Weekbulletin 24 Jaargang 11/Geplaatst op 26 januari 2020

Bulletin in PDF met plaatjes en kleurtjes : DoskoActa Weekbulletin 11-24

Beste volley-vriend(inn)en,

 

afgelopen maandag om 20 minuten en 20 seconden over 8, prime-time op onze weke-lijkse trainingsavond dus, stond er digitaal 20:20:20 2020    Dit maken we dus nooit meer mee! (flauwekul natuurlijk, maar wel een weetje …) Hoewel de meeste DoskoActa-teams een uitwedstrijd op hun programma hadden staan zijn de uitslagen deze week beter dan vorige week: hebben wij last van een “thuis-syndroom”? Nee toch … zal wel gewoon toeval zijn, maar prima hoor! Opvallend hoe enkele van onze teams vanuit een (zo goed als) geslagen positie weten terug te komen … de ware teamspirit? (zie ook de laatste pagina) Benieuwd hoe dit komende week gaat wanneer de meeste teams thuis spelen,

’t zal toch niet?

Afijn …fijne week toegewenst!

Let’s be careful out there and remember … Have Fun              

DoskoActa    

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 05

==================================== ========================

Ma. 27 jan.      Trainen: alle teams/groepen                            Veldrijden:

02        WK: Dubendorf – Zwi

Di.  28 jan.      .

Wielrennen:

Wo.29 jan.      Trainen: BC-jeugd                              26/02   Vuelta a San Juan Int – Arg

02        Cadel Evans R.Race – Aus

 

Do. 30 jan.      Spelen:  Heren-1,   Heren-2,    Heren-3 (Franeker)

Fluiten: Remko H, Mirjam M, Joost T  (Franeker)

Tellen:  Saapke Woudwijk, Wouter Zeilmaker

Vr.  31 jan.      .

Za.  01 feb.     Spelen: Meisjes-A1 (Oppenhuizen)

Meisjes-B1 (Emmen)

Meisjes-C1, -C2, -C3 en Mix-C1 (Franeker)

CV-1, -2, -3, -4 en -5 (Sint Anna Parochie)

Fluiten: Sybout Z, Ilse D, Gerrit K, Madelief Z (Franeker)

Stef Mengerink (Mariaparochie)

Remko Haitsma (Workum)

        vanaf 18.30         Open Fries Kampioenschap Zaalvoetbal 50+                                                                                                                                                        

Zo.  02 feb.     Weekbulletin 11-25

——————————————————————————————————-

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen

Kompetitie

Dames-1 presteerde het afgelopen dinsdag vroeg in de avond in Zwolle toch maar:

1-3 winst bij en tegen de koploper … prachtig!

En een even opmerkelijk als uniek feit deed zich daarbij voor:

voor het eerst stonden er op zeker moment drie zussen (Zeinstra) aan DoskoActa-zijde in het veld voor Dames-1 … nooit eerder voorgekomen bij ‘ons’ … zij werden daarbij geflankeerd door drie van onze routiniers, nou die kans lieten we niet lopen en daarom bij hoge uitzondering …

… al was het alleen al voor de dames zelf, of de trotse ouders of (de nog trotsere?)

Pake (sterkte met de nieuwe heup!) en Beppe!

CV’s: het programma voor a.s. zaterdag (St. Anna P.) vind je in een aparte bijlage!

Vrij zijn komende week:

. Dames-1     – wedstrijd tegen Drachten-2 verplaatst naar maandag 9 maart

. Dames-2     – Veenwouden-2 uit kompetitie

. Dames-3     – regulier

. Meisjes-B2 – regulier

. Mix-B1       – regulier

Ergo … a.s. donderdagavond alleen (3) heren-wedstrijden in De Trije!

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                       

Meisjes-B2: de wedstrijd tegen vc058-MB5 van zaterdag 15 februari is wegens (Voorjaars-)vakantie-perikelen verplaatst naar zaterdag 7 maart.

Dit houdt tevens in dat scheidsrechter Ron Fennema dan dus niet hoeft te fluiten,

in het schema voor de vervangende zaterdag 7 maart is deze wedstrijd nu toegewezen aan Ilse Damstra!

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen

Senioren

ODS H1                     – DoskoActa H1         3-2 (26-28,25-14,24-26,25-08,15-12)

SC Veenwouden H1  – DoskoActa H2         1-2 (19-25,18-25,25-19)

Oeverzwaluwen H1   – DoskoActa H3         3-0 (25-12,25-16,25-20)

SVI D4                       – DoskoActa D1         1-3 (12-25,20-25,25-21,23-25)

DoskoActa D2                                              vrij

VC Drachten D6        – DoskoActa D3         0-3 (19-25,07-25,23-25)

Junioren

DoskoActa MA1        – Heecherop MA1      4-0 (25-17,25-21,25-21,25-21)

DoskoActa MB1        – VC Sneek MB1       0-4 (15-25,21-25,14-25,23-25)

SBO MB2                  – DoskoActa MB2      2-1 (25-23,25-14,11-25)

vc Bolsward XB1      – DoskoActa XB1      1-2 (25-15,12-25,11-25)

SVI MC1                    – DoskoActa MC1      2-3 (26-24,25-16,10-25,22-25,10-15)

DSVS XC1                – DoskoActa MC2      1-3 (27-29,18-25,25-23,15-25)

VC Sneek MC5          – DoskoActa MC3      0-3 (12-25,09-25,16-25)

vc058 XC2                 – DoskoActa XC1      0-3 (15-25,14-25,24-26)

CV’s

CV1/2/3/4/5                                                   vrij

Wedstrijdscretariaat – teams                                                        

Senioren Heren

Heren 1

ODS H1 – DoskoActa H1:3-2 gelijkwaardig dachten wij vorige week en een vijf-setter, nou … dat kwam dus uit, maar wel met erg wisselende setstanden, toch geen slecht resultaat na een lang weekend Tsjechie … naar wij dachten

DoskoActa H1 – AFC H1: thuis tegen de trotse koploper uit Appelscha, uit werd er een puntje meegenomen … benieuwd!

Heren 2

SC Veenwouden H1 – DoskoActa H2: 1-2 na de 2-1 zege in Franeker ook nu dezelfde overwinning voor ‘de onzen’ en dat voldoet dus aan onze verwachting: prima!

DoskoActa H2 – RSO H2: wij denken (en verwachten) een revanche voor de eerdere 2-1 nederlaag … en jullie?

Heren 3

Oeverzwaluwen H1 – DoskoActa H3: 3-0  ’s was inderdaad een hele klus op vrijdag-avond in Koudum tegen deze topper en dat leverde dan helaas ook geen punten op:

it is net oars!

DoskoActa H3 – SNVV H2: bij de uitwedstrijd viel er weinig te halen, wellicht dat dit deze keer thuis iets anders ligt, mannen?

Senioren Dames

Dames 1

SVI D4 – DoskoActa D1: 1-3 deze topper van de week werd dinsdagavond in Zwolle door onze dames binnen gesleept en nu lijkt de situatie aan kop zo dat er 5 teams om het kampioenschap/promotieplaatsen lijken te gaan strijden … hoe mooi wil je het hebben? Verheugend om te zien is dat de doorstroming vanuit onze jeugd(opleiding) de laatste jaren gestalte heeft gekregen met als unicum (zie pagina 4) … prima!

Wegens het verplaatsen van de wedstrijd tegen Drachten … komende week vrij!

Dames 2

En ja hoor … na een weekje vrijaf: nog een week vrij … tsja…

Dames 3

VC Drachten D6 – DoskoActa D3:0 -3 na de eerdere 3-0 zege in de thuiswedstrijd nu dus ook weer alle punten voor ‘ons’, maar het blijft een vreemd spelletje, kijk maar es naar de setstanden van de 2e en 3e set … toch mooie punten ladies … goed werk!

Aanstaande week vrij.

Junioren-A

Meisjes-A1

DoskoActa MA1 – Heecherop MA1: 4-0 een nieuwe kompetitie in de 1e klasse en een onbekende tegenstander, maar met de regelmaat van een Zwitsers uurwerk werd dit varkentje gewassen: 5 punten! “Goede start van de dames” was kort … maar krachtig!

T(op)&T(wel) MA1 – DoskoActa MA1: op zaterdagmorgen (11.30)! in Oppenhuizen

spelen … gebeurt je niet elke week, ’t overkomt je!

Afijn: wakker wese, rekke en dur bij blijve!

Junioren-B

Meisjes-B1

VC Sneek MB1 – DoskoActa MB1: 0-4 de kampioen van ‘die andere Hoofdklasse’ was inderdaad een treetje hoger, maar zonde van die laatste set, al was er in alle kom-mentaren sprake van ‘leuk om te zien, goed partij gegeven’ en zo … is ook wat waard maar je koopt er geen brood voor zullen onze meiden denken …

Emmen MB1 – DoskoActa MB1: om half twee  (!) spelen in Emmen, waarbij wij denken dat er wat te verdienen valt: punten! Of zijn wij te optimistisch, nee toch?

Meisjes-B2

SBO MB2 – DoskoActa MB2: 2-1 na eerdere overwinningen deze keer helaas slechts een (1) punt behaald tegen de Minnegaasters, maar … wie ’t kleine niet eert … toch?

Komende week vrij, deze week de teamfoto!

Boven vlnr: Bente Ideler, Nynke Kooistra, Emy Elise Verbaas, Evi van der Meulen en    Annarens Politiek.

Onder  vlnr: Kardelen Bozlak, Michelle Pietersma, Janna van Marrum en Dune de Wit.

Mix-B1

vc Bolsward XB1 – DoskoActa XB1: 1-2 het kwartje viel deze keer onze kant op!

“STRIJD! INZET! PLEZIER! Dat is wat we willen zien. En we zijn op onze wenken bediend. Kwam het er in de 1e set qua uitslag nog niet helemaal uit, set 2 en 3 zeker wel! Een hele mooie overwinning tegen de koploper. TROTS!” … zo mochten wij dit jubelende kommentaar ontvangen … en dat doet een mens goed: GROTE klasse!

Komende week vrij!

Junioren-C

Meisjes-C1

SVI MC1 – DoskoActa MC1: 2-3 net als vorige week naar Zwolle en ook nu winst!

“Ongelooflijke come-back van MC1. Na een 2-0 achterstand en 2 halffitte meiden wordt met 3-2 gewonnen. Gevolg … koploper in de Hoofdklasse en 2 punten los.” … aldus een uitermate trotse coach … en terecht! Prima werk dametjes!

DoskoActa MC1 – VC Sneek MC3: na “2 x Zwolle uit” weer eens thuis spelen en nu tegen de ‘buurmeisjes’ uit Sneek: wij denken punten, kijken of dit klopt ….

Meisjes-C2

DSVS XC1 – DoskoActa MC2: 1-3 deze ‘nieuwe’ tegenstander in deze 1e klasse werd in een verrekte spannende pot ‘gepakt! “Een spannende eerste wedstrijd! Met fantastische opslagseries waardoor we de wedstrijd gewonnen hebben” … zo kwam bij het sluiten van deze editie zaterdagavond nog binnen.

Mooi vier punten in de tas … GROOTS!

DoskoActa MC2 – HeVoC MC1: ‘ze’ komen uit Heerenveen, meer weten wij er ook niet van, maar … als jullie d’r maar wat van maken!

Meisjes-C3

VC Sneek MC5 – DoskoActa MC3: 0-3 er vielen punt(en) te halen … zo zeiden wij vorige week, nou … die kwamen er: de volle mep: “Vandaag 0-3 gewonnen in Sneek. Goede focus en goed spel resulteerde vandaag in mooie overwinning” …

en sa is’t mar krekt!

DoskoActa MC3 – AVC XC1: oh, daar hebben ‘we’ dit seizoen al 3 x met 2-1 van gewonnen, dus … maar zo werkt dat natuurlijk niet … laat maar zien!

Mix-C1

vc058 XC2 – DoskoActa XC1: 0-3 En of we (positief) werden verrast! “Een knappe overwinning voor XC1! Eerste en tweede set stabiel gespeeld, de tegenstander kwam er steeds beter in. Derde set 23-15 achter, uiteindelijk toch deze set met 24-26 ge-wonnen! Alle punten mee naar Franeker, wat een teamspirit in het laatste deel van de 3e set” … zo, daar is dus niks mis mee: geweldige prestatie!

DoskoActa XC1 – Hardegarijp MC1: al 2 x eerder met 3-0 van gewonnen, zou zulks ook deze keer mogelijk zijn? ’t Zou wel verdraaid ‘listig’ zijn hoor! Doe maar! J

CV’s

 

Komende zaterdag (1 februari) is er weer een ronde, nu in Sint Anna Parochie.

Het hele programma is als extra service in een bijlage toegevoegd aan dit bulletin.

Kijken of de (goede) uitslagen van de vorige ronde een even goed (beter?) vervolg

gaan krijgen waarbij CV1 en CV4 hun 1e plaats moeten verdedigen.

Zet ‘em op allemaal!

Wij zijn weer benieuwd naar de binnenkomende verslagen en uitslagen!

Programma’s, uitslagen en standen staan nu ook op de Nevobo-site en -app!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                                        

Scheidsrechters

Remo Haitsma            donderdag      Heren-1 – AFC H1                            1e klasse

zaterdag          SVW-D1 – Reflex-D1                       Prom.klasse

Joost Tiemersma         donderdag      Heren-3 – SNVV H2                         3e klasse

Mirjam Molenaar        donderdag      Heren-2 – RSO H2                            3e klasse

Stef Mengerink          zaterdag          Krekkers-D1 – WVC D1                   1e divisie

Sybout Zeinstra          zaterdag          Meisjes-C1 – Sneek MC3                  Hoofdklasse

Ilse Damstra               zaterdag          Meisjes-C2 – HeVoC MC1               1e klasse

Gerrit Krol                  zarterdag         Meisjes-C3 – AVC XC1                   2e klasse

Madelief Zeinstra       zaterdag          Mix-C1 – Hardegarijp MC1              2e klasse

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag      Heren-1 – AFC H1

Wouter Zeilmaker      donderdag      Heren-2 – RSO H2

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht                                   

Taak                Veld-1            Veld-2            Veld-3

—————     —————-    —————-    —————

donderdag 30 januari             Opbouwen      Heren-3           Heren-1           nvt.

Afbreken        Heren-2           Heren-1           nvt.

zaterdag    01 februari                        Opbouwen      Meisjes-C2      Meisjes-C3      Meisjes-C1

Afbreken        Meisjes-C2      Mix-C1           Meisjes-C1

18.30 uur:       Open Fries Kampioenschap Zaalvoetbal voor 50+

Technische kommissie                                 

‘k Su niet wete wat … dat su.

Ledenadministratie                                                                        

Nieuwe leden:

Yarnah Palma                         C-jeugd

Gerbrich Koster                     C-jeugd

Marrit Visbeek                       B-jeugd

Berber van der Meulen          B-jeugd

Allemaal: hartelijk welkom en … veel plezier!

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief