Weekbulletin 18 Jaargang 7/Geplaatst op 13 december 2015

Agenda                                                                     Week 51

Ma.  14 dec.    Trainingen alle teams/groepen           Voetbal: loting Cham/Eur.League

Di.   15 dec.    Overleg Sponsoring                            Voetbal: Beker

Wo. 16 dec.    Trainingen Jeugd                                Voetbal: Beker

Do.  17 dec.    Competitie: D1, D2 en H3                 Voetbal: Beker

Arbitrage: Stef Mengerink, Wouter Zeilmaker, Tiemen Reitsma

en Sjouke Uijthof

Vr.  18 dec.     .                                                          .

Za.  19 dec.     Competitie: H1, MB1, MC1, MC2, XC1, CV1, CV2 en CV3

                        Arbitrage: Stef Mengerink, Gerrit Krol, Luc van der Kolk

en Laura Tinga                 Veldrijden: BB – Antwerpen

Zo.  20 dec.    Weekbulletin 7-19                             Veldrijden: SP – Namen

. . . . . . . . . . .   . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Ma. 21 dec.     Kerst-mixtoernooi B- en C-jeugd      18.00-20.00 uur

Kerst-mixtoernooi Senioren               20.00-22.00 uur

 

Uitslagen                                                                   Week 50

 

H1                   vc Bolsward 1            – DoskoActa 1                        3-1 (26-24,25-22,25-22.14-25)

H2                   vrij

H3                   SST 1                          – DoskoActa 3                        2-1 (25-23,25-20,18-25)

D1                   Beetg.molen 1            – DoskoActa 1                        0-3 (17-25,  8-25,23-25)

D2                   vrij

 

MB1                DoskoActa B1- CoVos MB1              4-0 (25-16,25-17,25-15,25-11)

MB2                V’wille MB1  – DoskoActa MB2      2-1 (25-21,13-25,25-23)

MC1                Far Ut MC1    – DoskoActa MC1      4-0 (25-20,25-15,25-21,25-14)

MC2                DoskoActa C2- VC Sneek MC4       0-3 (10-25,13-25,20-25)

XC1                DoskoActa X1- Punt Ut MC2          1-2 (25-  8,23-25,19-25)

C4                   DoskoActa C4- Havot C1                 2-1 (28-19,26-15,18-27)

½ fin:  DoskoActa C4- Trynwalden C1        1-2 (26-16,18-25,12-15)

3e/4e     DoskoActa C4- DSVS C2                2-0 (25-14,26-24)

finale:  DSVS C3       – Trynwalden C1        2-1 (25-23,18-25,15-12)

 

CV1                vrij

CV2                vrij

CV3                vrij

CV4    Poule 4A                    1e plts.             CV5    Poule 3B                     3e plts.

——————————————–                ——————————————–

Grouw            CV1                28-13              DSVS             CV4                  6-2

VoVeSa          CV3                30-18              vc058              CV5                  5-5

SST                 CV1                25-19              Grouw            CV3                  1-8

Volleywille     CV2                29-21              3e/4e:    DSVS CV4                  6-3

 

   Grote Club actie 2015                                                     (vervolg)

=============================================

Komende week krijgen we de definitieve cheque uitgereikt in de personen van Thom Schuitmaker en Anton Bergsma, dus volgende week nog één keer bericht. (In de wandelgangen vangen wij op dat het bedrag “behoorlijk meevalt”)

 

Nogmaals … TIGE TANK aan allen die hier aan mee werk(t)en!

 

Bestuur: aanpassing jeugdcontributies per 1 januari 2016

De door de Ledenvergadering aangenomen verhoogde contributies m.i.v. 01-01-2016 worden alsnog naar beneden bijgesteld daar waar het de jeugd betreft.

De nieuwe jeugdcontributies waren nl. onder meer gebaseerd op het 2 x trainen (maandags en woensdags) in een week, maar … aangezien we dit niet kunnen bemannen/vrouwen qua trainers is besloten om alle jeugd in de gelegenheid te stellen om ‘om de week’ op woensdagavond te trainen (en dus niet elke woensdag).

De Jeugdcommissie en/of trainers zullen nog tijdig bekend maken hoe e.e.a. er dan uit gaat zien m.i.v. maandag 11 januari a.s.!

De nieuwe jeugdcontributies worden nu vanaf januari 2016 per kwartaal:

. zij die competitie spelen                  40 euro            MB1, MB2, MC1, MC2, XC1

. zij die in toernooivorm spelen          35 euro            C4, CV1, CV2, CV3, CV4, CV5

. zij die alleen trainen                         30 euro            aspiranten/beginners

Wanneer iemand dus na (max, 3) proeflessen besluit om lid te worden, dan geldt de 30 euro; wanneer later besloten wordt om Nevobo-lid te worden dan gaat diegene naar 35 euro igv. toernooivorm óf naar 40 euro igv. competitie spelen.

Degene bij de jeugd die alleen maar (mee) traint betaalt uiteraard de 30 euro.

De penningmeester voert deze contributies in zodat de automatische incasso in januari soepel kan verlopen.

Kerst-mixtoernooi Senioren (Maandag 21 december 20.00-22.00 uur)

Opgave is nog steeds mogelijk, maandag (trainingen) of via dnoordmans@gmail.com

Na afloop een gezellige nazit en natúúrlijk de inmiddels traditionele Kerst- en Nieuwjaarswensen van onze voorzitter!

 

Verkiezing van De Leukste Sportvereniging van de Gemeente en de Provincie

Verleden week zijn de definitieve uitslagen bekend gemaakt van alle verenigingen.

Onze club behaalde uiteindelijk:

. gemeentelijk (Franekeradeel)                      2e plaats         (van ruim 25)

. provinciaal    (Friesland)                             10e plaats        (van de 197)!

Tóch een resultaat om trots op te zijn, bedankt voor jullie stemmen!

 

TC

Competitie

Senioren/heren:

Heren 1: speelde vrijdagavond in en tegen Bolsward en zoals verwacht werd dit een spannende aangelegenheid met helaas een 3-1 nederlaag als resultaat … zonde!

A.s. zaterdag naar Leeuwarden om koploper vc058 … beentje te lichten?

Heren 2: richt zich helemaal op de organisatie van het Kerst-mixtoernooi want tot medio januari géén competitieverplichtingen!

Heren 3: dolf donderdagavond in Tzummarum helaas het onderspit tegen gastheer SST maar nam wel weer een punt mee naar huis waardoor men keurig 3e blijft!

Komende donderdag thuis tegen vc058, de nummer 2 van de ranglijst: pittig!

 

Senioren/dames:

Dames 1: speelde donderdag in Sint Anna Parochie tegen Beetgumermolen en deed wat verwacht mocht worden … met 3-0 winnen én daardoor (gedeeld) eerste!

A.s. donderdagavond thuis de topper tegen VoVeSa dat op wraak zint na 14 dagen geleden (ook in Franeker) van ons Dames 2 verloren te hebben: een kraker?

Dames 2: was afgelopen donderdag vrij en speelt aanstaande donderdagavond thuis tegen Stasko 2, kijken of de opgaande lijn doorgetrokken kan worden: d’r veur!

 

Junioren/B:

Meisjes-B1: speelde zaterdag thuis tegen en met CoVos (Wommels/Oosterend), want

Dit werd een afgetekende 4-0 overwinning: prima!

A.s. zaterdag weer thuis (14.00 uur!), deze keer tegen Turfstekers Drachten en ook hier liggen er weer kansen … naar wij dachten …

Meisjes-B2: afgelopen zaterdag in Menaldum was Volleywille de nét iets betere, zij wonnen namelijk met 2-1 van onze meiden, maar die 3e set (25-23) … PFOEH!

Komende zaterdag is een vrije!

 

Algemeen:

De thuiswedstrijden van a.s. zaterdagmiddag (MB1, MC2 en XC1) beginnen om 14.00 uur (i.p.v. 17.00 uur), dit omdat het Zaalvoetbal om 17.00 uur begint!

 

Junioren/C:

Meisjes-C1: moest afgelopen zaterdag naar Hommerts-Jutrijp waar koploper Far Ut

duidelijk te sterk bleek getuige de 4-0 eindstand … kan gebeuren.

Aanstaande zaterdag weer een uitwedstrijd, deze keer naar Leeuwarden (Wiarda!) tegen vc058, een laagvlieger, dus … gááán!

Meisjes-C2: speelde zaterdag thuis tegen Sneek MC4 en dat was ‘een brug te ver’,

er werd nl. met 0-3 verloren van één van de ‘hogere’ teams … jammer.

Komende zaterdag wederom thuis (14.00 uur!), nu tegen Bolsward MC3 en gezien de stand valt hier wel wat te halen … toch?

Mix-C1: afgelopen zaterdag thuis was Punt Ut MC2 de tegenstander waarvan nipt met 1-2 werd verloren, terwijl ’wij’ veel meer punten scoorden dan ‘zij’ …

A.s. zaterdag nog eens thuis (14.00 uur!), OTIB MC2 is dan de tegenstander en dat belooft een spannende pot te worden, hopelijk winnen ‘wij’!

C4: ging zaterdagmorgen in Franeker de finaledag in op een gedeelde 2e plaats en speelde eerst tegen Havot C1 met een 2-1 overwinning als uitslag, door dat resultaat moest er daarna gespeeld worden in de halve finale tegen Trynwalden wat een 1-2 nederlaag opleverde en daardoor moest er in de kleine finale gespeeld worden tegen DSVS C2 om de 3e/4e plaats, dat werd een knappe 2-0 overwinning en dus de 3e plaats in de eindrangschikking, maar … omdat Trynwalden teveel dispensatiespelers had werd dit alsnog de 2e prijs! … en dat met een team dat grotendeels bestaat uit CV-spelertjes … érg knap …enne … VAN HARTE GEFELICITEERD!

Komende zaterdag vrij!

 

Junioren/CV:

CV1, CV2 en CV3: waren afgelopen zaterdag vrij en gaan aanstaande zaterdag naar Sint Anna Parochie om daar hun poulewedstrijden te spelen.

CV1: tegen Hardegarijp, VVH en VoVeSa-1 en -2

CV2: tegen vc058-1 en -4 én debutant DoskoActa CV3!

CV3: debuteert in poule 5A dus tegen vc058-1 en -4 én DoskoActa CV2!

CV2 en CV3: spelen daarna nog om de 1e/2e of 3e/4e plaats

 

CV4: speelde zaterdag in Tzummarum in poule 4A tegen Grouw, VoVeSa, SST en Volleywille en won ze alle 4! GEWELDIG en VAN HARTE GEFELICITEERD!

CV 4 2015

 

Op bovenstaande foto de dametjes die dit voor mekaar boksten.

V.l.n.r.: Inge Mare Tijsma, Liza Sloterdijk, Berber Talsma, Isa Norder,

Lisa Molenaar en Jellien Attema.

A.s. zaterdag vrij!

 

CV5: speelde ook zaterdag in Tzummarum in poule 3B en de wedstrijden tegen resp. DSVS, vc058 en Grouw leverden 1 x winst, 1 x gelijk en 1 x verlies op zodat daarna nog de wedstrijd om de 3e/4e plaats gespeeld moest worden tegen DSVS en dat werd een overwinning en dus de 3e plaats in het dag-klassement: keurig!

Komende zaterdag vrij!

 

 

 

Arbitrage

Komende donderdagavond zitten we wat krap in de scheidsrechters, gelukkig mochten we niet tevergeefs een beroep doen op Stef Mengerink en Tiemen Reitsma!

Stef Mengerink: fluit zaterdag in Emmen de dames aldaar tegen die van Reflex uit Kampen in de 1e divisie A.

Twee dagen eerder, donderdagavond, fluit hij ook nog de thuiswedstrijd van Dames 1

tegen VoVeSa, de topper in D3P … waarvoor dank!

Wouter Zeilmaker: fluit donderdag de thuiswedstrijd van Dames 2 tegen Stasko 2. Gerrit Krol: fluit zaterdag (14.00 uur!) de thuiswedstrijd van Meisjes-B1 tegen Turfstekers/Drachten MB1.

Luc van der Kolk: fluit zaterdag (14.00 uur!) de thuiswedstrijd van Mix-C1 tegen OTIB MC2.

Laura Tinga: fluit zaterdag in Franeker (14.00 uur!) ons Meisjes-MC2 tegen

Bolsward MC3.

Tiemen Reitsma: fluit donderdagavond in Franeker Heren 3 tegen vc058 5: dank!

Sjoukje Uijthof: beheert de teltafel donderdagavond bij Dames 1 – VoVeSa 2.

 

Veldindeling   donderdag      17 december                                       De Trije

1          19.45   D3P     BL       DoskoActa 1  – VoVeSa 2     S. Mengerink

21.00   D3P     CH      DoskoActa 2  – Stasko 2        W. Zeilmaker

2          19.45   H3K    BH      DoskoActa 3  – vc058 5         T. Reitsma

Verder deze avond géén wedstrijden in De Trije!

 

Zaalwacht       donderdag      17 december                                       DoskoActa

Opbouwen                             Heren 3

Afbreken                                Dames 2

 

 

Bijlage

. Weekprogramma

 

En dan nog even dit …

                ~ Je kunt vele kaarsen aansteken met 1 kaars,

   zonder het leven van deze kaars in te korten.

   Geluk neemt nooit af als je het deelt.                         -/- Boeddha

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 15 Jaargang 14

DoskoActa Weekbulletin 14-15[21225]     Beste volley-vriend(inn)en …     deze week beginnen we met het enthousiaste bericht van een onzer verslaggevers: “Waar vind je dit nog: 19 keer achtermekaar…

Weekbulletin 14 Jaargang 14

Voor de PDF versie: DoskoActa Weekbulletin 14-14[21122]   Beste volley-vriend(inn)en …     het is weer ‘de tijd van de lijstjes’ en dus staan diverse radiozenders in het teken van…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief