Weekbulletin 32 Jaargang 8/Geplaatst op 2 april 2017

In PDF met keurige opmaak en kleurige plaatjes:  DoskoActa Weekbulletin 8-32

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 14

Ma.   3 apr.     Trainingen alle teams/groepen           Wielrennen:

18.45 : MC2 – Havot XC1 (inhl.)       03-08 Ronde van Baskenland

Scheidsr: Gabriella vM / Hidde F        05       ScheldePrijs

Di.    4 apr.      .                                                            09      Parijs – Roubaix

Wo.  5 apr.      Trainingen jeugd                                Formule 1:

Do.   6 apr.      Komp.: D1, D2, T1, H1, H2               09       Shanghai – China

Vr.    7 apr.     Poiesz Gala (FEC – L’wden)

Za.    8 apr.     Komp.: XA1,MB1,MB2,XB1,MC1,MC2,XC1,

CV1,CV2,CV3,CV4,CV5,CV6,CV7

Scheidsr: Stef M, Hidde F, Wouter Z,

Bodil G, Julia B                 08          Vlootdagen Harlingen

Zo.    9 apr.     Weekbulletin 08-33                           09          Marathon Rotterdam

 

Uitslagen                                                                                                          Week 13

Senioren:

H1       DoskoActa H1           – Leevoc H3               3-1 (25-23,25-20,20-25,25-10)

H2       DoskoActa H2           – RSO H2                   1-2 (19-25,16-25,25-21)

D1       DoskoActa D1           – Leevoc D3               0-4 (23-25,23-25,24-26,13-25)

D2       DoskoActa D2           – Beetgumermolen 1   3-0 (25-11,25-22,25-19)

T1        Thrium D1                  – Grouw D1                0-4 (19-25,16-25,23-25,25-27)

 

Jeugd-ABC:

XA1    DoskoActa XA1        – Grouw XA1             1-2 (19-25,25-17,20-25)

XB1    DoskoActa XB1        – Trynwalden XB1     3-0 (25-11,25-09,25-18)

MC1    Hardegarijp JC1         – DoskoActa MC1      0-3 (20-25,07-25,14-25)

MC2    Hardegarijp MC1       – DoskoActa MC2      0-3 (22-25,19-25,16-25)

XC1    DoskoActa XC1        – vc Bolsward MC2    1-2 (19-25,26-24,13-25)

 

 

Jeugd-CV:

Geen

 

TC

 

Kompetitie

Komende week nog een vol programma, de week daarop helemaal geen kompetitie-programma, dit i.v.m. Goede Vrijdag en Pasen.

De week dáárop is dan alweer de laatste kompetitie-week!

 

Senioren:

Dames 1: in het rechtstreekse duel om de 2e plaats tegen Leevoc-3 ontspon zich een mooi gevecht waarbij onze dames de eerste 3 sets (!) met het kleinst mogelijke verschil verloren, daarna was de koek op en kan Leevoc zich nu gaan opmaken voor de P/D-wedstrijden. Door deze uitslag kan Grouw a.s. donderdag kampioen worden in eigen huis tegen …. DoskoActa, dus is er onze meiden alles aan gelegen om dát te verstieren … toch?

Thrium 1: kreeg bezoek van (kampioen?) Grouw en dat werd een onverwacht mooie strijd waarbij Thrium het jammerlijk verspeelde in de 3e én 4e set … zonde, maar dit biedt wél perspectief!

Donderdag naar Bergum tegen DFS-3, nummer 9 tegen 10 … punt(en) halen!

Dames 2: speelde thuis tegen Beetgumermolen (nummer 2 tegen 3) en daar kwamen de gasten niet aan te pas: een regelrechte 3-0 voor onze dames: wéér prima!

Komende donderdag in Harlingen tegen VVH-4 … is óók te doen, toch?

Heren1: trad donderdag thuis aan (met A-junior Jesper Melchers in de opstelling: verheugend!) tegen Leevoc-3 en daar werd het eerdere 3-1 verlies ‘gewroken’ door nu zelf met 3-1 te winnen: zien wij hier een stijgende lijn? Mooi hoor!

Donderdag a.s. naar koploper Kwiek in Damwoude … lastig, maar …. ?

Heren 2: speelde donderdag thuis tegen hoogvlieger RSO-2 en dat leverde onze ‘Westra-Wingers’ een punt op: (meer dan) prima!

A.s donderdag in Ljouwert tegen vc058-6, niet onoverkomenlijk … lijkt dit …

 

Jeugd-ABC:

 

Meisjes-C1 KAMPIOEN!!!

Gistermorgen werd Meisjes-C1 in Hardegarijp kampioen door de plaatselijke Jongens-C1 met 0-3 te verslaan: GEFELICITEERD !!!

Omdat het team niet voltallig aanwezig kon zijn in Hardegarijp volgt de huldiging komende zaterdag 8 april in Franeker ná de thuiswedstrijd tegen OTIB:

Komt dat zien !!!

 

Mix-A1: speelde zaterdag thuis tegen Grouw om de 3e plaats en daar werd maar ge-deeltelijk succes mee behaald: 1-2 verlies, maar … revanche kan binnen een week:

a.s. zaterdag gelijk de return van deze wedstrijd, in Grouw dus …

Meisjes-B1: was vrij en speelt zaterdag thuis tegen SVW (Workum), da’s nummer 2 tegen nummer 4 … kan een mooie pot worden!

Meisjes-B2: was vrij en gaat zaterdag naar en tegen Hardegarijp spelen … kansen!

Mix-B1: speelde zaterdag thuis tegen (met?) Trynwalden wat een ‘vette’ 3-0 winst

betekende … prima!

Komende zaterdag naar en tegen Grouw, de nummer 2 … da’s moeilijker, maar kan!

Meisjes-C1: werd dus zaterdag in Hardegarijp KAMPIOEN door een 3-0 zege op het jongensteam (!) van (en in) Hardegarijp: VAN HARTE GEFELICITEERD!

A.s. zaterdag de feestwedstrijd tegen OTIB … wéér 3 punten … denken wij … en

aansluitend dan de Huldiging der Kampioenen!

Meisjes-C2: speelde zaterdag ook in Hardegarijp en daar werd ook met 3-0 de winst binnen gehaald: “Mooie overwinning, na een stroef begin” was de melding: okay!

A.s. maandag thuis inhalen tegen Havot (spannend!) en daarna komende zaterdag thuis tegen VoVeSa … moet lukken!

Mix-C1: speelde zaterdag thuis tegen koploper Bolsward en daar werd een punt van afgesnoept … gewéldig! “Prima wedstrijd tegen een hele sterke tegenstander. Trots!”

aldus het begeleidende commentaar … daar sluiten wij ons graag bij aan!

Zaterdag a.s. naar de gymzaal in en van Wytgaard om met punten terug te komen!

 

Jeugd-CMV:

Algemeen:

Sorry … voor de gemaakte fout van vorige week: helaas werd CV6 toen geen dag-kampioen want de finale werd verloren van VVH (en wij dachten gewonnen).

Excuses aan vooral de spelers/sters maar ook aan coach, trainer, begeleider en ouders.

 

Dan nu het programma voor komende zaterdag 8 april, dit is de laatste ronde voor de CV’s van dit seizoen … en dus worden de kampioenen in de verschillende poules en op de verschillende niveau’s bekend … en dat alles in De Trije in Franeker!

 

CV1    6A                   CV2    5C                   CV3    5C                   CV4    5D

——————————————————————————————————-

DSVS-1                      SBO-1                        vc058-3                      vc058-5

vc058-1                      DoskoActa-3              DoskoActa-2              Hardegarijp-2

Wytgaard-1                Hardegarijp-1             SBO-1                        SST-1

1-2/3-4                                    vc058-3                      Hardeagrijp-1             Stasko-1

 

CV5    4B                   CV6    4A                   CV7    3B

——————————————————————————————————-

Grouw-2                     Volleywille-2              DSVS-7

vc058-7                      vc058-6                      VoVeSa-3

DSVS-6                      VVH-2                       VoVeSa-4

1-2/3-4                                    1-2/3-4                                    1-2/3-4

 

 

Jeugd-SMV: Scholenkampioenschap Franeker GROOT SUCCES !!!

 

Ruim 130 leerlingen in 28 teams van 5 scholen deden mee aan het eerste School-kampioenschap Volleybal georganiseerd door DoskoActa. Er werd gespeeld in 4 klassen!

Bij groep 4/5 ging de finale tussen de teams van Korendrager en Toermalijn, waarbij Korendrager in een spannende wedstrijd met 3-1 wist te winnen.

Kampioenen schoolvolley 2017

Bij groep 6 waren de teams van Toermalijn en Kabas de sterkste teams. In de poule wist Toermalijn te winnen, maar in de finale won Kabas met 3-2.

Kabas en Toermalijn waren ook de sterkste teams bij groep 7 en ook hier wist Kabas de finale te winnen met 22-19.

Bij groep 8 waren de 4 halve finalisten Korendrager met 2 teams, Kabas en de Toermalijn. De laatste 2 teams bereikten de finale, welke overtuigend met maar liefst 31-9 werd gewonnen door Kabas. De winnende teams plaatsen zich voor de provinciale kampioenschappen in Assen op zaterdag 13 mei.

 

Eindstanden:

Groep 4/5:

  1. Korendrager 1,
  2. Toermalijn 2
  3. Opslach 1 / De Steven 2

Groep 6:

  1. Kabas 1,
  2. Toermalijn 4
  3. Toermalijn 3

Groep 7:

  1. Kabas 2,
  2. Toermalijn 6,
  3. Korendrager 2.

Groep 8:

  1. Kabas 3,
  2. Toermalijn 8 en
  3. Korendrager 4 / Korendrager 5

Op de volgende pagina de winnende teams ‘in the picture’!

 

 

 

Arbitrage

——————————————————————————————————-

OPROEP       OPROEP        OPROEP        OPROEP        OPROEP        OPROEP

——————————————————————————————————-

Mede in het kader van op- en begeleiding van vooral onze jeugd(ige) scheidsrechters

zijn wij naarstig op zoek naar iemand die binnen de TC deze arbitrage-funcie voor zijn/haar rekening wil nemen. Al jaren voert het huidige bestuur deze functie uit, maar onze scheidsrechters verdienen het dat er iemand zich uitsluitend met arbitrage bezig houdt binnen onze vereniging. Hij/zij komt er beslist niet alleen voor te staan, want overleg binnen de TC zal altijd (kunnen) plaats vinden.

 

Wie durft ??

——————————————————————————————————-

 

Stef Mengerink: fluit zaterdag in Sneek in de 1e divisie de dames van Sneek-2 tegen die van Oranje Nassau (ut Grunn’n)

Hidde Frankena: is maandag 2e scheidsrechter bij de inhaalwedstrijd van Meisjes-C2 tegen Havot en fluit zaterdag in Sneek de dames van Sneek-4 tegen die van DBS uit Balk in de 3e divisie, hij fluit dit samen met Tjalling Delgrosso (ex-Franeker)

Wouter Zeilmaker: fluit zaterdag Meisjes-B1 tegen SVW  (Workum)  

Bodil Galema: fluit zaterdag Meisjes-C1 tegen OTIB (Nijland)

Gabriella van Marrum: fluit maandag de inhaalwedstrijd van Meisjes-C2 tegen Havot Julia Bergsma: fluit zaterdag datzelfde Meisjes-C2 maar dan tegen VoVeSa

 

 

De Poiesz Jeugd Actie 2017

poiesz-2016-jeugd

 

Paardensportvereniging Sjaerdema-Liauckemaruiters                                               20386

 

Volleybalvereniging Dosko/Acta                                                                 23867

 

Christelijke Drrumband Concordia                                                                13904

 

Voetbal Vereniging Tzum                                                                             20916

 

Jeugdkorps Sternse Slotlanders                                                                                 27412

 

Jeugdkorps JZN / CMV De Bazuin Tzummarum                                          15145

 

Vereniging voor Volksvermaken Tzummarum e.o.                                       15400

 

Kaatsvereniging Jan Bogtstra                                                                         16967

 

De actie is nu afgelopen, wij zijn zeer benieuwd naar de eindstand!

 

Rabobank Clubkas Campagne 2017

 RABO clubkascampagne 2017                                                                                                        

We nu dus (van 29 maart tot en met 7 april) middenin  de Rabo Clubkas Campagne !!!

Leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest-Friesland kunnen in die periode stemmen op hun favoriete clubs. Hoe hoger het aantal stemmen op een club, hoe groter de bijdrage. Ieder lid mag 5 stemmen uitbrengen. Laat je stem niet verloren gaan en stem op je favoriete club (DoskoActa natuurlijk)! De stemkaart viel afgelopen week bij alle leden van Rabo NWF in de brievenbus!

                                                                                             

 

 

En dan nog even dit … een verleidelijke uitnodiging …

 

Ze deed zo lekker uitnodigend en lief!

Ze zei: “Kom je vanavond, er is niemand thuis.”

“Waauw, te gek!” … dus ik ging, belde aan en … inderdaad … er was niemand thuis …

 

 

 

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief