Weekbulletin 13 Jaargang 10/Geplaatst op 18 november 2018

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 10-13

 

Beste volley-vriend(inn)en,

 

voor het gevoel is de kompetitie nog maar net begonnen, maar intussen hebben we

alweer de eerste schaatswedstrijden mogen aanschouwen en potjandosie … over 3 weken staat de kerstboom alweer in huis: t gaat weer snel allemaal!

Tot nu toe zijn de resultaten nog wat wisselend, maar overwegend positief te noemen!

 

De redactie is zeer verheugd dat telkens meer coaches/leiders een kort verslagje van de wedstrijd indienen, hetzij via de mail, hetzij via de app … blijf dit vooral doen!

 

Speciale aandacht gevraagd voor onze jongste jeugd:

a.s. zaterdagmorgen spelen onze CV-teams tussen 10 en 12 uur in Franeker!

Komt dat zien!

 

Nou … qua klimaat wordt ‘winter’ voorspeld, gelukkig trainen en spelen wij ‘binnen’

… wel zo lekker toch?

 

 

En … als je gaat volleyballen (ipv. Sneeuwruimen, schaatsen etc.  …

… voel je welkom in onze …

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DoskoActa

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 47

==================================== ========================

Ma.  19 nov.   Trainingen: alle teams/groepen                      Voetbal:

Di.   20 nov.    Beker: Heren-1                                   15/21   Nations League

Wo. 21 nov.    Trainingen: ABC-jeugd                     19        Duitsland-Nederland

Do.  22 nov.                Spelen: H1,H2,H3,D1,D2,D3,T1                  Formule 1:

Fluiten: HFR, SZE, Thrium               25        Yas Marina – Abu

Tellen:  WZE                                                 Veldrijden:

Vr.   23 nov.               Spelen: XC1                                       24        Wachtebe – Bel

Za.   24 nov.   Spelen: MA1, MB1, MC1, MC2,      25        WB: Koksijde – Bel   

                                     CV1, CV2, CV3, CV4

Fluiten: SME, GHA, GKR, JTI, IDA/MYN            Schaatsen:

Zo.   25 nov.               Weekbulletin 10-14                            24/25   WC: Tomakomai – Jap

 

*****              Radio Veronica                                  19/30   Top.1000 Aller Tijden

 

Ziekenboeg

Wij wensen onze Ere-leden Dina Zijlstra en Saapke Woudwijk een spoedig herstel toe na hun beider operatie(s), ook Annet Beekhuizen (recreatie) wensen wij alle sterkte toe en dat we je maar gauw weer mogen begroeten op de maandagavond!

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen

Door omstandigheden bij de tegenstander werd de wedstrijd van Dames-1 uitgesteld.

De bijzonderheden van/voor komende week:

. Dames-3 speelt nu de 2e wedstrijd, de uitwedstrijd, in hun drie-luik met Stasko-1

. alleen Meisjes-B1 en Mix-B1 zijn komende week vrij

. Meisjes-C1 speelt (pas) om 17.30 uur

. Mix-C1 speelt vrijdagavond in en tegen Hardegarijp

 

Mutaties in Sponsorland

Op onze voorloop-pagina (en onze web-site) zijn enkele veranderingen doorgevoerd:

. wij nemen afscheid van Bloemketerp, freestyle en Install.bedrijf P.de Vries:

hartelijk dank voor jullie support de afgelopen seizoenen … groots!

. wij mogen Grand Cafe De Doelen, Roosma Schilders en Shipdock Draaisma

verwelkomen: harstikke mooi dat jullie ons gaan ondersteunen … geweldig!

. logo (en naam) van het bedrijf van Philippus Feenstra is veranderd, de bijdrage

aan onze vereniging niet: kan het mooier?

Voor een sponsor-overzicht: check onze web-site en/of pagina 1 van dit bulletin!

 

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen

 

Senioren:

DoskoActa H1           – RSO H1                   3-1 (25-12,25-19,23-25,25-18)

Veenwouden H1        – DoskoActa H2         0-3 (24-26,16-25,20-25)

DWS H1                    – DoskoActa H3         2-1 (25-23,23-25,25-19)

DoskoActa D1           uitgesteld

DoskoActa D2           – Grouw D2                0-3 (10-25,21-25,20-25)

DoskoActa D3           – Stasko D1                0-3 (17-25,23-25,18-25)

SNVV D4                  – Thrium D1                niet ontvangen

 

Junioren:

Impala MA1               – DoskoActa MA1     3-2 (25-18,24-26,25-13,22-25,18-16)

DoskoActa MA2        – Sw. Switters MA1   0-4 (14-25,06-25,25-27,16-25)

DoskoActa MB1        vrij

Roeken/DVC XB2     – DoskoActa XB1      3-0 (25-19,25-18.26-24)

SNVV MC2               – DoskoActa MC1      0-3 (19-25,16-25,04-25)

DoskoActa MC2        vrij

DoskoActa XC1        – BEO XC1                0-3 (11-25,14-25,13-25)

 

CV’s:

Alle CV-teams waren vrij

 

 

 

Oproep aan onze jeugd (herhaling!)         

Voor degenen die onverhoopt nog een boekje hebben liggen:

graag de boekjes van de Grote Club Actie zo spoedig mogelijk inleveren!

Liefst morgen (maandag 19 november) meenemen naar de trainingen, dan hebben wij

nog de tijd om e.e.a. tijdig in te brengen … vandaar!

Nb: inleveren kan/mag ook rechtstreeks bij onze coordinator Jelly Hoekstra,

haar adres is: Schoener 66

 

Nieuw shirt Meisjes-A1

Deze week mogen we het nieuwe shirt van Meisjes-A1 aan den volke tonen!

Zij worden gesponsord door het bedrijf ‘Shipdock Draaisma’, een werf voor  nieuwbouw, onderhoud en reparatie.

 

 

 

Dank aan sponsor en sponsorkommissie die dit mogelijk wisten te maken!

 

Wedstrijdsecretariaat – teams

 Senioren

 Heren-1

DoskoActa H1 – RSO H1: de koploper (‘wij’) tegen een middenmoter … en dat was te zien: 3-1 winst en nog steeds (gedeeld) koploper!

OPM H3 – DoskoActa H1: deze strijd in de 2e bekerronde op dinsdagavond in Heerenveen neigt volgens ons naar een 5-setter …

HVC H1 – DoskoActa H1: wordt onze top-positie met succes verdedigd of slagen de Harrekieten erin een bres in ons blok te slaan?Heren-2

Veenwouden H1 – DoskoActa H2: deze strijd bovenin de middenmoot leverde ‘ons’ de volle mep op … da’s verrekte knap: chapeau! Het binnengekomen commentaar van een trotse trainer-coach/non-playing-captain:

“Goede aanvallen gezien tegen het toch altijd lastige Veenwouden. 3-0 winst. 1e set werd nog spannend (24-19 voorsprong) 26-24 winst. 2e set niets aan het handje. 3e set gelijk op tot 19-19 waarna een lange rally in ons voordeel werd beslist daarna resoluut de set uitgespeeld.”

DoskoActa H2 – Wygro H2: de punten maar in Franeker houden … dunkt ons

Heren-3

DWS H1 – DoskoActa H3: in Wijnjewoude … st-/p-untje(s)? Inderdaad!

“2-1 verlies van Heren-3. Dus weer een set gewonnen!” zo meldde de app.

Goed bezig mannen!

DoskoActa H3 – Sport Vereent H2: nooit eerder speelden we tegen Olderbekoop, nou ja … voor alles is een 1e keer, dus “kiek’n wat ’t wordt” …

 

Dames-1

DoskoActa D1 – DSO D1: werd wegens omstandigheden bij de tegenstander uitgesteld … jammer, maar kan gebeuren

Grouw D1 – DoskoActa D1: it ain’t easy, but … you never know: go!

 

Dames-2

DoskoActa D2 – Grouw D2: de uitdaging was de nummer 2 en dat was ‘krekt’ wat te veel van het goeie getuige het 0-3 verlies … gauw vergeten en op naar Stiend voor:

Stasko D2 – DoskoActa D2: hier liggen mogelijkheden (zoals dat zo mooi heet)!

 

Dames-3

DoskoActa D3 – Stasko D1: deze keer waren de punten nog voor Stasko, zonde van die 2e set, maar … “Volgende week staan we d’r weer!” zo luidde het commentaar na afloop, want ja … beide teams spelen 3 x achtereen tegen elkaar: revanche!!

Stasko D1 – DoskoActa D3: gelijk dus weer de ultieme revanche-kans … voor … ons?

 

Thrium-1

SNVV D4 – Thrium D1: vrijdagavond in ‘Sint Niek’ … altijd leuk zou je denken, maar … we weten helemaal (van) niks!?!?!?!?

Thrium D1 – VVH D3: een echte derby, met volop winstkansen voor ‘groen’!

 

 

Junioren

 

Meisjes-A1

Impala MA1 – DoskoActa MA1: bij de koploper in Leek werd het een uitermate spannende aangelegenheid: “MA1 verliest in kraker tegen koloper Impala met 18-16 in 5e set, zo dichtbij L” … luidde het bericht … onze meiden blijven verrassen!

DoskoActa MA1 – Oranje Nassau MA1: van deze laagvlieger uit Groningen zouden we wel eens punten kunnen gaan pakken, maar …. hoogmoed … etc.! Gaaaaaaaan!

 

Meisjes-A2

DoskoActa MA2 – Swette Switters MA1: “Geen overwinning voor MA2 dit weekend

Onder het toeziend oog en coaching van Joost (red: trainer) werd het een mooie wedstrijd, die in de derde set bijna een andere wending had kunnen krijgen. Volgende week vrij en daarna er weer tegenaan.” … was het verslag … waarvan acte!

Komend weekend (dus) vrij.

 

Meisjes-B1

Na een week vrij-af tijd voor:

DoskoActa MB1 – Reva MB1: volgens ons gaat dit punten opleveren … toch?

 

Mix-B1

De Roeken/DVC XB1 – DoskoActa XB1: en weer op een donderdagavond, deze keer  in Dokkum : “Ondanks een prima invalster van MC1 (bedankt!) konden we het net niet bolwerken. De (laatste) set zat er net niet in! Op naar de volgende.” Kijk … da’s de ware geest: niet te lang bij de pakken neerzitten, maar de kop omhoog: mooi hoor!

Alleen is die ‘volgende’ helaas niet komende week, want die is vrij L

 

Meisjes-C1

SNVV MC2 – DoskoActa MC1: onze prognose van ‘ontlopen mekaar niet veel’ werd (gelukkig) geloochenstraft: “ MC1 slaat aanval op 3e plaats af en wint na stroef begin overtuigend bij SNVV (19, 16 en 4!)” … zo … even rechtgezet door de dames: prima!

DoskoActa MC1 – NOK MC2: lijkt op zich niet onoverkomelijk … toch uitkijken!

Meisjes-C2

Weekje vrij gehad, dus de hoogste tijd voor:

DoskoActa MC2 – Stasko MC1: lijkt een spannend gevecht te gaan worden … of?

 

Mix-C1

DoskoActa XC1 – BEO XC1: dit werd niet zo spannend als we dachten … helaas …

een ‘regelmatig’ verlies, nou ja … de volgende pot staat al weer klaar en wel:

Hardegarijp XC1 – DoskoActa XC1: op vrijdagavond in het schitterende Hurdegaryp zal dit wellicht een spannende aangelegenheid worden … laat maar zien!

 

CV’s

He he .. we gaan weer spelen, deze keer in Franeker, dus alle reden op a.s zaterdag van 10 tot 12 uur te komen kijken naar onze jongste jeugd!

De volgende poules/niveaus met wedstrijden van onze teams komen voorbij:

CV1

In poule 5A tegen resp. DSVS-2, vc058-1 en VVH-1 met aansluitend de finales

CV2

In poule 5B tegen resp. DSVS-1, Grouw-1 en vc058-4 met aanluitend de finales

CV3

In poule 4A tegen resp. VoVeSa-2, VVH-3, VoVeSa-2 en VVH-3 (3 teams)

CV4

In poule 3A tegen resp. DSVS-3, vc058-8 en vc058-9 met aansluitend de finales

 

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

 Stef Mengerink: fluit zaterdag in Bolsward de dames van de plaatselijke V.C. tegen

die van Dynamo uit Tubbergen in de 1e divisie

Hidde Frankena: fluit donderdag de Thrium-dames tegen de buurtjes uit Harlingen

Gerard Harmelink: fluit zaterdag Meisjes-A1 tegen Oranje Nassau (Groningen)

Gerrit Krol: fluit  zaterdag Meisjes-B1 tegen Reva (Gorredijk)

Joost Tiemersma: fluit zaterdag Meisjes-C1 tegen NOK-2 (Nije/Oudemirrum)

Sybout Zeinstra: fluit donderdag Heren-2 tegen Wygro-2 (Wytgaard/Grouw)

Thrium: levert donderdag de fluitist bij Heren-3 tegen Sport Vereent-2 (O’koop)

Ilse Damstra / Mirthe Yntema: fluiten zaterdag Meisjes-C2 tegen Stasko (Stiens)

 

Tellers

Wouter Zeilmaker: telt donderdag bij Heren-2

 

Wedstrijdsecretariaat – beker

 OPM H3 – DoskoActa H1: deze wedstrijd in de 2e beker-ronde wordt a.s. dinsdag gespeeld (20 november) om 20.15 uur in Heerenveen (Sportstad, veld 3).

 

Ledenadministratie

Julia Bergsma                         Meisjes-A1                 opnieuw lid

Wytse van der Velde             kader                           coach Meisjes-A2

Riekie Postma                        recreatie                      nieuw lid

Rimmert Pietersma                 meetrainen H-3           asp.-lid

Erinn Hofstede                      Mix-C1                       opnieuw lid

 

Welcome (back)! Join the club … and have fun!

 

 

 

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief