Weekbulletin 10 Jaargang 14/Geplaatst op 23 oktober 2022

Voor de PDF deze link : DoskoActa Weekbulletin 14-10[17999]  

Beste volley-vriend(inn)en …  

 

dat was best wel een vreemd weekje … zo met praktisch geen volleybal, maar

een heel mooi lichtpuntje daarin was toch wel Dames-3 dat in extremis de 2e bekerronde wist te bereiken, deze dient gespeeld te zijn voor 19 december. 

Lees verder maar onder ‘Teams/Dames-3’ in dit bulletin!

Daarentegen is het komende week knap vol vwb de kompetitie … da’s beter!

En als dat allemaal aan het eind van de week achter ons ligt, dan niet vergeten: 

 

DE KLOK EEN UUR TERUG !

 

                       

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

and remember: stay safe, take care and (try to) …Have Fun              

 

DoskoActa    

Agenda          DoskoActa                         Week 43                  

====================================   ========================

Ma.  24 okt.    Trainingen: alle teams/groepen,                    Voetbal:

                        Spelen: Dames-1 (beker, Heerenveen)25/26  Champions League

                                     Meisjes-A2 (Franeker)          27       Europa/Conference League

                        Fluiten: Luc van der Kolk                 

————————————————————-              Formule1:      

Di.   25 okt.    BestuursVergadering.                         30       GP Mexico                  

————————————————————-  

Wo. 26 okt.     Trainingen: ABC-jeugd, Dames-1                Veldrijden:     

Spelen: Meisjes-B1 (Franeker)          25       Nacht v Woerden – Bel

                        Fluiten: Joost Tiemersma                   29       SP: Ruddervoorde – Bel

————————————————————-   30       WB: Rucphen – Ned             

Do.  27 okt.    Spelen:  H1, D2, D3 (Franeker)                     Schaatsen:

                                      H2 (Veenwouden)               28/30  W.Cup-kwalif. – H’veen

                                      H3 (Drachten)                      30       Mass-start (4)  – H’veen

                                      D1 (Damwoude)

                        Fluiten: Hidde F, Joep dJ, Riekie P               Lokaal:

Tellen:  Saapke W                             29       Nacht van de Nacht –                            

                 – Waadhoeke

————————————————————-   29       Bildtse Smaakroute – 

Vr.   28 okt.    ,                                                                                       – Het Bildt  

————————————————————-                      

Za.   29 okt.    Spelen:  Meisjes-A1 (Workum)

                                      Meisjes-A2 (Oppenhuizen)

                                      Mix-C1       (Oudega)

                                      Mix-C2       (Blauwhuis)

                                      Mix-C3       (Zwartsluis)

                                      N61/41/42  (Kollum)

                        Start Wintertijd: de klok een uur terug!                   

————————————————————-  

Zo.   30 okt.    WeekBulletin 14-11                           

                        .                                                              

====================================   

Berichten van DoskoActa

Beste relatie,

Iedereen verdient een club. Het is als een tweede thuis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Daarom versterken wij clubs met kennis, netwerk en geld. Dat is goed voor jouw club & geweldig voor de samenleving.
Leden van Leeuwarden-Noordwest Friesland hebben tijdens de stemperiode bepaald welke financiële bijdrage de deelnemende clubs en verenigingen ontvangen.

Bedankt voor jullie deelname aan Rabo ClubSupport!
 
Naam: Volleybalvereniging Dosko/Acta
Bedrag: € 760,95

 

Wij wensen Volleybalvereniging Dosko/Acta veel succes bij de realisatie van het bestedingsdoel.

Met vriendelijke groet,

Directeur coöperatieve Rabobank
Jelmer Algra

 

Onze coördinator Sybout Zeinstra meldt:

“Dat is behoorlijk meer dan vorig jaar toen de opbrengst € 431 was.”

 

Dank aan Sybout en natuurlijk aan alle mensen die op DoskoActa gestemd hebben!!!

 

 

 

         Op verzoek van de organisatie een herhaling van onderstaand bericht!

 

                        Oproep van GGZ-toernooi             

 

Dit jaar voor de 42e maal organiseert de personeelsvereniging W.I.K. van GGZ Friesland het Volleybaltoernooi Friese instellingen in de Gezondheidszorg.

Datum:                zaterdag 5 november 2022

Aanvang:            12.00 uur

Einde:                   ± 18.00 (met aansluitend voor diegenen die dan nog aanwezig zijn en mee willen doen een gezamenlijke maaltijd)

Plaats:                  Sport- en evenementenhal De Trije in Franeker.

Ook deze keer hebben we weer scheidsrechters nodig.                                                  We hebben een aantal vrijwillige scheidsrechters die voor een attentie en een paar consumptiebonnen een aantal wedstrijden of de hele middag voor ons fluiten.                  Voor de rest zetten we scheidrechters uit de teams in, maar dit is altijd een terugkerend oponthoud bij de wisselingen, omdat men vergeet dat men moet fluiten.

De vraag is of er mensen zijn die het leuk vinden om die middag voor ons te fluiten. Het hoeven niet persé mensen te zijn die scheidsrechter zijn, maar als ze zelf al enige tijd volleyballen en de regels kennen, kunnen ze ons ook al uit de brand helpen.            Er zijn al meerdere mensen van Dosko/Acta die dit altijd met veel plezier doen.           Voor aanvullende informatie of aanmelding om te fluiten kunnen ze terecht bij:

Commissie Volleybaltoernooi

Sietie Smit

Tel.: 058 2848999

Email: sietie.smit@ggzfriesland.nl

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Een overzicht van nog uitstaande (te plannen) wedstrijden:

SVT-D1                      – DoskoActa-D1         .

THOR-D1                  – DoskoActa-D3         2e beker-ronde

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Ivm de Herfstvakantie waren er slechts drie uitslagen te noteren:

 

Senioren heren

 

Senioren dames

D2 (beker): DA-D2                – vc058-D2       0-3 (22-25,14-25,15-25)      

D3 (beker): DA-D3                – Wytgaard-D1 3-2 (25-13,25-13,15-25,22-25,15-13)                                            

Senioren recreanten

Junioren A

Junioren B

 

Junioren C

XC3:   vc058-MC3                – DA-XC3         3-1 (23-25,25-15,25-18,25-16)        .     

 

CMV

 

Wedstrijdscretariaat – teams                                

 

Algemeen

Bij de senioren wren er slechts twee (beker-)wedstrijden met 1 x verlies en 1 x winst … mooi fifty-fifty dus.

Bij de junioren was er slechts een (1) (kompetitie-)wedstrijd en die werd ‘uit’ bij de nog ongeslagen koploper welliswaar verloren, maar met opgeheven hoofd: 1 punt!

De CMV’s waren vrij.  

 

Kortom: niet slecht.

 

 

Senioren Heren

 

Heren-1

DoskoActa-H1 – Sneek-H2

Van deze wedstrijd kunnen we geen prognose geven, beide teams draaien bovenin de ranglijst mee maar gezien het verschil in aantal gespeelde wedstrijden is er aan de stand geen touw vast te knopen … laten we maar gewoon ‘afwagte wat ut wurt’ …

 

Heren-2

Veenwouden-H1 – DoskoActa-H2

De laatste jaren wint het uitspelende team meestal wanneer deze twe  ploegen tegen elkaar spelen en gezien de prestaties tot nu toe ‘su dit sumar weer kanne’ …

 

Heren-3

HWHO-H1 – DoskoActa-H3

Dit kom wel es een zware dobber worden in Drachten, want de gastheren verspeelden tot u toe slechts een (1) set, maar onze mannen lieten vorige week zien dat er vooruit-gang in zit, dus ‘ken ut su maar weze’ …

 

Senioren Dames

 

Dames-1

HeVoC-D3 – DoskoActa-D1 (beker)

Maandagavond naar Heerenveen voor de beker tegen de nummer 5 uit de andere 1e klasse, dat lijkt ons een gelijkwaardige tegenstander; er wordt best-of-five gespeeld …

wellicht een 5-setter? Benieuwd of ‘we’ de volgende ronde halen!

Kwiek-D1 – DoskoActa-D1

En dan donderdagavond naar Damwoude en weer tegen de nummer 5, deze keer in de eigen 1e klasse die gemiddeld 3 punten per wedstrijd haalt; kunnen ze dat ook tegen ‘ons’ of ….? Onze dames zullen er alles aan doen om dat te voorkomen! 

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – vc058-D2 (beker): 0-3

Maandagavond konden onze dames het niet bolwerken tegen de eerste-klasser uit Leeuwarden en da’s geen schande. De eerste set werd helaas nipt (!) verloren en daarna bleken de hoofdstedelinges de betere ploeg … no sweat.

De blik kan nu weer volledig op de kompetitie gericht worden, met als eerstvolgende:

DoskoActa-D2 – DFS-D3

Wij zien goeie winstkansen voor onze dames, maar aangezien deze tegenstander uit Bergum nog nauwelijks wedstrijden heeft gespeeld is het nog afwachten hoe sterk (al-dan-niet) deze in de praktijk is; toch dichten wij ‘ons’ de meeste punten toe!

 

Dames-3

DoskoActa-D3 – Wytgaard-D1 (beker): 3-2

Wij stelden dat ‘in de beker vaak verrassingen voor komen’ … nou, dit was me d’r ene: de ongeslagen (virtuele) koploper van een ander 3e klasse werd met het kleinst mogelijke verschil in de 5e set naar huis gestuurd: CHAPPEAU! De volgende uitda-ging in de beker wordt nu de reeele ongeslagen koploper uit diezelfde andere 3e klas-se, nl. THOR-D1 uit Lippenhuizen, zij spelen in Gorredijk, tzt. meer info.  

DoskoActa-D3 – UDI-D2

Tegen een van de betere teams in deze klasse … dat wordt weer een stevig potje voor

onze jongedames; de laatste jaren bestaat deze tegenstandster uit Warga uit ervaren speelsters, het is aan ‘ons’ om dat te bestrijden … gaat dit lukken?

 

Dames-4 

Onze ladies hebben, na de Herfstvakantie, nog een weekje (kompetitie-)vakantie!

 

 

 

Senioren Recreanten

 

MixRecreanten-1

De eerstvolgende wedstrijd staat gepland op donderdag 10 november.

 

 

Junioren A

 

Meisjes-A1

SVW-MA1 – DoskoActa-MA1

Sneller dan we dachten is er al de kans om revanche te (kunnen) nemen voor de nipte 2-3 nederlaag in Franeker van vorige week; dit moet dan in Workum nog even gebeu-ren en da’s makkelijker gezegd dan gedaan, toch zien wij het (vanachter het toetsen-bord) wel zitten … hopelijk onze meiden ook!        

 

Meisjes-A2

DoskoActa-MA2 – Grouw-MA1

Maandagavond deze wedstrijd van vorige week inhalen en wij houden het bij het gestelde van toen: “Dit kon wel eens een stevig potje worden maar daar draaien ‘wij’ onze hand niet voor om tegen de Grouwsters … toch? Vier sets kon wel es niet genoeg zijn …Vooruit met de geit!”

Top&Twel-MA1 – DoskoActa-MA2

De nummers 3 en 4 tegen elkaar in Oppenhuizen … zal wel een spannend potje worden, zo verwachten wij. Zeer benieuwd hoeveel punten onze meisjes uit de twee wedstrijden van deze week binnen halen …wij denken minstens een hand vol …

 

Junioren B

 

Meisjes-B1

DoskoActa-MB1 – Swette Switters-MB1

Woensdag (in de namiddag/avond) avond ontvangen ‘wij’ de meisjes uit Scharne-goutum en dat is op voorhang geen makkie! Onze meisjes moeten hun gedeelde koploperschap verdedigen maar ook de tegenstander staat er niet beroerd voor, ergo

… dit wordt er een ‘om ut eggie!’ …

 

 

 

Junioren C

 

Mix-C1

VLO-XC1 – DoskoActa-XC1

Naar Oudega om het tegen een van de koplopers op te nemen, da’s nog es een uit-daging: je hebt niks te verliezen en ieder punt is er een: ‘we’ gaan d’r voor!

 

Mix-C2

Punt Ut-XC1 – DoskoActa-XC2

Naar Blauwhuis om de koploper in eigen huis uit te dagen … mooie opdracht!

’t Zal niet de eerste keer zijn dat er een verrassing uit de bus komt rollen, misschien hier ook wel … wie weet!

 

Mix-C3

vc058-MC3 – DoskoActa-XC3: 3-1

Onze prognose tegen de koploper ‘dat er best wel eens punt(en) mee naar Franeker zullen gaan’ was zo gek nog niet, want de 1e set werd keurig (nipt) binnen gehaald

en dat met een aangepast team … goed hoor!

Pegasus-XC1 – DoskoActa-XC3

Naar het verre Zwartsluis tegen een team waar we werkelijk niks van weten: op moment van schrijven nog geen wedstrijd gespeeld, valt dus geen voorspelling van te geven, maar … wij hebben goede hoop op een goede afloop voor onze jeugd!

 

 

                       

 

Junioren CMV

 

Algemeen

A.s. zaterdag dus het tweede toernooi in de Van der Bij Hal in Kollum!

Zoals gebruikelijk … even kort hoe er gespeeld wordt:

 

N61: speelt als nummer 5 tegen

Havot (Hallum, 1), Tonevido (Eestrum, 6), Oer ’t Net (Ee, 2), JMC (Marum, 4)

 

N41: speelt als nummer 1 tegen

vc058 (Lwden, 2), Hardegarijp (5), DOS-K (Kol.zwaag, 3). DSVS (Menaldum,4)

 

N42: speelt als nummer 3 tegen

SVT (Ternaard, 2), vc058 (Lwden, 4), DOS-K (Kol.zwaag, 1), JMC (Marum, 5)

                       

Het volledige programma staat op de Nevobo-site en –app en ook op onze bijlage ‘Weekprogramma’!

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht                      

 

                                               Taak                Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                               —————     —————-    —————-    —————

maandag   24 oktober             Meisjes-A2     Veld-4             Opbouwen en Afbreken

 

woensdag  26 oktober            Meisjes-B1      Veld-3             Opbouwen en Afbreken

 

donderdag 27 oktober             Opbouwen      Dames-3          Dames-2         nvt

                                               Afbreken        Dames-3          nHeren-1         nvt

 

zaterdag    29 oktober             Opbouwen      nvt                   nvt                  nvt                                                       Afbreken         nvt                  nvt                  nvt

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                       

 

Algemeen:

Omdat Gerard Harmelink de komende weken even niet beschikbaar is zijn er enkele

wijzigingen in ons arbitrage-schema, deze zijn hieronder aangegeven met een ‘*’!

 

Scheidsrechters komende week:

Luc van der Kolk                   maandag         Meisjes-A2      – Grouw-MA1             2e kl.

Joost Tiemersma                     woensdag       Meisjes-B1      – Sw.Switters-MB1    1e kl.

* Joep de Jager                       donderdag      Dames-2          – DFS-D3                   2e kl.

* Hidde Frankena                   donderdag      Heren-1           – Sneek-H2                 1e kl.

* Riekie Postma                     donderdag      Dames-3          – UDI-D2                   3e kl.

 

Tellers komende week:

Saapke Woudwijk                  donderdag      Heren-1           – Sneek-H2                 1e kl.

 

Ziekenboeg                                                                         

 

Wij wensen Tini (en Gerard) Harmelink heel veel sterkte toe en een spoedig herstel!

 

 

Bijlage(s)                                                                      

 

Weekprogramma

 

                                   

En dan nog even dit …  

                 

                                                Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 15 Jaargang 14

DoskoActa Weekbulletin 14-15[21225]     Beste volley-vriend(inn)en …     deze week beginnen we met het enthousiaste bericht van een onzer verslaggevers: “Waar vind je dit nog: 19 keer achtermekaar…

Weekbulletin 14 Jaargang 14

Voor de PDF versie: DoskoActa Weekbulletin 14-14[21122]   Beste volley-vriend(inn)en …     het is weer ‘de tijd van de lijstjes’ en dus staan diverse radiozenders in het teken van…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief