Weekbulletin 6 Jaargang 7/Geplaatst op 20 september 2015

Agenda         

Ma. 21 sep.     Trainingen alle teams/groepen           .

20:00 uur: VS2-uitreiking!                 .

Di.  22 sep.     Bestuursvergadering (19:30)              Voetbal: KNVB-beker – 2e ronde

Wo.23 sep.      Trainingen Jeugd (17.30 uur!)           Voetbal: KNVB-beker – 2e ronde

.                                                          Wielrennen: WK-tijdrit – USA

Do. 24 sep.     Competitie: D1,D2,H1,H2 en H3     Voetbal: KNVB-beker – 2e ronde

                        Arbitrage: Hidde Frankena, Luc van der Kolk en Saapke Woudwijk

Vr.  25 sep.     .                                                          .

Za.  26 sep.     Competitie: MB1,MB2,MC1,MC2   Volleybal: EK Dames (Ned)

Arbitrage: Welmoed Zeinstra en Wouter Zeilmaker

Zo.  27 sep.     Weekbulletin 7-07                             Formule I: Japan

.                                                          Volleybal: EK Dames (Ned)                         .                                                          Wielrennen: WK-wegwedstrijd

TC/Arbitrage

Competitie

Het competitieprogramma van Middelsee (Dames 1 en 2 en Heren 2 en 3) is de afgelopen week aan aanvoerders, spelers, scheidsrechters, tellers, sporthalbeheerders en kantine via de mail verzonden.

En dus werden we 2 dagen later ‘verblijd’ met het feit dat DFS 3 (Bergum) zich had teruggetrokken uit de 3e klasse heren; hierdoor kwam er een compleet nieuw (dubbel-) programma voor deze klasse waarin ons Heren 3 speelt, met alle wijzigingen van dien! Afijn … de heren hebben inmiddels de nodige informatie gehad maar ook het scheidsrechterschema moest hier en daar wat aangepast worden, ook hiervan hebben de nodige mensen bericht gehad.

Aangezien de wedstrijdformulieren vanaf heden naar Heerenveen gestuurd worden is het gebruik van het Middelsee-wedstrijdnummer niet meer toegestaan op het formulier. Omdat wij bij de thuiswedstrijden (blijven) werken met het DWF (Digitaal Wedstrijd Formulier) komt dit automatisch dus wel goed, maar wanneer je als aanvoerder zelf ‘met het handje’ een formulier uitschrijft dan dus de Nevobo-code gebruiken zoals deze op de Nevobo-site vermeld staat!

Bij thuiswedstrijden dienen de wedstrijdformulieren van de senioren-competities én van de B- en C-jeugdcompetities na afloop van deze wedstrijden ingeleverd te worden bij de TC: indien aanwezig in de zaal en anders op Windzwever 7, de uitslagen dienen namelijk direct ingebracht te worden in het Nevobo-systeem en de formulieren dienen binnen 2 dagen in Heerenveen te zijn … vandaar.

Graag een ieders medewerking!

Heren 1: speelt donderdag thuis tegen Reflex 2 uit Kampen, een nog onbekende tegenstander … “kiek’n wat ’t wordt”

Heren 2: gaat naar Oenkerk om het sterke Trynwalden tegemoet te treden … moeilijk zat!

Heren 3: speelt thuis tegen Bron Stars 2 … punt(en) maar thuis houden mannen?

Dames 1: moet gelijk in Grouw tegen één van de betere teams in deze klasse UDI …

lastig, maar niet onmogelijk!

Dames 2: speelt uit (maar tóch thuis) tegen Thrium 2. Onze dames zijn debutant in deze klasse (= de zelfde klasse als Dames 1) en één of meer punten zou een welkome verrassing zijn!

Meisjes-B1: dankzij tegenstander Stanfries MB2 mogen onze meisjes zaterdag in IJlst aantreden i.p.v. afgelopen week tijdens de Agrarische Dagen, alsnog dank daarvoor!

Meisjes-B2: speelt zaterdag thuis tegen UDI MB1

Meisjes-C1: speelt eveneens zaterdag thuis en wel tegen vc058 MC3

Meisjes-C2: hiervoor geldt het zelfde als voor Meisjes-B1, zij spelen zaterdag ook in IJlst en wel tegen Stanfries MC1

Wat deze genoemde jeugdwedstrijden betreft hebben wij nog geen idee omtrent de kracht van de tegenstanders, wij wachten dan ook vol spanning de resultaten af!

Wat wél even belangrijk is bij de jeugdwedstrijden: in de 1e klasse wordt gespeeld volgens het principe “best-of-five”. Dit geldt dus voor ons voor de teams van Meisjes-B1 en Meisjes-C1. De rest van onze teams (Meisjes-B2, Meisjes-C2 en Mix-C1) spelen in de 2e klasse volgens “best-of-three”-principe!

Dit is ook relevant voor onze dames en heren scheidsrechters!

 

C4 was afgelopen zaterdag het eerste DoskoActa-team dat de wei/zaal in ging en wij kregen het volgende verslagje:

 

DoskoActa C4 tegen VVH C1                     3-0         (27-16, 26-18 en 24-16)

DoskoActa C4 tegen Trynwalden C1           3-0         (26-20, 23-21 en 24-16)

 

Bij de C’s spelen ze sets van 13 minuten.

 

Uitstekende prestatie van dit piepjonge team met een 9-jarige (Eline), twee 10-jarigen (Puck en Silke) en verder een aantal 11-jarigen (Baudien, Nienke, Janna en Femke).

Tegenstanders zijn vaak een kop groter, maar technisch doet dit talentvolle team absoluut niet onder.

Het team werd vandaag gecoacht door Nynke.

 

Arbitrage

Aanstaande maandag 21 september gaan wij vóór de training van Dames 1 en 2 in de sporthal de ‘versierselen’ uitreiken aan onze nieuwe lichting scheidsrechters.

Volgende week wellicht meer hierover maar nu al vast een gemeend proficiat aan:

Mirjam Molenaar        Dames 1          senioren op donderdag

Welmoed Zeinstra      Dames 1          senioren op donderdag

Laura Tinga                Dames 2          jeugdwedstrijden op zaterdag

Leon Pluim                 jeugdkader      jeugdwedstrijden op zaterdag

Femke Roelofsen       Dames 2          jeugdwedstrijden op zaterdag

Bodil Galema             Dames 2          senioren op donderdag

En namens de vereniging alvast hartelijk dank voor jullie inzet!

 

Hidde Frankena: fluit a.s. donderdag Heren 3 tegen Bron Stars 2

Luc van der Kolk: fluit donderdag Thrium 2 tegen ons Dames 2

Wouter Zeilmaker: zit a.s. zaterdag op de bok wanneer ons Meisjes-C1 het op neemt tegen vc058 MC3

Welmoed Zeinstra: neemt zaterdag de wedstrijd over van ons Meisjes-B1 tegen UDI MB1 van Laura Tinga (zie: Ziekenboeg) … dank daarvoor!

Saapke Woudwijk: beheert de wedstrijdtafel donderdag bij Heren 1 tegen Reflex 2,

de thuiswedstrijden van Heren 1 beginnen dit seizoen om 20.30 uur!

 

Veldindeling donderdag 24 september

Veld 1             19.45   D3       Thrium 2         – DoskoActa 2               Luc van der Kolk

21.00   H3       DoskoActa 3  – Bron Stars 2    Hidde Frankena

Veld 2 leeg

Veld 3             20.30   HPC    DoskoActa 1  – Reflex 2           S. Kraak / K. de Ruiter

  1. Woudwijk

Zaalwacht donderdag 24 september

Dames 2          opbouwen tussennet

Heren 1           eigen veld verzorgen

Heren 3           afbreken

 

Ziekenboeg

Laura Tinga (Dames 2, scheidsrechter, jeugdtrainster) moest afgelopen donderdag een ingreep ondergaan en is voorlopig even uit de roulatie: BETERSCHAP!

 

En dan nog even dit …

– In iedere oceaan van winst is een eiland van verlies –- auteur onbekend

 

HERHAALD BERICHT !

 

 

Beste mensen,

ook in de 4e editie van de verkiezing van de Leukste Sportvereniging is DoskoActa genomineerd. Van 7 september tot en met 11 oktober kan er op DoskoActa gestemd worden. Uiteraard willen we de titel ‘Leukste Sportvereniging van de gemeente Franekeradeel’ graag winnen.

 

Breng daarom straks je stem uit via www.leukstesportvereniging.nl, zoals gezegd … dit kan vanaf maandag 7 september.

Je kunt met je stem zelf ook mooie prijzen winnen zoals een tablet, wellnessdagen etc.

Op verzoek van vele sportverenigingen is de verkiezingsronde dit jaar korter en is er nog maar één stemronde.

Dit bericht zal de komende weken nog herhaald worden en we houden jullie, net als andere jaren, natuurlijk van de tussenstanden op de hoogte.

Net als voorgaande keren gaan de gemeentelijke winnaars op voor de provinciale titel en daarna strijden die provinciale winnaars nog om de landelijke titel.

Alvast hartelijk dank!

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief