Weekbulletin 34 Jaargang 8/Geplaatst op 17 april 2017

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 8-34

 

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 16

Ma. 17 apr.     Géén trainingen!                                Wielrennen:

Pasen                                                   17-21  Ronde van Trentino

Di.  18 apr.      .                                                            18-23  Ronde van Turkije

Wo.19 apr.      Trainingen jeugd                                  19      Waalse Pijl

Lijnr.: Stef Mengerink                         23       Luik-Bastenaken-Luik

Do. 20 apr.      Komp.: H1,H2,D1,D2,T1                  Voetbal:

Scheidsr.: HFR,GHA,LPL,TdJ,Thr    18-19 Champions League

Teller: SWO, SUIJ, WZE                    20       Europa League

Vr.  21 apr.     .

Za.  22 apr.     Komp.: XA1,MB1,MB2,XB1,MC1,MC2,XC1

Scheidsr.: SME,HFR,WZE,LPL,MMO

Zo.  23 apr.     Weekbulletin 08-35                           20        Secretaresse-dag

22        Start Mei-vakantie !

 

Uitslagen                                                                                                          Week 15

 

Jeugd-CV: nagekomen van zaterdag 8 april in Franeker … 3 DAGKAMPIOENEN!

 

CV1    6A       1e        CV2    5C       1e        CV3    5C       5e        CV4    5D     4e

——————————————————————————————————-

DSVS-1          29-17   SBO-1            33-31   vc058-3           22-30   vc058-5         17-31

vc058-1           28-15   DoskoActa-3  30-26   DoskoActa-2  26-30   Hardegarijp2 21-31

Wytgaard-1    28-21   Hardegarijp-1 25-25   SBO-1            28-31   SST-1            17-35

1-2: DSVS-1   29-19   vc058-3           35-28   Hardeagrijp-1 21-29   Stasko-1        27-21

 

CV5    4B       1e        CV6    4A       2e        CV7    3B         3e

——————————————————————————-

Grouw-2         19-20   Volleywille-2  36-16   VoVeSa-3         1-6

vc058-7           32-21   vc058-6           27-26   VoVeSa-4         5-4

DSVS-6          32-19   VVH-2           11-33   VoVeSa-3         2-5

1-2: Grouw-2  31-27   1-2: VVH-2    17-28   VoVeSa-4         4-5

 

 

TC

Trainers 2017/2018

Met veel plezier kunnen we jullie medelen dat wij er in geslaagd zijn om de volgende teams/trainers voor komend seizoen nu al vast te leggen:

. Heren 1         blijft self-supporting

. Heren 2         trainer/speler/coach blijft Gerrit Krol

. Dames 1        trainer wordt Ludwig Seerden, tevens (waar mogelijk) coach

. Dames 2        trainer wordt/blijft  Jelle Riemersma, tevens coach bij thuiswedstrijden

. Recreatie       trainer blijft Albert Boll

. Jeugd                        hoofdtrainer wordt Henk Wienbelt, gaat enkele selectieteams trainen,

de verdere invulling van zijn functie wordt nog uitgewerkt

. Jeugd                        aan de invulling van de trainersstaf voor onze teams wordt hard

gewerkt door onze jeugdcommissie … binnenkort meer hierover!

Teams: Meisjes-A1, Mix-A1, Meisjes-B1, Mix-B1, Meisjes-C1,

Meisjes-C2, Meisjes-C3, Mix-C1, CV1, CV2, CV3 en CV4

waarbij Meisjes-A1, Meisjes-B1 en Meisjes-C1 1e klasse gaan spelen!

Grote dank aan allen die hier aan meewerkten en/of nog gaan meewerken!

 

Trainingen

Algemeen:

Komende maandag is er dus geen trainen, dit uiteraard i.v.m. Pasen.

Woensdag is er wel ‘gewoon’ trainen voor de jeugdteams.

Voor de weken daarna worden de trainingsschema’s aangepast omdat:

. er dan 2 weken Mei-vakantie is

. er teams zijn die stoppen met trainen

 

Senioren:

Heren 1 is al gestopt met trainen, Heren 2 traint alleen maandag 24 april nog.

Dames 1 en Dames 2 trainen tot en met de maand mei.

De recreatiegroep traint de maand mei in de sporthal (dus niet meer in de kaatshal!) in deelzaal C (waar anders Heren 1 trainde), aanvang 20.30 uur (ipv. 20.00 uur)!

 

Jeugd:

Qua trainingen het volgende:

  • Maandag 17 april (2e Paasdag) GEEN training
  • Woensdag 19 april training, laatste training op woensdag!
  • Maandag 24 april  en 1 mei  GEEN training, wel mogelijkheid om te spelen voor ABC-jeugd
  • Maandag 8 t/m 29 mei training (nieuwe samenstelling)

 

Kompetitie

Komende week spelen we DE LAATSTE KOMPETITIE-RONDE v.w.b. de senioren en de A/B/C-jeugd!

Voor de CV’s is het toernooi-seizoen al voorbij, hierboven nog wel (alsnog) de laatste uitslagen aangezien deze vorige week nog niet binnen waren.

 

 

Senioren:

 

Dames 2 promoveert !

Het is nu definitief: ons Dames-2 promoveert naar de 3e klasse en dat geheel op eigen kracht: omdat zowel in de 3e als de 4e klasse de kompetities eenzelfde aantal teams kent worden daar geen P/D-wedstrijden gespeeld en degraderen de nummers 11 en 12 en promoveren (dus) de nummers 1 en 2!

Dames … (wederom) VAN HARTE GEFELICITEERD!

 

Programma a.s. donderdag:

Dames 1: speelt thuis tegen DFS-3 (Bergum) oftewel nummer 4 tegen nummer 8 … wij denken dat daar weinig in gaat veranderen maar dat we wél winnen!

Thrium 1: speelt thuis tegen SBO-2 (Minnertsga), dat is nummer 10 tegen de laatste (nummer 11) en die zijn al gedegradeerd … toch maar winnen!?

Dames 2: onze promovendus speelt thuis tegen nummer 11 Grouw-5 … zal toch wel weer (3?) punten opleveren? Mooi afscheid van de 4e klasse!

Heren1: speelt thuis tegen DFS-1 (Bergum), de nummer 2 die te kennen geeft niet te willen promoveren … nou dan wij (als nummer 7) de punten maar pakken!?

Heren 2: speelt thuis tegen Bakkeveen-1, nummer 5 tegen nummer 4, en wat de uitslag ook wordt … 5e en 4e blijven ze … vrijuit spelen dus!

 

Jeugd-Algemeen:

De competitie loopt teneinde; as. zaterdag 22 april speelt de ABC-jeugd de laatste wedstrijden.

Intussen is de technische commissie druk bezig met de teamindeling voor volgend seizoen, welke binnenkort bekend zal worden gemaakt.

Deze indeling is nog niet definitief. In mei gaan we wel alvast trainen in de nieuwe samenstelling. Eind mei volgt dan de definitieve indeling voor volgend seizoen.

 

 

 

Jeugd-ABC:

 

Programma a.s. zaterdag:

Mix-A1: speelt thuis tegen Kwiek-XA1 (Damwoude), da’s nummer 4 tegen 2, waarbij de onzen nog de 3e plaats van Grouw kunnen overnemen … GO!

Meisjes-B1: speelt in Koudum tegen Oeverzwaluwen-MB1 (nummer 9 tegen 2) … dat wordt proberen de 2e plaats veilig te stellen (AVC ligt op de loer) … d’r an!

Meisjes-B2: speelt in Scharnegoutum als nummer 3 tegen nummer 6 Swette Switters-MB2 om de 3e plaats veilig te stellen t.o.v. Bolsward … pakken die hap!

Mix-B1: speelt thuis tegen Havot XB1 (nummer 4 tegen 5!) waarbij één set voldoende is om 4e te blijven … scoren!

Meisjes-C1: onze kampioen speelt in Leeuwarden tegen nummer 2 (!) vc058 XC2 en die gaan proberen ons de 1e nederlaag toe te brengen … gaat ze niet lukken … toch?

Meisjes-C2: gaat ook in Leeuwarden tegen vc058 (MC6) spelen oftewel de nummer 11 tegen de nummer 6 … bij een 0-3 winst stijgen we naar plaats 4 … doen!

Mix-C1: speelt thuis tegen VVH-MC1 (nummers 8 en 10) waarbij winst zeer waar-schijnlijk de 7e plaats gaat betekenen … aan de bak!

 

Jeugd-CMV:

 

Nog even terug komend op vorige week: toen kregen we maar een deel van de uitslagen binnen … waarvoor onze excuses.

Daarom in deze uitgave alsnog alle uitslagen/eindstanden van die dag (zie pagina 2).

Verheugend natuurlijk om te zien dat we die dag liefst 3 DAGKAMPIOENEN van onze vereniging mochten begroeten: CV1, CV2 en CV5: GEFELICITEERD!

 

Arbitrage

Stef Mengerink: treedt woensdagavond als lijnrechter aan in Sneek bij de playoff-wedstrijd in de Eredivisie van de dames van VC Sneek tegen Coolen Alterno uit Apeldoorn en gaat zaterdag naar Emmen om de dames van degradant Emmen te fluiten tegen de nummer 4 Rivo uit Rijssen in de 1e divisie

Hidde Frankena: fluit donderdag Dames-1 tegen DFS-3 (Bergum) en begeleidt daarna op hetzelfde veld Leon Pluim bij het fluiten van Dames 2 tegen Grouw-5 en gaat zaterdag naar Leeuwarden om kampioen Leevoc te fluiten tegen nummer laatst VC Zwolle-3 in de Promotieklasse C van de heren

Gerard Harmelink: fluit donderdag Heren-1 tegen DFS-1 (Bergum)

Wouter Zeilmaker: is donderdag teller bij Heren-2 tegen Bakkeveen-1 en fluit zaterdag Mix-A1 tegen Kwiek XA1

Leon Pluim: fluit donderdag Dames-2 tegen Grouw-5, hij neemt dit over van Gerrit Krol … waarvoor onze dank … en zaterdag fluit hij Mix-C1 tegen VVH-MC1

Tjalling de Jong: fluit donderdag de dames van Thrium tegen SBO-2

Mirjam Molenaar: fluit zaterdag Mix-B1 tegen Havot-XB1

Thrium: fluit donderdag Heren-2 tegen Bakkeveen-1

Saapke Woudwijk: telt donderdag bij Heren-1 tegen DFS-1

Sjoukje Uijthof: telt donderdag bij Dames-1 tegen DFS-3

 

Ledenadministratie

Aspirant-lid    Danny van Bronkhorst           recreatie          Welkom en veel plezier!

En dan nog even dit … some sayings :

Time’s fun when you’re having flies …  (Kermit the Frog)

 

Very funny, Scotty … now beam down my clothes …

 

Of course you found it in the last place you looked!

If you hadn’t found it you’d still be looking …

 

The average woman would rather have beauty than brains,

because the average man can see better than he can think …

 Happy Easter

When I read about the evils of drinking, I gave up reading! (Henny Youngman)

With a rubber duck, one’s never alone.  (Douglas Adams)

 

To be is to do (I. Kant)
To do is to be (A. Sartre)
Do-be-do-be-do (F. Sinatra)
Yabba-Dabba-Doo! (F. Flinstone)

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief