Weekbulletin 10 Jaargang 8/Geplaatst op 30 oktober 2016

In PDF hier even klikken: doskoacta-weekbulletin-8-10

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 44

 

Ma.  31 okt.    Trainingen alle teams/groepen           01/02 Voetbal: Champions League

Halloween                                  .

Di.     1 nov.    Sponsorcommissie                              03      Voetbal: Europa League

Wo.   2 nov.    Trainingen jeugd                                .

Do.    3 nov.    Komp.: H1, H2 en D2                       06      Marathon: New York

Scheidsr./Teller: géén!                       05/07 Judo: Grand Slam (VAE)

Vr.     4 nov.   .                                                          .

Za.     5 nov.   Komp.: XA1, MB1, MB2, XB1, MC1, MC2, XC1,

CV1, CV2, CV3 en CV4     .

Scheidsr.: SME, HFR, GKR, LPL, MMO

GGZ-toernooi (mede met inzet DoskoActa)

Zo.     6 nov.   Weekbulletin 08-11                           .

 

Uitslagen                                                                                                           Week 43

==================================== ========================

H1       DoskoActa H1           – Oerterp H1               3-1 (25-22,23-25,25-19,25-17)

H2       DoskoActa H2           – Veenwouden H1      0-3 (23-25,21-25,23-25)

D1       DoskoActa D1           – DSVS D1                 3-1 (25-22,25-17,23-25,25-14)

D2       DoskoActa D2           – Wytgaard D2           3-0 (25-16,25-20,26-24)

 

XA1    DoskoActa XA1        – Triumphera XA1      2-1 (25-22,25-18,20-25)

MB1    DoskoActa MB1        – vc Joure MB3           4-0 (25-15,25-23,25-12,25-12)

MB2    vrij

XB1    DoskoActa XB1        – Stasko XB1              3-0 (25-11,25-16,25-18)

MC1    vrij

MC2    DoskoActa XC1        – DoskoActa MC2      0-3 (11-25,11-25,21-25)

XC1    DoskoActa XC1        – DoskoActa MC2      0-3 (11-25,11-25,21-25)

CV1    vrij

CV2    vrij

CV3    vrij

CV4    vrij

 

Grote Club Actie

Coördinator Thom Schuitmaker heeft het vriendelijke doch dringende verzoek de boekjes met loten uiterlijk zaterdag 5 november bij de trainer en/of coach te willen in leveren.  Zodoende heeft hij dan nog tijd om alles te verwerken.

BVD!

TC

Kompetities:

Het is nog erg vroeg in het seizoen, maar … wat opvalt is dat al onze teams (meer dan) goed scoren, de meeste teams vinden we in de top van het klassement terug en

daarvan zijn er dan ook nog verschillende koploper: zo!

Maar … we gaan geen huiden verkopen voordat er beren geschoten zijn … en meer van die clichés … gewoon rustig blijven en je spelletje blijven spelen … toch?

Zodra er wat meer zicht is op de werkelijke sterktes binnen de diverse klassen en poules gaan we weer met commentaren werken … op uitslagen en op komende wedstrijden, tot dan beperken we ons nog tot een opmerking ‘hier en daar’.

Beker:

Dames 2 ging zonder te spelen naar de 2e bekerronde (Stasko kon geen team op de been brengen en trok zich terug) en daarin moeten onze dames naar Zwolle-zuid-oost om het op te nemen tegen Wijthmen Dames 1 (2e klasse). De thuisspelende ploeg moet ons nu 3 data voorstellen om deze wedstrijd te spelen, dus dat wachten we nu even af. In ieder geval moet dit vóór 20 november gespeeld worden/zijn!

Arbitrage:

Helaas hebben wij het arbitrageprogramma voor de zaterdagen in november nog niet kunnen presenteren, dit is afhankelijk van de stand van zaken wat betreft de eigen opleiding van jeugdscheidsrechters en daar is nog geen witte rook uit de schoorsteen

gekomen. Vandaar dat wij in bijgaand programma voor zaterdag 5 november weer een beroep hebben gedaan op onze ‘reguliere zaterdag-scheidsrechters’ plus de toe-zegging van Hidde Frankena, voor zaterdag 12 november heeft Gerard Harmelink ook toegezegd een wedstrijd voor zijn rekening te nemen.

In het kort betekent dit voor de komende 2 weken/zaterdagen:

5 nov 15.45   Meisjes-B2      Mirjam Molenaar        Meisjes-C2      Leon Pluim

17.00   Meisjes-B1      Hidde Frankena         Meisjes-C1      Gerrit Krol

12 nov 16.00   Mix-B1           Gerard Harmelink      Mix-C1           Luc van der Kolk

Bij voorbaat dank aan onze fluitisten!

Hopelijk kunnen we binnenkort meer vertellen over de rest van november + december

v.w.b. de scheidsrechters-toewijzingen op de zaterdagen 19 en 26 nov, 3, 10 en 17 dec

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdagavond

Het vriendelijke verzoek aan de teams die op de donderdagavond de vroege wedstrijden spelen (Heren 2 en Dames 1) om toch wel te proberen om deze wedstrijden op tijd (= 19.30 uur) te beginnen, dan hoeven de teams die de late wed-strijden spelen en soms van ver komen niet eerst nog eens lange tijd te wachten.

Wij huren de zaal vanaf 19.15 uur in, dus tijd genoeg om op te bouwen … toch?

Op de donderdagen dat we de uitwedstrijden spelen (zoals a.s. donderdag) is de kantine ‘normaal’ open, daarom herhalen we hier nogmaals de telefoonnummers

voor het geval de voordeur van De Trije dicht mocht zijn:

. kantine          0517-39.5404

. Johan B         06-53.594.883

 

 

 

Bijlages

. Weekprogramma

 

 

 

En dan nog even dit … het is weer herfst:

Herfst … dan zal ik zelf maar het zonnetje in huis zijn.
Herfstvakantie, alsof herfst maar een weekje duurt.

Zo, dat was de zomer … nu wordt het tijd voor de stoere jaargetijden.

Ook de herfst heeft zonnige dagen.

Er is een milieuvriendelijk ontbladeringsmiddel gevonden: de herfst.

Vallen de bladeren vroeg, dan wordt de herfst niet oud.

 

 

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief