Weekbulletin 14 Jaargang 8/Geplaatst op 27 november 2016

In PDF met kleurtjes en plaatjes klik hier :

 

doskoacta-weekbulletin-8-14

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 48

Ma.  28 nov.   Trainingen alle teams/groepen           02/04 Judo: Grand Slam – Tokio

Di.   29 nov.    .                                                           02/04 Schaatsen: WB – Astana

Wo. 30 nov.    Trainingen jeugd                                03      Veldrijden: Spa (SP)

Lijnr.: SME                                        04/18 Handbal: EK (vr) – Zweden

Do.    1 dec.    Komp.: H1, H2, D1 en D2                .

Scheidsr.: HFR, GHA en TdJ                       .

Tellers: SWO, SUIJ en WZE             30-11/24-12: Radio10: Top.4000

Vr.     2 dec.    Arb.bgld.: SME

Scheidsr.: HFR                                  .

Za.     3 dec.    Komp.: XA1, MB1, MB2, XB1, MC1, MC2 en XC1

Scheidsr.: SME, GKR, MMO en BGA

Zo.     4 dec.   Weekbulletin 08-15                           .

 

Uitslagen                                                                                                           Week 47

H1       VoVeSa H1                – DoskoActa H1    2-3 (25-21,21-26,28-30,25-17,13-15).

H2       Grado H1                   – DoskoActa H2         3-0 (25-14,25-14,25-13)

D1       VoVeSa D2                – DoskoActa D1         0-4 (07-25,17-25,22-25,16-25)

D2       VC Joure D3              – DoskoActa D2         3-0 (25-06,25-11,25-08)

Leevoc D6                  – DoskoActa D2         0-3 (11-25,14-25,23-25)

 

XA1    vrij

MB1    AVC MB1                 – DoskoActa MB1      1-3 (20-25,10-25,25-19,22-25)

MB2    DoskoActa MB2        – vc Bolsward MB2    3-0 (25-16,25-17,25-23)

XB1    VoVeSa XB1             – DoskoActa XB1      3-0 (25-18,25-19,25-13)

MC1    DoskoActa MC1        – vc Bolsward XC1    3-0 (25-13,25-12,25-17)

MC2    DoskoActa MC2        – vc Bolsward MC2    0-3 (19-25,19-25,21-25)

XC1    DoskoActa XC1        – vc058 MC4              1-2 (19-25,13-25,25-17)

 

 

CV1    Poule 5A         _e plaats                                 CV2    Poule 4B         _e plaats

—————————————–                               —————————————–

DSVS             CV1    00-00                                      vc058              CV7    43-12

Volleywille     CV1                                                   Hardegarijp     CV3    21-33

DSVS                         CV1                                                   DoskoActa     CV3    20-31

vc058              CV2                                                   3-4: vc058       CV7    .

 

CV3    Poule 4B         2e plaats                                 CV4    Poule 3A         1e plaats

—————————————–                                —————————————–

Hardegarijp     CV3    30-18                                      DSVS             CV5      4-2

vc058              CV7    23-29                                      vc058              CV8      7-2

DoskoActa     CV2    31-20                                      DSVS                         CV6      4-2

1-2: H’garijp   CV3    19-29                                      1-2: DSVS      CV6      6-0

 

TC

Trainingen

Een inventarisatieronde langs de (trainings-)velden leerde ons dat de meesten toch wel willen trainen op maandag 5 december (Sinterklaas). Daarom hebben wij alsnog deze maandag bij Optisport ingehuurd: er kan dan dus gewoon getraind worden!

Mocht er een team/groep van deze training afzien dan dit graag vroegtijdig aan ons doorgeven, wellicht kunnen we dat veld dan alsnog schrappen (scheelt weer centjes!).

Voor de jongste jeugd (de CV’s) is er een speciale Sinterklaastraining die dag!

I.v.m. de Kerst-mixtoernooien van Junioren en Senioren zijn er maandag 19 december

géén CV-trainingen!

 

Beker:

Dames 2: speelde afgelopen dinsdag in Joure in de 2e ronde tegen 2e klasser VC Joure en dat was duidelijk een beetje te veel van het goede: 3-0 voor Joure.

 

Kompetitie senioren:

Heren 1: spannend tot op het einde … en een 3-2 overwinning: okééé!

Donderdag thuis tegen DOVO/Hujades 2 … moet óók kunnen!

Heren 2: onze korrespondent meldt: “Helaas 3-0 verloren van de koploper. (Tot nu toe een van de betere teams in deze klasse). In fases prima gespeeld met heel aardige aanvallen. Vermeldingswaardig nog even. “Good old” Wouter Z. Speelde een uitstekende partij.”
Donderdag thuis tegen nummer twee DWS 1 … weer een lastige!

De thuiswedstrijd van 15 december is in onderling overleg verplaatst naar maandag 12 december, op het trainingsveld en -uur van onze mannen olv. Hidde Franekena.

Dames 1: een prima zege (4-0) op de vriendinnen van en in Sint Anna … J!

Donderdag thuis tegen vc058 D4 … niet onderschatten!

Dames 2: 2 dagen na de beker alweer naar Leeuwarden (Leevoc), tóch weer 3 punten!

De thuiswedstrijd van a.s. donderdag is verplaatst van veld 2 naar veld 1 en van 21.30 naar 19.30 uur, dit alles in onderling overleg, en wordt gefloten door een scheidsrechter van tegenstander Havot.

 

Kompetitie junioren:

Mix-A1: was vrij, a.s. zaterdag thuis tegen DOS (K) … wij zien punten … toch?

Mix-B1: “wél goed gespeeld”, zo luidde het commentaar, helaas 3-0 verlies, jammer!

Zaterdag thuis tegen Grouw XB1 … wordt pittig: gá ervoor!

Meisjes-B1: “prachtige overwinning voor de koploper”, zo wordt ons gemeld: 3-1!

Zaterdag naar Drachten tegen Turfstekers …grootste concurrent: spannend!

Meisjes-B2: knappe 3-0 zege dames!

Zaterdag naar Oosterend tegen CoVos … zelfde laken een pak!?

Mix-C1: “nipt 1-2 verlies helaas”, zo wordt ons doorgegeven.

Zaterdag thuis tegen AVC … daar zien wij winstkansen: pakken die hap!

Meisjes-C1: een vette 3-0 overwinning: keurig!

Zaterdag naar Irnsum tegen Iverto … wordt iets moeilijker, maar het kán!

Meisjes-C2: “goed gespeeld, maar net niet goed genoeg om een set te pakken”, zo luidt de boodschap die wij ontvingen (tegen een team dat nog geen set verspeelde!).

Zaterdag naar Hallum tegen Havot … punt(en) pakken?

 

Kompetitie CV’s

Zaterdag speelden alle 4 CV-teams in de Harlinger Waddenhal:

CV1: helaas geen uitslagen e.d. binnen gekregen …

CV2: 2 keer verlies en 1 keer winst betekende de strijd om de 3e/4e plaats,

verdere info hebben wij helaas niet ontvangen …

CV3: na 2 keer winst en 1 keer verlies werd in finale helaas verloren van de ploeg

waarvan eerder gewonnen werd in de poule: 2e plaats … tóch keurig!

CV4: DAGKAMPIOEN!!! 3 keer winst én ook de finale gewonnen: 6-0! Klasse!

 

Arbitrage:

We zijn bezig met een avond theorie/praktijkles voor de geslaagden van de spelregeltoets, deze wordt definitief gehouden op woensdag 7 december vanaf 20.15 uur in de kantine van De Trije (= na de trainingen), uitnodiging volgt nog.

Hieronder alvast de aanwijzingen voor de jeugdwedstrijden in (de rest van) december.

Wellicht dat wij bij enkele van deze wedstrijden onze geslaagden ervaring op laten doen, dan met de aangewezen scheidsrechters als begeleider (2e scheidsrechter)!

10 dec 15.45   XA1 / Wouter Zeilmaker       MC2 / Leon Pluim

17.00   MC1 / Luc van der Kolk

17 dec 16.00   XA1 / Gerrit Krol                  XC1 / Mirjam Molenaar

Daarna krijgen onze scheidsrechters wat rust, want de eerstvolgende zaterdag-wedstrijden zijn dan pas weer op zaterdag 28 januari 2017!

Nb: er kunnen nog mensen bij het klasje kandidaten, je hoeft alleen maar de eerder

genoemde spelregeltoets te halen … en je helpt onze jeugd!

Alweer 2 geslaagden erbij: Sybout Zeinstra en Jesper Melchers: KLASSE!

 

De arbitrage voor komende week:

Stef Mengerink: woensdag als lijnrechter bij de eredivisiewedstrijd van de dames van Zwolle tegen die van Alterno, vrijdag naar Gorredijk als scheidsrechterbegeleider bij de dameswedstrijd van Reva tegen AVC in de Promotieklassse en zaterdag nog ‘even’ naar Amersfoort om in de 1e divisie de mannen van Keistad tegen EVV te fluiten, zo!!

Hidde Frankena: donderdag Dames 1 tegen vc058 4 en vrijdag naar Bolsward om in de Promotieklasse de heren van Bolsward tegen Zwolle 3 te fluiten.

Gerard Harmelink: donderdag Heren 1 tegen DOVO/Hujades 2

Gerrit Krol: zaterdag DoskoActa XA1 tegen DOS (K) XA1

Tjalling de Jong: donderdag de dames van Thrium tegen Leevoc 3

Mirjam Molenaar: zaterdag DoskoActa XB1 tegen Grouw XB1

Bodil Galema: zaterdag DoskoActa XC1 tegen AVC XC2

Thrium: Heren 2 tegen DWS 1

Havot: Dames 2 tegen Havot 2

Grote Club Actie

Thom Schuitmaker is druk bezig geweest met het afronden van de actie.

Een eerste voorzichtige inschatting leerde ons dat we hoogstwaarschijnlijk een paar honderd euro hoger gaan eindigen dan vorig jaar!

Van de opbrengst gaat een gedeelte rechtstreeks (terug) naar onze jeugd, zij brachten immers het leeuwendeel van de loten aan de man/vrouw en op die manier ‘verdienden’ zij (deels of helemaal) de kosten van een trainingsjack van de club!

Dank aan de organisatie (olv. Thom) en vooral … dank aan onze jeugd!

De trekking van deze loterij is 8 december a.s. … wordt vervolgd dus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief