Weekbulletin 15 Jaargang 7/Geplaatst op 22 november 2015

Agenda                                                                     Week 48

Ma.  23 nov.   Trainingen alle teams/groepen           .

Di.   24 nov.    Nevobo Regio (Drachten)                  Voetbal: Champions League

Wo. 25 nov.    Trainingen Jeugd                                Voetbal: Champions League

Do.  26 nov.    Competitie: D1, D2, H1 en H2         Voetbal: Europa League

Arbitrage: Hidde Frankena en Wouter Zeilmaker,

Saapke Woudwijk en Sjoukje Uijthof

Vr.  27 nov.    .                                                          .

Za.  28 nov.    Competitie: MB1, MB2, MC1, MC2, XC1, CV1, CV2 en CV3

Arbitrage: Stef Mengerink, Rients Leijenaar,

Luc van der Kolk en Laura Tinga

Zo.  29 nov.    Weekbulletin 7-16                             Veldrijden: BB – Hamme

                                                                                  Formule I: Abu Dhabi

 

Uitslagen                                                                   Week 47

 

H1                   DoskoActa 1  – CoVos 1                   1-3 (21-25,22-25,21-25,25-9)

H2                   DoskoActa 2  – Beetgumermolen 1   3-0 (25-11,27-25,25-19)

H3                   DoskoActa 3  – Grouw 3                   3-0 (25-15,25-20,25-14)

D1                   DoskoActa 1  – Leevoc 4                  1-2 (25-18,15-25,24-26)

D2                   vrij

 

MB1                LVC B1          – DoskoActa B1   3-2 (14-25,25-14,17-25,25-1,15-10)

MB2                H’garijp B1     – DoskoActa B2         1-2 (15-25,15-25,25-21)

 

MC1                DoskoActa C1- CoVos C1                0-4 (21-25,24-26,19-25,13-25)

MC2                SwSwitters C1- DoskoActa C2        3-0 (25-  8,25-16,25-  7)

XC1                T&T C1          – DoskoActa X1         0-3 (19-25,19-25,10-25)

C4                   DoskoActa C4- Hardegarijp C1        3-0 (18-14,24-23,27-21)

DoskoActa C4- Hardegarijp C2        3-0 (28-20,26-17,24-22)

 

CV1                vrij

CV2                vrij

CV3                vrij

 

CV4                            2e pl.                           CV5                            4e pl.

VoVeSa          CV3    18-29                           SST                 CV2      2-  7

Grouw            CV1    37-19                           Hardegarijp     CV3      4-  4

VoVeSa          CV4    34-15                           VVH               CV4      4-  3

Volleywille     CV2    29-23                           3-4 VVH        CV4      2-  5

 

Grote Club actie 2015                                   (tóch nog een bericht)

 

De sluitingsdatum zoals vorige week vermeld (donderdag 19 november) is verschoven naar maandag 23 november, dán moeten dus alle machtigingen voor de bestelde loten in het systeem van de GCA ingebracht zijn.

Op de Ledenvergadering van afgelopen donderdag kon coördinator Thom Schuitmaker ons dit melden en tevens dat de voorzichtige inschatting van “toch wel boven de 1000 euro” van vorige week nog aardig overtroffen gaat worden:

Wij zijn benieuwd naar de eindscore volgende week!

TIGE TANK aan allen die hier aan mee werk(t)en!

 

Volgens de site van de actie is de trekking: donderdag 10 december a.s. !

 

 

 

DoskoActa                                                       Ledenvergadering

Enkele belangrijke punten van de afgelopen dinsdag gehouden Ledenvergadering:

. een erg lage opkomst (23 personen), schijnbaar doet het bestuur haar werk goed?

. contributieverhogingen (na enige discussies) aangenomen m.i.v. 01-01-2016

. financiën (exploitatie, balans en begroting) goedgekeurd

. alle jaarverslagen zónder opmerkingen vastgesteld

. bestuur-/kaderfuncties worden alle door dezelfde mensen voortgezet

. Heren 2 organiseert wederom het Kerst-mix-toernooi (maandag 21 december)

Zodoende werd het een korte bijeenkomst (nog geen uur) en kon onze voorzitter nog vóór 9 uur de aanwezigen bedanken voor hun constructieve meedenken!

 

TC

Competitie

Heren 1: trad afgelopen donderdag thuis aan tegen de buren uit Oosterend/Wommels (CoVos) met een uitgedunde selectie en zonder coach en dat deed zich voelen want onze mannen dolven (verdiend) het onderspit met 1-3 waarbij het ene punt wel erg gemakkelijk werd binnen gehaald in de laatste set.

Afijn … donderdag weer thuis en dan tegen het Sneker VC/Zeus2K … moet lukken!

Heren 2: had donderdag in de thuiswedstrijd tegen Beetgumermolen meer moeite om de volle 3 punten binnen te halen dan gedacht, maar … “binnen benne de beste!”

Komende donderdag wederom thuis tegen Bron Stars (Leeuwarden): weer punten!

Heren 3: haalde afgelopen maandag in, thuis tegen Grouw 3, en ondanks dat de tegenstander met veel mensen kwam opzetten én in een nieuw sponsortenue aantrad en daarom vooraf op de foto ging … 3-0 voor de onzen: ZO!

Komende week maar van genieten, want de heren zijn dan vrij.

 

Dames 1: speelde donderdag thuis tegen Leevoc 4 (Leeuwarden) waarbij het jeugdig enthousiasme van de jonge Leeuwarder ploeg het won van onze dames die wat ‘vast’ leken te zitten … kan gebeuren natuurlijk, en de kans op revanche op zichzelf a.s.

donderdag (thuis) tegen Stasko 2 … kop omhoog dames!

Dames 2: had een weekje vrij … ook wel eens fijn.

Komende donderdag naar Sint Anna Parochie om tegen Beetgumermolen te ballen, daar liggen wellicht mogelijkheden om te scoren … naar wij dachten.

Meisjes-B1: ging vrijdagavond naar Lemmer om tegen LVC te spelen en dat leverde

helaas een kleine 3-2 nederlaag op, met curieuze setstanden!

A.s. zaterdag een kilometer of 6 westwaarts waar VVH de tegenstander is … pittig!

Meisjes-B2: speelde zaterdag in en tegen Hardegarijp en er kon een keurige 2-1 zege

genoteerd worden voor ‘de onzen’ … goed hoor!

Komende zaterdag thuis tegen Grouw, ongeveer van gelijke sterkte: d’r veur!

Meisjes-C1: afgelopen zaterdag was CoVos in Franeker duidelijk de betere getuige de 0-4 uitslag, jammer van die 2e set!

Zaterdag a.s. thuis tegen de jongens van Hevoc (Heerenveen) … dat moet kunnen!

Meisjes-C2: speelde zaterdag in Scharnegoutum tegen Swette Switters wat een toch wel behoorlijke 3-0 nederlaag opleverde, nou ja … volgende keer beter, en dat is

aanstaande zaterdag in en tegen Sneek … en dat gaat vast wat opleveren …

Mix-C1: trad afgelopen zaterdag in Oppenhuizen aan tegen Top en Twel en haalde de volle buit binnen: een stevige 3-0 overwinning … grote klasse!

Net als MC2 komende zaterdag in en tegen Sneek (jongens): benieuwd!

 

C4: speelde afgelopen zaterdag in en tegen Hardegarijp, zowel tegen hun C1 als tegen hun C2 en beide keren werd er met 3-0 gewonnen: kán niet mooier!

Bijgaand de dames op de eeuwige plaat vastgelegd (in Hardegarijp)… mooie foto!

C4 2015-2016 2

 

CV1: was afgelopen week vrij en speelt a.s. zaterdag in Leeuwarden in poule 6A. CV2: was afgelopen week vrij en speelt a.s. zaterdag in Leeuwarden in poule 5A.

CV3: was afgelopen week vrij en speelt a.s. zaterdag in Leeuwarden in poule 5B.

Al deze 3 CV-teams spelen hoog (niveau 6 en 5) maar ze staan ook hoog!

Kijken of dit niveau van spelen gehandhaafd kan/zal worden a.s. zaterdag!

 

CV4: speelde afgelopen zaterdag in poule 4B in Harlingen, wat 3 x winst en 1 x verlies opleverde. Of dit de 1e of 2e plaats betekent is bij ons helaas niet bekend …

Volgende week vrij.

CV5: was ook in Harlingen verleden zaterdag en in poule 3A werd 1 x verloren. 1 x gelijk gespeeld en 1 x gewonnen, de strijd om de 3e/4e plaats werd verloren L …

Volgende week vrij.

 

Arbitrage

Stef Mengerink: fluit a.s. zaterdag in Groningen de dames van Donitas tegen die van Dynamo uit Tubbergen, dit in de 1e divisie.

Hidde Frankena: fluit donderdagavond in Franeker Heren 2 tegen Bron Stars

Rients Leijenaar: heeft zaterdag in Oosterend de leiding bij de heren van CoVos tegen die van Leevoc in de promotieklasse.

Wouter Zeilmaker: fluit donderdagavond in Franeker in de 2e klasse de dames van Thrium die tegen Leevoc spelen.

Luc van der Kolk: hanteert de fluit zaterdagmiddag wanneer MC1 thuis tegen het jongensteam van Hevoc (Heerenveen) speelt.

Laura Tinga: fluit zaterdagmiddag in Franeker MB2 tegen Grouw MB1.

Saapke Woudwijk: beheert de teltafel donderdagavond bij de thuiswedstrijd van Heren 1 tegen VC/Zeus2K uit Sneek.

Sjoukje Uijthof: neemt donderdagavond de administratie voor haar rekening bij de thuiswedstrijd van Dames 1 tegen Stasko 2.

 

Veldindeling   donderdag      26 november                                       De Trije

1          19.45   D3P     IG       Thrium D2      – Stasko D1                M. Kramer

21.00   D2N    GD      Thrium D1      – Leevoc D3               W. Zeilmaker

2          19.45   D3P     BH      DoskoActa D1- Stasko D2                F. Hoekstra

21.00   H2I     CB      DoskoActa H2- Bron Stars H1         H. Frankena

3          20.30   HPC    FK       DoskoActa H1- VC/Zeus2K H1       K. Leijenaar  + Procee

 

Zaalwacht       donderdag      26 november                                       DoskoActa

Opbouwen                             Dames 1                                 .

Eigen veld verzorgen           Heren 1

Afbreken                                Heren 2

 

 

En dan nog even dit …

Mensen wees blij als het regent ; want als je niet blij bent regent het ook

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief