Weekbulletin 9 Jaargang 13/Geplaatst op 10 oktober 2021

Voor de PDF: DoskoActa Weekbulletin 13-09[10339]  

Beste volley-vriend(inn)en …

 

deze week meer info over de a.s. Ledenvergadering, de uitnodiging/agenda staat in een aparte bijlage.

 

 

Daar waar diverse zomersporten hun seizoen einde bereikt hebben (o.a. kaatsen en fierljeppen) of gaan bereiken (bijv. wielrennen) komen nu andere sporten aan de beurt zoals veldrijden en zelfs wintersporten als schaatsen zien we in de verte al weer op-doemen. Gelukkig geldt dit tegenwoordig niet (meer) voor ons volleybal want we spelen tegenwoordig ’s zomers vrolijk door op het veld of in het zand en de rest van het jaar hebben we indoor onze trainingen en competities … mooi toch?

 

 

We hebben nog geen idee hoe lang de huidige Corona-maatregelen doorgetrokken gaan worden maar dat het zo langzamerhand begint te vervelen moge duidelijk zijn.

Even was er de gedachte dat dit miv 1 november wel over zou zijn maar in de media verschenen al de eerste berichtjes dat we dat wel kunnen vergeten, het lijkt er dus op dat op deze manier e.e.a. weer in de week gelegd wordt … kunnen we alvast aan het idee wennen.

Afijn … nog ‘effe’ doorbijten dus!

 

 

 

 

Fijne week allemaal, maak d’r wat van met z’n allen, want alleen met z’n allen …

 

… and remember:

stay safe, take care and (try to) … Have Fun                        

 

DoskoActa    

                                                                                                              

 

Agenda          DoskoActa                                         (Sport)kalender            Week 41

====================================  ========================

                                                                                               Wielrennen:

Ma.  11 okt.    Trainingen: alle teams                        16        GP Plumelec              – Fra

                        CMV: vriend(inn)en-training !!                    

                        Beker: Dames-1 olv. Hidde Frankena en Sjoukje Uijthof   

Di.   12 okt.    .                                                          

                        .                                                                      Voetbal (kwalif. WK):

Wo. 13 okt.     Trainingen: ABC-jeugd                     11        Nederland – Gibraltar

                        Mix-C1: vriend(inn)en-training !!.                                                   

Do.  14 okt.    Kompetitie:                                       

                        Franeker:           Dames-1, Dames-3,

  Dames-4, Heren-1                Veldrijden:

                        Grouw:              Heren-3                    13        WB: Fayetville         – USA

St. Anna Par.:    Dames-2                   17        WB: Iowa                 – USA

Fluiten:                                               17        GP Destil         – Oisterwijk

Hidde Frankena, Joep de Jager,                    

Gerard Harmelink, Gerrit Krol         

Tellen:                                                 

Saapke Woudwijk, Sjoukje Uijthof                          

Vr.  15 okt.     .                                             

                        Start HERFST-VAKANTIE

Za.  16 okt.     Kompetitie:                                                   

                        Franeker:           Meisjes-A2,  

  Meisjes-B1, Meisjes-B2

Dwingeloo:       Meisjes-A1  

Menaldum:        Meisjes-A3  

                        Harlingen:         Mix-C1                    

                        Fluiten:

                        Gerard Harmelink/Sybrich Attema,

Luc van der Kolk, Sybout Zeinstra   

Zo.  17 okt.     WeekBulletin 13-10

 

Berichten van DoskoActa

 

Algemene LedenVergadering (ALV)

In een aparte bijlage vinden jullie de uitnodiging (+ agenda) voor de ALV op donderdag 21 oktober.

Voor de toegang tot de kantine is de QR-code-registratie van toepassing; iedereen die gevaccineerd is of zich heeft laten testen is van harte welkom, er wordt nog gekeken of en hoe wij diegenen die hieraan niet kunnen voldoen tegemoet kunnen komen,

daarover volgende week meer!

Volgens onze Statuten en ons Huishoudelijk Reglement hebben alle leden toegang tot de ALV, waarbij reguliere leden stemrecht hebben, jeugdleden hebben geen stemrecht net als ondersteunende leden, ere-leden hebben een adviserende stem indien zij niet ook al gewoon/regulier lid zijn.

De onderliggende stukken voor deze ALV worden komende week toegezonden aan de reguliere leden, aan (de ouders van) de jeugdleden en aan het relevante kader.

Het bestuur is naarstig op zoek naar kandidaten die het bestuur komen versterken.

We komen graag met jullie in contact!

 

Actie(s)

Behalve de  Grote Club Actie is er inmiddels ook al weer een andere actie gestart!

 

 

De stemperiode voor Rabo ClubSupport 2021 gaat van start!

Leden van RaboBank Leeuwarden-Noordwest Friesland kunnen via de Rabo App

of via Rabo Online Bankieren van 4 t/m 25 oktober hun stem uitbrengen.

Geef je stem aan DoskoActa!

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat – algemeen                                  

Bij de senioren viel de score hoger/beter uit dan vorige week en vielen er enkele toch wel verrassende uitslagen te noteren: gaat weer de goeie kant op … mooi!

Bij de junioren was de boel in evenwicht wat winst/verlies betreft, kan uiteraard altijd beter maar gezien de tegenstanders beslist geen slecht resultaat … doorgaan zo!

 

 

Wedstrijdsecretariaat – wijzigingen                             

 

Dames-1:

In de eerste bekerronde (de vorige keer was een voorronde) speelt Dames-1 een thuiswedstrijd tegen mede-eersteklasser HeVoc-2 (Heerenveen).

Deze wordt a.s. maandag (morgen dus!) gespeeld om 21.00 uur op veld 4

(= veld D, het zgn. Be Quick-veld).

Opbouwen (en daarna inspelen) kan vanaf 20.30 uur.

Hidde Frankena is scheidsrechter, Sjoukje Uijthof is telster.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                         

Wedstrijdsecretariaat – uitslagen

 

Heren

H1:      RSO-H1                      – DoskoActa-H1           : 1-3 (24-26,12-25,25-12,16-25)   

H2:      DoskoActa-H3             – DoskoActa-H2          : 0-3 (19-25,12-25,19,25)

H3:      DoskoActa-H3             – DoskoActa-H2          : 0-3 (19-25,12-25,19-25)          

 

Dames

D1:      vc058-D3                    – DoskoActa-D1          : 1-3 (22-25,21-25,17-25,25-12)

D2:      DoskoActa-D2             – Swette Switters-D3    : 0-4 (19-25,15-25,19-25,21-25)  

D3:      DoskoActa-D3             – Havot-D1                  : 0-4 (22-25,24-26,18-25,23-25)

D4:      vrij  

 

Recreanten

XR1:    vrij  

 

A-junioren

MA1:   DoskoActa-MA1         – VC Sneek-MA1         : 1-3 (21-25,16-25,25-20,22-25)  

MA2:   CoVos-MA2                – DoskoActa-MA2       : 0-4 (21-25,09-25,13-25,10-25)

MA3:   DoskoActa-MA3         – vv Makkum-MA1      : 0-4 (15-25,12-25,13-25,20-25)

 

B-junioren

MB1:   Reva-MB1                   – DoskoActa-MB1       : 4-0 (25-19,25-12,27-25,25-15)  

MB2:   vc058-MB2                 – DoskoActa-MB2       : 0-4 (15-25,20-25,03-25,12-25)

 

C-junioren

XC1:    DoskoActa-XC1          – SNVV-XC1              : 3-1 (16-25,25-19,25-18,25-19)

 

CMV’s

N51:    vrij  

N41:    vrij 

N42:    vrij

Wedstrijdscretariaat – teams                                            

 

Senioren Heren

 

 

Heren-1

RSO-H1 – DoskoActa-H1: 1-3

De kansen die we vorige week zagen werden (meer dan) benut! Waar dit de laatste jaren een (soms te) zware opgave was werden er nu liefst 4 punten uit Oudega mee terug genomen: knap werk mannen! .

DoskoActa-H1 – VoVeSa-H1

De laatste seizoenen wonnen ’we’ dit potje vrijwel altijd en gezien de huidige ranglijst … nu ook weer volgens ons.

 

Heren-2

DoskoActa-H3 – DoskoActa-H2: 0-3

DE DERBY: het verschil was deze wedstrijd te groot en dat was niet de verwachting; leuke wedstrijd, geen gemopper en warempel ‘een fanclub’ op de tribune …

‘It twadde’ kan nu even achterover leunen, want …

Komende week helemaal vrij!

 

Heren-3

DoskoActa-H3 – DoskoActa-H2: 0-3

DE DERBY: terecht werd het onderspit gedolven tegen de trainingsbroeders, maar de (letterlijk) hardste klappen/smashes werden toch door ‘it tredde’ uitgedeeld!

Mede dankzij een goede arbitrage werd deze club-derby zonder morren gespeeld …

mag ook wel eens gezegd worden!

Wytgaard-H2 – DoskoActa-H3

Uit tegen een van de favorieten in deze poule … zal wel een stevig potje worden: punt(en) pakken of …? We werden eerder al eens verrast … doe maar weer!

 

 

 

Senioren Dames

 

Dames-1

vc058-D3 – DoskoActa-D1: 1-3

De verwachting was een 5-setter, maar dat lieten onze dames niet gebeuren: prima!

Mooie set-standen met alleen een wat vreemde uitslag van die laatste set …

DoskoActa-D1 – HeVoc-D2:

Na de voor-ronde nu dus de eerste beker-ronde en wel a.s. maandag (morgen dus!) tegen de dames uit Heerenveen, ook een 1e klasser. Er wordt om 21.00 uur gespeeld op het D-veld o.l.v. Hidde Frankena en Sjoukje Uijthof. Wij hebben werkelijk geen idee over (de kracht van) deze tegenstander, zij hebben erg weinig gespeeld tot nu toe.

DoskoActa-D1 – SVT-D1

De dames uit Ternaard doen het boven verwachting goed, aan ‘ons’ om daar wat aan te gaan doen, kon wel eens een 5-settertje gaan worden!

 

Dames-2

DoskoActa-D2 – Swette Switters-D3: 0-4

Zoals verwacht werd dit een behoorlijk stevig potje met de terechte winnaar uit Scharnegoutum. De trainer bespeurde toch vooruitgang bij onze jongedames dus gaan ‘we’ de goeie kant op … mooi om te horen!

DSVS-D1 – DoskoActa-D2

Menaldum heeft het zwaar als vereniging, toch staat hun damesteam mooi bovenin!

Ons debuterende damesteam gaat een heftig potje tegemoet, maar het blijft sport, dus … wie weet!

 

Dames-3

DoskoActa-D3 – Havot-D1: 0-4

Helaas lukte het punten afsnoepen net niet (set 2 en 4!) maar ook deze trainer zag met genoegen hoe zijn jongedames deze wedstrijd speelden … op die voet doorgaan dus! DoskoActa-D3 – Grouw-D3

Teams lijken aan elkaar gewaagd, laat dan die weegschaal maar naar ‘onze’ kant doorslaan dames (kan ook in evenwicht blijven in deze poule)! 

 

Dames-4

Na zomaar een weekje vrij staat nu op het programma:

DoskoActa-D4 – Stasko-D2

De dames uit Stiens presteren tot nu toe dermate dat ze bovenin de ranglijst staan,

maar … dat mag onze ervaren ladies niet in de weg staan: ‘we’ gaan d’r voor!

 

Senioren Recreanten

 

Rekreanten-Mix1

Eerstkomende wedstrijd is op vrijdag 29 oktober in Bakhuizen.

 

Junioren A

 

Meisjes-A1

DoskoActa-MA1 – VC Sneek-MA1: 1-3

En, zoals voospeld, werd het een TOPPER waarin ‘wij’ de eersten waren die deze titelkandidaat een punt afhandig wisten te maken:

“Wat een top wedstrijd … meiden hebben goed gespeeld, trots op ze …” …  zo mochten wij na de wedstrijd binnen krijgen: goed bezig dames!

Wesseling DOK-MA1 – DoskoActa-MA1

Mooi man, naar Dwingeloo, maar daar komen ‘we’ in eerste instantie niet voor, wel voor de punten! Om een stukje meer zekerheid te krijgen op het behalen van de TOP-klasse dient er in het Drentse gescoord te worden, liefst ‘dik’! DOEN!

 

Meisjes-A2

CoVos-MA2 – DoskoActa-MA2: 0-4

Dit zou wel gaan lukken, zo stelden wij vorige week … en inderdaad:

“Even inkomen, maar daarna alle remmen los bij MA2 … en de koppositie” …

zo typte onze verslaggever … en da’s een felicitatie waard: chappeau!

DoskoActa-MA2 – vc058-MA2

De nummer 1 tegen de nummer 2, tevens de twee teams die vrijwel zeker naar de Hoofd-klasse zullen gaan, maar … deze prestige-strijd winnen zou machtig zijn … toch?

 

Meisjes-A3

DoskoActa-MA3 – vv Makkum-MA1: 0-4

Tegen de koploper en met invallers: er zijn eenvoudiger klusjes te bedenken, maar:

“MA3 tegen Makkum MA1, helaas 4-0 verloren. Met 3 kanjers van invallers  heeft

  dit team zich kranig geweerd en toch goed samenspel laten zien” … was de beknopte weergave vanaf de zijlijn … en dat biedt perspectief … of niet dan?

DSVS-MA1 – DoskoActa-MA3

De meiden uit Menaldum e.o. staan er goed bij op de ranglijst, eens kijken of onze meiden daar wat aan kunnen doen … maar dan ‘mut dur al wat gebeure!” … GO!

 

 

Junioren B

 

Meisjes-B1

Reva-MB1 – DoskoActa-MB1: 4-0

De nummer 3 won vrijdagavond thuis in Gorredijk van onze meiden, de nummer 2, met afgetekende cijfers waardoor er op de ranglijst van plaats werd gewisseld.

Heel jammer van die 3e set … ’t was ‘em net niet!

DoskoActa-MB1 – Stanfries-MB1

Een TOPPER: de ongeslagen meiden uit IJlst tegen ‘ons’, de nummer 3!

Bovendien staan de promotieplaatsen (naar de HOOFD-klasse) op het spel!

Komt er een verrassing?

 

Meisjes-B2

vc058-MB2 – DoskoActa-MB2: 0-4

Wij dachten dat ‘we’ met punten in de (sport)tas uit Leeuwarden terug zouden komen, nou … alle 5 punten kwamen naar Franeker!

“MB2 heeft weer super gespeeld, vier sets gewonnen!” … ‘riep’ onze correspondente.

En wat te denken van die 3e set ….. POEH! Enne … virtueel koploper: (weer) POEH!

DoskoActa-MB2 – VoVeSa-MB2

Nummer 2 tegen nummer 5 … en om de promotiekansen (naar de 1e klasse) niet te vergooien zouden (veel) punten in deze wedstrijd zeeeeeeeer welkom zijn: pakken! 

 

Junioren C

 

Mix-C1

DoskoActa-XC1 – SNVV-XC1: 3-1

‘Wij’ hebben inderdaad niet voor Sint Nicolaas gespeeld: “XC1 ging hartstikke lekker

  vandaag! 3 sets gewonnen! Heel mooi over gespeeld en allemaal een super opslag …

  We kregen de complimenten hiervoor van de tegenpartij!” …

dus, wat wil je nog meer! Keurig werk jongelui!

VVH-XC1 – DoskoActa-XC1

Da’s nog es een uitdaging: zo’n 6 kilometer verderop tegen een topper spelen …

het zijn dan welliswaar geen “Hoekse en Kabeljauwse twisten” maar toch wel

“de ouwe seunen’ tegen de ‘klokkedieven’ … mooi affiche … maak d’r wat van!

 

Komende woensdag “vriend(inn)en-training” … zie ook bij de CMV’s !!!

 

 

 

Junioren CMV

 

Het eerstvolgende toernooi is op zaterdag 30 oktober in Bergum.

 

Morgen, maandag 11 oktober, is er weer de zgn. “vriend(inn)en-training” !!

DoskoActa organiseert dit ieder seizoen, de kinderen mogen dan een vriendje of een vriendinnetje meenemen naar de training om eens kennis te maken met het spelletje.

Meer info in de bijlage ‘DA CMV okt21.jpg’.

Aanvullend: a.s. woensdag wordt dit ook voor Mix-C1 georganiseerd!!!

 

Wedstrijdsecretariaat – arbitrage                         

 

Algemeen

 

Luc van der Kolk neemt zaterdag de wedstrijd van Meisjes-MA2 over van Joost Tiemersma.

Hidde Frankena fluit maandag de bekerwedstrijd van Dames-1.

 

Scheidsrechters

 

Gerard Harmelink:     do.       Heren-1       – VoVeSa-H1    Franeker          1e kl.

  1. Meisjes-B1 – Stanfries-MB1 Franeker          1e kl.  **

Sybrich Attema:         za.       Meisjes-B1 – Stanfries-MB1 Franeker          1e kl.  **

Hidde Frankena:         ma.      Dames-1     – HeVoc-D2       Franeker          beker

  1. do. Dames-1 – SVT-D1           Franeker         1e kl.

Gerrit Krol:                 do.       Dames-3     – Grouw-D3       Franeker         3e kl.

Joep de Jager:             do.       Dames-4     – Stasko-D2        Franeker          3e kl.

Luc van der Kolk:      za.       Meisjes-A2 – vc058-MA2     Franeker          1e kl.

Sybout Zeinstra:         za.       Meisjes-B2 – VoVeSa-MB2  Franeker          2e kl.

** fluiten samen                                                                                                      **

 

Tellers

 

Sjoukje Uijthof:          ma.      Dames-1     – Hevoc-D2        Franeker          beker

  1. Dames-1     – SVT-D1           Franeker          1e kl.

Saapke Woudwijk:     do.       Heren-1      – VoVeSa-H1     Franeker          1e kl.

Wedstrijdsecretariaat – zaalwacht         

 

                                              

                                               Taak                Veld-1             Veld-2            Veld-3

                                               —————     —————-    —————-    —————

Maandag   11 oktober            Opb. + Afb.    Veld 4 (= veld D, het veld van Be Quick)

 

donderdag 14 oktober             Opbouwen      Dames-4          Dames-1         Dames-3

                                               Afbreken        Dames-4          Heren-1           Dames-3

 

zaterdag    16 oktober             Opbouwen      Meisjes-B2      Meisjes-A2     nvt.

                                               Afbreken        Meisjes-B1      Meisjes-A2     nvt.

 

Technische Commissie                                               

 

.

 

 

Ledenadministratie                                                

 

Nieuw lid:

. Giselle Lizaso                       Meisjes-A

. Nynke van der Werf             Dames-3         Beide: Welkom! … en heel veel plezier!

 

Bijlages                                                                                    

 

DoskoActa Weekprogramma.xls

DA CMV okt21.jpg

DOSKO_ACTA LV Uitnodiging 2021.doc.

 

 

Niet vergeten:

Donderdag 21 oktober: Algemene Leden Vergadering (ALV)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En dan nog even dit …   

                                                                                                                                         

 

                                               Sponsoren Samen DA

 

TankQyou Nederland BV                          

TST Transport Service – Terschelling

Jan-Harm en Liesbeth Dijkstra                

NieuwNieuw.com  Herenmode

Nijdam & Sinnema  Schilderwerken

Autoland van den Brug BV

D.A. Bijlsma

 

******   EN DENK EEN BEETJE OM JEZELF … EN OM ANDEREN  ******

 

******                         HOUD (AFSTAND) VAN ELKAAR                         ******

 

****** DENK AAN ONZE PARTNERS-IN-BUSINESS (SPONSOREN) ******

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 15 Jaargang 14

DoskoActa Weekbulletin 14-15[21225]     Beste volley-vriend(inn)en …     deze week beginnen we met het enthousiaste bericht van een onzer verslaggevers: “Waar vind je dit nog: 19 keer achtermekaar…

Weekbulletin 14 Jaargang 14

Voor de PDF versie: DoskoActa Weekbulletin 14-14[21122]   Beste volley-vriend(inn)en …     het is weer ‘de tijd van de lijstjes’ en dus staan diverse radiozenders in het teken van…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief