Weekbulletin 4 Jaargang 9/Geplaatst op 17 september 2017

In PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 9-04

 

Informatiebijeenkomsten 18 september 2017 : Informatiebijeenkomst 16sept17

 

Trainingsschema : Dosko_Acta Schema 2017_18 v4

 

Beste volley-vriend(inn)en

 

M.i.v. deze editie zit de bijlage “Weekprogramma” weer bij dit weekbulletin want … de kompetities starten vanaf a.s. donderdag!

Omdat we daarbij met het DWF gaan werken sturen we deze keer een bijlage mee waarop in een schema is te zien wie wat moet doen.

Los daarvan blijven we voorlopig het DWF-wedstrijdformulier aanmaken wat dan aan de aanvoerders/sters (senioren) of de begeleiders/coaches (jeugd) gemaild wordt.

 

 

Denk aan onze Grote Club Actie, hoe meer loten we aan de man/vrouw brengen hoe meer geld voor de club!

Grote club logo 45 jaar

 

Nou … es kijken of we vandaag Nederlandse suksessen kunnen/mogen begroeten:

. in Singapore start Max Verstappen vanaf positie 2 in de Formule 1: Ziggo

. in Bergen starten het WK Wielrennen met de ploegentijdrit voor mannen: Eurosport

. in Iowa de WB Veldrijden: Sporza

…. benieuwd!

 

Uiteraard gaan ook alle kompetities en bekerrondes weer verder in ons eigen landje,

zo ook onze ‘eigen’ Nevobo-kompetities, voor ons betkent dit dat wij a.s. donderdag

en zaterdag weer de wei (zaal) in mogen: sukses allemaal!

 

 

 

 

 

 

 

 

En niet vergeten daarbij: trainen en/of spelen … HAVE FUN!

 

DoskoActa

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender           Week 38

==================================== ========================

Ma.  18 sep.    trainingen alle teams/groepen                Franeker

Info-bijeenkomsten CV- en C-jeugd                Agrarische Dagen:

Di.   19 sep.    Prinsjesdag                                         20/24      woensdag t/m zondag

Wo. 20 sep.     trainingen jeugd                                                WK’s Wielrennen:

Do.  21 sep.    Spelen: D1,D2,T1,H1,H2,XA1         17/24      zondag t/m zondag

Fluiten: HFR,MMO,TdJ,GHA,Thrium

Tellen:  SUIJ,SWO,WZE                                 Voetbal:

Vr.   22 sep.    .                                                          19/21     KNVB-beker: 1e ronde

Za.   23 sep.    Spelen: MA1,MB1,MC1,MC2,MC3,XC1

CV1,CV2,CV3,CV4,CV5

Fluiten: HFR,WZE,SZE,LvdK,MZE/GvM

Zo.   24 sep.    Weekbulletin 09-05

Open Mix-toernooi

Afgelopen zaterdag werd het mix-toernooi voor senioren en A-jeugd gespeeld waarbij

ook introducees welkom waren om mee te doen. Helaas was de A-jeugd verhinderd

(toernooi in Sneek) maar desondanks werd er door 5 teams met volle inzet gestreden

bij dit gezellige toernooi dat (harstikke goed) georganiseerd was door onze recreatie-

groep: Geweldig én Bedankt!

Roosma sponsor mix

De 5 teams waren als Team A, B, C, D en E aangegeven en ieder team speelde tegen

elk ander team in wedstrijden van 17 minuten waarbij de uitslagen als volgt waren:

A-B                 26-23              Daarna speelden de nummers 1 en 2 de finale en de

C-D                 26-29              nummers 3 en 4 de kleine finale wat betekende:

A-E                 29-20              3-4       C-E     26-25

B-C                 29-23              1-2       B-A     24-26

D-E                 22-31

A-C                 20-30              Eindstand derhalve:   1          Team A

B-D                 34-21                                                  2          Team B

C-E                 32-21                                                  3          Team C

A-D                30-22                                                  4          Team E

B-E                 28-21                                                  5          Team D

Het winnende team bestond uit: Sybout Zeinstra, Eelco Zeinstra, Jelly Hoekstra,

Jolanda Blauw, Ronald Fennema, Wouter Zeilmaker en Jolanda Westra.

Leuk om nog te vermelden dat de beide sponsoren van dit toernooi de tweede plaats

wisten te behalen!

Sluis Kalmijn sponsor mix

Na afloop was de prijsuitreiking in de (gereserveerde) kantine van De Trije, er was

voor de nummers 1 en 2 (Team A en B dus) een prijsje weggelegd, maar daar ging het

hierbij niet direct om: de gezelligheid stond duidelijk voorop!

Door de sponsoren van dit event was er daarna aansluitend een Chinees buffet aange-

boden en door de club en de kantinebeheerder werd een consumptie aangeboden!

Dank aan: Roosma Schilders, van der Sluis-van der Zee-Kalmijn Advocaten en

Horeca Team De Trije voor dit grootse gebaar … voor herhaling vatbaar !!!

Voor meer info én foto’s verwijzen wij graag naar FaceBook en de Franeker Courant!

 

 

 

 

 

TC

 

Algemeen

Ook van de kompetitiespelende dames weten we inmiddels de teamindelingen en ook de bijbehorende spelers/rugnummers plus de aangewezen aanvoersters: goed werk!

Komende week hopen wij dit af te kunnen ronden wanneer deze gegevens ook van onze jeugdteams bekend gaan worden.

En dan kunnen we dus ‘los’ met het (gebruik van het) DWF: prima!

 

 

Kompetitie

A.s. donderdag en zaterdag beginnen alle teams aan hun kompetitie!

Senioren: alle teams spelen donderdagavond thuis in Franeker.

Junioren: donderdag speelt Mix-A1 in Drachten, de rest speelt zaterdag;

Meisjes-A1, Meisjes-B1, Meisjes-C1, Meisjes-C3 en Mix-C1 spelen thuis in Franeker

terwijl Meisjes-C2 naar Menaldum afreist.

Nog niet zeker is of de wedstrijd Mix-C1 tegen Meisjes-C3 door zal gaan, houd de berichtgeving hiervoor in de gaten!

CV’s: alle 5 Cv-teams spelen zaterdag in Sint Anna Parochie, het programma hiervan zit in de bijlage ‘CMV jeugd competitie 2017_2018.xlsx’!

 

 

 

Arbitrage

Stef Mengrink: fluit zaterdag in Groningen de heren van Donitas tegen die uit Amersfoort van AVV Keistad in de 1e divisie

Hidde Frankena: fluit donderdag Dames-1 tegen VVH-3 en zaterdag (met Rients Leyenaar) CoVos Heren-1 tegen VVH-3 in de Promotieklasse

Gerard Harmelink: fluit donderdag Heren-1 tegen Leevoc-3

Wouter Zeilmaker: fluit, naast het tellen bij Heren-2 (donderdag tegen WyGro-2),

zaterdag Meisjes-A1 tegen vc058-MA3

Luc van der Kolk: fluit zaterdag Meisjes-C1 tegen REVA-MC1

Tjalling de Jong: fluit donderdag Thrium Dames-1 tegen UDI-1

Mirjam Molenaar: fluit donderdag Dames-2 tegen Stasko-1

Thrium: fluit donderdag Heren-2 tegen WyGro-2

Sybout Zeinstra: fluit zaterdag Meisjes-B1 tegen tegen vc058-MB2

Madelief Zeinstra/Gabriella van Marrum: fluiten zaterdag Mix-C1 tegen Meisjes-C3!

Saapke Woudwijk: telt donderdag bij Heren-1 tegrn Leevoc-3

Sjoukje Uijthof: telt donderdag bij Dames-1 tegen VVH-3

 

Attentie

Heren-1, Dames-1, Thrium-1, Meisjes-A1, Meisjes-B1 en Meisjes-C1 spelen 4 of 5 sets, de overige teams spelen ‘standaard’ 3 sets!

 

Jeugd

Informatiebijeenkomsten

As. maandagavond 18 september worden er een 2-tal informatiebijeenkomsten voor de ouders georganiseerd. De tijden van de informatiebijeenkomst zijn gekozen in aansluiting rondom de trainingstijden, zodat ouders niet apart naar de sporthal hoeven te komen.

De eerste bijeenkomst begint om 17.30 uur en heeft betrekking op de CV-teams (in principe lagere schooljeugd). De tweede bijeenkomst is om 18.30 en is bestemd voor de C-jeugd (voortgezet onderwijs). De bijeenkomsten vinden plaats in de zaal of in één van de kleedkamers, afhankelijk van het aantal aanwezigen. Vooral ouders van kinderen die voor het eerst of ander soort competitie gaan spelen, wordt de informatiebijeenkomst van harte aanbevolen.

Aan de orde komen de volgende onderwerpen:

  1. Trainingen
  2. Competitie spelen
  3. Rol van de ouders
  4. Grote Clubactie
  5. Jaarplanning
  6. v.t.t.k.

Er wordt geen specifieke bijeenkomst voor de B- en A-jeugd georganiseerd. We gaan er namelijk vanuit dat voor hen alles wel duidelijk is.

Mocht dit niet zo zijn, dan kun je altijd contact opnemen met de jeugdcoördinator (Roelof van Marrum, 06-20301028 / volleybal.doskoacta@gmail.com)

 

Toernooi Meisjes-A (Sneek)

Het volgende bericht kregen wij zojuist nog binnen:

MA1 is gister 3e geworden op het toernooi in Sneek.

Na 3 verloren poulewedstrijden werd de troostfinale gewonnen van Joure.

 

Meiden zijn volop aan het trainen met het nieuwe systeem, waardoor het in de eerste wedstrijden nog niet wilde vlotten.

Dankzij een sterke laatste wedstrijd werd het toernooi goed afgesloten.

 

Ledenadministratie

Afgelopen maandag als nieuw lid mogen inschrijven:

Tjitske Hemstra                      – recreatie

Mathilde Brenkman               – Dames 1

Welkom ladies … en veel plezier bij ons kluppie toegewenst!

 

 

Bijlages

. Weekprogramma

. DoskoActa DWF-1

. CMV-jeugd competitie 2017_2018

 

Meisjes A1 sept 2017

 

En dan nog even dit …

op de volgende pagina een ‘Fries/Nederlands stormbericht’ van afgelopen woensdag:e

Storm 09-17

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 41 Jaargang 13

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-41[14423]   Beste volley-vriend(inn)en …   voorlopig geen bijlage ‘Weekprogramma’ meer bij dit ‘clubblad’ … we zijn immers klaar met de kompetities; volgend seizoen weer!…

Weekbulletin 40 Jaargang 13

Voor de PDF : DoskoActa Weekbulletin 13-40[14335]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze uitgave belangrijke info vanuit het bestuur … lezen (pagina 4)!   Buiten de gewoonlijke rubrieken valt…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief