Weekbulletin 5 Jaargang 9/Geplaatst op 24 september 2017

Weekbulletin 5 in PDF : DoskoActa Weekbulletin 9-05

 

Onze jeugd is druk bezig met de Grote Club Actie … mooi!

Hoe meer loten we aan de man/vrouw brengen hoe meer geld voor de club!

Grote club logo 45 jaar

 

Ook de Albert Heijn Sportactie is inmiddels gestart, wellicht levert dit nieuwe enthousiastelingen op voor onze vereniging!

AH sportactie 2017

 

 

 

 

 

 

De kompetities zijn inmiddels gestart, dus uitslagen, programma’s en andere wetens-waardigheden in deze editie!

De eerste opstart met het Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) liep hier en daar nog wat stroef, maar wij waren wel één van de verenigingen die de wedstrijden op deze nieuwe manier wisten af te wikkelen: CHAPEAU aan onze teams!

Willen alle teams voor een actuele teamfoto zorgen mét namen!

V.w.b. onze jeugdteams graag naar Roelof van Marrum, de senioren graag naar Pé.

Daarna zullen deze foto’s door webmaster Luc op de site geplaatst worden!

 

I.v.m. vakantie wordt volgend weekend het weekbulletin voor twee weken uitgebracht

d.wz. de nummers 09.06 en 09.07 met de daarbij horende weekprogramma’s.

Ook de uitnodiging voor de a.s. Ledenvergadering (do. 26 okt.) zal er dan bij zitten, waarvan de stukken een paar dagen voor deze LV worden toegemaild.

 

En nu, na al 5 gouden medailes, kijken of we vanmiddag nóg een Nederlandse wereldkampioen kunnen begroeten bij het wielrennen.

En … moeilijk te aanvaarden voor de ene helft van Franeker, maar met gejuich begroet door de andere helft: SC Heerenveen voert de ranglijst aan … tsja …

Afijn … hoe je d’r ook over denkt … HAVE FUN!

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender           Week 39

==================================== ========================

Ma.  25 sep.    trainingen alle teams/groepen                Voetbal:

Di.   26 sep.    Bestuursvergadering                          26/27      Champions League

Wo. 27 sep.     trainingen jeugd                                 28           Europa League

Do.  28 sep.    Spelen: D1,D2,T1,H1,H2                                 Formule 1:

Vr.   29 sep.    .                                                          01-10     Sepang – Maleisie

Za.   30 sep.    Spelen: MA1,XA1,MB1,MC1,MC2,MC3,XC1

Fluiten: SME, HFR,LPL,BGA                        Wielrennen:

Zo.     1 okt.    Weekbulletin 09-06+07                     30           Giro dell Emilia

Staatsloterij                                        01-10      Tour de l’Eurometropole

GP Bruno Beghelli

Veldrijden:

24           WB: Waterloo – USA

01-10      SP: Gieten – Ned

TC

 

Uitslagen

H1       DA-H1           – Leevoc-H3               4-0       25-23,25-18,25-22,26-24

H2       DA-H2           – WyGro-H2               0-3       20-25,19-25,11-25

D1       DA-D1           – VVH-D3                  3-1       25-16,25-22,18-25,25-21

D2       DA-D2           – Stasko-D1                0-3       12-25,19-25,12-25

Tr1      Tr-D1              – UDI-D1                   3-2       24-26,24-26,25-21,25-15,25-12

MA1   DA-MA1        – vc058-MA3              4-0       25-19,25-18,25-15,25-19

XA1    Drachten-XA1- DA-XA1                 0-3       11-25,14-25,10-25

MB1    DA-MB1        – vc059-MB2              3-1       25-11,17-25,25-20,25-10

XB1    helaas … teruggetrokken uit de kompetitie

MC1    DA-MC1        – REVA-MC1            4-0       25-  9,25-14,25-11,25-14

MC2    DSVS-MC1    – DA-MC2                  3-0       25-17,25-23,25-11

MC3    DA-XC1         – DA-MC3                  uitgesteld

XC1    DA-XC1         – DA-MC3                  uitgesteld

 

DA-CV1 (poule 5A) tegen:   DA-CV2 (poule 5B) tegen:   DA-CV3 (poule 4B) tegen:

Hardegarijp-1 26-31              Hardegarijp-2 17-27              vc058-6           43-  9

DSVS-3          25-41              VVH-1           27-22              vc058-7           60-  3

Grouw-2         35-15              vc058-2           16-38              DSVS-4          23-17

vc058-4           38-14              3-4 H’garijp-2 22-31              1-2 DSVS-4    23-18

3e plaats                                  4e plaats                                  1e plaats: Dagkampioen!

 

DA-CV4 (poule 4A)  tegen:  DA-CV5 (poule3A) tegen:

Vovesa-3        15-17              DSVS-6            3-  3

vc058-8           30-14              Volleywille-2    7-  3

Grouw-3         14-39              VVH-2             6-  0

DSVS-5          11-35              vc058-9             7-  2

4e plaats                                  Vovesa-4          1-  5

3e plaats

Teams

Senioren: Heren-1 en Dames-2 wisten te winnen .. gewoon goed, Dames-2 en Heren-2 moesten het onderspit delven … helaas! Thrium-dames won knap van UDI-Dames!

Alle teams spelen donderdagavond een uitwedstrijd

 

Junioren: helaas moesten wij vlak voor het begin van de kompetitie ons Mix-B1 terug -trekken, er bleven domweg te weinig spelers over, dit door diverse omstandigheden … jammer! De overgebleven spelers worden aan andere teams toegevoegd.

Door de Agrarische Dagen moesten wij wat spelers missen, daardoor werd de (onderlinge) wedstrijd Mix-C1 tegen Meisjes-C3 uitgesteld, er wordt nog naar een vervangende datum gezocht.

Het seizoen werd geopend door Mix-A1, zij wonnen donderdagavond in en van Drachten met als commentaar: “De eerste klap is een daalder waard” .. en zo is het!!!

Meisjes-A1 starte ook al met de volle mep: 4-0 (5 punten) tegen vc058 MA3: wow!

Meisjes-B1 haalde 4 punten tegen vc058 MB2: 3-1 … prima!

Meisjes-C1 pakte er zelfs 5: 4-0 winst op Reva MC1 … klasse!

Meisjes-C2 wist in Menaldum geen punten te halen: 3-0 verlies … jammer.

Alleen Mix-A1 en Meisjes-C3 spelen a.s. zaterdag thuis, de rest speelt uit!

 

CV’s: alle 5 Cv-teams speelden afgelopen zaterdag in Sint Anna Parochie, de uitslagen staan eerder vermeld behalve die van CV1.

De volgende commentaren kregen wij binnen:

CV1: 2 keer gewonnen en twee keer verloren en zijn als 3e geeindigd

CV2: moesten er nog wat inkomen

CV3: 1e van de dag! … en dus (onze eerste) DAGKAMPIOEN: HIEPERDEPIEP …!

CV4: derde van de poule (redactie: vierde), allemaal leuke rally’s

CV5: vandaag voor het eerst met z’n drie-en gespeeld: Lenthe, Milad en Else

Nb: de teamfoto’s graag mét namen erbij naar Roelof van Marrum zenden, dan kan hij dit richting onze webmaster dirigeren zodat we deze actuele teamfoto’s op onze site hebben staan!

De CV’s zijn volgende week vrij.

 

Scheidsrechters

Stef Mengerink: fluit zaterdag in Assen de heren van Donitas (alweer), ditmaal in de uitwedstrijd tegen Sudosa-Desto in de 1e divisie

Hidde Frankena: fluit zaterdag in Leeuwarden in de 3e divisie de dames van vc058 tegen die van CoVos

Leon Pluim: fluit zaterdag Mix-A1 tegen DSVS-XA1

Bodil Galema: fluit zaterdag Meisjes-C3 tegen Stanfries-MC4

 

 

Ledenadministratie

 

Afgemeld als lid:

Marije Hibma                         – CV3

Nynke de Haan                      – Mix-B1

 

Aspirant-lid:

Ceri-Anne Heim                     – Dames-2

Aisha Stalman                                    – Dames-2

Lizzy Vruggink                      – jeugd

Leo Douwes                           – recreatie

Lonneke Dijkstra                   – CV’s

 

Allemaal hartelijk welkom bij onze vereniging, wellicht dat we over 3 weken jullie mogen inschrijven als lid!

Maar alvast veel plezier toegewenst!

 

 

 

 

En dan nog even dit …

Ik kwam erachter dat ik Nikon fotograferen, dus ik ga Sony verder,

ik ken mensen die het veel beter Canon!

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 7 Jaargang 14

PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-07[16897]   Beste volley-vriend(inn)en …       op het WK Volleybal wonnen de Oranje-dames ook van Puerto Rico (3-1) waarna de twee belangrijke wedstrijden op…

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief