Weekbulletin 5/6 Jaargang 8/Geplaatst op 25 september 2016

In PDF formaat even klikken:

 

doskoacta-weekbulletin-8-05_06

 

Deze digitale nieuwsbrief bevat deze keer de info voor de komende twee weken,

ook de programma’s van die twee weken zitten er als bijlage bij!

Graag wél de wedstrijdformulieren in de brievenbus op Windzwever 7, dan kunnen wij de uitslagen nadien z.s.m. invoeren … BVD!

 

 

 

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender       Week 39/40

Ma.  26 sept.   Trainingen alle teams/groepen                     Wielrennen:

Di.   27 sept.   .                                                          27-09 Ronde vd 3 Valleien (Ita)

Wo. 28 sept.   Trainingen jeugd                                28-09 Milaan-Turijn

Do.  29 sept.   Komp.: H2, D1, D2                           29-09 Ronde van Piemonte (Ita)

Scheids.: GHA, GKR, BGA             29/02-10 R v Eurometropole (Bel)

Teller: SUIJ, WZE                             01-10 Ronde van Lombardije

Vr.   30 sept.   Komp.: MC2                                      03-10 Ronde van Munsterland

Za.     1 okt.    Komp.: XA1, MB1, XB1,MC1,XC1            09-10 Parijs-Tours

Scheids.: SME, GHA, GKR, LPL    09/16-10 WK Weg (Qatar)

Zo.     2 okt.    Géén Weekbulletin                            .

 

Ma.    3 okt.    Trainingen alle teams/groepen           27-09 Voetbal: Champ. League

Di.     4 okt.    Dierendag                                          28-09 Voetbal: Champ. League

Wo.   5 okt.     Trainingen jeugd                                29-09 Voetbal: Europa League

Do.    6 okt.    Komp.: H1, H2, D1, D2                    30/02-10 Golf: Ryder Cuo (VS)

Scheids.: HFR, GHA, TdJ, MMO    01/02-10 Judo: NK (Almere)

Teller: SWO, SUIJ, WZE                  02-10 Formule 1: Sepang (Mal)

Vr.     7 okt.    .                                                          02/08-10 Darts: World GP (Ier)

Za.     8 okt.    Komp.: XA1, MB1, MB2, XB1,       06/09-10 Paard: Military (Boekelo

MC1, MC2, XC1,                 07-10 Voetbal: Ned-Wru (EK)

CV1, CV2, CV3, CV4         09-10 Formule 1: Suzuka (Jap)

Scheids.: SME, HFR, WZE, LvdK   09-10 Atletiek: Marathon Chicago

Zo.     9 okt.    Weekbulletin 08-07                           .

                      

 

 

 Uitslagen                                                                                                           Week 38

 

Heren1                        DFS H1          – DoskoActa H1         3-1 (25-19,21-25,25-16,25- 9)

Heren 2           Bakkeveen H1- DoskoActa H2         2-1 (25-11,22-25,25-22)

Dames 1          DFS D3          – DoskoActa D1         1-3 (22-25,26-24,20-26,20-25)

Dames 2          Grouw D5      – DoskoActa D2         0-3 (  8-25,19-25,10-25)

 

Mix A1           Kwiek XA1    – DoskoActa XA1      1-2 (20-25,25-19,25-27)

Meisjes-B1      DoskoActa B1- Oeverzwaluwen B1 4-0 (25-  6,25-17,25-13,25-20)

Meisjes-B2      DoskoActa B2- Hardegarijp MB1    3-0 (25-18,25-14,25-14)

Mix-B1           vrij

Meisjes-C1      DoskoActa C1- vc058 XC2              3-0 (25-23,25-14,25-21)

Meisjes-C2      DoskoActa C2- vc058 MC6              3-0 (25-17,25-13,25-16)

Mix-C1           VVH MC1`    – DoskoActa XC1      1-2 (25-18,16-25,15-25)

 

CV1                5C                   2e plaats          CV2                4C                   1e plaats!

————————————————–        ————————————————

Volleywille     CV1                winst               VVH               CV4                26-11

DSVS             CV3                winst               vc058              CV6                30-24

vc058              CV2                verlies              VVH               CV4                27-21

1-2 .                                        verlies             vc058              CV6                25-22

 

CV3                4B                   1e plaats!        CV4                3B                   _e plaats

—————————————————       ————————————————-

Volleywille     CV2                28-30              Volleywille     CV3                  5-1

Hardegarijp     CV3                30-29              vc058              CV8                  4-5

Grouw            CV2                31-25              Grouw            CV3                  7-2

1-2 Grouw      CV2                30-27              DSVS             CV6                  1-3

 

 

TC

Kompetities:

Ook de afgelopen week weer wijzigingen in de diverse kompetities, voor DoskoActa zijn hierbij van belang:

. Dames 2: bekertegenstander Stasko D2 heeft zich terug getrokken, het lijkt er dus op

dat onze dames naar de volgende ronde over gaan zonder te spelen

. Meisjes-B2: in de klasse MB2I heeft Hardegarijp Meisjes-B2 zich terug getrokken!

. CV’s: op moment van schrijven is het CV-programma van zaterdag 8 oktober

(Franeker!) nog niet bekend, houd dus de info van Middelsee in de gaten!

Teams:

Heren 1           haalde vrijdagavond zijn 1e punt binnen in de 1e klasse in Bergum

tegen DFS 1, maar die laatste set … kan alleen maar beter gaan, toch?

donderdag 29 september vrij

donderdag 6 oktober thuis tegen VCS 1 (Surhuisterveen)

Heren 2           speelde jl. donderdag in Marum tegen Bakkeveen 1 en wist, na een

keurige ontvangst en welkom, in een volgens onze correspondent

spectaculaire wedstrijd één punt mee naar Friesland te nemen: keurig!

donderdag 29 september thuis tegen VCS 2 (Surhuisterveen)

donderdag 6 oktober thuis tegen ODS 3 (Beetsterzwaag)

Dames 1          pakte vrijdagavond als debutant in de 2e klasse 4 punten mee uit

Bergum tegen DFS 3, nou … da’s een mooi begin dames!

donderdag 29 september thuis tegen Thrium 1: een echte derby!

donderdag 6 oktober thuis tegen SBO 2 (Minnertsga, degr. 1e klasse!)

Dames 2          voldeed afgelopen donderdag in Grouw aan de verwachtingen door met

3-0 van Grouw 5 te winnen: prima!

donderdag 29 september thuis tegen vc058 9: gaat lukken!

donderdag 6 oktober thuis tegen Trynwalden 1: benieuwd!

 

Mix A1           trad donderdagavond in Damwoude aan tegen Kwiek XA1 en behaalde

daar een keurige 2-1 overwinning, met 27-25 in de 3e set: okééé’!

zaterdag 1 oktober thuis tegen Hardegarijp XA1

zaterdag 8 oktober naar Oentsjerk tegen Trynwalden XA1

Meisjes-B1      WOW … de eerste wedstrijd in de 1e klasse afgelopen zaterdag thuis

betekende een vette 4-0; zo … wát een begin … prachtig!.

zaterdag 1 oktober naar Oosterend tegen CoVos MB1

zaterdag 8 oktober thuis tegen VC Sneek MB3

Meisjes-B2      j.l. zaterdag thuis tegen Hardegarijp MB1 leverde een 3-0 zege op,

noem dat maar niks … klasse!.

zaterdag 1 oktober vrij

zaterdag 8 oktober naar Blauwhuis tegen Punt Ut MB1

Mix-B1           was deze eerste zaterdag vrij

zaterdag 1 oktober thuis tegen Trynwalden XB1

zaterdag 8 oktober thuis tegen SST XB1

Meisjes-C1      gisteren werd de thuiswedstrijd tegen vc058 XC2 ‘eventjes’ met liefst

3-0 gewonnen … geweldig resultaat!.

zaterdag 1 oktober naar Blauwhuis tegen Punt Ut MC1

zaterdag 8 oktober naar Leeuwarden (Wiardahal) tegen vc058 MC5

 

Meisjes-C2      won zaterdag thuis met 3-0 van vc058 MC6, ”een mooi resultaat en

ook nog met goed spel” zo kregen wij door: goed hoor!

vrijdag 30 september naar Akkrum tegen AVC XC2

zaterdag 8 oktober naar Leeuwarden (Wiardahal) tegen vc058 MC4

Mix-C1           de eerste de beste uitwedstrijd werd zaterdag in Harlingen in winst

omgezet tegen VVH MC1 … da’s knap!

zaterdag 1 oktober thuis tegen Hardegarijp MC1

zaterdag 8 oktober naar Leeuwarden (Wiardahal) tegen vc058 MC6

 

CV-teams       in poules speelden alle CV-teams kwalificatietoernooien afgelopen

zaterdag in Sint Anna Parochie:

CV1                helaas geen uitslagen bekend, wat we wél weten is dat er 2 keer werd

gewonnen en 1 keer verloren in de poule, daarna werd de finale helaas

verloren wat dus de 2e plaats opleverde … tóch prima!

CV2                won zaterdag in hun poule alle 4 wedstrijden en dus … de 1e plaats!

Gefeliciflapstaart!

CV3                            na 2 keer winst en 1 verliespartij in de poule werd de finale tegen Grouw CV3 gewonnen: 1e plaats!  Gefelicitááárt!

CV4                2 keer winst en 2 x verlies in de poule voor onze debutanten: prima!

Wij willen u het verslagje van onze correspondente niet onthouden:

“Dit team speelde voor ‘t eerst en de meiden waren heel fanatiek en dol

enthousiast. Per wedstrijd speelden ze beter.

De laatste wedstrijd ging super goed.

De bal werd goed in de lucht gehouden en er waren lange rally’s.

Twee wedstrijden gewonnen en twee verloren vinden we een prima

resultaat voor deze sportieve meiden.”

CV-teams       zaterdag 1 oktober vrij

zaterdag 8 oktober in Franeker volgens de nieuwe poule-indelingen,

deze zijn gemaakt n.a.v. de resultaten van de kwalificatiewedstrijden

die afgelopen zaterdag werden gespeeld in Sint Anna Parochie (zie

boven); op dit moment nog niet bij ons bekend en omdat dit bulletin

volgende week niet verschijnt graag de mail/app in de gaten houden!

 

 

Arbitrage:

Stef Mengerink

  1. 01-10 Zaandam         1e divisie heren`          Zaanstad 2      – VCN 1
  2. 08-10 Groningen       1e divisie dames          Or. Nassau 1   – Rivo Rijssen 1

Hidde Frankena

  1. 06-10 Franeker          2e klasse dames           DoskoActa 1  – SBO 2
  2. 08-10 Sneek              3e divisie dames          VC Sneek 4    – CoVos 1

Gerard Harmelink

  1. 29-09 Franeker          2e klasse dames           DoskoActa 1  – Thrium 1
  2. 01-10 Franeker          2e klasse A-jun.           D/Acta XA1   – H’garijp XA1
  3. 06-10 Franeker          1e klasse heren            DoskoActa 1  – VCS 1

Wouter Zeilmaker

  1. 29-09 Franeker          3e klasse heren            DoskoActa 2  – VCS 2    (tellen)
  2. 06-10 Franeker          3e klasse heren            DoskoActa 2  – ODS 3    (tellen)
  3. 08-10 Franeker          2e klasse B-jun.           D/Acta XB1   – SST XB1

Gerrit Krol

  1. 29-09 Franeker          4e klasse dames           DoskoActa 2  – vc058 9
  2. 01-10 Franeker          2e klasse B-jun.           D/Acta XB1   – Trynwalden XB1

Luc van der Kolk

  1. 08-10 Franeker          1e klasse B-jun.           D/Acta MB1   – VC Sneek MB3

Tjalling de Jong

  1. 06-10 Franeker          3e klasse heren            DoskoActa 2  – ODS 3

Leon Pluim

  1. 01-10 Franeker          2e klasse C-jun.           D/Acta XC1   – Hardegarijp MC1

Mirjam Molenaar

  1. 06-10 Franeker         4e klasse dames           DoskoActa 2  – Trynwalden 1

Bodil Galema

  1. 29-09 Franeker          3e klasse heren            DoskoActa 2  – VCS 2

Saapke Woudwijk

  1. 06-10 Franeker          1e klasse heren            DoskoActa 1  – VCS 1     (tellen)

Sjoukje Uijthof

  1. 29-09 Franeker          2e klasse dames           DoskoActa 1  – Thrium 1 (tellen)
  2. 06-10 Franeker          2e klasse dames           DoskoActa 1  – SBO 2     (tellen)

 

De volgende wijzigingen zijn in het arbitrageschema doorgevoerd:

. Gerard Harmelink neemt de wedstrijd van zaterdag 1 oktober over van Mirjam Molenaar (XA1)

. Luc van der Kolk en Gerrit Krol hebben hun wedstrijden van zaterdag 1 oktober en   zaterdag 8 oktober geruild

(XB1 en MB1)

. Tjalling de Jong neemt de wedstrijd van Heren 2 van donderdag 10 november voor zijn rekening

Allen hartelijk voor jullie medewerking!

 

Veldindeling/zaalwacht op donderdagavond (senioren):

Na vorige week wat verteld te hebben over de uitwedstrijden op donderdagavond (en de kantine-opening op die avond) zijn nu de thuiswedstrijden aan de beurt.

Na diverse afwegingen (coaching Dames 1, scheidsrechters, invallers, Thrium etc.)

is er uiteindelijk gekozen voor een vaste indeling op de donderdagavond:

veld 1  20.45   Thrium Dames1          4 of 5 sets                   opbouwen en afbreken

veld 2  19.30   DoskoActa Dames 1  4 of 5 sets                   opbouwen

21.30   DoskoActa Dames 2  3 sets                          afbreken

veld 3  19.30   DoskoActa Heren 2   3 sets                          opbouwen

20.45   DoskoActa Heren 1   4 of 5 sets                   afbreken

Wedstrijdformulieren naar de TC (Pé Westerhof / Windzwever 7).

 

Ledenadministratie

Nieuw lid:

Gerrit van der Bos                 Recreatie                    Welkom … en veel plezier!

 

Bijlages

. Weekprogramma week 39

. Weekprogramma week 40

 

En dan nog even dit … zomaar wat ‘wijsheden’:

. Als je niet ken winnen, moet je zorgen dat je niet verliest              Johan Cruijff

. Als je doet wat je leuk vindt, hoef je nooit te werken                     Mahatma Gandhi                           

       . Meer dan het verleden interesseert mij de toekomst, want daarin ben ik van plan te leven

                                                                                                                 Albert Einstein

       . Een mens heeft twee oren en één mond om twee keer zoveel te luisteren dan te praten

                                                                                                                 Confucius

 heren-2-22-9-2016-bakkeveen

 Heren 2 in Marum voor de wedstrijd tegen Bakkeveen 1

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 7 Jaargang 14

PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-07[16897]   Beste volley-vriend(inn)en …       op het WK Volleybal wonnen de Oranje-dames ook van Puerto Rico (3-1) waarna de twee belangrijke wedstrijden op…

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief