Weekbulletin 36 Jaargang 13/Geplaatst op 17 april 2022

Voor de PDF deze link: DoskoActa Weekbulletin 13-36[14066]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

Laatste nieuws:                                            Mix-C1 kampioen!

 

Zonder zelf te spelen hebben onze meisjes en jongens van Mix-C1 zaterdag de titel behaald, want Punt Ut kwam niet verder dan een 3-2 overwinning op SNVV:

    CHAPEAU … KLASSE … GEFELICIFLAPSTAART … KAMPIOENTJE !!!

De ‘kampioensfoto’ drukten wij hier vorige week al af … en dat was dus gelukkig niet te voorbarig.

De laatste bij ons bekende stand vwb de Poiesz Jeugd Sponsor Actie is dat DoskoActa uiteindelijk op de 4e plaats zou zijn geëindigd, met 32.502 muntjes.

                                                                                                              

Nogmaals DANK aan allen die de muntjes aan DoskoActa toebedeelde en uiteraard onze GROTE DANK aan de firma Poiesz … voor het zoveelste jaar op rij: GROOTS!

 

Komende week beginnen we aan het staartje van deze kompetitie, enkele teams gaan al hun laatste wedstrijd spelen, anderen hebben nog enige ‘Corona-inhaalwedstrijden’

te gaan … succes allemaal!

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen … and remember:

stay safe, take care and (try to) …Have Fun                 

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                          (Sport)kalender            Week 16

====================================   ========================

Ma.  18 apr.    Paas-maandag                                              Wielrennen:

                        Geen trainingen !!!                            18/22  Tour o/t Alps              – Ita

————————————————————-   20       Waalse Pijl                 – Bel

Di.   19 apr.     .                                                          24       Luik-B-Luik               – Bel

                        .          

————————————————————-              Formule 1:

Wo. 20 apr.     Trainingen: ABC-jeugd                      24       GP Italie        

                        .                                                            

————————————————————-              

Do.  21 apr.     Spelen: H1,H3,D1,D2,D3 (Franeker)           

        Fluiten:   Gerard Harmelink, Hidde Frankena,

            Joost Tiemersma, Luc van der Kolk,            MotoGP:

            Gerrit Krol                                         24       GP Portugal

        Tellen:    Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof                          

————————————————————-  

Vr.   22 apr.    Spelen: H2                        (Bl’huis)

                                     XR1                      (H’veen) 

————————————————————-  

Za.   23 apr.    Spelen: MA2,MB1,XC1   (Franeker)

                                     MB2                     (L’wden)

         Fluiten:  Stef Mengerink                  (IJ’muiden)                                    

            Gerard Harmelink,            (Franeker)

            Nina de Jong + Puck Wever,

            Fenna Damstra + Baudien Draaisma

————————————————————-  

Zo.   24 apr.    WeekBulletin 13-37              

————————————————————-

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                

Non-donderdag wedstrijden:                                                                                                         Komende week spelen Heren-2 en Mix-Recreatie-1 niet op de donderdag, maar:                               . Heren-2                 vrijdagavond               in Blauwhuis                                                             . Mix-Recreatie-1            vrijdagavond               in Heerenveen

Vrij komende week:                                                                                                    Meisjes-A1 en de CMV-teams.

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen          

 

Nog eventueel vast te stellen:           

D2:      VoVeSa-D3    – DA-D2        

D2:      S.Switters-D3 – DA-D2                     overleg gaande

XR1:   LVVO-DR1   – DA-XR1

XR1:   SVW-DR1      – DA-XR1                  gaat NIET meer gespeeld worden !!!

 

Gewijzigd:

XR1:   HeVoC-XR1  – DA-XR1                  was: Hoekstrahal/4  19.00 uur  (vr.22-4)

                                                                       nu:   Sportstad/4      19.30 uur

MB2:   vc058-MB1     – DA-MB2                  was: Wiardahal/1    13.00 uur  (za. 23-4)

                                                                       nu:   Wiardahal/1     17.00 uur

H2:      Terherne-H1    – DA-H2                     was: Akkrum/Uthal 19.30 uur  (vr. 08-4)                                                                 nu:   Terkaple/MFS  20.15 uur (ma. 25-4)  

          (Locatie: MFS It Heechein, Buorren 34, Terkaple / Het MFS is even na 20.00 uur open!)

                       

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen             

 

Senioren – heren

AVC-H3                     – DoskoActa-H1         1-3 (21-25,25-20,11-25,16-25)             

DoskoActa-H2           – Oeverzwaluwen-H2 1-2 (22-25,25-12,25-27)                    

DoskoActa-H3           – Flora-H1                   1-2 (25-20,18-25,18-25)        

 

Senioren – dames

DFS-D1                      – DoskoActa-D1         3-1 (25-18,26-24,25-18,20-25)         

DoskoActa-D2           – Grouw-D2                2-3 (22-25,25-09,25-20,21-25,10-15)

Wytgaard-D1             – DoskoActa-D3         3-1 (20-25,25-10,25-10,25-16)

 

Senioren – recreatie

DoskoActa-XR1        vrij                 

 

Junioren – A

DoskoActa-MA1        vrij     

DoskoActa-MA2        vrij   

 

Junioren – B

DoskoActa-MB1        vrij      

DoskoActa-MB2        vrij    

 

Junioren – C

SNVV-XC1               vrij         

 

CMV

DoskoActa-N61         vrij    

DoskoActa-N51         vrij

DoskoActa-N41         vrij

DoskoActa-N42         vrij     

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Senioren Heren

 

Heren-1

AVC-H3 – DoskoActa-H1: 1-3

Geen geprognotiseerd “kon wel eens een 5-settertje worden” dus, zaterdag in de vooravond in Akkrum, ‘we’ liepen met 4 punten de poort uit … mooi man!

DoskoActa-H1 – RSO-H1

Eerder wonnen ‘wij’ daar plus ‘wij’ staan wat hoger … en zijn dus (?) de favoriet,

nu moeten ‘we’ dat nog ‘even’ waarmaken mannen: it’s up-to-you!

 

Heren-2

DoskoActa-H2 – Oeverzwaluwen-H2: 1-2

Onze prognose ‘zal wel een 2-1 (of (liever niet) 1-2) worden’ … kwam helaas uit, maar in de 3e set met 25-27 ten onder … was beslist niet nodig, maar gedane zaken!

Moeder (1e) en dochter (2e) Molenaar leidden deze wedstrijd op souvereine wijze!

Punt Ut-H1 – DoskoActa-H2
Thuis verloren ‘wij’ met 1-2, komende vrijdagavond de kans op (en tijd voor) revanche pakken ‘we’ die?

 

Heren-3

DoskoActa-H3 – Flora-H1: 1-2

Wij vroegen ons af  ‘of ‘wij’ de eerste kunnen zijn die hen een set weet af te snoepen’ … nou ja: dat deden ‘we’ (en die mannen baalden daar zichtbaar van J!) : KLASSE!

Prima wedstrijd olv. debutant-scheidsrechter Angelique Groeneveld … ook prima!

DoskoActa-H3 – Joure-H3

Eerder gingen ‘we’ zonder punten naar huis, tijd om dus iets terug te gaan doen en dat zou zo maar eens kunnen denken wij: benieuwd! (Laatste komp.-wedstrijd voor H3!)

 

Senioren Dames

 

Dames-1

DFS-D1 – DoskoActa-D1: 3-1

Op maandagavond in Bergum tegen een van de koplopers met een punt (bijna twee!) weer huiswaarts keren … op zich toch wel goed werk en het valt ook nog es binnen onze prognoses van ‘beide teams ook nu punten van elkaar gaan pakken, ergo … 3-1/1-3 of 3-2/2-3’ … en nog steeds de 4e plaats in handen!

DoskoActa-D1 – SBO-D1

Kort geleden verloren ‘wij’ toch wel verrassend in Minnertsga, maar dat gaat nu niet weer gebeuren … onze dames gaan aan het langste eind trekken: doen!

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – Grouw-D2: 2-3

De verwachte ‘wij denken aan 4 punten’ konden helaas niet waargemaakt worden, er ontbraken simpelweg te veel basis-speelsters, maar de invalsters (oa Meisjes-A) lieten zich beslist van hun goede kant zien en mede daardoor dus toch 2 mooie punten!

DoskoActa-D2 – VVH-D2

De afgetekende kampioen komt langs, dus … niks te verliezen voor de onzen …

‘We’ kunnen vrijuit spelen en wellicht punt(en) afsnoepen? Gaan!

 

Dames-3

Wytgaard-D1 – DoskoActa-D3: 3-1

Een vliegende start met winst in de 1e set, maar net als vorige keer een (1) punt van weten te pakken, maar … ‘we’ mogen nog een keer tegen elkaar spelen, dan thuis, dus: (wederom) nog “alle kans op revanche”!

DoskoActa-D3 – Leevoc-D4

De teams doen bijna niks voor elkaar onder, al 2 keer tegen elkaar gelijk gespeeld,

dus (mag/durf je te voorspellen) … gelijkspelletje? Winnen!

 

Senioren Recreatie

 

Mix-Recreatie-1

Na een vrije week nu op vrijdagavond op het menu:

HeVoC-XR1 – DoskoActa-XR1

Wij denken dat onze dames/heren met punt(en) huiswaarts keren … alhoewel ‘wij’ wel afhankelijk zijn wie er allemaal beschikbaar (zullen/kunnen) zijn: Go!

Junioren A-jeugd

 

Meisjes-A1

Na een weekje vrij … nog een weekje vrij! L

 

Meisjes-A2

Na een vrije week is nu aan de beurt:

DoskoActa-MA2 – Stanfries-MA1

Het gevecht om de 3e plaats! Eerder verloren ‘wij’ bij hun, maar onze prognose is dat deze keer de (meeste) punten voor ‘ons’ zullen zijn: let’s do so!

 

Junioren B-jeugd

 

Meisjes-B1

Na twee weken zonder kompetitie mogen we gelukkig weer en wel met:

DoskoActa-MB1 – SVM-MB1

In de polder verloren ‘we’ nipt van de Marknesser’ dametjes, nu als de nummers 4 en 5 tegen elkaar denken wij dat de weegschaal naar ‘onze’ kant zal doorslaan: yes!

 

Meisjes-B2

Na de vrije week hebben we deze keer:

vc058-MB1 – DoskoActa-MB2

Naar Leeuwarden om deze kampioenskandidaat te bestrijden … da’s niet niks, maar

een verrassing kan zomaar gebeuren, dat toonden onze meiden al eerder toen van een andere kampioenskandidaat een belangrijk punt werd afgesnoept: nu maar weer!

 

Junioren C-jeugd

 

Mix-C1

Na een weekje bijkomen nu de wedstrijd van onze kampioenen:

DoskoActa-XC1 – SVM-XC1

Eerder wonnen ’wij’ nipt in Marknesse (N.O.P.), nu zijn ‘we’ inmiddels al kampioen  maar … uiteraard gaan ‘we’ ook vandaag voor de overwinning: pakken die hap!

En dan … feestje? Misschien? Zal toch wel?

 

 

 

Cool Moves Volley

 

.

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                 

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink           zaterdag          Set Up-H1      – CSV-H1                      1e div.

                                                           (IJsselmuiden)   (Zwolle)

Hidde Frankena          donderdag      Heren-1           – RSO-H1                      1e kl.

Gerard Harmelink       donderdag      Dames-1         – SBO-D1                      1e-kl.

                                    zaterdag          Meisjes-A2     – Stanfries-MA1         hfd.kl.

Joost Tiemersma         donderdag      Heren-3           – Joure-H3                     3e kl.

Luc van der Kolk       donderdag      Dames-2         – VVH-D2                     2e kl.

Gerrit Krol                  donderdag      Dames-3         – Leevoc-D4                  3e kl.

Nina de Jong +

* Puck Wever             zaterdag          Meisjes-MB1  – SVM-MB1                  1e kl.

Baudien Draaisma +

* Fenna Damstra        zaterdag          Mix-C1           – SVM-XC1                   2e kl.  

 

* mogen zelf bepalen wie eerste of tweede scheidsrechter is

 

Tellers

Saapke Woudwijk      donderdag      Heren-1           – RSO-H1                      1e kl.

Sjoukje Uijthof           donderdag      Dames-1         – SBO-D1                      1e kl.

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht               

                                                                       Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                                                       ———             ———            ———

Donderdag     21 april            Opbouwen         H3                   D1                   D2

                                                Afbouwen         D3                   H1                   D2

 

Zaterdag         23 april            Opbouwen         MB1               XC1                 nvt

                                    Afbouwen         MB1               MA2                nvt              

 

 

 

Technische Commissie                                

 

Terwijl we nog druk bezig zijn met de (afronding van de) huidige kompetitie zijn we ook al druk doende richting volgend seizoen: inventarisaties van spelers, teams, trainers etc. etc.

Hier ligt ook aardig druk op aangezien de NeVoBo afgelopen week de nodige info

hierover aan de verenigingen heeft verstrekt met een deadline voor de inschrijvingen die medio mei ligt: dan moet men dus weten met welke teams we in de wei (zaal) gaan komen en welke teams op welke dag, tijd en veld gaan spelen.  

Wordt weer een mooie puzzel want hierbij dient ook nog eens rekening gehouden te worden welke scheidsrechter(s) in welk team zitten.

Zoals ieder jaar … weer een leuke uitdaging enne … laten we hopen dat we niet weer, zoals de afgelopen 2 jaar, het seizoen na enkele speelrondes moeten onderbreken.

                                                                                              

Ledenadministratie                                                           

Ook deze week weer aanmeldingen van nieuwe aspirant-leden die dan weer (max 3) proeftrainingen kunnen gaan volgen, veel plezier!

 

                                                                      Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief