Weekbulletin 32 Jaargang 10/Geplaatst op 31 maart 2019

In PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 10-32

Beste volley-vriend(inn)en,

Het volgende initiatief kondigden wij vorige week al aan … de arbitrage-opleiding tot ‘verenigings-expert’ waarbij tegelijkertijd onze beginnende scheidsrechters (niveau VS6) opgeleid kunnen worden tot niveau VS4 zodat dezen ingeval ook de wedstrijden in de 2e en 1e klasse zouden mogen fluiten (worden dus nog niet ingeroosterd!).

Welnu … dit gaat plaats vinden op DINSDAG 23 april a.s. waarbij wij zeer verheugd zijn dat Gerard Harmelink de opleiding tot ver.expert gaat volgen en wij hebben 11 van onze en 3 van de Thrium-scheidsrechters uitgenodigd voor de VS4-opleiding en inmiddels hebben we daarvoor de eerste aanmeldingen binnen … wordt vervolgd (1)!

Volgend seizoen (2019/2020):

binnenkort in dit theater komen we met de eerste bekendmakingen ten aanzien van het komende seizoen.

Er wordt al druk aan gewerkt want Nevobo en Optisport willen/ moeten altijd vroeg-tijdig weten hoe teams, trainingstijden en wedstrijdtijden er uit gaan zien … dit alles moet begin mei bij deze instanties binnen zijn … wordt vervolgd (2)! Mede in verband daarmede zal het trainingsschema van dit seizoen ook nog aangepast worden, zulks met ingang van maandag 15 april, dat is de maandag direkt na de laatste kompetitie-ronde … wordt vervolgd (3)! Inmiddels zitten we dus vandaag alweer in de zomertijd, of ben je vergeten ….. ?

Wintertime, summertime … anyway  …     Have Fun     

DoskoActa

                                                                                                      

 

 

AGENDA      DoskoActa   (komp.ronde: 21)        (Sport)kalender            Week 14

==================================== ========================

Ma.    1 apr.    Trainen: alle teams/groepen                           Wielrennen:

Watch out! April 1st!                         03        Dwars door Vlaanderen

07        Ronde   van Vlaanderen

Di.     2 apr.     .

Wo.   3 apr.    Trainen: ABC-jeugd

Do.    4 apr.     Spelen: H1, H2, D1, D2, D3

Fluiten: GHA, HFR, JdJ

Tellen:  SWO, SUIJ

Vr.     5 apr.    Spelen: H3, MC1

Za.     6 apr.    Spelen: T1, MA2, XB1, MC2, MC3,XC1

Fluiten: SME, HFR, GHA, IDA, LPL, MYN/MZE

Zo.     7 apr.    Weekbulletin 10-33

 

Actie – Poeisz                       

Even de stand van zaken per vrijdag 29 maart:

3e plaats, met 15636 muntjes … (nog steeds) een geweldig resultaat tot nu toe!

Actie – Rabo                                                            

Op dinsdag 26 maart viel bij alle 16.500 leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland een persoonlijke stemkaart in de brievenbus met een unieke stemcode. Breng uw stem uit op volleybalvereniging DoskoActa (27 maart tot en met 7 april) !

Vrijwilligersavond

Afgelopen zaterdag (gisteren) vond dit voor de 2e keer plaats waarbij de opkomst een ietsje lager was dan vorig jaar, maar dat kon de pret niet deren!

Na ontvangst met een hapje en een drankje was er weer het uitstekend verzorgde buffet van de firma Bootsma, waarvoor weer onze grote dank: het was weer prima!

Daarna volgde er een Pubquiz: de aanwezigen werden over 10 teams verdeeld en kregen vragen over 8 verschillende thema’s.

De winnaars werden uiteindelijk de deelnemers van team 8 (foto volgende pagina) met de teams 2 en 10 op de 2e en 3e plaats, dit “na barrage”!

Voor deze 3 teams was er een (Paas-)prijsje.

Aan de reacties te horen: volgend jaar weer zoiets!?

Dank aan allen die hieraan meewerkten, speciaal de ‘ontwerper’ van de quiz, Marijn van SC Franeker, de familie Bootsma en WelGeschikt !

Het winnende team-8:

Vlnr: Roelof van Marrum, Iris Johannes, Saapke Woudwijk en Tini Harmelink

Een impressie van het voortreffelijke buffet, verzorg door Eelco Bootsma.

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                                    

Enkele bemerkingen bij het programma voor komende week:

. Heren-3 speelt vrijdagavond in Langezwaag

. Meisjes-C1 speelt vrijdagavond in Workum

. Thrium speelt zaterdag in Nijland

. vrij zijn deze keer MA1, MB1 en de CV’s

. zaterdag zijn de thuiswedstrijden in (het linkergedeelte van) de KAATSHAL *:

. veld L1 = het veld vlak voor de tribune

. veld L2 = het middelste veld

. gelieve (toeschouwers) NIET in de zaal te gaan zitten maar op de tribune!!!

* Muziekcorps Harmonie heeft een muziekgebeuren in de sporthal

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                                      

Nog vast te stellen:

. Stasko MC1             – DoskoActa MC2      wij zijn in overleg hierover

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen                                                       

Senioren:

DoskoActa H1           – vc058 H4                 3-1 (25-21,21-25,25-16,25-21)

VCS H2                     – DoskoActa H2         0-3 (16-25,18-25,06-25)

DoskoActa H3             vrij

DoskoActa D1           – Buitenpost D1          4-0 (25-16,25-18,25-19,25-19)

Wytgaard D2              – DoskoActa D2         3-0 (25-17,25-21,25-16)

DoskoActa D3           – Leevoc D4               2-1 (25-21,15-21,25-23)

Thrium D1                    vrij

Junioren:

Zuvoc MA1                – DoskoActa MA1     1-3 (22-25,25-21,08-25,22-25)

vc Bolsward MA2      – DoskoActa MA2     4-0 (25-23,25-14,25-15,26-24)

DoskoActa MB1          vrij

DoskoActa XB1          vrij

DoskoActa MC1          vrij

VC Drachten MC2     – DoskoActa MC2      0-3 (13-25,20-25,15-25)

DoskoActa MC3          vrij

DoskoActa XC1          vrij

CV’s:

CV1/2/3/4                     vrij

Wedstrijdsecretariaat – teams:                                         

 

Senioren         

 

Heren-1

DoskoActa H1 – vc058 H4: onze heren gaven de Leeuwarders een (1) set cadeau … tsja, dat gebeurt wel es en maakt verder ook niet(s) uit.

Heren-1: ook dit seizoen weer op een promotieplaats eindigen … knap hoor!

DoskoActa H1 – DOVO/Hujades H1: eerder een 3-1 winst, toch staan ‘zij’ keurig op de 5e plaats (‘wij’ tweede) … niet al te licht opvatten dunkt ons …

Heren-2

VCS H2 – DoskoActa H2: spannend werd het werkelijk geen moment en dat nadat eerder met 1-2 van de Surhuisterveners werd verloren: 3-0 winst waarbij die 3e set gewoon een aanfluiting werd … afijn: welkome punten!

RSO H2 – DoskoActa H2: de vorige keer waren de heren uit Oudega (Sm.) met 3-0 te sterk voor ‘ons’, zij staan dan ook 3e … wordt een listig verhaal, maar …..?

Heren-3           Wellicht heeft een weekje vrijaf goed gedaan, nu weer verder met: Advendo H2 – DoskoActa H3: vrijdagavond naar Langezwaag … altijd leuk … toch? Vorige keer pakten ‘we’ een punt van deze mannen … kan dit nog es?

Dames-1

DoskoActa D1 – Buitenpost D1: ‘we’ hielden inderaad de (alle) punten thuis en dat was meer dan verdiend … niet al te veel waarde aan hechten, maar mooie punten! DoskoActa D1 – vc058 D3: na het eerdere (nipte) verlies wat recht te zetten, de teams staan 7e en 6e … wordt (dus?) spannend met grote kansen voor onze dames!

Dames-2

Wytgaard D2 – DoskoActa D2: de niet bepaald vrolijke gezichten van onze dames na afloop boven hun ‘DOSKO-schaal’ verraadden het al: 3-0 verlies, beetje onverwacht! Maar gauw vergeten dames … en op naar:

DSVS D2 – DoskoActa D2: thuis van verloren maar onze ladies gaan zich opnieuw opladen, dus … alles is mogelijk! (Lekker cliche … maar toch!)

Dames-3

DoskoActa D3 – Leevoc D4: sode…..! De kampioenskandidaat verslaan na eerder al 2 keer verloren van hun te hebben: ‘FIREBALL, Whoop! Whoop!’ … het helpt echt!? Deze overwinning werd werkelijk tot in late uurtjes gevierd … mut kanne! DoskoActa D3 – VC Drachten D4: van deze koploper werd ook eerder (2 x) verloren, ’t zal toch niet een 3e keer puntloos eindigen … wij denken van niet!

Thrium-1         Een weekje kunnen bijkomen van diverse emoties brengt ons bij:

OTIB D2 – Thrium D1: zaterdagmiddag in Nijland tegen OTIB waar thuis 2 punten van werden gepakt, zou mooi zijn als dit weer mocht lukken … toch?

Junioren

 

Meisjes-A1

Zuvoc MA1 – DoskoActa MA1: zaterdagmorgen in Noordbroek tegen het voor ons nog onbekende Zuvoc was inderaad ‘te doen’: “MA1 wint met 1-3 van taait Zuvoc, waardoor 2e plaats definitief is veiliggesteld en er nog steeds een (minieme) kans op het kampioenschap blijft bestaan. We doen in ieder geval mee tot op de laatste speel-dag” … was het positieve verslag … harstikke best dames!

Komende week vrij.

Meisjes-A2

vc Bolsward MA2 – DoskoActa MA2: helaas … een 3e keer winnen van deze tegen- stander lukte dus niet, maar 2 sets met 2 puntjes verschil verliezen … zonde man!

DoskoActa MA2 – De Roeken/DVC MA1: “3 x = scheepsrecht” luidt het gezegde … dus gaan onze meiden deze keer aan de positieve kant van de score blijven?

Meisjes-B1

Komende week (weer) vrij … en daarna de beslissing!

’t Kan bijna niet meer mis gaan … of zijn we nu wat te voorbarig (dacht het niet)!?

Mix-B1           Na de uitwedstrijd tegen Punt Ut een weekje vrij gehad en dan weer: DoskoActa XB1 – Punt Ut XB1: dus na de 2-1 winst van eervorige week gelijk weer tegen de Blauhuster Dakkapel … eh … volleyballers: wij denken (weer) winst …

Meisjes-C1      Ook deze dametjes hadden een week vrijaf, maar speelden afgelopen vrijdag een oefenwedstrijd  tegen kampioen Sneek: ”In kompetitie 2 maal kansloze 3-0 nederlaag, vandaag stijgen de meiden boven zichzelf uit en spelen 25-15, 19-25, 25-22 en 22-25, helaas geen tijd meer voor 5e set” … mooi toch?

SVW MC3 – DoskoActa MC1: thuis werd het 3-0, kan dit ‘uit’ in Workum ook?

Wij denken van wel, maar da’s makkelijk praten, afwachten dus …

Meisjes-C2

VC Drachten MC2 – DoskoActa MC2: en dan gelijk ook maar de return van deze tegenstander winnen met 0-3: prima werk toch?

VC Drachten MC1 – DoskoActa MC2: tja … en dan voor de 3e keer achterelkaar tegen Drachten, deze keer hun MC1, maar thuis wonnen ‘wij’ met 3-0, benieuwd!

Meisjes-C3      Onze meissies hebben een weekje vrij gehad en gaan nu verder met:

DoskoActa MC3 – Advendo MC1: nog niet eerder tegen gespeeld, maar gezien de stand denken wij dat hier punten te verdienen valt/vallen … verras ons maar!

Mix-C1           Na een weekje vrij van kompetie nu, net als 14 dagen geleden, tegen:

DoskoActa XC1 – Hardegarijp XC1: in Hardegarijp wonnen ‘wij’ afgetekend, nu in Franeker zou dat best wel es weer kunnen gebeuren, of …?

CV’s

            Eerstvolgende (en laatste) toernooi: za. 13 april in Franeker !

Vorige week wisten wij de eindstanden nog niet van zaterdag 23 maart, inmiddels

zijn die bekend geworden en wel als volgt:

CV1 – in poule 5B: de vorige beide keren de 2e plaats, zou het …..?

En inderdaad … wederom de 2e plaats! Zoals vorige week gezegd: Toch weer prima!

CV2 – in poule 5B: eervorige keer gezakt van 5B naar 5C, daarna (de vorige keer)

winnaar in 5C en dus (weer) gepromoveerd, nu erin blijven?

En inderdaad … ‘wij’ blijven er deze keer in! Zoals eerder gemeld: keurig!

CV3 – in poule 4A: na eerder de 2e plaats de vorige keer winnaar! Nog es …?

En inderdaad … weer winnaar! Gelijk spel in de finale maar beter doelsaldo!

Dus zoals vorige week: GEFELICITaaaaaaaaaaaaaaaaaRT!

CV4 – in poule 3A: beide vorige keren winnaar, wordt dit een gewoonte of …?

En inderdaad … het wordt een gewoonte: winnaar op doelsaldo!

Net als verleden week: (natuurlijk weer) uitstekend!

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink          zaterdag    Bolsward-1  tegen DBS-1 (1e div. dames)

Hidde Frankena         donderdag Heren-1       tegen DOVO/Hujades-1

zaterdag    BEO-1        tegen VC/Zeus2K-1 (prom.kl. heren)

Gerard Harmelink      donderdag Dames-1      tegen vc058-3

zaterdag    Meisjes-A2  tegen De Roeken/DVC-MA1

Joep de Jager             donderdag Dames-3      tegen VC Drachten-4

Ilse Damstra               zaterdag    Mix-B1        tegen Punt Ut XB1

Leon Pluim                 zaterdag    Meisjes-C3  tegen Advendo-MC1

Mirthe Yntema (1e)    zaterdag    Mix-C1        tegen Hardegarijp-XC1

Madelief Zeinstra (2e)zaterdag    Mix-C1        tegen Hardegarijp-XC1

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag Heren-1       tegen DOVO/Hujades-1

Sjoukje Uijthof           donderdag Dames-1      tegen vc058-3

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht

Veld 1/A         Veld 2/B         Veld3/C

————         ———–          ———–

Donderdag 28 maart              opbouwen       nvt.                  Dames-3         Heren-1

afbreken          nvt.                  Dames-1         Heren-1

Zaterdag    30 maart               opbouwen       Mix-B1           Mix-C1           nvt.

KAATSHAL (links)                        afbreken          Meisjes-A2     Meisjes-C3      nvt.

Ledenadministratie

Marjan de Boer                      (meetrainen bij) Dames-1

Erica Kramer                          asp.lid bij Dames-2/3             Welkom beide: plezier!

Bijlages

. Weekprogramma

En dan nog even dit … morgen (maandag 1 april):

 

En wat serieuzer:

de ergste aller dagen: 1 april
ik weiger om vandaag uit bed te stappen
uit angst voor flauwekul en dito grappen
de dekens bieden dekking, ik lig stil

ik krijg in bed gezelschap van m’n vrouw
ze zegt op 1 april: ‘ik ook van jou’

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief