Weekbulletin 7 Jaargang 7/Geplaatst op 27 september 2015

Agenda         

Ma. 28 sep.     Trainingen alle teams/groepen           Volleybal: EK Dames

Di.  29 sep.     .                                                          Voetbal: Champions League

                        .                                                          Volleybal: EK Dames           

Wo.30 sep.      Trainingen Jeugd                               Voetbal: Champions League

                        .                                                          Volleybal: EK Dames

.                                                          Wielrennen: Tre Valli Varesine

Do.   1 okt.     Competitie: D1,D2,H1,H2 en H3     Volleybal: EK Dames

                        Arbitrage: Hidde Frankena, Tjalling de Jong, Mirjam Molenaar,

Saapke Woudwijk en Sjoukje Uijthof

Internationale Dag van de Ouderen  Voetbal: Europa League

                        .                                                          Wielrennen: Milan – Torino

Vr.    2 okt.     .                                                          Wielrennen: Giro del Piemonte

                        .                                                          Volleybal: EK Dames

Za.    3 okt.     Competitie: MB1,MB2,MC1,MC2,XC1,CV1,CV2,CV3,CV4 en CV5                Arbitrage: Stef Mengerink, Gerrit Krol en Femke Roelofsen

.                                                          Wielrennen: Münsterland Giro

                        .                                                          Volleybal: EK Dames

Zo.    4 okt.     Weekbulletin 7-08                             Volleybal: EK Dames (finale)                        Werelddierendag                                   Wielrennen: Il Lombardia

 

Uitslagen

DoskoActa H1             – Reflex H2                2-3       17-25 26-26 25-19 15-25 10-15

Trynwalden H1          – DoskoActa H2         3-0

DoskoActa H3           – Bron Stars H2          2-1       25-12 25-14 16-25

UDI D1                        – DoskoActa D1         2-1       18-25 26-24 25-14

Thrium D2                  – DoskoActa D2         3-0       25-  7 25-11 25-10

Stanfries MB2           – DoskoActa MB1      0-4         9-25 20-25   9-25 10-25

DoskoActa MB2        – UDI MB1                 1-2       22-25 25-15 15-25

DoskoActa MC1        – vc058 MC3              4-0       25-11 25-15 25-22 25-17

Stanfries MC1           – DoskoActa MC2      2-1       25-17 25-27 25-16

DoskoActa XC1        vrij

DoskoActa C4           vrij

DoskoActa CV1        vrij

DoskoActa CV2        vrij

DoskoActa CV3        vrij

DoskoActa CV4        vrij

DoskoActa CV5        vrij

GROTE   CLUB   ACTIE

====================

Beste mensen,

dit jaar doen we, om onze financiële positie te verbeteren, mee met de G.C.A.!

 

Deze actie is opgepakt door onze Jeugdcommissie en Thom Schuitmaker is de persoon die e.e.a. coördineert.

 

Van hem dan ook het volgende bericht:

 

De Grote Clubactie is gestart, van DoskoActa doen wij hieraan mee.

De jeugdleden hebben ondertussen de loten ontvangen en zijn druk bezig deze

aan de man te brengen.

Van ieder verkocht lot a € 3,00 ontvangt de jeugdafdeling € 2,40 (80%).

Grote club superloten

O

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ook zijn er 10 superloten a € 150,00 (50 loten a € 3,00), hiervan is € 120,00 (80%) dus voor de jeugdafdeling.

Ondertussen zijn er al 3 superloten verkocht, er zijn nog een aantal over die ook verkocht moeten worden.

Wellicht zijn er (nog) sponsoren die willen steunen via de Grote Club Actie.

Ik heb thuis de superloten en de intekenlijsten liggen.

 

Adres Thom: Maanvogel 10

Email Thom: margaenthom@ziggo.nl

 

Laten we met z’n allen een groot succes van deze actie maken:

koop de GCA-loten dus van onze volleybaljeugd wanneer ze langs komen en mocht je “groter” denken (bedrijven, zaken, middenstanders etc.) meld je dan bij Thom:

 

DOEN!

 

 

 

 

TC/Arbitrage

Competitie

Heren 1: speelde thuis tegen Reflex 2 uit Kampen en verloor met 2-3, waarbij duidelijk te merken was dat er nog niet erg veel met z’n allen getraind was.

A.s. donderdag alweer een thuiswedstrijd en wel tegen vcJoure: beter resultaat?

Heren 2: liep in Oenkerk tegen topper Trynwalden een 3-0 nederlaag op, maar de mannen spraken na afloop van een prachtige en leuke wedstrijd, incl. arbitrage(!).

Donderdag a.s. in de thuiswedstrijd tegen VVH 3 verwachten wij toch wel punt(en).

Heren 3: won gelijk met 2-1 de eerste (thuis-)wedstrijd tegen Bron Stars 2: zo!

Een lastig(er) karwei wacht a.s. donderdag in Sint Anna Parochie waar Havot 1 dan de tegenstander is … “d’r an”!

Dames 1: verloor met 2-1 in Grouw van UDI door niet op de juiste momenten door te drukken … kan beter!

In de thuiswedstrijd van a.s. donderdag tegen Thrium 2 de kans op revanche?!

Dames 2: maakte haar debuut in de 3e klasse in de derby tegen Thrium 2 en verloor helaas met 3-0; net als bij Dames 1 moeten de oude en nieuwe speelsters nog aan elkaar wennen, bovendien waren er nog enkelen afwezig … wordt beter!

Komende donderdag staat de thuiswedstrijd tegen vc058 5 op het programma,

zal wel pittig genoeg worden, maar … “de kop d’r veur” ladies!

Meisjes-B1: de wedstrijd in IJlst tegen Stanfries MB2 leverde een knallende 4-0 triomf op: klasse begin dames!

A.s. zaterdag wacht in Drachten tegenstander Turfstekers MB1 … benieuwd!

Meisjes-B2: verloor thuis helaas van UDI MB1 met 1-2, maar dit eerste punt kan de eerste van vele zijn … toch?

Zaterdag is er weer een thuiswedstrijd, deze keer tegen Iverto MB1, weer een eerste

B-team van een vereniging, oftewel … weer een uitdaging: gaan met die banaan!

Meisjes-C1: de thuiswedstrijd tegen vc058 MC3 leverde een klinkende 4-0 zege op:

een ferme start van de competitie!

Ook hier weer een thuiswedstrijd a.s. zaterdag en wel tegen vcBolsward MC1, dit lijkt

op voorhand geen “appeltje-eitje” te worden, maar wij hebben goede hoop!

Meisjes-C2: speelde net als MB1 in IJlst en dan tegen Stanfries MC1, waarbij het eerste competitiepunt werd binnen gehaald: keurig!

Zaterdag wordt in en tegen Grouw (MC1) gespeeld, dat lijkt wederom dicht bij elkaar

te liggen … spannend!

Mix-C1: gaat haar/zijn eerste wedstrijd spelen zaterdag, net als MC2 in Grouw, op het zelfde tijdstip en volgens de Nevobo-site op het zelfde veld (1) … lijkt ons niet.

Afijn … er wórdt gespeeld … tegen Grouw XC1: succes meisjes/jongens (mix)!

 

C4: wist de eerste 2 wedstrijden gelijk met 3-0 te winnen en gezien de leeftijden is dit een prestatie van formaat!

Zaterdag is dit team vrij … maar er wordt wellicht vanuit de andere teams een beroep op de speelsters gedaan …

 

A.s. zaterdag gaan ook de CV’s los en wel op alle spelniveaus:

CV1, CV2 en CV3 spelen ’s morgens in Franeker (!), CV 4 en CV5 in Hardegarijp.

 

CV1: op niveau 6 tegen Hardegarijp, VVH en Vovesa1 en 2

CV2: op niveau 5 tegen Volleywille, vc058 2 en 3 en ‘finales’

CV3: op niveau 5 tegen Wytgaard 2, vc058 1 en 4 en Stasko

CV4: op niveau 4 tegen DSVS 2, vc058 5, Vovesa 4 en VVH 2

CV5: op niveau 3 tegen VVH 4 en vc058 8, beide twee keer

 

Arbitrage

Van zaterdag 3 tot en met zondag 11 oktober houdt de Nevobo weer “de week van de scheids”. Alle aanvoerders krijgen hiervoor ‘complimentenkaartjes’ welke het team aan de scheidsrechter kan/mag geven na de wedstrijd als je vindt dat daar aanleiding voor is. Verder doen wij als vereniging hier niet(s) aan, wij bedenken onze fluitisten jaarlijks met een kleine attentie. Maar je mag als team uiteraard je scheidsrechter op eigen wijze in het zonnetje zetten hoor!

Afgelopen maandag hebben wij vóór de training van Dames 1 en 2 in de sporthal de ‘versierselen’ uitgereikt aan onze nieuwe lichting scheidsrechters, tenminste aan de drie die aanwezig waren: Mirjam Molenaar, Femke Roelofsen en Welmoed Zeinstra (de anderen worden nog nabezorgd). Na een toespraakje van cursusleider Hidde Franekena deelde deze de Nevobo-vesten uit en de bijbehorende emblemen werden door voorzitter Wouter Zeilmaker uitgereikt waarbij deze laatste ook nog een (terecht) dankwoordje aan Hidde richtte. Tot slot van beide heren welgemeende felicitaties aan onze ‘neo-arbiters’!

Stef Mengerink: mag zaterdag in de eerste divisie in Hoogeveen de heren fluiten van

Olhaco (Hoogeveen) tegen E.V.V. (Elburg).

Hidde Frankena: fluit donderdag Heren 2 in de derby tegen “Ouwe Seunen 3”

Gerrit Krol: staat zaterdag op de bok bij DoskoActa MC1 tegen Bolsward MC1

Tjalling de Jong: treedt ook weer namens DoskoActa aan door het fluiten van de 2e klas wedstrijd Thrium D1 – Grouw D2 a.s. donderdag: dank!

Mirjam Molenaar: debuteert donderdag met een wedstrijd van onze Dames 2 tegen vc058 5: succes!

Femke Roelofsen: maakt ook haar debuut en wel a.s. zaterdag door ons Meisjes B2 te fluiten tegen Iverto MB1: succes!

Saapke Woudwijk: beheert de wedstrijdtafel donderdag bij Heren 1 tegen Joure

Sjoukje Uijthof: beheert de wedstrijdtafel donderdag bij Dames 1 tegen Thrium 2

 

Veldindeling donderdag 1 oktober

Veld 1             19.45   D2       Thrium 1         – Grouw 2       Tjalling de Jong

21.00   D3       DoskoActa 1  – Thrium 2       M. Kramer (Tlr S. Uijthof)

Veld 2             19.45   D3       DoskoActa 2  – vc058 5         M. Molenaar

21.00   H2       DoskoActa 2  – VVH 3         H. Frankena

Veld 3             20.30   HPC    DoskoActa 1  – vc Joure 1     R. Rehorst / T. Kobus

(Tlr S. Woudwijk)

 

Zaalwacht donderdag 1 oktober

Dames 2          opbouwen

Heren 1           eigen veld verzorgen

Heren 2           afbreken

 

En dan nog even dit

Geld moet rollen, anders hadden ze het wel vierkant gemaakt –- auteur onbekend

 

Herhaald bericht.
ook in de 4e editie van de verkiezing van de Leukste Sportvereniging is DoskoActa genomineerd. Van 7 september tot en met 11 oktober kan er op DoskoActa gestemd worden. Uiteraard willen we de titel ‘Leukste Sportvereniging van de gemeente Franekeradeel’ graag winnen. Beste mensen, Breng daarom straks je stem uit via www.leukstesportvereniging.nl, zoals gezegd … dit kan vanaf maandag 7 september. Je kunt met je stem zelf ook mooie prijzen winnen zoals een tablet, wellnessdagen etc. Op verzoek van vele sportverenigingen is de verkiezingsronde dit jaar korter en is er nog maar één stemronde. Dit bericht zal de komende weken nog herhaald worden en we houden jullie, net als andere jaren, natuurlijk van de tussenstanden op de hoogte. Net als voorgaande keren gaan de gemeentelijke winnaars op voor de provinciale titel en daarna strijden die provinciale winnaars nog om de landelijke titel.

Alvast hartelijk dank!

 TUSSENSTAND (maandag 21 september): 2e plaats, 15 stemmers, een 9,25 !!!

 

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 49 Jaargang 13

PDF hier klikken: DoskoActa Weekbulletin 13-49[15959]   Beste volley-vriend(inn)en …   in deze laatste editie van dit seizoen valt er weinig te melden. War wel met name genoemd dient te…

Weekbulletin 48 Jaargang 13

Als PDF te lezen : DoskoActa Weekbulletin 13-48[15834]    Beste volley-vriend(inn)en …   Vorige week … ontbrak in onze agenda dat ons bestuur op dinsdag (5 juni) zou vergaderen, excuses…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief