Weekbulletin 6 Jaargang 11/Geplaatst op 22 september 2019

PDF met kleurtjes en nette teksten : DoskoActa Weekbulletin 11-06  

Beste volley-vriend(inn)en,

 

Zo .. we zijn weer ‘los’ … en bij de allereerste uitslag kwam het volgende berichtje binnen: “Yessssss … we staan bovenaan!”, lees verder bij Heren-2!

Onze webmaster heeft vakantie gepland van 29 september tot 14 oktober, daarom zal dit weekbulletin dus enkele weken niet op onze website geplaatst gaan worden!

Om op onze site te plaatsen: graag een actuele teamfoto indienen, op de volgende pagina zie je die van onze recreatiegroep … dus ook al op de site!

Ook de eerste foto’s van onze jongste jeugd zijn binnen … prima!

Ook spreekt hier de waardering uit richting onze sponsoren … toch?

De A.D. (Agrarische Dagen Franeker) zijn weer bijna ten einde, nog een paar evenementen vandaag, en wij kunnen ons niet aan de indruk onttrekken dat dit wel eens een van de drukst bezochte edities zou kunnen zijn … complimenten!

Helaas moesten we meemaken dat het Nederlands Heren-volleybalteam door onze oosterburen in de 1/8e finales werd uitgeschakeld bij dit EK en da’s verrekte jammer ..

Gelukkig wist de (nieuwe) voetbalclub Franeker in de zaterdagkompetitie zijn/haar eerste (uit-)wedstrijd in winst om te zetten: proficiat!

Vandaag kunnen we gaan kijken naar Max Verstappen in de Formule 1, de topper PSV – Ajax staat op het programma, maar het mooie weer kan ons ook naar de laatste aciviteiten van de A.D. lokken.

Maandag gaan we weer verder met de trainingen, vandaag … vul zelf maar in.

And hey … let’s be careful out there … and don’t forget to have (lots of)  Fun

DoskoActa    

Agenda          DoskoActa                                        (Sport)kalender            Week 39

==================================== ========================

Ma. 23 sep.     Trainingen alle teams/groepen                         Wielrennen WK (Eng.):

Di.  24 sep.     .                                                          28          Dames Weg

Wo.25 sep.      Trainingen BC-jeugd                         29          Heren  Weg

Do. 26 sep.     Spelen: H1/2/3, D1/2/3, XB1

Fluiten: HFR,GHA,RFE,SZE,IDA,RHA      Voetbal:

Tellen : SWO,SUIJ,WZE                  24/26     KNVBbeker 2e voorronde

Vr.  27 sep.     Spelen: MC3

Za.  28 sep.     Spelen: MB1/2, MC1/2, XC1

Fluiten: SME,GHA,GKR,JTI,IDA,GvM       Formule 1:

Zo. 29 sep.      Weekbulletin 11-07                           29          Sotsji – Rusland

Vr. 27 sep.     Toplijst van “ the 80’s ”  Radio.5              

 

        Onze recreatiegroep vandaag-de-dag !

Wedstrijdsecretariaat – algemeen

Optisport:

het (jaarlijkse) gebruikersoverleg van verenigingen en scholen met (en o.l.v.) Optisport kon afgelopen woensdag geen doorgang vinden en is verplaatst naar woensdag 2 oktober

Nevobo:

we gebruiken al diverse jaren het DWF en nu zijn er enkele formulieren ontwikkeld om de wedstrijdgegevens goed te kunnen noteren (voor scheidsrechter en/of teller).

Daar is nu een extra formulier aan toegevoegd zodat men de beginopstelling van elke set kan noteren “DWF wedstrijdformulier A5 nieuw”.

Dit Nevobo-formulier tref je aan als extra bijlage bij dit weekbulletin.

Wij (DoskoActa) blijven bij thuiswedstrijden de wedstrijdformulieren aanmaken en mailen aan aanvoerders, trainers, coaches, scheidsrechters en (vaste) tellers, maar wellicht vinden jullie dit nieuwe Nevobo-formulier wel handig … zou kunnen.

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                       

Woensdag kwam het bericht van De Roeken/DVC MA2 dat de wedstrijd van vrijdagavond door omstandigheden een half uur later zou beginnen en dat vonden onze MA1-dames (begrijpelijk) niet echt leuk (ivm. A.D.). Koortsachtig overleg tussen beide verenigingen (uitstel, nieuw voorstel etc.) bood helaas geen soelaas ,,,

nu rijmt dat wel, maar levert dat geen oplossing op, waarop ons MA1 alsnog naar Dokkum kon afreizen …

Donderdagavond kregen we nog het bericht binnen dat alle CV-wedstrijden van zaterdag (gisteren dus) een kwartier later zouden beginnen … hopenlijk hebben alle deelnemende verenigingen/teams dit tijdig gezien en doorgegeven …

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen

Senioren:

Leevoc H2                  – DoskoActa H1         0-4 (17-25,13-25,20-25,20-25)

SCS H2                      – DoskoActa H2         1-2 (25-21,18-25,14-25)

DoskoActa H3                                              vrij

Swette Switters D1    – DoskoActa D1         3-1 (24-26,25-17,25-18,25-15)

Hardegarijp D2          – DoskoActa D2         2-1 (25-22,25-18,23-25)

HVC-WH D2             – DoskoActa D3         3-0 (25-19,25-14,25-15)

Junioren:

Roeken/DVC MA2    – DoskoActa MA1     4-0 (25-20,25-20,25-22,25-11)

DoskoActa MB1                                           vrij

DoskoActa MB2                                           vrij

DoskoActa XB1                                            vrij

DoskoActa MC1                                           vrij

Heecherop MC1         – DoskoActa MC2      3-1 (25-18,22-25,25-22,25-17)

DSVS MC1                – DoskoActa MC3      1-2 (19-25,25-22,18-25)

DSVS XC1                – VC Drachten XC1   3-0 (25-08,25-18,25-20)

CMV’s:                     

DoskoActa N51 (CV1) tegen:                      DoskoActa N52 (CV2) tegen:

. DoskoActa N52       33-17                          . DoskoActa N51       17-33

. VVH N51                22-32                          . Grouw N51              27-27

. Grouw N51              30-29                          . VoVeSa N51                       26-37

. VoVeSa N51                       18-33                          . VVH N51                25-33

Plaats:             3                                                         Plaats: 5

DoskoActa N41 (CV3) tegen:                      DoskoActa N31 (CV4) tegen:

. vc058 N41                12-26                          . vc058 N32                17-25

. DSVS N41               24-22                          . vc058 N33                32-22

. vc058 N41                22-13                          . VVH N31                33-39

. DSVS N41               28-25                          . vc058 N31                21-41

Plaats: 1                                                         Plaats: 5

Wedstrijdscretariaat – teams                                                        

Senioren:

Heren-1:

Leevoc H2 – DoskoActa H1: “mut kanne” zeiden wij vorige week: het kon! … prima!

DoskoActa H1 – HVC-WH H1: de Harekieten komen weer langs en dat zijn altijd

wel aardige potjes, hopenlijk nu weer, maar laten we de punten wel thuis houden!

Heren-2:

SCS H2 – DoskoActa H2: in Drachten werd met 1-2 gewonnen en waren ‘we’ die donderdagavond dus even koploper (mooi man!) … inmiddels niet meer, maar …

DoskoActa H2 – Havot H1: de mannen uit Hallum wonnen vorige week in de beker van ons Heren-3, es kijken wat Heren-2 er van brouwt in deze topper (nr. 2 tegen 4)?

Heren-3:

Heren-3 was vorige week vrij.

DoskoActa H3 – LVC H2: nooit eerder waren de Lemsters tegenstander van ons op dit niveau … valt dus niet(s) anders te melden dan: d’r veur!

Dames-1:

Swette Switters D1 – DoskoActa D1: het werd zaterdagavond in Scharnegoutum in-derdaad lastig genoeg: na de 1e set nipt gewonnen te hebben was de koek op … zonde

DoskoActa D1 – Grouw D1: lijkt op voorhand een leuke pot te kunnen worden, wij dichten onze dames de (meeste) punten toe … terecht?

Dames-2:

Hardegarijp D2 – DoskoActa D2: dit nieuwe team wist na 2 verloren sets in-extremis een punt mee te nemen uit het mooie Hurdegaryp … pluim!

DoskoActa D2 – Havot D1: dit lijkt ons niet onoverkomelijk, aan onze dames om deze verwachting te staven: GO!

Dames-3:

HVC-WH D2 – DoskoActa D3: het was inderdaad (te?) pittig afgelopem donderdag in Harkema … de gehoopte punt(en) bleven uit … oei!

DoskoActa D3 – Grouw D4: wij denken dat de routine hier een belangrijke rol gaat spelen … en dat ‘hewwe’ we wel in dit/ons dames-team, dus ladies: let’s have it!

Junioren:

Meisjes-A1:

De Roeken/DVC MA2 – DoskoActa MA1: vrijdagavond was in Dokkum de aftrap van dit seizoen en in de 1e klasse en dan ook nog een half uur later (zie pag. 4) en dan ook nog met 4-0 verliezen … er zijn betere dagen, maar … de eerste 3 sets geven hoop voor de toekomst!

Komende week vrij.

Meisjes-B1:

DoskoActa MB1 – Sudosa-Desto MB1: de aftrap in de Hoofdklasse tegen de meiden uit Assen mag er zijn, maar wij zijn vol vertrouwen: lit mar sjen!

Meisjes-B2:

DoskoActa MB2 – DSVS MB1: bij deze ‘burenruzie’ moeten we de punten maar in huis houden, toch … dames? Maar zal nog moeilijk genoeg worden: gaan met die …!

Mix-B1:

Tsjukemarders JB1 – DoskoActa XB1: op donderdagavond tegen de jongens in en van Echten, werkelijk geen idee ‘hoe-en-wat’ … zeeeeeeeeeeeer benieuwd!!!

Meisjes-C1:

DoskoActa MC1 – Nakala MC1: in de Hoofdklasse tegen de meisjes uit de polder (Nagele) waarvan nipt werd verloren op het toernooi van VC Sneek, een mooie gelegenheid om een en ander recht te zetten, of ….? Succes bij dit debuut!

Meisjes-C2:

Heecherop MC1 – DoskoActa MC2: ook vrijdagavond op pad, naar Sneek en ook in de 1e klasse en met een punt huiswaarts gekeerd: “De meiden hebben een mooie wedstrijd gespeeld, teams waren aan elkaar gewaagd” … was het kommentaar.

DoskoActa MC2 – vc058 MC1: dit lijkt ‘een zware’ op papier, maar is dit in de praktijk ook het geval? De tijd zal het leren, maar onze meiden moeten het doen …

Meisjes-C3:

DSVS MC1 – DoskoActa MC3: in Menaldum werd ‘zomaar even’ met 1-2 gewon-nen: zo …  da’s andere koek! Doorgaan zo!

AVC XC1 – DoskoActa MC3: vrijdagavond in Akkrum spelen … ’t is weer es wat anders, maar het spelletje blijft hetzelfde … enne … ‘wie bent niet benauwd’!

Mix-C1:

DSVS XC1 – DoskoActa XC1: ook in Menaldum, maar hier helaas geen punten voor ‘ons’: “Per set ging het beter! Er kwam steeds meer rust en er werd steeds meer overgespeeld” … zo mochten wij ontvangen. Nou, dat geeft de burger moed … toch?

DoskoActa XC1 – VC Drachten XC1: hoewel we geen idee hebben wat ‘die lui ut Drachten’ kunnen, denken (en hopen) wij aan punt(en) … voor ‘ons’ natuurlijk!

CV’s:

Zaterdag was daar dan de eerste ronde voor de C(M)V’s wat nu ook op de Nevobo-site (en in de Nevobo-app) zichtbaar is. Bovendien staan de uitslagen al vermeld op een eerdere pagina.

In het kort nog even wat commentaren:

N51:

Twee keer winst en twee keer verlies levert de 3e plaats op in deze sterke poule …

en da’s keurig!

Boven vlnr: Amy de Jong, Annalynn de Jong en Jilse de Boer

Onder  vlnr: Nathamn van Esschoten en Annemarij Akkerman

 

 

 

 

 

N52:  

Was ook ingedeeld in dezelfde sterke poule en dat was te merken want de 5e plaats was het resultaat … komt wel goed!

Boven vlnr: Janne Boekema, Jorg de Boer en Inge Visser

Onder  vlnr: Bregtje Bijlsma en Berber de Beer

N41:

Onze correspondent spreekt van “2 gewonnen, 2 verloren” maar de Nevobo-site geeft aan “3 gewonnen” en dus … de 1e plaats: gefeliciteerd! .. of is dit te voorbarig?

We wachten maar af  “maar voor de 1e keer op dit niveau heel goed gespeeld; foto komt volgende keer, team was niet compleet …” is het kommentaar: uitstekend!

N31:

Het debuut van onze nieuwste, jongste aanwinsten werd zowaar bekroond met een overwinning wat dan wel de 5e plaats betekende maar dit pakken ze ons mooi niet weer af … goed werk!

Nog geen teamfoto maar we kregen wel een impressie binnen vanuit Leeuwarden:

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                                        

Scheidsrechters:

Stef Mengerink: is zaterdag beoordelaar (van de scheidsrechters) bij de Groninger derby in de 2e divisie dames van Donitas-D2 tegen Veracles-D2

Hidde Frankena: fluit donderdag Dames-1 tegen Grouw-1

Gerard Harmelink: fluit donderdag Heren-1 tegen ‘de Harkema’ en zaterdag de Hoofdklasse-wedstrijd van Meisjes-B1 tegen Sudosa-Desto uit Assen

Gerrit Krol: fluit zaterdag Meisjes-B2 tegen DSVS-MB1 (Menaldum)

Joost Tiemersma: fluit zaterdag de Hoofdklasse-wedstrijd van Meisjes-C1 tegen Nakala-MC1 uit Nagele

Ron Fennema: fluit donderdag Heren-3 tegen LVC-2 (Lemmer)

Sybout Zeinstra: fluit donderdag Heren-2 tegen Havot-1 (Hallum)

Ilse Damstra: fluit donderdag Dames-2 tegen Havot-1 (Hallum) en neemt zaterdag de wedstrijd Meisjes-C2 tegen vc058-MC1 (Leeuwarden) over van Silke Zeinstra

Gabriella van Marrum: neemt zaterdag de wedstrijd Mix-C1 tegen VC Drachten-XC1 over van Madelief Zeinstra

Remko Haitsma: maakt donderdagavond zijn debuut als scheidsrechter voor onze vereniging met het fluiten van de wedstrijd Dames-3 tegen Grouw-4

Tellers:

Saapke Woudwijk: telt donderdagavond bij Heren-1  tegen HVC-WH-1

Sjoukje Uijthof:      telt donderdagavond bij Dames-1 tegen Grouw-1

Wouter Zeilmaker: telt donderdagavond bij Heren-2  tegen Havot-1

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht                                   

Dag                 Datum             Veld-1            Veld-2            Veld-3            Aktie

—————     ——— ———-           ———–          ———–          ————-

Donderdag     26 sep.            Heren-3           Dames-1         Dames-3         Opbouwen

Heren-2           Heren-1           Dames-2         Afbreken

Zaterdag         28 sep.            Meisjes-C2      Meisjes-B2      Mix-C1           Opbouwen

Meisjes-C1      Meisjes-B1      Mix-C1           Afbreken

Technische kommissie

Op dit moment geen nader nieuws te melden.

Ledenadministratie                                                                        

Nieuwe leden:

Amy de Jong              CV1 / N51

Anna Lynn de Jong    CV1 / N51

Lonne van Veen         CV3 / N31

Sara Flikkema             CV3 / N31

Saskia van Sluis          CV3 / N31

Allemaal: van harte welkom bij de club en veel plezier!

 

Bijlage(s)

Weekprogramma

DWF wedstrijdformulier A5 nieuw.pdf

 

 

 

 

 

En dan nog even dit …  het klimaat is een actueel issue:

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 9 Jaargang11

Voor een PDF hier klikken DoskoActa Weekbulletin 11-09 (1) Beste volley-vriend(inn)en,   allereerst het volgende: de boxen 1 en 2 zijn bestemd voor onze jongens en heren, de boxen 3, 4…

Weekbulletin 8 Jaargang 11

DoskoActa Weekbulletin 11-08 Beste volley-vriend(inn)en,   onze LedenVergadering (LV) staat weer voor de deur! Deze wordt gehouden op de donderdag in de Herfstvakantie (24 oktober), dit omdat er dan toch…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief