Weekbulletin 31 Jaargang 8/Geplaatst op 26 maart 2017

In PDF:  DoskoActa Weekbulletin 8-31

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 13

 

Ma. 27 mrt.     Trainingen alle teams/groepen           Wielrennen:

16.00 uur: Schoolvolleybaltoernooi 28-30  3-daagse De Panne

Di.  28 mrt.     19.30 uur: Bestuursvergadering           02      Ronde van Vlaanderen

Wo.29 mrt.     Trainingen jeugd                                Voetbal: oefeninterland

Do. 30 mrt.     Komp.: D1, D2, T1, H1, H2               28       Nederland – Italie

Scheids.: Stef M, Hidde F, Thrium, IJsspeedway: WK finales

Mirjam M, Gerard H             31-02  Heerenveen

Tellers: Saapke W, Sjoukje U,           .

Wouter Z                            01-02 Fashion Weekend-Franeker

Vr.  31 mrt.     .                                                          .

Za.          Komp.: XA1,XB1,MC1,MC2,XC1   .

Scheids.: Stef M, Joke D/Gerrit K,    Deze week:

Sybout Z, Madelief Z/Leon P    . Boekenweek !

Zo.  02 apr.     Weekbulletin 08-32                           . Veronica: Top750 albums!

 

Uitslagen                                                                                                          Week 12

 

Senioren:

H1       DOVO/Hujades H2   – DoskoActa H1         0-4 (22-25,12-25,18-25,13-25)

H2       DWS H1                    – DoskoActa H2         3-0 (25-23,25-18,25-17)

D1       vc058 D4                    – DoskoActa D1         1-3 (24-26,21-25,25-23,22-25)

D2       Havot D2                   – DoskoActa D2         0-3 (16-25,13-25,20-25)

T1        Leevoc D3                  – Thrium D1                4-0 (25-10,25-14,25-16,25-14)

 

Jeugd-ABC:

XA1    DOS (K) XA1                       – DoskoActa XA1      0-3 (10-25,15-25,23-25)

MB1    DoskoActa MB1        – Turfstekers MB1      0-4 (15-25,17-25,16-25,24-26)

MB2    DoskoActa MB2        – CoVos MB2             2-1 (27-29,25-20,25-10)

XB1    SST XB1                    – DoskoActa XB1      1-2 (21-25,17-25,25-22)

MC1    DoskoActa MC1        – Iverto MC1              3-0 (25-08,25-16,25-18)

MC2    DoskoActa MC2        – Havot XC1              afgelast!

XC1    AVC XC2                  – DoskoActa XC1      0-3 (04-25,11-25,13-25)

 

Jeugd-CV:

 

CV1 (6A)                   CV2 (5B)                   CV3 (5C)                   CV4 (5D)

————————–   ————————–   ————————–   ————————

vc058-1           36-15   VVH-1           22-32   SST-1              30-24   vc058-5        18-17

Wytgaard-1    34-13   Grouw-1         27-30   SBO-1            26-27   Hardegrijp-2 13-36

DSVS-1          19-29   Volleywille-1  29-26   DSVS-4          28-32   Stasko-1        26-23

1-2: DSVS-1   24-23   VoVeSa-2       20-44   Hardegarijp-1 29-25   vc058-3         18-36

 

CV5 (4B)                    CV6 (4A)                   CV7 (3B)

————————–   ————————–   ————————–

vc058-6           17-32   Volleywille-2  24-25   Volleywille-3    4-5

DSVS-6          31-15   vc058-7           30-19   DSVS-7            6-3

DSVS-5          27-27   VVH-2           25-25   VoVeSa-3         4-5

3-4: DSVS-5   23-22   1-2: VVH-2    35-11   3-4: DSVS-7     5-5

 

TC

 

Kompetitie

 

Senioren:

Dames 1: speelde donderdag in Leeuwarden tegen vc058-4, de nummer 5 van de ranglijst, en daarvan werd knap met 1-3 gewonnen: een mooie prestatie!

Komende donderdag thuis tegen Leevoc-3, een gevecht om de 2e plaats: GO!

Thrium 1: ging op bezoek bij Leevoc-3, de nummer 2, met 4-0 onderuit: jammer!

A.s. donderdag thuis tegen koploper en toekomstig kampioen Grouw … heftig!

Dames 2: speelde de uitwedstrijd tegen Havot-2 en dat werd een ‘vette’ 3-0 zege!

Donderdag a.s. thuis tegen Beetgumermolen, oftewel nummer 2 tegen 3: pakken!? Heren1: verraste aangenaam door donderdag in Doezum van DOVO/Hujades-2 met liefst 0-4 te winnen: dat waren onze mannen even nodig … klasse!

Komende donderdag komt Leevoc-3 langs in Franeker, zal spannend worden!

Heren 2: speelde donderdag in Wijnjewoude tegen nummer 2 DWS-1 met het volgen-de verslagje: “3-0 verlies helaas, in een niet onaardige wedstrijd. 1e Set op 19-12 voor gestaan, konden net niet doordrukken. Verder prima wedstrijd, mooi aanvalsspel.”

A.s donderdag thuis tegen RSO-2 (Oudega), nummer 2/3: lastige klus!

 

Jeugd-ABC:

Mix-A1: speelde donderdagavond in Kollum tegen DOS (K) met als commentaar: “Een mooie 3-0 overwinning in Kollum” … niets aan toe te voegen!

A.s. zaterdag thuis tegen Grouw, strijd om de 3e plaats: spannend of …?

Meisjes-B1: afgelopen zaterdag stond de topper tegen Turfstekers Drachten in Franeker op het menu en dat pakte niet goed uit voor de onzen: 0-4 maar “de laatste set hadden we moeten winnen” zo luidt het binnengekomen commentaar … jammer!

Zaterdag a.s. vrij.

Meisjes-B2: speelde zaterdag thuis tegen CoVos-2 en hier werd na een nipt verlies van de 1e set toch nog met 2-1 gewonnen … uitstekend!

Komende zaterdag vrij.

Mix-B1: “gaat blij het weekend in, 1-2 gewonnen van SST” … zo kregen wij door na de wedstrijd van vrijdagavond in Tzummarum … een prima resultaat!

A.s. zaterdag thuis tegen nummer laatst Trynwalden … moet lukken!

Meisjes-C1: speelde zaterdag thuis wat eerder dan gepland tegen Iverto, de nummer 4, en “wederom 3-0 gewonnen” was het commentaar bij de uitslag: goed werk weer!

Komende zaterdag naar Hardegarijp JC1, gaan we ook winnen … toch?

Meisjes-C2: werd zaterdag thuis tegen nummer 4 Havot XC1 afgelast omdat de tegen-stander niet genoeg ‘personeel’ in het veld kon brengen, wordt tzt. nog ingehaald!

A.s. zaterdag naar Hardegarijp MC1 en dat gaat volgens ons punten opleveren!

Mix-C1: speelde vrijdagavond in Akkrum tegen AVC XC2 wat een spetterende 3-0 overwinning opleverde (1e set!) …”Fijn het weekend in” was de boodschap … idd!

Zaterdag a.s. komt koploper vc Bolsward MC2 naar Franeker, da’s andere koek!

 

Jeugd-CMV:

Algemeen:

Afgelopen zaterdag speelden alle CV-teams in Sint Anna Parochie waarbij in het kort de volgende resultaten werden behaald (alle uitslagen: zie vorige pagina) met daarbij voor DoskoActa liefst TWEE DAGKAMPIOENEN:

 

CV1 (6A): tegen vc058-1, Wytgaard-1en DSVS-1 werd 2 x gwonnen en 1 x verloren, de finale werd nipt van DSVS gewonnen: “Yes” was het begeleidende commentaar, want eindelijk werd DSVS in de finale verslagen: 1e plaats … GROTE KLASSE!

CV2 (5B): tegen VVH-1, Grouw-1, Volleywille-1 en VoVeSa-2 leverde 3 x verlies en 1 x winst op, de plaats is bij ons niet bekend

CV3 (5C): tegen SST-1, SBO-1, DSVS-4 en Hardegarijp-1 leverde 2 x winst en 2 x verlies op, de plaats is bij ons niet bekend

CV4 (5D): tegen vc058-5, Hardegarijp-2, Stasko-1 en vc058-3 leverde 2 x winst en 2 x verlies op, de plaats is bij ons niet bekend

CV5 (4B): tegen vc058-6, DSVS-6 en DSVS-5 werd 1 x gewonnen, 1 x verloren en 1 x gelijk gespeeld, de strijd om 3e/4e plaats werd nipt gewonnen … keurig!

CV6 (4A): tegen Volleywille-2, vc058-7 en VVH-2  werd 1 x verloren, 1 x gewonnen en 1 keer gelijk gespeeld, de finale (VVH) werd dik gewonnen: 1e plaats … JOEPIE!

CV7 (3B): tegen Volleywille-3, DSVS-7, VoVeSa-3 werd 2 x verloren en 1 x gewonnen, om de 3e/4e plaats werd gelijk gespeeld, de plaats is ons (aldus) onbekend

 

De volgende en tevens laatste toernooi-ronde is op zaterdag 8 april in Frjentsjer!

 

Jeugd-SMV:

 

Schoolvolleybalkampioenschap lijkt een groot succes te worden ……

Op maandag 27 maart organiseert Dosko/Acta voor het eerst het Schoolvolleybal- kampioenschap en met succes zoals het lijkt.

Van de 5 deelnemende scholen hebben zich maar liefst 28 teams opgegeven, dit betekent dat er ongeveer 130 leerlingen gaan deelnemen.

Het toernooi begint om 16.00 uur en zal uiterlijk 18.30 uur afgelopen zijn.

 

Arbitrage

Stef Mengerink: neemt donderdag de wedstrijd van de dames van Thrium tegen die van Grouw voor zijn rekening (dank daarvoor!) en fluit a.s. zaterdag in Apeldoorn de heren van Dynamo-2 tegen die uit en van Utrecht in de 1e divisie B

Hidde Frankena: fluit donderdag Heren-1 tegen Leevoc-3

Gerard Harmelink: fluit donderdag Dames-1 tegen Leevoc-3  

Mirjam Molenaar: fluit donderdag Dames-2 tegen Beetgumermolen-1

Thrium: verzorgt de arbitrage bij Heren-2 tegen RSO-2

Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof en Wouter Zeilmaker nemen donderdagavond weer plaats achter de teltafel bij resp. Heren-1, Dames-1 en Heren-2

Sybout Zeinstra: fluit zaterdag Mix-A1 tegen Grouw XA1

Joke Dijkstra + Gerrit Krol: fluiten zaterdag Mix-C1 tegen vc Bolsward MC2

Madelief Zeinstra + Leon Pluim: fluiten zaterdag Mix-B1 tegen Trynwalden XB1

 

 

De Poiesz Jeugd Actie 2017

poiesz-2016-jeugd

 

Paardensportvereniging Sjaerdema-Liauckemaruiters                                               18000

 

Volleybalvereniging Dosko/Acta                                                                 21144

 

Christelijke Drrumband Concordia                                                                12037

 

Voetbal Vereniging Tzum                                                                             18699

 

Jeugdkorps Sternse Slotlanders                                                                                 24816

 

Jeugdkorps JZN / CMV De Bazuin Tzummarum                                          13588

 

Vereniging voor Volksvermaken Tzummarum e.o.                                         9730

 

Kaatsvereniging Jan Bogtstra                                                                         14933

 

Wij staan nu dus op de 2e plaats, dus … (nog één week) dóórgaan met die muntjes J!

 

Rabobank Clubkas Campagne 2017

             RABO clubkascampagne 2017                                                                                            

Van 29 maart tot en met 7 april barst de Rabo Clubkas Campagne weer los!

Leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest-Friesland kunnen in die periode stemmen op hun favoriete clubs. Hoe hoger het aantal stemmen op een club, hoe groter de bijdrage. Ieder lid mag 5 stemmen uitbrengen. Laat je stem niet verloren gaan en stem op je favoriete club (DoskoActa natuurlijk)! De stemkaart valt in week 13 bij alle leden van Rabo NWF in de brievenbus!

                                                                                             

Ledenadministratie

Bedankt als lid:

. Maarten Schols                    Mix-B1                                   miv. 01.07.2017

. Linda Porte                          Recreatie                                miv. 01.07.2017

. Lianne de Haan                    Dames kompetitie                  miv. 01.07.2017

. Sigrid van der Meer             Dames                                    miv. 01.07.2017

Aspirant-lid:

. Harmen Dijkstra                   Recreatie

Van aspirant-lid naar lid:

. Bertus Ypenga                     Recreatie

. Milad Paikargar                    CV’s

Nieuw lid:

. Anais Derambure                 CV’s

 

 

 

Loesje 1 april

 

En dan nog even dit … alvast vooruit kijkend naar komende zaterdag  …

       

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 7 Jaargang 14

PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-07[16897]   Beste volley-vriend(inn)en …       op het WK Volleybal wonnen de Oranje-dames ook van Puerto Rico (3-1) waarna de twee belangrijke wedstrijden op…

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief