Weekbulletin 11 Jaargang 8/Geplaatst op 6 november 2016

Met kleurtjes en plaatjes in PDF : doskoacta-weekbulletin-8-11

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 45

Ma.    7 nov.   Trainingen alle teams/groepen           09      Voetbal: Ned-Bel (vr.)

Di.     8 nov.    Bestuursvergadering (DB)                 13      Voetbal: Lux-Ned (WK)

Wo.   9 nov.    Trainingen jeugd                                13      Formule 1: Brazilië

Do.  10 nov.    Komp.: H1, H2, D1 en D2                12/20 Darts: Grand Slam (GBr)

Scheidsr.: HFR, GHA, GKR en TdJ 13      Moto GP: GP Valencia

Teller: SWO, SUIJ en WZE              13      Veldr.(SP): Asper (Bel)

Staatsloterij                                        11/13 Schaatsen: WB Harbin (Chn

Vr.   11 nov.   Sint Maarten                                       .

Za.   12 nov.   Komp.: MB1, MB2, XB1, MC1, MC2 en XC1

Scheidsr.: SME, HFR, GHA en LvdK

Zo.   13 nov.   Weekbulletin 08-12                           07/11 Top.1000 (Radio 5) J

                                                                                  12      Intocht Sinterklaas

Uitslagen                                                                                                            Week 44

H1       HVC H1                     – DoskoActa H1         3-1 (25-23,25-23,20-25,25-16)

H2       DFS H2                      – DoskoActa H2         0-3 (20-25,14-25,17-25)

D1       vrij

D2       Wytgaard D3             – DoskoActa D2         0-3 (18-25,10-25,12-25)

 

XA1    DSVS XA1                – DoskoActa XA1      1-2 (25-17,16-25,16-25)

MB1    DoskoActa MB1        – Far Ut MB1              4-0 (25-20,31-29,25-10,25-22)

MB2    DoskoActa MB2        – Grouw MB1             2-1 (25-09,23-25,25-18)

XB1    Havot XB1                 – DoskoActa XB1      1-2 (24-26,25-08,14-25)

MC1    DoskoActa MC1        – Grouw MC1             3-0 (25-13,25-15,25-13)

MC2    DoskoActa MC2        – Wytgaard MC1        0-3 (24-26,15-25,21-25)

XC1    DSVS XC1                – DoskoActa XC1      3-0 (25-15,25-11,25-23)

 

CV1    poule 5A         3e plaats          .           CV2    poule 4B         2e plaats          .

DSVS             CV2                30-30                          VVH   CV4                30-21

vc058  CV4                33-34                          vc058  CV7                29-25

vc058  CV2                38-30                          Vwille CV2                23-29

DSVS CV1                32-34                          1-2 Vwille CV2          22-25

CV3    poule 4A         4e plaats          .           CV4    poule 3A         1e plaats         .

VVH   CV3                24-32                          DSVS CV6                  3-4

H’rijp  CV2                29-30                          DSVS CV5                  4-0

SST     CV2                24-27                          Vwille CV3                  4-3

3-4 H’rijp CV2           16-41                          1-2 DSVS CV6            4-3

TC

Kompetities:

Het gaat nog steeds erg goed wat uitslagen en standen betreft … houen zo J!

 

Even kort over de stand van zaken, hou er daarbij rekening mee dat niet alle verenigingen hun uitslagen al ingebracht hebben op moment van schrijven:

 

Heren 1: elke wedstrijd eindigt tot nu toe in 3-1, winst óf verlies … 6e plaats.

Heren 2: geweldig leuke kompetitie tot nu toe … 5e plaats

Dames 1: handhaving was het doel, maar doet bovenin mee … 2e plaats

Dames 2: doel was om voor promotie te gaan, gaat prima … 1e plaats

Mix-A1: nieuw team, maar gaat prima … 1e plaats

Meisjes-B1: 1e klasse lijkt niet te hoog gegrepen … 1e plaats

Meisjes-B2: wisselende resultaten, tóch goed … 5e plaats

Mix-B1: stabiele resultaten, prima … 2e plaats

Meisjes-C1: ook prima resultaten, dóórgaan zo … 2e plaats

Meisjes-C2: veel wedstrijden verschil in deze plaats, mede daardoor … 1e plaats

Mix-C1: wat moeizaam gestart, maar wordt beter! … 9e plaats

CV1: middenmoot op niveau 5A … 3e plaats

CV2: goed gehandhaafd op niveau 4B … 2e plaats

CV3: helaas was niveau 4A iets te hoog gegrepen … 4e plaats

CV4: DAGKAMPIOEN op niveau 3A … 1e plaats (dus)

Al met al ‘mogen we dus niet klagen’ en da’s voorzichtig uitgedrukt: PRIMA!

 

Beker:

De aangekondigde bekerwedstrijd van Dames 2 in Zwolle is omgezet naar Joure!

v.c. Joure D3 is nu de tegenstander, ook een 2e klasser maar wel een stuk dichterbij. Deze (uit-)wedstrijd wordt gespeeld op dinsdag 22 november om 20.15 uur in Joure.

 

Arbitrage:

Deze week de eerste, voorzichtige “witte rook uit de schoorsteen”, de eerste junioren hebben zich gemeld om te gaan proberen de spelregeltoets te halen om daarna jeugd-wedstrijden te gaan fluiten: een goed begin, maar … graag meer kandidaten!

Wellicht iets voor ouders?!

Voorlopig moeten we dus ons huidig scheidsrechterkorps blijven inzetten, daarom bijgaand alvast de aanwijzingen voor de resterende zaterdagen in november:

12 nov 16.00   XB1 / Gerard Harmelink       XC1 /  Luc van der Kolk

19 nov 15.45   MB2 / Mirjam Molenaar        MC2 / Leon Pluim

17.00   XA1 / Luc van der Kolk        MB1 / Wouter Zeilmaker

26 nov 15.45   MB2 / Gerrit Krol                  MC2 / Mirjam Molenaar

17.00   MC1 / Wouter Zeilmaker       XC1 / Leon Pluim

Wij begrijpen dat er zo toch wel een groot beslag gelegd wordt op onze huidige scheidsrechters, temeer omdat verschillende van hen ook al senioren-wedstrijden op donderdag, vrijdag of zaterdag fluiten. Wij hopen dan ook (nog steeds) dat wij

binnenkort over meer fluitisten voor de jeugdwedstrijden kunnen beschikken!

 

Bijgaand alvast de jeugdwedstrijden in december waarvoor wij nog scheidsrechters moeten gaan aanwijzen:

3 dec 16.00   XA1 / .                                   XB1 / .                                               XC1 / .

10 dec 15.45   XA1 / .                                   MC2 / .

17.00   MC1 / .

17 dec 16.00   XA1 / .                                   XC1 / .

 

Dit alles overziend: zie hier de noodzaak/oproep om meer fluitisten!

Wie helpt ons en wil de (online-) instaptoets gaan doen?

Dit is echt niet moeilijk en zodra je die gehaald hebt mag je de jeugd al fluiten.

Opgeven (kan) bij Roelof van Marrum.

scheidsrechter-cartoon-150x150De volleybalspelregels van vandaag-de-dag zijn te vinden op de Nevobo-site,

evenals de bedoelde toets om het zgn. “Spelregelbewijs” te gaan halen,

zie www.volleybalmasterz.nl

Een extra theorie-avond zal door de vereniging georganiseerd worden wanneer wij een ‘klasje’ hiervoor hebben, dit o.l.v. Hidde Frankena.

Help ons dit probleem te tackelen … onze jeugd heeft ons nodig!

 

Grote Club Actie

De actie is dit weekend afgerond wat de lotenverkoop betreft.

Op dit moment worden alle administratieve handelingen verricht die hiervoor nodig zijn en we hopen dan ook om komende week een indicatie te kunnen geven wat de opbrengst voor DoskoActa zal zijn dit jaar: benieuwd!

 

 

Bijlages

. Weekprogramma

 

 

 

 

 

 

En dan nog even dit … deze keer speciaal voor de muzikale ‘oudjes’ onder ons:

 

Evergreen Top 1000: de Top 10                  (NPO Radio 5 – ma. 7 tem. vr. 11 nov.)

  1. Het Dorp – Wim Sonneveld
  2. Hotel California – Eagles
  3. Du – Peter Maffay
  4. God Only Knows – Beach Boys
  5. Voor Haar – Frans Halsema
  6. Bridge Over Troubled Water – Simon & Garfunkel
  7. Avond – Boudewijn de Groot
  8. Imagine – John Lennon
  9. A Whiter Shade of Pale – Procol Harum
  10. Nights in White Satin – Moody Blues

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief