren hebben een leuke wedstrijd gespeeld olv. scheidsrechter Albert Boll (!). DoskoActa wist 1 set te winnen, SST won er 3” … mooi hoor!

Eindklassering in de 3e klasse: 12e … volgend seizoen in de 4e klasse: beterrrrrr!

Dames-1

Buitenpost D1 – DoskoActa D1: net als enkele weken terug werd het 4-0 voor ‘ons’ in een snelle/korte wedstrijd tegen de degradant … solid job ladies!

Eindklassering in de 1e klasse: 5e … en dat als promovendus: (meer dan) prima!

Dames-2

Het seizoen zat er al op voor Dames-2 met als eindklassering in de 3e klasse: 9e .

Een keurige handhaving … niks op aan te merken.

Dames-3

Grouw D4 – DoskoActa D3: eerder 2 x van verloren, maar nu (inderdaad) winst!

“0-3 firebal!! Grandioze afsluiting. Als team gespeeld. Jammer dat seizoen is afgelopen!” Kijk, daar wordt je als vereniging blij van! Prima werk dames!

Eindklassering in de 3e klasse: 5e .

Een prima handhaving van dit jonge, debuterende team: na een stroef begin een opmerkelijke opmars in de 2e kompetitie-helft: mooi hoor!

Onder het zingen van “Jacco bedankt!” sloot Dames-3 het seizoen af in de kantine van De Trije en werd afscheid genomen van 2 van de dames die om uiteenlopende redenen stoppen.

Thrium-1

Thrium D1 – VoVeSa D2: in hun beste thuiswedstrijd van de 2e kompetitiehelft pakten de Thrium-dames 2 punten van VoVeSa … gewoon goed!

Eindklassering in de 2e klasse: 11e … voor meer Thrium: zie verderop …

Junioren

 

Meisjes-A1

DoskoActa MA1 – Zuvoc MA1: de return van 14 dagen geleden, toen werd het 3-1 voor ‘ons’: “MA1 wint ook laatste wedstrijd van het seizoen en blijft laatste 13 wed-strijden ongeslagen met een prachtige 2e plaats in de Hoofdklasse. 4-0 winst tegen Zuvoc” … en dat is een felicitatie waard aan trainer, coaches en de dames zelf !!!

Eindklassering in de Hoofdklasse: 2e … en da’s gewoonweg een enorme SURPRISE, want wie dit aan het begin van het seizoen had gezegd zou voor ‘….’ verklaard zijn:

een fantastische prestatie!

Meisjes-A2

Voor deze meiden was de kompetitie al klaar en zij eindigen op de 5e plaats in de 1e klasse in een moeilijk en ‘stroperig’ seizoen met verschillende coaches … respect!

Meisjes-B1

DoskoActa MB1 – VC Drachten MB2: de beslissing is gevallen … en wel in ‘ons’ voordeel: in een onderhoudende wedstrijd met veel publiek werd een toch wel een-voudige 4-0 zege geboekt, maar na de 2e gewonnen set waren ‘we’ al kampioen!

Felicitaties voor trainer, coach en speelsters is wel het minste wat we vanaf deze plaats kunnen doen … oh ja … en een een foto plaatsen natuurlijk!

Vlnr: coach Mirjam, Baudien, Fenna, Femke, Puck, Iris, Silke en trainer Henk

Liggend: Nienke en Lisa

En dus is de eindklassering in de 1e klasse: 1e … en dus KAMPIOEN!

Ook hier geldt dat wie dit voor aanvang van de kompetitie had gezegd ….. etc.

Konklusie: een TOP-prestatie!

Mix-B1

Hardegarijp XB1 – DoskoActa XB1: dit team had dus de eer het kompetitie-seizoen af te mogen afgelopen zaterdagavond in Hardegarijp: “Verslag interim-coach: Spitich, goed spiele en superspannend!” … zo mochten wij lezen na de nipte 2-1 nederlaag.

Eindklassering: 3e/4e in de 2e klasse … keurig!

Meisjes-C1

DoskoActa MC1 – Wisky MC1: eerder, in Woudsend, 2-1 voor de onzen en nu:

“MC1 wint met 3-0 van Wisky. Een zeer overtuigende 3e plaats” … ontvingen wij na een zeer leuke wedstrijd met af en toe erg goed spel, complimenten aan trainster, coach en speelsters natuurlijk!

Eindklassering: 3e in de 2e klasse … hadden we vooraf ook niet gedacht: grote klasse!

Meisjes-C2

Stasko MC1 – DoskoActa MC2: ingehaald op dinsdagavond in Stiens en wederom ging de winst, na de 1e set verloren te hebben, toch nog naar ‘ons’ … knap hoor!

DoskoActa MC2 – VoVeSa MC1: na de uitwedstrijd nu ook thuis de winst tegen VoVeSa en door deze 4 punten van deze week flink gestegen: “MC2 wint laatste wedstrijd van Vovesa en behaalt daarmee een prachtige 3e plaats” … Poeh Poeh!

Eindklassering in de 2e klasse: 3e plaats … nog zo’n verrassing: geweldig!

Meisjes-C3

Advendo MC1 – DoskoActa MC3: helaas … een revanche zat er dus niet helemaal in maar toch wel een punt mee naar Franeker: “Meiden hebben een prachtige wedstrijd gespeeld, jammer genoeg verloren” … en daarmee dit ‘avontuur’ afgesloten.

Eindklassering in de 2e klasse: gedeelde 4e/5e plaats met XC1  en dan te bedenken dat dit team dit seizoen begon als CV1 … ik geef het je te doen!

Prima prestatie van onze yougsters!!

Mix-C1

DoskoActa XC1 – AVC XC3: zeiden wij niet: ‘wij’ willen (gaan?) het seizoen goed

afsluiten? Welnu: “XC1 heeft een goeie wedstrijd gespeeld, goed geconcentreerd en

mooi samengespeeld! 2-1 gewonnen, een mooie afsluiting van dit seizoen!” … niks

aan toe te voegen!

Eindklassering in de 2e klasse: gedeelde 4e/5e plaats met MC3 … prima werk!

Redaktie: dank aan alle ABC-verslaggevers voor jullie bijdrages dit seizoen … prima!

CV’s

Het laaste (en dus finale) toernooi werd zaterdag weer in Franeker gespeeld.

Bijzonder was dat onze beginners, onder de naam CV5, welliswaar buiten mede-

dinging, mee mochten/konden doen in poule 3A, maar helaas … dat is niet

doorgegaan … jammer maar helaas!

De resultaten waren als volgt:

CV1 – in poule 5B: alle 3 vorige keren de 2e plaats, zou het …..?

Helaas: “Jammer genoeg hadden de meiden hun dag vandaag niet … maar de laatste wedstrijd prachtig afgesloten!” … en da’s alleen maar mooi … toch?

Team CV1: Marrit, Mirthe, Sytske, Angelina en Mila

CV2 – in poule 5B: als promovendus zich gehandhaafd in 5B, lukt dit weer?

Jazeker: “CV2 2 x gewonnen en 2 x verloren, maar top gespeeld!” … en da’s verrekte

knap ….ja toch zeker?

CV3 – in poule 4A: al 2 keer eerste en een keer tweede … Kampioentje!!!

“Door alle kampioensstress de uitslagen niet genoteerd, maar na verlies (dik) tegen VoVeSa de 2 andere wedstrijden tegen Grouw en DSVS (dik) gewonnen en de finale uiteindelijk tegen VoVeSa ook gewonnen! DAG- en ALGEMEEN KAMPIOEN !!!

 

Team CV3:

Boven: Berber, Inge en Jorg / Onder: Janne en Bregtje

CV4 – in poule 3A: alle keren nog winnaar … Kampioentje!!!

“Kampioentjes!!” … is alles wat we binnen kregen maar dit dekt de lading volledig

want hoewel deze keer geen dagwinnaar waren ‘we’ al ALGEMEEN KAMPIOEN!!

Team CV4: Bodil, Senne, Jasmijn, Imre en Bente

Redaktie: dank aan alle CV-rapporteurs afgelopen seizoen, want zonder jullie …

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Dinsdag over een week, 23 april (na Pasen), is in sporthal De Trije een Opleiding tot Verenigingsexpert door de Nevobo gepland, dit ism. DoskoActa.

Gerard Harmelink volgt (samen met meerdere kandidaten) de opleiding tot V.E. en van DoskoActa en Thrium gaan een tiental VS6-scheidsrechters die avond op voor hun ‘VS4-diploma’ … zij gaan om de beurt fluiten olv de kandidaat-V.E.’s … zo vangen we 2 vliegen in 1 klap.

Volgende week komen we (Nevobo en DoskoActa) met meer info hierover en zullen we de deelnemers nog rechtstreeks infomeren!

 

Ledenadministratie

Geen nieuws

Bijlage(s)

. Trainingsschema (geldig miv maandag 15 april a.s.)

. Indeling Mei-trainingen Jeugd (idem)

KC – Inleveren team-kleding en spelers-passen.

Nu de laatste wedstrijden zijn gespeeld kunnen de wedstrijdshirts worden ingeleverd.

De kleding kan ingeleverd worden in de ballenkast / berging in de sporthal.

De KledingCommissie kan dan de tenues controleren en gereedmaken voor het nieuwe seizoen.

Ook de spelerspassen kunnen worden ingeleverd, deze mogen ook in de tas van de wedstrijdshirts.

Thrium … hoe het afliep

Sinds afgelopen december zijn we in gesprek geweest (en sindsdien gebleven) met Thrium die toen al een ‘zwaar’ vermoeden hadden dat het wel eens heel erg moeilijk kon worden om de club ook nog een volgend seizoen in de lucht te houden.

Om een lang verhaal kort te houden: dat werd (helaas) werkelijkheid …

De vereniging zal nu volgens hun statuten ‘geliquideerd’ worden, ’t is niet anders.

Wat de Thrium-jeugd gaat doen is niet bekend, zij zijn vrij om zich bij welke vereniging dan ook aan te melden … of niet.

Wat de dames betreft: na de degradatie uit de 2e klasse stoppen er nu enkele dames mee, maar 4 (eigenlijk 5, maar zwanger) dames ‘zoeken’ naar een andere club waar ze ongeveer op datzelfde niveau (en liefst nog met/bij elkaar) kunnen blijven spelen en hierover hebben wij meerdere gesprekken gevoerd zonder daarbij garanties af te geven op welk terrein dan ook.

Reslutaat is dat deze Thrium-dames vanaf a.s. maandag aan onze trainingen gaan deelnemen.

Voor de (laatste) wedstrijd van donderdag j.l. waren er veel oud-spelers van Thrium en ook andere aanhang op de tribune in Franeker aanwezig.

Mooi was dat er na afloop een gezamenlijke “Thrium-tafel” in de kantine werd geor-ganiseerd: speelsters en genoemde aanhang … waarvan hier een impressie:

‘Donkere’ foto, maar ’t was dan ook geen ‘feest’ …

En dan nog even dit … ’t loopt tegen Pasen, tijd voor eieren :

 

Als je last hebt van gesmolten Paaseieren, dan eet je ze niet snel genoeg op …

Een konijn dat met Pasen het haasje is … is nooit grappig

Hans vraagt aan Piet: “Waar ga jij dit jaar naar toe met Pasen?”.

Piet antwoordt: “Naar Zicht!”.

“Naar Zicht? Waar ligt dat?”.

“Dat weet ik ook niet, maar in de krant stond: Mooi Paasweer in Zicht!”.

Waarom kan een ei niet bevriezen?… Omdat er een dooier in zit!

De juf vraagt aan Stijn: “Als ik 2 Paaseieren op tafel leg en jij legt er 3 bij, hoeveel Paas-eieren hebben we dan samen?”. Waarop Stijn antwoordt: “Maar juf, ik kan helemaal geen eieren leggen, laat staan Paaseieren!”

Een ei vraagt aan een ander ei: “Hé! Hoe is het tegenwoordig met je vader?”. Antwoordt het andere ei: “Goed, hij is nu advocaat!”

De haan komt in het kippenhok en duwt een gigantisch struisvogelei voor zich uit. “Goeiemorgen, dames!”, zegt hij tegen de kippen, “Ik wil niet klagen, hoor, maar ik wou jullie toch eens laten zien wat men elders zoal presteert!”

Weekbulletin 33 Jaargang 10/Geplaatst op 7 april 2019

Even klikken voor een PDF weergave : DoskoActa Weekbulletin 10-33

In de kompetitie spelen we komende week de laatse ronde, oftewel:

DE WEEK VAN DE WAARHEID!

Worden er teams van DoskoActa kampioen?

Wij denken van wel … lees maar bij de verschillende ‘opinies’!

En (dus) worden komende week ook de laatste inhaalwedstrijden gespeeld:

. maandag speelt Heren-3 tegen Flora in Nieuwehorne

. dinsdag speelt Meisjes-C2 tegen Stasko in Stiens

In dit nummer ook informatie hoe wij denken dit seizoen af te ronden, vooral m.b.t. de trainingen en dat alles kijkend richting volgend seizoen: lezen! Op moment van schrijven wordt in Rotterdam de Marathon verlopen en wordt er in Vlaanderen ‘een heel eind’ gefietst. In Franeker beleven we, met mooi weer (!), de zondag van het Fashion-weekend.

A.s. vrijdag is er weer het Poiesz-Gala als afsluiting van de Jeugd Spaaractie, de gelukkigen die er namens DoskoActa naar toe mogen zijn bekend (FB): plezier! En de (opbrengst-)foto zien we graag tegemoet!

Fijne (laatste kompetitie-) week allemaal!

Championship(s) or not, try to …   Have Fun      

DoskoActa

                                                                                                      

 

 

AGENDA      DoskoActa   (komp.ronde: 22)        (Sport)kalender            Week 15

==================================== ========================

Ma.    8 apr.    Trainen: alle teams/groepen                           Wielrennen:   

Spelen: H3                                         08/13   Ronde v Baskenland – Spa

Dames-1: seizoensevaluatie               10        Scheldeprijs – Bel

Di.     9 apr.     Bestuursvergadering                          14        Parijs – Roubaix – Fra

Spelen: MC2

Voetbal:

Wo. 10 apr.    Trainen: ABC-jeugd                          09/10   Champions League

11        Europa League

Do.  11 apr.     Spelen: H1, H2, H3, D1, D3, T1

Fluiten: GHA, SZE, LvdK                            Moto GP:

Tellen:  WZE                                      14        Austin – USA

Formule 1:

Vr.   12 apr.    Poiesz Gala                                        14        Shanghai – Chn

Za.   13 apr.    Spelen: MA1, MB1, XB1, MC1, MC2, MC3, XC1,

CV1, CV2, CV3, CV4, CV5

Fluiten: SME, HFR, GHA, JTI, GKR, BGA, LPL

Zo.   14 apr.    Weekbulletin 10-34

***   12 apr.    NPO Radio5: Toplijst van de jaren 70          **********************

 

Actie – Poeisz                       

Even de stand van zaken per vrijdag 5 april (nog 2 daagjes te gaan!):

2e plaats, met 19186 muntjes … (nog steeds) een geweldig resultaat tot nu toe!

Actie – Rabo                                                            

Op dinsdag 26 maart viel bij alle 16.500 leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland een persoonlijke stemkaart in de brievenbus met een unieke stemcode. Breng uw stem uit op volleybalvereniging DoskoActa (27 maart tot en vandaag) !

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                                    

Enkele bemerkingen vwb. de komende week (= de laatste kompetitieronde!):

. Heren-3 speelt maandag (Nieuwehorne) en donderdag (thuis)

. Meisjes-C2 speelt dinsdag (Stiens) en zaterdag (thuis)

. vrij zijn deze keer Dames-2 en Meisjes-A2 (zij zijn dus al helemaal klaar)

. Meisjes-B1 wordt (meer dan waarschijnlijk) a.s. zaterdag kampioen: komt allen!!!

. Meisjes-A1 kan heel misschien ook kampioen worden: maar je bent er toch al J!

. CV-teams leveren (voor zeker!) ’s morgens al kampioenen af: weer d’r bij!!!

. CV5 (= beginnersteam) doet voor ’t eerst mee (buiten mededinging) … mooi hoor!

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                                      

Nog vast te stellen:

. Stasko MC1             – DoskoActa MC2      naar dinsdag 9 april om 18.30 uur!

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                       

Senioren:

DoskoActa H1           – DOVO/Hujades H1 4-0 (25-13,25-09,25-23,25-18)

RSO H2                     – DoskoActa H2         2-1 (12-25,25-22,25-12)

Advendo H2              – DoskoActa H3         3-0 (25-23,25-14,25-11)

DoskoActa D1           – vc058 D3                 3-1 (25-17,21-25,25-18,25-22)

DSVS D2                   – DoskoActa D2         2-1 (25-14,21-25,25-08)

DoskoActa D3           – VC Drachten D4      1-2 (25-17,16-25,18-25)

OTIB D2                    – Thrium D1                3-1 (25-20,25-21,23-25,25-20)

Junioren:

DoskoActa MA1          vrij

DoskoActa MA2        – Roeken/DVC MA2  0-4 (21-25,22-25,15-25,19-25)

DoskoActa MB1          vrij

DoskoActa XB1        – Punt Ut XB1                       2-1 (25-12,23-25,25-17)

SVW MC3                 – DoskoActa MC1      0-3 (22-25,21-25,18-25)

VC Drachten MC1     – DoskoActa MC2      0-3 (21-25,12-25,20-25)

DoskoActa MC3        – Advendo MC1         0-3 (21-25,16-25,16-25)

DoskoActa XC1        – Hardegarijp XC1     3-0 (25-22,25-10,25-12)

CV’s:

CV1/2/3/4                     vrij

Einde lopende seizoen – opstart nieuwe seizoen

Wij zijn inmiddels al weer druk bezig met de eerste schermutselingen aangaande het komende seizoen, welliswaar vroeg maar aangezien de Nevobo al voor 1 mei van de verenigingen hun input binnen wil hebben moeten we wel …

Even adhv enkele topics wat we nu al kunnen melden, dit alles onder voorbehoud:

Kompetitie:

Heren: weer 3 teams, Heren-1 ziet af van P/D-wedstrijden en blijft dus 1e klasser,

Heren-2 handhaaft zich in de 3e klasse en Heren-3 gaat naar de 4e klasse

Dames: door het – helaas – ter ziele gaan van Thrium en de overgang van A-meisjes naar de senioren gaan we voor de vorming van een nieuw Dames-1 en -2 zgn. selectie-trainingen houden, hiervoor wordt het trainingsschema aangepast (bijlage!) en worden de dames van de genoemde teams (D1, MA1, Thrium-1) uitgenodigd; Mochten er, behalve hiervoor aangehaald, nog dames zijn die ambities hebben om zich in de kijker te willen spelen dan kan dat natuurlijk altijd: meld je dan even bij je trainer! Dames-1 blijft 1e klasser en voor het nieuwe Dames-2 doen we een officiele aanvraag om in de 2e klasse te mogen starten (normaal is dat 3e klasse)! In beginsel blijven de huidige dames-teams -2 en -3 zoveel mogelijk intact, zij ‘heten’ dan Dames-3 en -4 en spelen beide weer in de 3e klasse

ABC-jeugd:

Bij alle jeugd wordt er komend seizoen een najaars- en een voorjaars-kompetitie gespeeld, je zou dus nu ook kunnen degraderen of promoveren (2 x kampioen?) Het is op dit moment nog niet helemaal duidelijk welke jeugd-teams wij in de wei/zaal kunnen/gaan brengen, een voorlopige inschatting is:

MA1, MB1, MB2, XB1, MC1, MC2, XC1 waarbij wellicht enkele teams het plaatsingstoernooi voor een Hoofdklasseplaats gaan spelen op za. 25 mei

CV-jeugd:

Komend seizoen wordt ook deze kompetitie vanuit de Nevobo geregeld en is dan dus op de website te volgen! Zoals het er nu voor staat starten wij met 4 teams op de niveau’s 6, 5, 4 en 3

Recreatie:

Wij gaan ‘gewoon’ op de vertrouwde voet voort olv Albert Boll: prima toch?

Trainingen:

Wij trainen in principe door tot eind mei

Een aangepaste trainingsschema treedt miv ma.15 april in werking !! (= na komp.)

Heren-2 en -3 trainen gezamenlijk om 20.00 uur in de kaatshal!

Alle wijzigingen zijn in het schema met GROEN aangegeven! Op dit moment puzzelen we er al lustig op los vwb het trainingsschema voor komend seizoen, maar eea is duidelijk afhankelijk van zaken als hoeveel teams, wie gaat welk team trainen, beschikbaarheid van de hal, etc. etc.

Lidmaatschap:

Eventuele opzeggingen graag tijdig aangeven, niet alleen uit financieel oogpunt en dat van de ledenadministratie, maar bedenk daarbij ook dat jouw beslissing zijn effect kan hebben op een eventuele beslissing van een ander of zelfs van het team en ook kan doorwerken op de team-samenstellingen voor volgend seizoen …

Arbitrage:

Het afgelopen seizoen hebben we eigenlijk geen problemen gekend: dank aan al onze scheidsrechters en tellers … trots op!

Dinsdag 23 april a.s. is er de opleiding tot verenigingsexpert voor Gerard Harmelink  (hij mag dan o.m. in het vervolg onze beginnende scheidsrechters verder opleiden) maar ook worden die avond onze beginnende scheidsrechters in de gelegenheid gesteld om ook maar gelijk hun VS4 te halen; tot nu toe hebben zich 5 kandidaten hiervoor aangemeld: Joost Tiemersma, Joep de Jager, Madelief Zeinstra, Gabriella van Marrum en Mirthe Yntema; het liefst hebben we er 12 (= incl. 3 uitgenodigden van Thrium) want dan hebben we gelijk 2 teams die deze avond de praktijkles gaan doen. Heb je eerder de instaptoets gehaald (mag je jeugd fluiten maar ook 3e en 4e klassse senioren) en heb  je ambitie … graag aanmelden via wsdoskoacta@gmail.com !

Communiceren is een vak:

wij hopen op begrip dat wij niet altijd (tijdig) met alles en iedereen kunnen over-leggen, daarvoor komen we eenvoudigweg dikwijls mensen en tijd tekort, vandaar ook voorgaande berichtgeving … zodat iedereen op de hoogte is van waar we (onder meer!) mee bezig zijn. Maar … communiceren werkt alleen wanneer het van 2 kanten komt, dus … wanneer je iets weten wilt of iets kwijt moet … gewoon even melden … okay?

Op deze wijze worden wij dan niet op een (te?) laat moment ‘verrast’ en moeten wij dan nog zaken bij de vereniging, Nevobo en/of Optisport aanpassen …

BVD voor jullie medewerking alvast!

Bestuur DoskoActa

Wedstrijdsecretariaat – teams:                                         

 

Senioren         

 

Heren-1

DoskoActa H1 – DOVO/Hujades H1: de 1e 2 sets leek het nergens op bij de gasten, dat werd daarna ietsje beter, maar toch een afgetekende 4-0 voor ‘ons’ … terecht!

vc058 H4 – DoskoActa H1: na de 3-1 winst van pas geleden verwachten wij ook nu weer een uitslag ‘in die rooi’ … maar de 2e plaats is zeker: prima!

Heren-2

RSO H2 – DoskoActa H2: de 1e set wonnen ‘we’ vliegend, de 2e ‘krekt’ verloren en toen was het over, maar … een prachtig punt gepakt en nu ‘veilig … op naar meer!

DoskoActa H2 – ODS H2: eerder wonnen wij met 3-0, dat zouden ook nu zeer wel-kome punten zijn, dus mannen: dr’an!

Heren-3

Advendo H2 – DoskoActa H3: bijna vrijdagavond in Langezwaag wederom een puntje van deze mannen afgesnoept in die 1e set … mocht niet zo zijn … helaas!

Flora H2 – DoskoActa H3: inhaalwedstrijd op maandagavond in Nieuwehorne waar volgens ons wel kansen liggen op een puntje (of meer?) … let’s go!

DoskoActa H3 – SDO H1: en dan donderdags afsluiten in deze 3e klasse tegen de kampioen … kan het mooier? Maak er wat van heren!

Dames-1

DoskoActa D1 – vc058 D3: de grote kansen voor onze dames werden gretig benut … ‘we’ staan na deze zege nu in het linker rijtje: chapeau … voor dames en trainer!

Daarom maar even een plaatje !

Buitenpost D1 – DoskoActa D1: recentelijk wonnen ‘wij’ met 4-0 van deze degradant en ook nu zullen de (meeste) punten mee naar Franeker gaan … denken wij.

Dames-1 do. 040419

Dames-2

DSVS D2 – DoskoActa D2: onze ladies hadden zich inderdaad opnieuw opgeladen  want er werd een punt gepakt, zoals gezegd (lekker cliche): alles is mogelijk: prima! En daarmee zit het seizoen er op voor Dames-2, althans vwb de kompetitie.

Dames-3

DoskoActa D3 – VC Drachten D4: ‘niet weer puntloos tegen koploper’ schreven wij vorige week … en dat gebeurde ook niet: “Als jullie de hele kompetitie zo gespeeld hadden waren jullie veel hoger geeindigd” zo meldde de tegenstander: kompliment!

Grouw D4 – DoskoActa D3: 2 x nipt van verloren, nu (nipte) winst? FIRE…….!!!

Thrium-1

OTIB D2 – Thrium D1: zaterdagmiddag in Nijland toch een punt van OTIB gepakt … geeft toch een wat beter gevoel!

Thrium D1 – VoVeSa D2: de zwanenzang van de Thriumdames (waarover later meer) zou eigenlijk niet geheel puntloos moeten gaan, dus ladies: nog EEN keer d’r veur!!!

Junioren

 

Meisjes-A1                 Na een weekje geen kompetitie de laatste pot van dit seizoen:

DoskoActa MA1 – Zuvoc MA1: de return van 14 dagen geleden, toen werd het 3-1 voor ‘ons’, maar … om de minieme kans op een kampioenschap te houden dient er zelf in ieder geval met een ‘clean sheet’ gewonnen te worden: GO! …en daarbij maar afwachten wat de andere uitslag zal zijn … so-wie-so spannend!

En als je toch al in de sporthal bent vanwege Meisjes-B1 (of welk ander team dan ook) … neem dit dan ook nog even mee … toch?

Meisjes-A2

DoskoActa MA2 – De Roeken/DVC MA1: “3 x = scheepsrecht” ging helaas niet op: “Leuk gespeeld, net iets te kort” was de korte, bondige analyse.

En toen was voor onze meiden de kompetitie klaar/voorbij/over … -> trainen!

Meisjes-B1

DoskoActa MB1 – VC Drachten MB2: de beslissing gaat vallen … en wel in ‘ons’ voordeel, want … Drachten haalde tot nu toe slechts 2 (!) puntjes in deze kompetitie en we staan nog steeds …. punten voor op concurrent OPM Heerenveen!

Maar net als verleden week de vraag: of zijn we nu wat te voorbarig (dacht het niet)!?

Anyway: alle steun (toeters en bellen?) kunnen onze meiden gebruiken, dus wees d’r bij en laat je horen/zien … en daarna Meisjes-A1 aanmoedigen (zie MA1)!

Mix-B1

DoskoActa XB1 – Punt Ut XB1: en ja hoor … na de 2-1 winst van eervorige week: “Ook de return tegen de vrienden uit Blauwhuis leverde een 2-1 overwinning op.

2e Set  opnieuw voor de gasten” … maar toch weer mooie winst voor ‘ons’!

Hardegarijp XB1 – DoskoActa XB1: dit team heeft de eer het seizoen te mogen afsluiten want zij spelen pas zaterdagavond om half zeven in Hardegarijp; tot nu toe is de balans in evenwicht (allebei een keer winst) … hoe slaat de balans door? Pakken!

Meisjes-C1

SVW MC3 – DoskoActa MC1: net als thuis werd het 3-0 voor ‘ons’, maar: “MC1 speelt matige wedstrijd, maar is steeds aan het einde van de set bij de les, hetgeen re-sulteert in een 3-0 overwinning bij SVW in Workum” … da’s toch een leuk bericht om op vrijdagavond binnen te krijgen … niet dan?

DoskoActa MC1 – Wisky MC1: eerder, in Woudsend, 2-1 voor de onzen, wij denken dan ook dat de punten in Franeker blijven, dus ladies … it’s up to you!

Meisjes-C2

VC Drachten MC1 – DoskoActa MC2: en ook de 3e keer achterelkaar tegen Drachten werd een overwinning … en ook nog een ‘vette’: 0-3 winst aldaar …  Prima!

Stasko MC1 – DoskoActa MC2: inhalen op dinsdagavond in Stiens, eerder werd het 3-0 voor ‘ons’ … wij denken dat ‘we’ weer punt(en) gaan scoren!

DoskoActa MC2 – VoVeSa MC1: na de 3-0 winst in de uitwedstrijd tegen ‘hunnie’

hoef het niet automatisch weer zo te gaan: nummer 5 tegen 6, dus … spannend!

Meisjes-C3

DoskoActa MC3 – Advendo MC1: nog niet eerder tegen gespeeld en de klus was zwaarder dan gedacht: “MC3 speelt ‘slechte’ wedstrijd, goede pogingen gedaan om

3 x over te spelen, maar niet gelukt de punten binnen te halen … 3-0 verloren” ;

Tja, dat kan natuurlijk maar de kans op revanche is daar … want:

Advendo MC1 – DoskoActa MC3: dus dan gelijk maar de return van deze pot!!!

Mix-C1

DoskoActa XC1 – Hardegarijp XC1: net als in Hardegarijp wonnen ‘wij’ afgetekend: “XC1 vandaag goed gespeeld. Opslag ging goed en de time-out bij 24 punten heeft echt goed gewerkt J. 3 Sets gewonnen. Enkele meiden hadden de opstelling voor alle 3 sets netjes op papier gezet, top!” … prachtig toch? Inderdaad: top!

DoskoActa XC1 – AVC XC3: eerder verloren wij in Akkrum, ‘zij’ staan nogal hoog, maar … ‘wij’ willen (gaan?) het seizoen goed afsluiten, dus …. aanvalleh…!!!

CV’s

Het laaste (en dus finale) toernooi wordt, zo langzamerhand traditioneel, a.s. zaterdag in Franeker gespeeld! Gezien de tussenstanden lijkt het erop dat er wederom CV-team(s) van DoskoActa in de prijzen gaan vallen, dus verwachten wij een hoop publiek zaterdagmorgen in De Trije om onze jongste jeugd aan te moedigen!!! Bijzonder is dat onze beginners, onder de naam CV5, welliswaar buiten mededinging… maar toch, mee doen in poule 3A!

Even proberen om in de glazen bol te kijken ….

CV1 – in poule 5B: alle 3 vorige keren de 2e plaats, zou het …..?

CV2 – in poule 5B: als promovendus zich gehandhaafd in 5B, lukt dit weer?

CV3 – in poule 4A: al 2 keer eerste en een keer tweede … Kampioentje!!!

CV4 – in poule 3A: alle keren nog winnaar … Kampioentje!!!

CV5 – in poule 3A: debutanten op dit bal … avontuur!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Stef Mengerink          zaterdag    Olhaco-1     tegen Woudenberg-1 (1e div. heren)

Hidde Frankena         zaterdag    CoVos-1     tegen Bolsward-2       (3e div. dames)

Gerard Harmelink      donderdag Thrium-1    tegen VoVeSa-2

zaterdag    Meisjes-A1 tegen Zuvoc-MA1

Sybout Zeinstra          donderdag Heren-2       tegen ODS-2

Luc van der Kolk       donderdag Heren-3       tegen SDO-1

Joost Tiemersma         zaterdag    Meisjes-B1  tegen Drachten-MB2

Gerrit Krol                  zaterdag    Meisjes-C1  tegen Wisky-MC1

Bodil Galema             zaterdag    Meisjes-C2  tegen VoVeSa-MC1

Leon Pluim                 zaterdag    Mix-C1        tegen AVC-XC3

Tellers

Wouter Zeilmaker      donderdag Heren-2       tegen ODS-2

NB: dank aan Mirthe Yntema, zij nam een wedstrijd over (scheidsrechter kwam niet opdagen) en floot aldus 2 wedstrijden achter elkaar afgelopen zaterdag: DANK!!

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht

Veld 1/A         Veld 2/B         Veld3/C

————         ———–          ———–

Donderdag 11 april                opbouwen       Thrium            Heren-3           nvt.

afbreken          Thrium            Heren-2           nvt.

Zaterdag    13 april

. ’s morgens  (CV-toernooi)   opbouwen       CV/Jeugd-kommissie

afbreken          CV/Jeugd-kommissie

. ’s middags                            opbouwen       Meisjes-C1      Meisjes-B1      Mix-C1

afbreken          Meisjes-A1     Meisjes-C2      Mix-C1

Ledenadministratie

Ziekenboeg:

het volgende bericht bereikte ons vrijdagavond:

“Fenna Damstra (MB1) is opgenomen in het MCL (blinde darm operatie”.

Wij wensen Fenna alle sterkte toe en hopen op een spoedig herstel.

Dit is extra sneu voor Fenna nu een kampioenschap met MB1 aanstaande is:

Hou je haaks!                                     .                                              .

En dan nog even dit … het wordt hier en daar best spannend :

Weekbulletin 32 Jaargang 10/Geplaatst op 31 maart 2019

In PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 10-32

Beste volley-vriend(inn)en,

Het volgende initiatief kondigden wij vorige week al aan … de arbitrage-opleiding tot ‘verenigings-expert’ waarbij tegelijkertijd onze beginnende scheidsrechters (niveau VS6) opgeleid kunnen worden tot niveau VS4 zodat dezen ingeval ook de wedstrijden in de 2e en 1e klasse zouden mogen fluiten (worden dus nog niet ingeroosterd!).

Welnu … dit gaat plaats vinden op DINSDAG 23 april a.s. waarbij wij zeer verheugd zijn dat Gerard Harmelink de opleiding tot ver.expert gaat volgen en wij hebben 11 van onze en 3 van de Thrium-scheidsrechters uitgenodigd voor de VS4-opleiding en inmiddels hebben we daarvoor de eerste aanmeldingen binnen … wordt vervolgd (1)!

Volgend seizoen (2019/2020):

binnenkort in dit theater komen we met de eerste bekendmakingen ten aanzien van het komende seizoen.

Er wordt al druk aan gewerkt want Nevobo en Optisport willen/ moeten altijd vroeg-tijdig weten hoe teams, trainingstijden en wedstrijdtijden er uit gaan zien … dit alles moet begin mei bij deze instanties binnen zijn … wordt vervolgd (2)! Mede in verband daarmede zal het trainingsschema van dit seizoen ook nog aangepast worden, zulks met ingang van maandag 15 april, dat is de maandag direkt na de laatste kompetitie-ronde … wordt vervolgd (3)! Inmiddels zitten we dus vandaag alweer in de zomertijd, of ben je vergeten ….. ?

Wintertime, summertime … anyway  …     Have Fun     

DoskoActa

                                                                                                      

 

 

AGENDA      DoskoActa   (komp.ronde: 21)        (Sport)kalender            Week 14

==================================== ========================

Ma.    1 apr.    Trainen: alle teams/groepen                           Wielrennen:

Watch out! April 1st!                         03        Dwars door Vlaanderen

07        Ronde   van Vlaanderen

Di.     2 apr.     .

Wo.   3 apr.    Trainen: ABC-jeugd

Do.    4 apr.     Spelen: H1, H2, D1, D2, D3

Fluiten: GHA, HFR, JdJ

Tellen:  SWO, SUIJ

Vr.     5 apr.    Spelen: H3, MC1

Za.     6 apr.    Spelen: T1, MA2, XB1, MC2, MC3,XC1

Fluiten: SME, HFR, GHA, IDA, LPL, MYN/MZE

Zo.     7 apr.    Weekbulletin 10-33

 

Actie – Poeisz                       

Even de stand van zaken per vrijdag 29 maart:

3e plaats, met 15636 muntjes … (nog steeds) een geweldig resultaat tot nu toe!

Actie – Rabo                                                            

Op dinsdag 26 maart viel bij alle 16.500 leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland een persoonlijke stemkaart in de brievenbus met een unieke stemcode. Breng uw stem uit op volleybalvereniging DoskoActa (27 maart tot en met 7 april) !

Vrijwilligersavond

Afgelopen zaterdag (gisteren) vond dit voor de 2e keer plaats waarbij de opkomst een ietsje lager was dan vorig jaar, maar dat kon de pret niet deren!

Na ontvangst met een hapje en een drankje was er weer het uitstekend verzorgde buffet van de firma Bootsma, waarvoor weer onze grote dank: het was weer prima!

Daarna volgde er een Pubquiz: de aanwezigen werden over 10 teams verdeeld en kregen vragen over 8 verschillende thema’s.

De winnaars werden uiteindelijk de deelnemers van team 8 (foto volgende pagina) met de teams 2 en 10 op de 2e en 3e plaats, dit “na barrage”!

Voor deze 3 teams was er een (Paas-)prijsje.

Aan de reacties te horen: volgend jaar weer zoiets!?

Dank aan allen die hieraan meewerkten, speciaal de ‘ontwerper’ van de quiz, Marijn van SC Franeker, de familie Bootsma en WelGeschikt !

Het winnende team-8:

Vlnr: Roelof van Marrum, Iris Johannes, Saapke Woudwijk en Tini Harmelink

Een impressie van het voortreffelijke buffet, verzorg door Eelco Bootsma.

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                                    

Enkele bemerkingen bij het programma voor komende week:

. Heren-3 speelt vrijdagavond in Langezwaag

. Meisjes-C1 speelt vrijdagavond in Workum

. Thrium speelt zaterdag in Nijland

. vrij zijn deze keer MA1, MB1 en de CV’s

. zaterdag zijn de thuiswedstrijden in (het linkergedeelte van) de KAATSHAL *:

. veld L1 = het veld vlak voor de tribune

. veld L2 = het middelste veld

. gelieve (toeschouwers) NIET in de zaal te gaan zitten maar op de tribune!!!

* Muziekcorps Harmonie heeft een muziekgebeuren in de sporthal

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                                      

Nog vast te stellen:

. Stasko MC1             – DoskoActa MC2      wij zijn in overleg hierover

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                       

Senioren:

DoskoActa H1           – vc058 H4                 3-1 (25-21,21-25,25-16,25-21)

VCS H2                     – DoskoActa H2         0-3 (16-25,18-25,06-25)

DoskoActa H3             vrij

DoskoActa D1           – Buitenpost D1          4-0 (25-16,25-18,25-19,25-19)

Wytgaard D2              – DoskoActa D2         3-0 (25-17,25-21,25-16)

DoskoActa D3           – Leevoc D4               2-1 (25-21,15-21,25-23)

Thrium D1                    vrij

Junioren:

Zuvoc MA1                – DoskoActa MA1     1-3 (22-25,25-21,08-25,22-25)

vc Bolsward MA2      – DoskoActa MA2     4-0 (25-23,25-14,25-15,26-24)

DoskoActa MB1          vrij

DoskoActa XB1          vrij

DoskoActa MC1          vrij

VC Drachten MC2     – DoskoActa MC2      0-3 (13-25,20-25,15-25)

DoskoActa MC3          vrij

DoskoActa XC1          vrij

CV’s:

CV1/2/3/4                     vrij

Wedstrijdsecretariaat – teams:                                         

 

Senioren         

 

Heren-1

DoskoActa H1 – vc058 H4: onze heren gaven de Leeuwarders een (1) set cadeau … tsja, dat gebeurt wel es en maakt verder ook niet(s) uit.

Heren-1: ook dit seizoen weer op een promotieplaats eindigen … knap hoor!

DoskoActa H1 – DOVO/Hujades H1: eerder een 3-1 winst, toch staan ‘zij’ keurig op de 5e plaats (‘wij’ tweede) … niet al te licht opvatten dunkt ons …

Heren-2

VCS H2 – DoskoActa H2: spannend werd het werkelijk geen moment en dat nadat eerder met 1-2 van de Surhuisterveners werd verloren: 3-0 winst waarbij die 3e set gewoon een aanfluiting werd … afijn: welkome punten!

RSO H2 – DoskoActa H2: de vorige keer waren de heren uit Oudega (Sm.) met 3-0 te sterk voor ‘ons’, zij staan dan ook 3e … wordt een listig verhaal, maar …..?

Heren-3           Wellicht heeft een weekje vrijaf goed gedaan, nu weer verder met: Advendo H2 – DoskoActa H3: vrijdagavond naar Langezwaag … altijd leuk … toch? Vorige keer pakten ‘we’ een punt van deze mannen … kan dit nog es?

Dames-1

DoskoActa D1 – Buitenpost D1: ‘we’ hielden inderaad de (alle) punten thuis en dat was meer dan verdiend … niet al te veel waarde aan hechten, maar mooie punten! DoskoActa D1 – vc058 D3: na het eerdere (nipte) verlies wat recht te zetten, de teams staan 7e en 6e … wordt (dus?) spannend met grote kansen voor onze dames!

Dames-2

Wytgaard D2 – DoskoActa D2: de niet bepaald vrolijke gezichten van onze dames na afloop boven hun ‘DOSKO-schaal’ verraadden het al: 3-0 verlies, beetje onverwacht! Maar gauw vergeten dames … en op naar:

DSVS D2 – DoskoActa D2: thuis van verloren maar onze ladies gaan zich opnieuw opladen, dus … alles is mogelijk! (Lekker cliche … maar toch!)

Dames-3

DoskoActa D3 – Leevoc D4: sode…..! De kampioenskandidaat verslaan na eerder al 2 keer verloren van hun te hebben: ‘FIREBALL, Whoop! Whoop!’ … het helpt echt!? Deze overwinning werd werkelijk tot in late uurtjes gevierd … mut kanne! DoskoActa D3 – VC Drachten D4: van deze koploper werd ook eerder (2 x) verloren, ’t zal toch niet een 3e keer puntloos eindigen … wij denken van niet!

Thrium-1         Een weekje kunnen bijkomen van diverse emoties brengt ons bij:

OTIB D2 – Thrium D1: zaterdagmiddag in Nijland tegen OTIB waar thuis 2 punten van werden gepakt, zou mooi zijn als dit weer mocht lukken … toch?

Junioren

 

Meisjes-A1

Zuvoc MA1 – DoskoActa MA1: zaterdagmorgen in Noordbroek tegen het voor ons nog onbekende Zuvoc was inderaad ‘te doen’: “MA1 wint met 1-3 van taait Zuvoc, waardoor 2e plaats definitief is veiliggesteld en er nog steeds een (minieme) kans op het kampioenschap blijft bestaan. We doen in ieder geval mee tot op de laatste speel-dag” … was het positieve verslag … harstikke best dames!

Komende week vrij.

Meisjes-A2

vc Bolsward MA2 – DoskoActa MA2: helaas … een 3e keer winnen van deze tegen- stander lukte dus niet, maar 2 sets met 2 puntjes verschil verliezen … zonde man!

DoskoActa MA2 – De Roeken/DVC MA1: “3 x = scheepsrecht” luidt het gezegde … dus gaan onze meiden deze keer aan de positieve kant van de score blijven?

Meisjes-B1

Komende week (weer) vrij … en daarna de beslissing!

’t Kan bijna niet meer mis gaan … of zijn we nu wat te voorbarig (dacht het niet)!?

Mix-B1           Na de uitwedstrijd tegen Punt Ut een weekje vrij gehad en dan weer: DoskoActa XB1 – Punt Ut XB1: dus na de 2-1 winst van eervorige week gelijk weer tegen de Blauhuster Dakkapel … eh … volleyballers: wij denken (weer) winst …

Meisjes-C1      Ook deze dametjes hadden een week vrijaf, maar speelden afgelopen vrijdag een oefenwedstrijd  tegen kampioen Sneek: ”In kompetitie 2 maal kansloze 3-0 nederlaag, vandaag stijgen de meiden boven zichzelf uit en spelen 25-15, 19-25, 25-22 en 22-25, helaas geen tijd meer voor 5e set” … mooi toch?

SVW MC3 – DoskoActa MC1: thuis werd het 3-0, kan dit ‘uit’ in Workum ook?

Wij denken van wel, maar da’s makkelijk praten, afwachten dus …

Meisjes-C2

VC Drachten MC2 – DoskoActa MC2: en dan gelijk ook maar de return van deze tegenstander winnen met 0-3: prima werk toch?

VC Drachten MC1 – DoskoActa MC2: tja … en dan voor de 3e keer achterelkaar tegen Drachten, deze keer hun MC1, maar thuis wonnen ‘wij’ met 3-0, benieuwd!

Meisjes-C3      Onze meissies hebben een weekje vrij gehad en gaan nu verder met:

DoskoActa MC3 – Advendo MC1: nog niet eerder tegen gespeeld, maar gezien de stand denken wij dat hier punten te verdienen valt/vallen … verras ons maar!

Mix-C1           Na een weekje vrij van kompetie nu, net als 14 dagen geleden, tegen:

DoskoActa XC1 – Hardegarijp XC1: in Hardegarijp wonnen ‘wij’ afgetekend, nu in Franeker zou dat best wel es weer kunnen gebeuren, of …?

CV’s

            Eerstvolgende (en laatste) toernooi: za. 13 april in Franeker !

Vorige week wisten wij de eindstanden nog niet van zaterdag 23 maart, inmiddels

zijn die bekend geworden en wel als volgt:

CV1 – in poule 5B: de vorige beide keren de 2e plaats, zou het …..?

En inderdaad … wederom de 2e plaats! Zoals vorige week gezegd: Toch weer prima!

CV2 – in poule 5B: eervorige keer gezakt van 5B naar 5C, daarna (de vorige keer)

winnaar in 5C en dus (weer) gepromoveerd, nu erin blijven?

En inderdaad … ‘wij’ blijven er deze keer in! Zoals eerder gemeld: keurig!

CV3 – in poule 4A: na eerder de 2e plaats de vorige keer winnaar! Nog es …?

En inderdaad … weer winnaar! Gelijk spel in de finale maar beter doelsaldo!

Dus zoals vorige week: GEFELICITaaaaaaaaaaaaaaaaaRT!

CV4 – in poule 3A: beide vorige keren winnaar, wordt dit een gewoonte of …?

En inderdaad … het wordt een gewoonte: winnaar op doelsaldo!

Net als verleden week: (natuurlijk weer) uitstekend!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink          zaterdag    Bolsward-1  tegen DBS-1 (1e div. dames)

Hidde Frankena         donderdag Heren-1       tegen DOVO/Hujades-1

zaterdag    BEO-1        tegen VC/Zeus2K-1 (prom.kl. heren)

Gerard Harmelink      donderdag Dames-1      tegen vc058-3

zaterdag    Meisjes-A2  tegen De Roeken/DVC-MA1

Joep de Jager             donderdag Dames-3      tegen VC Drachten-4

Ilse Damstra               zaterdag    Mix-B1        tegen Punt Ut XB1

Leon Pluim                 zaterdag    Meisjes-C3  tegen Advendo-MC1

Mirthe Yntema (1e)    zaterdag    Mix-C1        tegen Hardegarijp-XC1

Madelief Zeinstra (2e)zaterdag    Mix-C1        tegen Hardegarijp-XC1

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag Heren-1       tegen DOVO/Hujades-1

Sjoukje Uijthof           donderdag Dames-1      tegen vc058-3

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht

Veld 1/A         Veld 2/B         Veld3/C

————         ———–          ———–

Donderdag 28 maart              opbouwen       nvt.                  Dames-3         Heren-1

afbreken          nvt.                  Dames-1         Heren-1

Zaterdag    30 maart               opbouwen       Mix-B1           Mix-C1           nvt.

KAATSHAL (links)                        afbreken          Meisjes-A2     Meisjes-C3      nvt.

Ledenadministratie

Marjan de Boer                      (meetrainen bij) Dames-1

Erica Kramer                          asp.lid bij Dames-2/3             Welkom beide: plezier!

Bijlages

. Weekprogramma

En dan nog even dit … morgen (maandag 1 april):

 

En wat serieuzer:

de ergste aller dagen: 1 april
ik weiger om vandaag uit bed te stappen
uit angst voor flauwekul en dito grappen
de dekens bieden dekking, ik lig stil

ik krijg in bed gezelschap van m’n vrouw
ze zegt op 1 april: ‘ik ook van jou’

Weekbulletin 31 Jaargang 10/Geplaatst op 24 maart 2019

Met plaatjes in PDF :DoskoActa Weekbulletin 10-31  hier klikken!

Beste volley-vriend(inn)en,

Afgelopen dinsdag was de 2e en tevens laatste avond van de trainerscursus. hierbij een foto van de deelnemers, Femke Roelofsen was helaas verhinderd.

(Zie ook de site van de Franeker Courant!)

Een mooi initiatief wederom en een volgende dient zich al weer aan n.l. de arbitrage-opleiding tot ‘verenigings-expert’ waarbij tegelijkertijd onze beginnende scheidsrech-ters (niveau VS6) opgeleid kunnen worden tot niveau VS4 zodat dezen ingeval ook de wedstrijden in de 2e en 1e klasse zouden mogen fluiten … wordt vervolgd!

En (nogmaals) … of je nu aan zo’n mooi initiatief deel neemt of niet:       

DoskoActa

                                                                                                   

 

AGENDA      DoskoActa   (komp.ronde: res.)      (Sport)kalender            Week 13

==================================== ========================

Ma.  25 mrt.    Trainen: alle teams/groepen                           Wielrennen:

Sport-verkiezingen Waadhoeke          25/31   Ronde van Catalonie – Spa

Di.   26 mrt.    .                                                          27        De Panne – Bel

Wo. 27 mrt.    Trainen: ABC-jeugd                          29        E3 Prijs Harelbeke -Bel

Do.  28 mrt.    Spelen: H1, H2, D1, D2, D3             31        Gent – Wevelgem – Bel

Fluiten: GHA, HFR, MMO, ……

Tellen:  WZE, SWO, SUIJ                            Formule 1:

Vr.   29 mrt.    .                                                          31        Manama – Bah           

Za.   30 mrt.    Spelen: MA1, MA2, MC2

Fluiten: SME                                                 Moto GP:

Vrijwilligersavond (> 17.15 uur)       31        Rio Hondo – Arg

Zo.   31 mrt.    02:00 Zomertijd (klok een uur vooruit!)

Weekbulletin 10-32

Actie                                                                         

 

Even de stand van zaken per zaterdag 23 maart:

2e plaats, met 12906 muntjes … (nog steeds) een geweldig resultaat tot nu toe!

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                                    

Enkele bemerkingen bij het programma voor komende week (= inhaal-/reserve-dag):

. Heren-2 speelt de inhaal-(UIT-)wedstrijd donderdag om 20.45 uur in Franeker!

. vrij zijn deze keer H3, T1, MB1, XB1, MC1, MC3, XC1 en de CV’s

. MC2 spelen net als afgelopen week tegen Drachten-MC2, maar nu dus in Drachten

. er zijn zaterdag GEEN thuiswedstrijden, alleen MA1, MA2 en MC2 spelen (uit)

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                                      

Nog vast te stellen:

. Stasko MC1             – DoskoActa MC2      .

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                       

Senioren:

De Griffioen H1         – DoskoActa H1         1-3 (17-25,20-25,19-25,25-22)

DoskoActa H2           – HWHO H1              0-3 (23-25,13-25,14-25)

DoskoActa H3           – Wordt Kwiek H2     0-3 (13-25,10-25,14-25)

Leevoc D2                  – DoskoActa D1         2-3 (25-21,21-25,19-25,25-20,08-15)

Trynwalden D1          – DoskoActa D2         2-1 (27-25,21-25,25-15)

Beetgumermolen D2  – DoskoActa D3         1-2 (25-16,18-25,17-25)

Thrium D1                  – vc058 D4                 1-3 (25-20,16-25,10-25,19-25)

Junioren:

DoskoActa MA1        – vc Joure MA1          4-0 (29-27,25-20,25-20,25-22)

DoskoActa MA2                                            vrij

DoskoActa MB1        – vc Joure MB2           4-0 (25-06,25-20,25-09,25-17)

Punt Ut XB1              – DoskoActa XB1      1-2 (17-25,25-22,20-25)

DoskoActa MC1        – Makkum MC2          3-0 (25-17,25-13,25-23)

DoskoActa MC2        – VC Drachten MC2  3-0 (25-20,25-15,25-17)

DSVS XC1                – DoskoActa MC3      3-0 (25-09,25-19,27-25)

Hardegarijp XC1        – DoskoActa XC1      0-3 (09-25,16-25,23-25)

CV’s:

CV1 / 5B                    CV2 / 5B                    CV3 / 4A                    CV4 / 3A

————————-    ————————-  ————————-      ————————

VoVeSa-1       34-22   Hardegarijp-1 21-47   vc058-6           25-16   vc058-8           6-2

Hardegarijp-1 20-44   VVH-1           25-30   DSVS-3          32-17   vc058-9          4-3

DoskoActa-2  32-24   DoskoActa-1  24-32   VoVeSa-2       20-16   vc058-9          7-1

VVH-1           32-31   VoVeSa-1       30-18   f: VoVeSa-2   26-26   vc058-8          2-4

Wedstrijdsecretariaat – teams:                                         

 

Senioren         

 

Heren-1

De Griffioen H1 – DoskoActa H1: op vrijdagavond in Wolvega tegen de nummer 4 …

het werd een niet al te lastige opgave: “Mooi wark” … luidde de kwalificatie: okay!

DoskoActa H1 – vc058 H4: in Leeuwarden wonnen ‘we’ met 4-0, dit lijkt dus (?) geen al te zware opgave voor onze heren.

Heren-2

DoskoActa H2 – HWHO H1: na een mooie 1e set die nipt verloren werd was de koek op aan ‘onze’ kant en werd terecht van deze nummer 2 verloren, maar wel wat irritante lui … die uit Drachten, daar moet je tegen kunnen, maar toch …

VCS H2 – DoskoActa H2: deze inhaalwedstrijd kan niet in Surhuisterveen gepland worden, dan dus maar bij ‘ons’, wordt wel een spannende (gezien de stand) en ‘we’ hebben nog wat recht te zetten (gezien de eerdere 1-2)!

Heren-3

DoskoActa H3 – Wordt Kwiek H2: tegen de Jubbegaasters werd dan wel verloren maar onze heren hadden “leuk gespeeld met mooie rally’s” … is ook wat waard.

Door dit resultaat zijn onze mannen nu officieel gedegradeerd naar de 4e klasse, maar die hebben wij niet in NW-Friesland, dus dat zal nog bekeken (dienen te) worden …

Komende week vrij!

Dames-1

Leevoc D2 – DoskoActa D1: en inderdaad … ook nu weer punt(en) naar Franeker! Door een prima 3-2 zege in Leeuwarden gestegen naar plaats 7: hatsekidee!

DoskoActa D1 – Buitenpost D1: ‘we’ mogen aan het eind van deze kompetitie nog 2 keer tegen deze rode-lantaarndrager spelen, eerst dus thuis …  en de punten dus ook maar thuis houden … toch?

Dames-2

Trynwalden D1 – DoskoActa D2: geen scorebord-journalistiek want ook ‘uit’ pakken ‘we’ een punt van de koploper: “Een prachtige wedstrijd en super goed gespeeld! Tegen de koplopers een punt pakken” … da’s toch mooi, niet dan?

Wytgaard D2 – DoskoActa D2: eerdere thuiswinst proberen te herhalen, maar wordt nog spannend want de teams staan vlak bij elkaar …

Dames-3

Beetgumermolen D2 – DoskoActa D3: de balans slaat door in ‘ons’ voordeel, want wederom winst: “Dames 3 blijven in the winning mood: 1-2 winst!” … zo mochten wij ontvangen … harstikkene best!

DoskoActa D3 – Leevoc D4: in deze anderhalve kompetitie werd al 2 keer eerder verloren van deze topper, maar nu met ‘FIREBALL, Whoop! Whoop!’ scoren ….?

Thrium-1

Thrium D1 – vc058 D4: na een goeie 1e set die verdiend werd gewonnen was de zeer jeugdige tegenstander de baas en dit betekende de degradatie uit de 2e klasse van de dames in het groen. Hoe e.e.a. verder gaat verlopen … de toekomst zal het leren …

Komende week vrij!

Junioren

 

Meisjes-A1

DoskoActa MA1 – vc Joure MA1: eerder in Joure 4, deze keer thuis 5 punten voor ‘ons’: “MA1 wint in vooral spannende wedstrijd van Joure en nadert koploper Impala tot 2 punten. Gaat het dan toch nog gebeuren?” … was het positieve bericht.

Nou, wat ons betreft mag het gebeuren hoor!

Zuvoc MA1 – DoskoActa MA1: zaterdagmorgen aantreden in Noordbroek tegen het voor ons nog onbekende Zuvoc, maar moet gezien de stand ‘te doen’ zijn!

Meisjes-A2                                         Na een weekje vrij gaan ‘we’ verder met:

vc Bolsward MA2 – DoskoActa MA2: al 2 keer eerder wonnen ‘wij’ met 3-1 in deze anderhalve kompetitie van ‘hunnie’ … benieuwd of dit een 3e keer lukt!

Meisjes-B1

DoskoActa MB1 – vc Joure MB2: wederom de volle mep tegen Joure … da’s mooi en brengt ons weer een stapje dichterbij die “pot met goud” … temeer omdat concurrent OPM een punt verspeelde.

Komende week vrij … en dan volgt daarna de beslissing!

Mix-B1

Punt Ut XB1 – DoskoActa XB1: bij deze nog onbekende tegenstander winnen … knap hoor! “Een prima wedstrijd in Blauwhuis. Eerste en derde set gewonnen. Tweede set jammer en onnodig verloren” … was de positief-kritische analyse: prima!

Komende week vrij!

Meisjes-C1

DoskoActa MC1 – Makkum MC2: en de aangekondigde ‘wraak’ was zoet: 3-0!

“Duidelijke overwinning van MC1 tegen concurrent Makkum, 3e plaats nagenoeg zeker”  .. en dat behoeft geen verdere toelichting naar wij dachten: gewoon goed!

Komende week vrij!

Meisjes-C2

DoskoActa MC2 – VC Drachten MC2: nog niet eerder tegen gespeeld, maar ‘wij’ deden niet aan onderschatting getuige de vette 3-0 overwinning: meer-fan-suks!

VC Drachten MC2 – DoskoActa MC2: en dan gelijk maar de return van deze pot:

zou het …..?

Meisjes-C3

DSVS XC1 – DoskoActa MC3: DE TOPPER VAN DE WEEK: nummer 1 tegen 2! In Franeker verloren we nipt, nu in Menaldum was het verschil helaas wat groter:

“3-0 verloren, een mooi spel gespeeld! Vooral de laatste set was erg spannend en speelden de meiden een mooi potje volleybal!!!”

Niet vergeten: eigenlijk is dit dus nog een CV-team, dus … diepe buiging!

Komende week vrij!

Mix-C1

Hardegarijp XC1 – DoskoActa XC1: net als de vorige ontmoeting wonnen ‘wij’:

“XC1 goeie wedstrijd gespeeld tegen Hardegarijp. Laatste set werd nog spannend,

maar toch met een mooie 3-0 winst naar huis!”  … en da’s een knap stukje werk

jongelui: prima!

Komende week vrij!

CV’s

Afgelopen zaterdag (23 maart) werd in Harlingen weer een ronde gespeeld:

CV1 – in poule 5B: de vorige beide keren de 2e plaats, zou het …..?

“3 x gewonnen” … was het bericht, maar welke plaats dit betekent? Toch weer prima!

CV2 – in poule 5B: eervorige keer gezakt van 5B naar 5C, daarna (de vorige keer)

winnaar in 5C en dus (weer) gepromoveerd, nu erin blijven?

“3 verloren en 30-18 gewonnen. Erg leuk gespeeld, vaak 3 keer over en dat weer in

poule B” … ontvingen wij, ook hier de klassering (nog) niet bekend, maar … keurig!

CV3 – in poule 4A: na eerder de 2e plaats de vorige keer winnaar! Nog es …?

“Finale 26-26 gelijk gespeeld! Dus gedeeld Dagkampioen met VoVeSa!” … was het

fraaie nieuws … en (wederom) GEFELICITaaaaaaaaaaaaaaaaaRT!

CV4 – in poule 3A: beide vorige keren winnaar, wordt dit een gewoonte of …?

“3 gewonnen, 1 verloren. Mooie rally’s gezien” … luidde de boodschap, maar ook

hier moeten wij de eindstand afwachten … al-met-al natuurlijk weer uitstekend!

Al deze uitslagen leverden een opgestoken duim op van de hoofdtrainster … mooi!

We mogen en kunnen best trots zijn op iedereen binnen de vereniging die hieraan

meewerkt … of het nu de jeugscommissie, de trainers, coaches, scheidsrechters,

begeleiders/ouders, kledingwassers, autorijders of in welke vorm dan ook mede-

werking verlenende mensen betreft: chapeau !!!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink          zaterdag    Krekkers-1   tegen Spr./Set Up-2 (1e div.)

Hidde Frankena         donderdag Dames-1      tegen Buitenpost-1

Gerard Harmelink      donderdag Heren-1       tegen vc058-4

Mirjam Molenaar        donderdag Dames-3      tegen Leevoc-4

Leon Pluim                 donderdag Heren-2       tegen VCS-2

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag Heren-1       tegen vc058-4

Sjoukje Uijthof           donderdag Dames-1      tegen Buitenpost-1

Wouter Zeilmaker      donderdag Heren-2       tegen VCS-2

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht

Veld 1/A         Veld 2/B         Veld3/C

————         ———–          ———–

Donderdag 28 maart              opbouwen       Heren-2           Dames-3         Heren-1

afbreken          Heren-2           Dames-1         Heren-1

Zaterdag    30 maart               opbouwen       nvt.      Geen thuis-wedstrijden !!!

afbreken

Ledenadministratie

Jorrit Fokkens                        Van: recreatie             Naar: (meetrainen bij) Heren-3

Bijlages

. Weekprogramma

En dan nog even dit … volgend weekend:

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 39 Jaargang 10

In PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 10-39 Beste volley-vriend(inn)en, deze kleine editie openen we met de opbrengst van de Rabo Clubkas Campagne: Dank aan al de leden van de Rabobank…

Weekbulletin 37/38 Jaargang 10

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 10-37.38 Beste volley-vriend(inn)en, zoals vorige week beloofd … meer info over het BUITEN-VOLLEYBAL!. Evenals vorig jaar willen we na de zaaltrainingen doorgaan met het buitenvolleybal! We…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief