Weekbulletin 14 Jaargang 7/Geplaatst op 15 november 2015

Agenda                                                                     Week 47

Ma.  16 nov.   Trainingen alle teams/groepen           Voetbal: UEFA Play-off

                        Competitie: Heren 3                          .

Arbitrage: Hidde Frankena                .

Di.   17 nov.    Ledenvergadering                              Voetbal: UEFA Play-off

                                   .                                                          Voetbal: Dui-Ned (vr.)

Wo. 18 nov.    Trainingen Jeugd                                .

Do.  19 nov.    Competitie: D1, H1 en H2                .

Arbitrage: Hidde Frankena, Wouter Zeilmaker en Gerrit Krol,

Saapke Woudwijk en Sjoukje Uijthof

Einde Grote Club Actie                     .

Vr.  20 nov.    Competitie: Meisjes-B1                     Schaatsen: W.Cup – Salt Lake

Za.  21 nov.    Competitie: MB2, MC1, MC2, XC1, C4, CV4 en CV5

Arbitrage: Wouter Zeilmaker             Schaatsen: W.Cup – Salt Lake

Zo.  22 nov.    Weekbulletin 7-15                              Veldrijden: WB – Koksijde

                                                                                  Schaatsen: W.Cup – Salt Lake

 

Uitslagen                                                                   Week 46

H1                   vrij

H2                   vc058 4           – DoskoActa 2                        1-2 (25-17,16-25,19-25)

H3                   vrij

D1                   Grouw 4         – DoskoActa 1                        1-2 (  7-25,17-25,25-17)

D2                   UDI 1             – DoskoActa 2                        3-0 (25-12,25-14,25-10)

 

MB1                DoskoActa B1- Vovem B1               0-4 (22-25,16-25,19-25,15-25)

MB2                vrij

 

MC1                vrij

MC2                DoskoActa C2- Grouw C1                2-1 (25-18,25-20,20-25)

XC1                DoskoActa X1- VC Sneek C5          2-1 (25-17,25-19,24-26)

C4                   vrij

CV1                vrij

CV2                vrij

CV3                vrij

CV4                vrij

CV5                vrij

 

                                              (laatste bericht)

=============================================

A.s. donderdag, 19 november, moeten alle machtigingen voor de bestelde loten in het systeem van de GCA ingebracht zijn.

Onze jeugd is druk in de weer geweest met het aan de man/vrouw brengen van de loten en een voorzichtige inschatting leert ons dat we toch wel boven de 1000 euro gaan eindigen, ruim zelfs, maar laten we de huid niet verkopen voor de beer geschoten is … of zoiets J

Onze grote dank gaat hierbij (alvast) uit naar onze Jeugdcommissie en dan met name naar Thom Schuitmaker, maar laten we vooral de jeugd zélf niet vergeten:

TIGE TANK!

 

In (de loop van) december zullen we nog op deze actie terug komen!

 

Volgens de site van de actie is de trekking dan: donderdag 10 december a.s. !

 

 

DoskoActa                                                       Ledenvergadering

De (uitgestelde)                 LEDENVERGADERING          wordt gehouden a.s.

dinsdag 17 november           vanaf 20.00 uur in de kantine van De Trije!

 

 

TC

Competitie

Heren 1: was afgelopen week vrij en speelt a.s. donderdag thuis tegen CoVos, altijd lastig, maar CoVos staat dit seizoen lager dan we van ze gewend zijn, dus …?

Heren 2: trad donderdag in Leeuwarden aan tegen vc058 4 en won daar met 2-1

waardoor nu (gedeeld) de 2e plaats ingenomen wordt … keurig!

Komende donderdag thuis tegen Beetgumermolen … scoren … naar wij dachten!

Heren 3: ‘genoot’ van een vrije week en gaat a.s. maandag inhalen tegen Grouw 3.

Dit gebeurt op het eigen trainingsveld in de kaatshal op de eigen trainingstijd (20.00)

waarbij Hidde Frankena de fluit zal hanteren! Wij verwachten punten!

 

Dames 1: ging donderdag naar Grouw om hun Dames 4 te bestrijden en met een 2-1 zege huiswaarts te keren, dat betekent de 3e plaats op dit moment.

A.s. donderdag thuis tegen Leevoc 4, lijkt ons niet onoverkomelijk … toch?

Dames 2: moest donderdag ook naar Grouw om koploper UDI te bestrijden, maar dat was duidelijk een brugje te ver getuige het 3-0 verlies, maar een overwinning was nu ook weer niet direct ingecalculeerd … nu eerst een weekje vrij.

 

Meisjes-B1: speelde zaterdag thuis tegen het Emmeloordse Vovem, een ‘zware’, en helaas werd er met 0-4 verloren van deze sterke tegenstander … kan gebeuren. Een keurige 5e plaats momenteel op de ranglijst en a.s. vrijdagavond gaat de reis naar Lemmer (LVC), ongeveer van dezelfde sterkte als onze meiden … spannend!

Meisjes-B2: had een vrije week en gaat a.s. zaterdag naar Hardegarijp om daar wat punten op te halen … of niet dames?

Meisjes-C1: was afgelopen week ook vrij en speelt komende zaterdag thuis tegen CoVos, oftewel nummer 3 tegen nummer 2: wij zijn benieuwd!

Meisjes-C2: speelde zaterdag in Franeker tegen Grouw en dat werd een 2-1 zege!

Met de 5e plaats op de competitieladder a.s. zaterdag naar Scharnegoutum tegen de nummer 2 Swette Switters … pittig!

Mix-C1: trad afgelopen zaterdag aan (thuis) tegen Sneek en klopte deze tegenstander met 2-1, wat de 4e plaats in de competitie opleverde!

Komende zaterdag naar Oppenhuizen (Top & Twel) … moet kunnen!

C4: was afgelopen zaterdag vrij en komende zaterdag gaat de reis naar Hardegarijp om daar te spelen tegen Hardegarijp C1 én C2: gáán met die banaan!

CV1: was vrij en is ook komende zaterdag vrij

CV2: was vrij en is ook komende zaterdag vrij

CV3: was vrij en is ook komende zaterdag vrij

CV4: was vrij en gaat komende zaterdag naar Harlingen om het op te nemen tegen

VoVeSa CV3 en CV4, Grouw CV1 en Volle(y)wille CV2 … wéér winst?

CV5: was vrij en gaat komende zaterdag ook in Harlingen spelen en wel tegen SST CV2, Hardegarijp CV3 en VVH CV4 en daarna de finales: wéér om de 1e/2e plaats?

 

Arbitrage

Hidde Frankena: fluit maandagavond de inhaalwedstrijd van Heren 3 tegen Grouw 3 in de kaatshal van De Trije, bovendien fluit hij donderdagavond in de 2e klasse de dames van Thrium tegen die van Grouw

Wouter Zeilmaker: fluit donderdagavond ons Dames 1 tegen Leevoc 4 (Leeuwarden) én zaterdagmiddag Meisjes-C1 tegen CoVos (Wommels)

Gerrit Krol: fluit donderdagavond Heren 2 tegen Beetgumermolen in de 2e klasse

 

Veldindeling   donderdag      19 november                                       De Trije

1          19.45   D3P     BF       DoskoActa D1- Leevoc D4               W. Zeilmaker

21.00   D2N    GB      Thrium D1      – Grouw D1                H. Frankena

2          19.45   H2I     CA      DoskoActa H2- Beetgumermolen H1 G. Krol

21.00   geen wedstrijd

3          20.30   HPC    FD       DoskoActa H1- CoVos H1               J. Wind

  1. van Binsbergen

 

Zaalwacht       donderdag      19 november                                       DoskoActa

Opbouwen                             Heren 2                                  .

Afbreken                                Heren 1 (wedstrijd Heren 3 om 21.00 uur er uit)

 

 

En dan nog even dit …

 Als je wilt dat je dromen uitkomen, ga dan niet slapen …  –- n.n.

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 7 Jaargang 14

PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-07[16897]   Beste volley-vriend(inn)en …       op het WK Volleybal wonnen de Oranje-dames ook van Puerto Rico (3-1) waarna de twee belangrijke wedstrijden op…

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief