Weekbulletin 9 Jaargang 7/Geplaatst op 11 oktober 2015

Agenda         

 

Ma.  12 okt.    Trainingen alle teams/groepen           Voetbal: EK Voorrondes

Di.   13 okt.    .                                                          Voetbal: EK Voorrondes

                        .                                                          o.a. Nederland – Tsjechië     

Wo. 14okt.      Trainingen Jeugd                               .

Do.  15okt.     Competitie: D1, D2, H2 en H3         .

                        Arbitrage: Hidde Frankena, Tjalling de Jong en Sjoukje Uijthof     .

Vr.  16 okt.     Arbitrage: Hidde Frankena                                                   .

Za.  17 okt.     Competitie: H1, MB1, MB2, MC1 en XC1

Arbitrage: Hidde Frankena, Rients Leijenaar, Luc van der Kolk

en Leon Pluim                  .

Zo.  18 okt.     Weekbulletin 7-10                             Wielrennen: Japan Cup

                        .                                                          Veldrijden: WB – Valkenburg

 

Uitslagen

De Plakkers H1          – DoskoActa H1         0-4       17-25,14-25,18-25,13-25       .

DoskoActa H2                                              vrij

Vc058 H5                   – DoskoActa H3         3-0       25-17,25-14,29-27

 

DoskoActa D1           – DoskoActa D2         3-0       25-  8,25-  8,25-  5

DoskoActa D1           – DoskoActa D2         3-0       25-  8,25-  8,25  -5

 

Turfstekers MB1                                           vrij

VVH MB2                 – DoskoActa MB2      0-3       13-25,  4-25,11-25

 

VVH XC1                  – DoskoActa MC1      0-4         9-25,15-25,13-25,23-25

DoskoActa MC2                                           vrij

DoskoActa XC1                                           vrij

DoskoActa C4           – Wytgaard C1           1-2       19-20,16-23,25-17

DoskoActa C4           – DSVS C3                 0-3       17-27,18-27,17-25

 

DoskoActa CV1                                            vrij

DoskoActa CV2                                            vrij

DoskoActa CV3                                            vrij

DoskoActa CV4                                            vrij

DoskoActa CV5                                            vrij

GROTE   CLUB   ACTIE          

===========================================

Beste mensen,

dit jaar doen we, om onze financiële positie te verbeteren, mee met de G.C.A.!

 

De Grote Clubactie is gestart, van DoskoActa doen wij hieraan mee.

De jeugdleden zijn druk bezig de loten aan de man/vrouw te brengen.

Van ieder verkocht lot a € 3,00 ontvangt de jeugdafdeling € 2,40 (80%).

Ook zijn er 10 superloten a € 150,00 (50 loten a € 3,00), hiervan is € 120,00 (80%) dus voor de jeugdafdeling, wellicht zijn er (nog) sponsoren die aldus (extra) willen steunen via de Grote Club Actie?!

Deze superloten en de intekenlijsten liggen te wachten bij Thom Schuitmaker.

Adres Thom: Maanvogel 10

Email Thom: margaenthom@ziggo.nl

 

Laten we met z’n allen een groot succes van deze actie maken!

Volgens de site van de actie is de trekking: donderdag 10 december a.s. !

 

Verkiezing Leukste sportvereniging (LAATSTE BERICHT)

===========================================================

Beste mensen,

vandaag is de laatste dag dat je nog kunt stemmen!

Breng daarom straks je stem uit via www.leukstesportvereniging.nl, zoals gezegd … dit kan alleen vandaag nog!

Je kunt met je stem zelf ook mooie prijzen winnen zoals een tablet, wellnessdagen etc.

Net als voorgaande keren gaan de gemeentelijke winnaars op voor de provinciale titel en daarna strijden die provinciale winnaars nog om de landelijke titel.

Alvast hartelijk dank!

 

TUSSENSTAND maandag 5 oktober (er zijn minimaal 50 stemmen nodig!):

1          F.Z.C ’54       9,38     23 stemmen    ->        9,39     25 stemmen   

2          DoskoActa     9,11     19 stemmen    ->        9,15     24 stemmen

3          Jupiter           9,15     16 stemmen    ->        9,05     17 stemmen

4          Sc Franeker   8,43     12 stemmen    ->        8,43     12 stemmen

 

Zou het nog kunnen ??

 

TC/Arbitrage

Competitie

Heren 1: toog zaterdag naar Sneek om tegen De Plakkers te spelen en dat leverde het eerste ‘clean sheet’ op dit seizoen: 5 punten … lekker!

A.s. zaterdag naar Akkrum tegen AVC … en da’s andere koek: d’r veur!

Heren 2: was afgelopen week vrij en mag a.s. donderdag in en tegen Grouw (2e)

aantreden: moet kunnen … naar wij dachten

Heren 3: speelde in Leeuwarden tegen vc058 5 wat helaas een 3-0 nederlaag opleverde, maar vooral die 3e set … jammer!

Donderdag gaan ook deze heren in en tegen Grouw (3e) aantreden: moet ook kunnen

Dames 1: trad in het strijdperk aan tegen ‘zus’ Dames 2 en het verschil bleek te groot,

getuige de ‘vette’ setstanden

A.s. donderdag komt vc058 5 uit Leeuwarden langs: maar puntloos weer terug sturen?

Dames 2: trof dus Dames 1 in de club-derby en dat was wat té hoog gegrepen en een

“reguliere” 3-0 nederlaag kon niet voorkomen worden

A.s. donderdag komen de dames van Stasko 1 (Stiens) langs en die vallen tot nu toe zwaar tegen … mogelijkheden?!

 

Meisjes-B1: was afgelopen weekend vrij en spelen a.s. zaterdag thuis tegen Reva uit Gorredijk: kijken of de week stilstand/rust goed gedaan heeft …

Meisjes-B2: trad zaterdag in Harlingen aan tegen VVH en behaalde een vette 3-0 zege: goed werk ladies!

Zaterdag naar Leeuwarden (Sportcomplex Wiarda!) tegen vc058 MB2, wéér punten?

Meisjes-C1: speelde zaterdag ook in Harlingen tegen het mix-C-team van VVH en ook dit leverde de volle mep op: 4-0 … stevig hoor!

A.s. zaterdag weer een mix-C-team op het programma en wel in Akkrum tegen AVC (‘voorwedstrijd’ op dat veld van de heren van AVC tegen onze heren van DoskoActa) en dat lijkt ons geen onmogelijke opgave … gáán met die banaan!

Meisjes-C2: had zaterdag een snipperdag en ook komende zaterdag is dat het geval.

Dit is best wel sneu maar zulks heeft alles te maken met het omzetten van wedstrijden omdat een sporthal op bepaalde dagen niet beschikbaar is, bijvoorbeeld gisteren was De Trije niet beschikbaar voor onze jeugdwedstrijden (Sternse Slotlanders)

Mix-C1: was dus zaterdag ook vrij maar a.s. zaterdag een thuiswedstrijd en wel tegen Grouw XC1 (alwéér!), dat wordt spannend!

C4: speelde zaterdag ronde 3 en 4 in de competitie tegen Wytgaard C1 en DSVS C3 en dat leverde slechts één punt op … volgende keer beter! Volgende week vrij!

 

 

CV-teams:

Alle CV-teams waren zaterdag vrij en ook komende zaterdag is dat het geval;

aangezien dat tevens de start is van de Herfstvakantie zal ook het weekend daaróp

geen CV-volleybal plaats vinden, trouwens … dát geldt voor álle teams!

CV1 gaat – op uitnodiging – meedoen aan het Nationaal Open Jeugd Kampioenschap

(NOJK), de 1e ronde is op zaterdag 2 januari, binnenkort meer hierover!

 

Arbitrage

Afgelopen maandag heeft ook Laura Tinga de ‘versierselen’ uitgereikt gekregen van de vereniging, dit in het kader van onze nieuwe lichting scheidsrechters: Proficiat!

 

Nevobo:

alle teams die in de reguliere competities spelen (dus niet in toernooi-vorm) hebben afgelopen week een setje blanco (reserve) wedstrijdformulieren ontvangen, te gebruiken bij thuiswedstrijden wanneer het DWF (digitale wedstrijdformulier) niet aanwezig mocht zijn of in het ongerede is geraakt

 

Hidde Frankena: fluit donderdagavond (alweer) de dames van Thrium, deze keer tegen DSVS 2 én vrijdagavond in Sint Anna Parochie in de 1e klasse de dames van DSVS (Dronrijp) tegen SVW D2 (Workum) én zaterdagavond in Balk in de 3e divisie de heren van DBS tegen die van BAS/V (Zwolle): PFOEH !!!

Rients Leijenaar sr: fluit zaterdag in Leeuwarden in de 3e divisie de dames van vc058 tegen die van Ruutvoorn uit Genemuiden

Luc van der Kolk: fluit zaterdag onze B-meisjes tegen die uit Gorredijk (Reva)

Tjalling de Jong: staat donderdagavond op de bok bij ons Dames 1 tegen vc058 5

Leon Pluim: hanteert zaterdag de fluit bij ons mix-C-team tegen Grouw mix-C-team

Sjoukje Uijthof: beheert donderdag de wedstrijdtafel bij Dames 1 tegen vc058 5

 

Veldindeling donderdag 15 oktober

Veld 1             19.45   D3       DoskoActa 2  – Stasko 1        M. Kramer

21.00   D2       Thrium 1         – DSVS 2        H. Frankena

Veld 2             19.45   D3       Thrium 2         – B’molen 1     F. Hoekstra

21.00   D3       DoskoActa 1  – vc058 5         Tj. de Jong

Veld 3                         geen wedstrijden

 

Zaalwacht donderdag 15 oktober:    DoskoActa

Opbouwen:                                        Dames 2

Afbreken:                                           Dames 1

 

Bestuur

Reminder: LEDENVERGADERING!

Deze wordt gehouden op donderdag 22 oktober in de kantine van De Trije.

Volgende week worden de stukken gemailed!

Ziekenboeg:

Fokje Post (recreatie-dames) werd zaterdag 3 oktober getroffen door een zware hartaanval. Zij is geopereerd en daarna ging het redelijk wel met haar maar Fokje moest afgelopen week nog wel op de hartbewaking blijven.

Volgens de laatste berichten mocht ze waarschijnlijk afgelopen vrijdag weer naar huis, so-wie-so mag zij de komende 6 weken werken noch sporten.

Voor een kaartje-of-zo: Fokje Post, Fedde Schurer strjitte 13, 8802 ZV

Fokje: wij wensen jou een spoedig herstel toe!

 

En dan nog even dit …

Een man wilde een nieuwe boemerang kopen, maar wist niet hoe van de vorige af te komen …

  –- auteur onbekend

Nieuws/ Up-to-date

Archief

Weekbulletin 6 Jaargang 14

In PDF : DoskoActa Weekbulletin 14-06[16857] klik er maar eens op! Met plaatjes en kleurtjes.  Beste volley-vriend(inn)en …       het WK Volleybal voor de vrouwen is dus inmiddels…

Weekbulletin 5 Jaargang 14

Voor de PDF hier klikken : DoskoActa Weekbulletin 14-05[16818]   Beste volley-vriend(inn)en …     Europees kampioen Italië werd dus ook wereldkampioen bij de lange mannen: mooie wedstrijd in een…

Foto's/ Dosko/Acta

Archief