Weekbulletin 22 Jaargang 10/Geplaatst op 20 januari 2019

Voor PDF weergave klik hier : DoskoActa Weekbulletin 10-22

Beste volley-vriend(inn)en,

terwijl in Australie e.o. de mussen van het dak vallen, oh nee … ze zeggen daar: de vleermuizen uit de boom donderen, en dus het leven van alle dag door de hitte bepaald wordt lijkt het er op dat wij hier eindelijk een beetje winter tegemoet kunnen zien, maar eerst maar es afwachten … en kiek’n hoe lang of ‘t duurt …

Het is momenteel behoorlijk druk aan het front v.w.b. de wijzigingen in de diverse kompetitieprogramma’s, houd daarom de Nevobo-app en/of -site goed in de gaten!

Het schijnt dat er een griepgolf door Nederland raast; gelukkig hebben wij onze teams nog steeds in ‘de wei’ kunnen brengen maar dat is bij meerdere tegenstanders helaas niet het geval waardoor er zo hier en daar een wedstrijd afgelast (uitgesteld) moest worden: jammer … maar helaas.

Zodra wij met de tegenstander een nieuwe datum/tijd/locatie zijn overeen gekomen

zetten we dit op de Nevobo-site, mede daarom alleen al een reden …. (zie begin van deze alinea)!

Dan schijnt het a.s. maandag (morgen dus) “Blue Monday” te zijn … ook al weer zo’n uit Amerika overgewaaid begrip … het zal wel.

Maar voor diegenen die daar al (dan niet) last van hebben een extra stimulans om dat van je af te sp(o)elen op de maandagtrainingen … toch? Doen!

Komende week een Blue Monday of niet: as always … don’t forget to:

                                                             

DoskoActa

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 04

==================================== ========================

Ma.  21 jan.     Trainen: alle teams/groepen                           Veldrijden:

Di.   22 jan.     Spelen: T1                                         26        Zonnebeke – Bel

Wo. 23 jan.     Trainen: ABC-jeugd                          27        WB: Hoogerheide

Do.  24 jan.     Spelen: H1,H2,H3,D2,D3 en T1                   Wielrennen:

Fluiten: HFR,LvdK,SZE en Thrium 27        C. Evans Race – Aus

Tellen:  WZE                                                 Voetbal:

Vr.   25 jan.     Spelen: D1 en MC3                           22/24   KNVB-beker: ¼ finales

Za.   26 jan.     Spelen: MA1,MB1,XB1,MC1 en MC2        Schaatsen:

Fluiten: GHA, LPL, IDA en BGA   26/27   NK Allr. + Sprint – H’veen

Zo.   27 jan.    Weekbulletin 10-23

Wedstrijdsecretariaat – algemeen

Enkele bemerkingen bij het programma voor komende week:

. a.s. zaterdag spelen wij onze thuiswedstrijden in de Kaatshal, dit betreft dan:

. teams:   Meisjes-A1, Meisjes-B1, Meisjes-C1 en Meisjes-C2

. scheidsrechters: Gerard Harmelink, Leon Pluim, Ilse Damstra en Bodil Galema

. Dames-1 en Meisjes-C3 (debuut!) spelen vrijdagavond

. Dames-2 gaat voor het eerst, na 6 weken vrij, weer los!

. komende week vrij: Meisjes-A2, Mix-C1 en de CV-teams

. Thrium D1 speelt deze week 2 keer: dinsdag inhalen en donderdag regulier

En (wederom) attentie:

nu de kompetitie weer begonnen is worden er weer diverse wijzigingen in het

programma doorgevoerd … qua tijden, maar ook vwb de speeldata;

goed (blijven) opletten dus!

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen

Senioren:

DoskoActa H1           – VoVeSa H1             3-1 (25-15,27-25,25-22,27-29)

VCS H2                     – DoskoActa H2         uitgesteld

SNVV H2                  – DoskoActa H3         3-0 (25-14,25-20,25-20)

DoskoActa D1           – HVC-WH D1          4-0 (25-21,25-23,25-23,25-17)

DoskoActa D2           – SVT D2                    uitgesteld

DoskoActa D3                                              vrij

Swette Switters D2    – Thrium D1                4-0 (25-05,25-14,25-19,25-17)

Junioren:

Annen MA1               – DoskoActa MA1     1-3 (15-25,23-25,20-25,25-21)

AVC MA1                 – DoskoActa MA2     3-1 (25-22,25-20,13-25,25-20)

Punt Ut MB1             – DoskoActa MB1      0-4 (26-28,14-25,07-25,18-25)

DoskoActa XB1                                           vrij

DoskoActa MC1        – Thrium C-jeugd        4-0                                  <oefenwedstrijd>

NOK                           – DoskoActa MC1      0-3 (11-25,10,25,15-25)

DSVS MC2                – DoskoActa MC2      2-1 (25-05,15-25,25-13)

DoskoActa MC3                                           vrij

DSVS XC1                – DoskoActa XC1      3-0 (25-22,25-10,25-14)

CV’s                                                               vrij      

Wedstrijdsecretariaat – trainingsschema

Een kleine wijziging t.o.v. het vorige concept waarin CV3 niet juist vermeld stond.

Voor de volledigheid (nog eens) het trainingsschema als bijlage!

Wedstrijdsecretariaat – teams:

 

 

Senioren

 

Heren-1

DoskoActa H1 – VoVeSa H1: de (meeste) punten gingen inderdaad naar onze mannen die een stroef potje speelden, al was de manier waarop de 2e set (alsnog) binnen gesleept werd indrukwekkend: ‘we’ blijven in de top-3!

Wytgaard H1 – DoskoActa H1: ‘dit mut kanne’ … lijkt ons zo toe, thuis werd het des-tijds 4-0 .. en nu?

Heren-2

VCS H2 – DoskoActa H2: er kon donderdag helaas geen revanche genomen worden want de mannen uit Surhuisterveen lagen met griep in bed … ’t is de tijd kennelijk …

DoskoActa H2 – vc058 H6: na het 1-2 verlies in Leeuwarden nu de boel maar es omdraaien en wat klimmen op de ranglijst … toch?

Heren-3

SNVV H2 – DoskoActa H3: hoewel er vrijdagavond in Sint Niek met 3-0 werd verloren van topper SNVV “Hebben we er een echte wedstrijd van gemaakt tegen de nr. 2. Derde set helaas 18-10 voorsprong uit handen gegeven” … klinkt toch positief!

DoskoActa H3 – Terherne H2: tegen de nummer 5 waarvan uit geen punt(en) konden worden afgesnoept, wellicht nu thuis een verrassinkje in de vorm van punt(en) mannen? Zou mooi zijn!

Dames-1

DoskoActa D1 – HVC-WH D1: wij waren positief en hoopvol … terecht bleek nu!

Onze dames speelden beslist niet goed, maar de tegenstander ook niet, dus bleef over de spanning … en die wisten onze dames gelukkig om te zetten in een volledige (4-0) winst; wellicht heeft de, aan de oren soms zeer doende, ondersteuning vanaf de bank hieraan positief (mee)gewerkt? Anyway … gestegen van 11 naar 8: JOEPIE!

Hevoc D1 – DoskoActa D1: vrijdagavond naar Heerenveen tegen de nummer 2 die ‘ons’ eerder in Franeker met 4-0 de baas was, maar toch zien wij perspectief: gaan!

Dames-2

DoskoActa D2 – SVT D2: een zeer waarschijnlijke winst ging donderdag helaas niet door aangezien de dames uit Ternaard met griep in bed lagen (eerder gehoord?) …

’t  is de tijd kennelijk …

Leevoc D5 – DoskoActa D2: thuis ‘krekt’ met 2-1 verloren en in de stand de nummer 7 tegen 8: wordt spannend, maar punt(en) mee terug nemen naar Franeker dames!

Dames-3

En ja hoor … eindelijk! … Na 6 weken weer eens ballen:

DoskoActa D3 – Leevoc D4: en dan gelijk tegen de koploper die eerder in Leeuwarden met 3-0 te sterk bleek … nu weer, of gaan we stunten? D’r veur!

Thrium-1

Swette Switters D2 – Thrium D1: zaterdag in Scharnegoutum bleek het inderdaad geen katte… en werd(en) er helaas geen punt(en) gepakt … kan gebeuren.

Thrium D1 – VVH D3: a.s. dinsdag deze inhaalwedstrijd in Harlingen en nu de wat lager geklasseerde tegenstanders aan de beurt zijn zien wij mogelijkheden: scoren!?

Thrium D1 – vc058 D6: destijds 3-1 verlies, maar dat was toen wel het eerste puntje,

dus … hier maar een vervolg aan geven ladies!

Junioren

 

Meisjes-A1

Annen MA1 – DoskoActa MA1: onze prognose sneed hout want met 4 punten erbij melden onze A-dames zich in de Top-3 van de Hoofdklasse: WOW! Knap hoor!

DoskoActa MA1 – OPM MA1: de seizoensopening destijds in Heerenveen met 3-2 gewonnen, maar ook nu lijkt dit weer spannend te gaan worden gezien de stand op de ranglijst, ergo … ‘BROEZ’N!”

Meisjes-A2

AVC MA1 – DoskoActa MA2: ‘we’ konden het kunstje niet nog een keer flikken … helaas: “Helaas verloren” … luidde het summiere kommentaar op zaterdagavond, jammer … nu eerst maar eens:

een (komende) week vrij L.

Meisjes-B1

Punt Ut MB1 – DoskoActa MB1: van onderschatting geen sprake gelukkig: na een spannende eerste set was de tegenstand geknakt: 0-4! Prima werk ladies!

En … de eerste plaats in de 1e klasse ingenomen: GEWELDIG!

DoskoActa MB1 – VC Sneek MB3: eerder in Sneek een 3-1 winst, maar toch een lastige tegenstander, wij staan dan wel 1e, zij 5e: dus je zou zo zeggen … maar da’s te gemakkelijk oftewel ‘scorebord-journalistiek’ … laat het maar zien!

Mix-B1

Na een weekje vrij de draad weer oppakken met:

Stasko XB1 – DoskoActa XB1: totaal onbekende tegenstander voor ‘ons’, het enige wat we dus kunnen roepen: GO FOR IT!

Meisjes-C1

NOK MC2 – DoskoActa MC1: na maandagavond de oefenwedstrijd van de Thrium-jeugd gewonnen te hebben met 4-0 werd de Kombinatie uit Nieuwe en Oude Mirdum  zaterdag met 3-0 verslagen: “MC1 wint in prima wedstrijd met 3-0 van NOK” …

niets aan toe te voegen, de 3e plaats vast in handen: keurig!

DoskoActa MC1 – Swette Switters MC1: de topper: nummer 3 tegen nummer 1!

Eerder in Scharnegoutum nipt verlies (2-1): payback-time! Let’s go!

Meisjes-C2

DSVS MC2 – DoskoActa MC2: knap werk om een punt weg te slepen bij de koploper, de opgaande lijn wordt dus doorgetrokken … prima!

DoskoActa MC2 – vc058 MC3: in Leeuwarden waren ‘wij’ met 3-0 de betere, nu kijken of we dit nog een keer weten te flikken … toch?

Meisjes-C3

Zo … het gaat beginnen: het kompetitie-debuut van dit nieuwe team (= ex-CV1) en wel in de Mix-klasse is a.s. vrijdagavond in Akkrum:

AVC XC3 – DoskoActa MC3: deze tegenstander won eerder van ons XC1, wij zijn

verrekte benieuwd hoe onze nieuwste aanwinst zich gaat presenteren:

Veel succes en (nog meer) plezier toegewenst: GO!

Mix-C1

DSVS XC1 – DoskoActa XC1: na een spannende eerste set was ‘de put d’r kennelijk

wat ut’: “XC1 heeft helaas geen goede zaken kunnen doen in Menaldum. De 1e set

was hoopvol, helaas konden we hem niet verzilveren” … zo mochten wij ontvangen,

maar .. die eerste set geeft wel hoop voor de toekomst!

Komende week vrij.

CV’s

Komende week vrij.

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

Scheidsrechters

Hidde Frankena          fluit donderdag de dames van Thrium tegen die van vc058 D6

Gerard Harmelink       fluit zaterdag de topper Meisjes-A1 tegen OPM Heerenveen

Thrium                        fluit donderdag Dames-3 tegen Leevoc D4

Sybout Zeinstra          fluit donderdag Heren-2 tegen vc058 H6

Luc van der Kolk       fluit donderdag Heren-3 tegen Terherne H2

* Bodil Galema          fluit zaterdag Meisjes-B1 tegen VC Sneek MB3

Ilse Damstra               fluit zaterdag de topper Meisjes-C1 tegen Swette Switters MC1

* Leon Pluim              fluit zaterdag Meisjes-C2 tegen vc058 MC3

* Leon Pluim en Bodil Galema omgeruild!

Tellers

Wouter Zeilmaker       neemt, als vanouds, weer zijn positie in achter de teltafel vanwaar hij de telling van Heren-2 tegen vc058 H6 gaat bijhouden (en af en toe ietwat coaching voor zijn rekening neemt …)

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht

Donderdag                 Veld 1 / A                  Opbouwen      Dames-3

Sporthal                                                         Afbreken        Thrium-1

Veld 2 / B                   Opbouwen      Heren-3

Afbreken        Heren-2

Veld 3 / C                   Opbouwen      n.v.t.

Afbreken        n.v.t.

Zaterdag                     Veld 1/ tribune           Opbouwen      Meisjes-C1

KAATSHAL                                                Afbreken        Meisjes-A1

Deelzaal ‘links’ !        Veld 2 / midden         Opbouwen      Meisjes-B1

Afbreken        Meisjes-C2

Veld 3 / berging         Opbouwen      n.v.t.

Afbreken        n.v.t.

Ledenadministratie

Jelena Riemersma                   CV’s               asp.lid             Welkom … en veel plezier!

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 49 Jaargang 13

PDF hier klikken: DoskoActa Weekbulletin 13-49[15959]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze laatste editie van dit seizoen valt er weinig te melden. War wel met name genoemd dient te…

Weekbulletin 48 Jaargang 13

Als PDF te lezen : DoskoActa Weekbulletin 13-48[15834]    Beste volley-vriend(inn)en …   Vorige week … ontbrak in onze agenda dat ons bestuur op dinsdag (5 juni) zou vergaderen, excuses…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief