Weekbulletin 8 Jaargang 7/Geplaatst op 4 oktober 2015

Agenda          WEEK VAN DE SCHEIDS !!!!!!!!!

 

Ma.   5 okt.     Trainingen alle teams/groepen           .

Di.    6 okt.     .                                                          .                      

Wo.  7 okt.      Trainingen Jeugd                               .

                        Clinic trainers DoskoActa                 .

Do.   8 okt.     Competitie: D1,D2 en H3                  Voetbal: EK Voorrondes

                        Arbitrage: Hidde Frankena, Welmoed Zeinstra + Bodil Galema

.                 en Sjoukje Uijthof            .

Vr.    9 okt.     .                                                          Voetbal: EK Voorrondes

Za.  10 okt.     Lifestyle – Franeker                           Voetbal: EK Voorrondes

Staatsloterij                                        o.a. Kazachstan – Nederland                       Competitie: H1, MB2, MC1 en C4      Wielrennen: Giro dell’Emilia

Arbitrage: Stef Mengerink, Hidde Frankena + Rients Leijenaar

Zo.  11 okt.     Weekbulletin 7-09                             Voetbal: EK Voorrondes                                .                                                      

 

Uitslagen

DoskoActa H1           – vc Joure H1              2-3       21-25,25-19,24-26,25-18,13-15

DoskoActa H2           – VVH H3                  3-0       25-15,25-22,25-16

Havot H1                   – DoskoActa H3         3-0       25-12,25-10,25-20

 

DoskoActa D1           – Thrium D2                3-0       25-15,25-  7,25-15

DoskoActa D2           – vc058 D5                 0-3       10-25,  4-25,13-25

 

Turfstekers MB1        – DoskoActa MB1      2-3       20-25,25-23,12-25,25-12,  7-25

DoskoActa MB2        – Iverto MB1              0-3       11-25,  6-25,22-25

 

DoskoActa MC1        – vc Bolsward MC1    1-3       18-25,14-25,17-25,25-19

Grouw MC1               – DoskoActa MC2      0-3       23-25,24-26,  6-25

Grouw XC1                – DoskoActa XC1      2-1       25-13,  9-25,25-17

DoskoActa C4             vrij

 

 

 

DoskoActa CV1 1e pl.           DoskoActa CV2 1e pl.           DoskoActa CV3 4e pl.

. H’rijp CV1   35-19              . vc058 CV2   33-23              . Wytgrd CV2            28-32

. VVH CV1    38-17              . vc058 CV3   38-28              . vc058 CV4   34-32

. Vovesa CV2 30-28 !                        . Vwille CV1  36-30              . vc058 CV1   27-34

. Vovesa CV1 30-29 !                        1-2: V’wille    48-25              . Stasko CV1  34-29

 

DoskoActa CV4 _ pl?           DoskoActa CV5 1e/2e pl?

. DSVS CV2  27-12              . VVH CV4      6-2

. vc058 CV5   13-19              . vc058 CV8     2-4

. Vovesa CV4 13-19              . VVH CV4      4-2

. VVH CV2    24-14              . vc058 CV8     3-2

Dosko Acta CV5

Dosko Acta CV5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GROTE   CLUB   ACTIE           (herhaald bericht)

===========================================

Beste mensen,

dit jaar doen we, om onze financiële positie te verbeteren, mee met de G.C.A.!

 

Deze actie is opgepakt door onze Jeugdcommissie en Thom Schuitmaker is de persoon die e.e.a. coördineert, van hem dan ook het volgende bericht:

 

De Grote Clubactie is gestart, van DoskoActa doen wij hieraan mee.

De jeugdleden hebben ondertussen de loten ontvangen en zijn druk bezig deze

aan de man te brengen.

Van ieder verkocht lot a € 3,00 ontvangt de jeugdafdeling € 2,40 (80%).

Ook zijn er 10 superloten a € 150,00 (50 loten a € 3,00), hiervan is € 120,00 (80%) dus voor de jeugdafdeling.

Ondertussen zijn er al 3 superloten verkocht, er zijn nog een aantal over die ook verkocht moeten worden.

Wellicht zijn er (nog) sponsoren die willen steunen via de Grote Club Actie.

Ik heb thuis de superloten en de intekenlijsten liggen.

 

Adres Thom: Maanvogel 10

Email Thom: margaenthom@ziggo.nl

Grote club superloten

Laten we met z’n allen een groot succes van deze actie maken!

 

TC/Arbitrage

Competitie

Heren 1: speelde thuis tegen vc Joure en verloor (wederom) met 2-3; de 3e set was de bottleneck want die werd (helaas) verloren na een 24-20 voorsprong; gelukkig was daar het herstel in de 4e set, waarna de beslissende 5e set kantje boord verloren werd.

A.s. zaterdag in Sneek tegen De Plakkers … wordt nog pittig zat voor onze mannen!

Heren 2: trof wat “ouwe seunen” (VVH 3) en die ontmoeting eindigde in een vette 3-0 zege, dit ondanks het meespelen van een divisiespeler bij de Harlingers: knap hoor!

Donderdag zijn de mannen vrij, dit vanwege de terugtrekking van Stasko!

Heren 3: moest in Sint Anna Parochie de mannen van Havot 1 bestrijden, een geheide kampioenskandidaat; dat was wel duidelijk gezien het 3-0 verlies voor onze mannen.

Donderdag gaan de heren naar Leeuwarden om tegen vc058 5 punt(en) te scoren …

Dames 1: had Thrium 2 als tegenstander en die tegenstand mocht geen naam hebben: een dikke 3-0 was een toch wel logische uitslag!

A.s. donderdag de zusterstrijd tegen Dames 2: wij trekken geen partij!

Dames 2: trad aan tegen vc058 5 uit Leeuwarden waarbij genoegen genomen moest worden met een 3-0 nederlaag, maar het spel was duidelijk beter dan de week ervoor!

A.s. donderdag de zusterstrijd tegen Dames 1: wij stellen ons neutraal op!

 

Meisjes-B1: ging in Drachten op bezoek bij Turfstekers MB1 en dat werd na een lang

gevecht in de 5e set beslecht in het voordeel van onze meiden: ZO … van die dingen!

A.s. zaterdag zijn de meiden (jammer genoeg?) vrij.

Meisjes-B2: speelde thuis tegen Iverto MB1 en moest helaas het onderspit delven met een 0-3 nederlaag, maar wij houden goede moed … toch?

Zaterdag is in Harlingen VVH MB2 aan de beurt …

Meisjes-C1: de thuiswedstrijd tegen vc Bolsward MC1 leverde helaas een nederlaag op waarbij toch wel karakter werd getoond door, na een 3-0 achterstand, toch nog de 4e set in winst om te zetten … altijd goed!

Ook dit team gaat zaterdag naar Harlingen en wel om VVH XC1 te bestrijden:

Meisjes-C2: speelde in Grouw tegen Grouw MC1 en dat was 2 sets lang meer dan spannend met 2 keer DoskoActa aan de goeie kant van de score; pas daarna gaf Grouw zich gewonnen getuige de ‘dikke’ eindstand van de 3e set: 0-3 … goed man!

Zaterdag a.s. is een snipperdag … dus: vrij!

Mix-C1: speelde ook in Grouw en wel tegen Grouw XC1: hier werd knap een punt binnen gehaald … keurig!

Ook hier a.s. zaterdag een vrije dag!

 

 

C4: was zaterdag vrij, maar a.s. zaterdag competitieronde 3 en 4 waarbij Wytgaard C1 en DSVS C3 bestreden moeten worden; wij zijn benieuwd of de goede resultaten uit de eerste twee competitierondes doorgetrokken gaan worden!

 

CV1: op niveau 6 tegen Hardegarijp, VVH en Vovesa1 en 2: alle 4 gewonnen: klasse!

De laatste 2 wedstrijden waren erg spannend tegen Vovesa 1 en 2!

CV2: op niveau 5 tegen Volleywille, vc058 2 en 3 en ‘finales’: ook alles gewonnen,

inclusief de finale tegen Volleywille: super!

CV3: op niveau 5 tegen Wytgaard 2, vc058 1 en 4 en Stasko: 2 van de 4 gewonnen en

op doelsaldo een 4e plaats (gedeeld 2e/3e/4e): gewoon goed gedaan!

CV4: op niveau 4 tegen DSVS 2, vc058 5, Vovesa 4 en VVH 2: 2 maal winst wn 2 maal verlies, de eindklassering is ons helaas niet bekend, tóch gewoon goed.

CV5: op niveau 3 tegen VVH 4 en vc058 8 (beide twee keer): 3 van de 4 gewonnen,

helaas is bij ons niet bekend of onze jeugd nu 1e of 2e is geworden zaterdag, maar dat dit prima resultaten zijn mag duidelijk zijn: geweldig!

CV5 afgelopen zaterdag in sporthal De Hege Fiif in Hardeagrijp met v.l.n.r.:

Suzanne Rustenburg, Dune de Wit, Manon Bokma, Janna van Marrum en Jens Hibma

A.s. zaterdag zijn alle CV-teams vrij!

 

Arbitrage

Denk deze week om “de week van de scheids” (zie vorige weekbulletin)!

Afgelopen maandag heeft ook Leon Pluim de ‘versierselen’ uitgereikt gekregen van mentor Hidde Frankena, dit in het kader van onze nieuwe lichting scheidsrechters:

Proficiat! (Binnenkort nog de laatste 2 dames!)

Dan nog even een correctie én een aanvulling inzake het fluiten van de wedstrijden van onze jeugd op zaterdag (B- en C-jeugd):

In de 2e klasse wordt géén best-of-three gespeeld, maar altijd 3 sets!

Daarom even de juiste formuleringen zoals deze op de NeVoBo-site staan:

. Aantal sets:

1e klasse (MB1 en MC1) maximaal 5 sets, 4 sets tot 25 punten met een verschil van

2 punten en de 5e set tot 15 punten met een verschil van 2 punten

2e klasse (MB2, MC2, XC1) altijd 3 sets tot 25 punten met een verschil van 2 punten

Ook de vraag naar de nethoogtes en veldgroottes is relevant:

B-meisjes 1e klasse:    2,24 m hoog, veld 18 x 9 m

B-meisjes 2e klasse:    2,15 m hoog, veld 18 x 9 m

C-jeugd    1e klasse:    2,15 m hoog, veld 18 x 9 m

C-jeugd    2e klasse:    2,05 m hoog, veld 14 x 9 m

 

Nevobo:

. van ‘rayon’ Middelsee het verzoek (maar eigenlijk meer dan dat) om géén Middelsee wedstrijdformulieren meer te gebruiken en ook de wedstrijdnummers van Middelsee niet te gebruiken maar de Nevobo-codes zoals op de site vermeld staan! (dit doen wij ook allemaal al door gebruik van het DWF, maar in geval dat er een formulier toch nog gebruikt moet worden, dan even de TC contacten)

. van speelgebied ‘Noord’ de mededeling dat er NIET meer getost dient te worden tussen de 2e en 3e set; er wordt alleen nog getost bij een beslissende set, dus bij de eventuele 5e set (Heren 1 en MB1 en MC1) en/of bij de eventuele 3e set bij een bekerwedstrijd, gevallen waarbij halverwege van speelhelft/veld geruild wordt; de opslag in de reguliere 3e set is voor het team dat ook de 1e set begon met de opslag!

Stef Mengerink: gaat zaterdag naar Groningen om in de eerste divisie de dames van Donitas tegen die van De Bevers (Lemelerveld) te fluiten

Hidde Frankena: fluit donderdag de dames van Thrium tegen SBO 2 (Minnertsga) én zaterdag (samen met Rients Leijenaar) in Leeuwarden in de 3e divisie de heren van Leevoc tegen die van MAZ (Meppel)

Rients Leijenaar sr.: zoals hiervoor gezegd … samen met Hidde zaterdag naar Leevoc

Welmoed Zeinstra: fluit donderdag (samen met Bodil Galema) Thrium D2 tegen Grouw D4, 2 teams uit de zelfde klasse als onze damesteams

Bodil Galema: zoals hiervoor gezegd … samen met Welmoed in de 3e klasse dames

Sjoukje Uijthof: beheert de wedstrijdtafel bij de derby Dames 1 tegen Dames 2!

 

Veldindeling donderdag 8 oktober

Veld 1             19.45   D2       Thrium 1         – SBO 2          Hidde Frankena

21.00   D3       DoskoActa 1  – DoskoActa 2M. Kramer

(Teller: Sjoukje  Uijthof)

Veld 2             19.45   D3       Thrium 2         – Grouw 4       Welmoed Zeinstra      1e

Bodil Galema             2e

21.00   geen wedstrijd

Veld 3                         geen wedstrijden

 

Zaalwacht donderdag 8 oktober

Thrium

 

Bestuur / Bijlage

Als bijlage deze week de uitnodiging / agenda voor de a.s. LEDENVERGADERING!

Deze wordt gehouden op donderdag 22 oktober in de kantine van De Trije!

 

Ledenadministratie:

Nieuw lid:   Maaike Oost       CV-beginners                        Welkom … en veel plezier!

Opzegging: Riekje Jorritsma  Recreatie-Dames

 

 

En dan nog even dit …

De weg naar succes is veel langer dan die naar teleurstelling …  –- auteur onbekend

HERHAALD BERICHT  (tot 11 oktober) !

Beste mensen,

ook in de 4e editie van de verkiezing van de Leukste Sportvereniging is DoskoActa genomineerd. Van 7 september tot en met 11 oktober kan er op DoskoActa gestemd worden. Uiteraard willen we de titel ‘Leukste Sportvereniging van de gemeente Franekeradeel’ graag winnen.

Breng daarom straks je stem uit via www.leukstesportvereniging.nl, zoals gezegd … dit kan vanaf maandag 7 september.

Je kunt met je stem zelf ook mooie prijzen winnen zoals een tablet, wellnessdagen etc.

Op verzoek van vele sportverenigingen is de verkiezingsronde dit jaar korter en is er nog maar één stemronde.

Dit bericht zal de komende weken nog herhaald worden en we houden jullie, net als andere jaren, natuurlijk van de tussenstanden op de hoogte.

Net als voorgaande keren gaan de gemeentelijke winnaars op voor de provinciale titel en daarna strijden die provinciale winnaars nog om de landelijke titel.

Alvast hartelijk dank!

 

TUSSENSTAND dinsdag 29 september (er zijn minimaal 50 stemmen nodig!):

1          F.Z.C ’54       9,38     23 stemmen

2          DoskoActa     9,11     19 stemmen

3          Jupiter           9,15     16 stemmen

4          Sc Franeker   8,43     12 stemmen

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief